Opinie o Kiwi.Com (Kiwi Polska (Działalność Zakończona)) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KIWI POLSKA (działalność zakończona). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KIWI POLSKA (działalność zakończona) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIWI POLSKA (działalność zakończona) w Katowice

koles

A te biuro jeszcze istnieje.W maju 2010 upadlo.

Maria

Pani przez telefon jest bardzoooo mila. Dobrze ze nie dalam sie nabrac

Dorota

Najgorsza firma w jakiej mozna pracowac.Ja rowniez nie polecam tego biura. Problemy na szklarni trzeba rozwiazywac samemu. Panie z biura nie pomoga - rozwiaza problem zwalniajac ciebie. W jednym roku zwolnili ludzi bo chcieli jechac na swieta - osoby z kilkuletnim stazem pracy. W innych biurach na swieta dostaje sie drobne prezenty - slodycze, ser, kielbasa...W tym roku na swieta bozonarodzeniowe maja prezenty w postaci kartki swiatecznej z rysunkiem KIWI :).

konik

Mnie zwolnili w trakcie urlopu. Pojechalem na 2 tygodnie do domu i dostalem wiadomosc ze juz nie pracuje. Przepracowalem 10 tygodni. Pierwsza umowa jest na 6 tygodni wiec mam byc wdzieczny bo pracowalem dluze

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie KIWI POLSKA (działalność zakończona)? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
kasia

Przed przyjazdem obiecuja mieszkanie i dojazdy A potem masz problem - mieszkasz na kupie 4 osoby w pokoju, zamiast samochodu dostaniesz rower (moze). Zwolnia ciebie z dnia na dzien najczesciej w czwartek dostajesz informacje ze pracujesz jeszcze tylko w piatek. Jesli chcesz dluzej pracowac to musisz sobie kupic wazelinke.

Wypłaty są raz w tygodniu - pod warunkiem że panie w biurze mają dobry humor i nie przesuną terminu wypłaty. Nie płacą za godziny dodatkowe co tydzień - dopiero przy zjeździe. NIE POPRACUJESZ DŁUŻEJ NIZ 26 TYGODNI|||||

ciekawe kiedy ta Pani pracowala ?? bo jak na ten moment wyplaty sa w firmie co tydzien na konto pracownika zgodne z ustalona stawka wraz z pieniedzmi wakacyjnymi .

anetkaaa

TO (usunięte przez administratora) NIE WYJEZDZAJCIE Z NIMI Nie polecam tego pracodawcy , brak zangazowania w pomoc ani zrozumienia klienta ,na miejscu oferja zlote gory a w rzeczywistosci jak juz jest jakis przelew na koncie za ktorym czeka sie dwa miesiace to marne grosze odciagaja sobie na wszsytko , czlowiek pracuje jak wol a panienki z agencji KIWI POLSKApracownikow

KIWI POLSKA (działalność zakończona)