Opinie o Kiwi.Com (Kiwi Polska (Działalność Zakończona)) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KIWI POLSKA (działalność zakończona). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KIWI POLSKA (działalność zakończona) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIWI POLSKA (działalność zakończona) w Katowice

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w KIWI POLSKA?

mała Nowy wpis

hej, kiwi polska nie zatrdunia bo jest pośrednikiem. Umowy daje pracodawca kiwi flexforce.ja mam umowę stala bo pracuje na stoczykach.dostalam ja po prawie 4 latach pracy. agencje rzadko daja umowy stale...u nas trochę takich osob jest.

Tymek Nowy wpis

Nie wiem czy wy pracowaliscie w kiwi,ale ja pracuje już kilka tygodni i mieszkam z ludźmi na domku.Nigdy od nikogo nie słyszałem,że nie dostali kasy...po co szykanujecie ta agencję?Jak wam nie pasuje to szukajcie innej...powodzenia

Patyska

Ostrzegam nie polecam agencji Kiwi Zlodzieje czekam na zaległe pieniądze i solarisa które powinni mi oszusty i zlodzieje wypłacić juz miesiąc temu na wiadomości nie odpowiadają. Koordynator Mariusz przez 3 dni odpisywal i tylko pisal cierpliwości cierpliwości a teraz Juz nie odpisuje babka z biura to samo. Przed podjęciem pracy wszystko ładnie pięknie opowiadają jak wyglada praca jakie zarobki zachwycaja sie ze sa dobra agencją a później wychodzi że człowiek co tydzień musi prosić sie o solarisa i swoje ciężkie zarobione pieniądze. Banda złodziei i (usunięte przez administratora) Z całego serca nie polecam. Pisałam także na innych portalach opinie. Jeśli ktoś chce więcej informacji pisac moge napisac także na email.

@Patyska

Dokładnie, nie ma co tam jechać

Kwiaty
@Patyska

Nie polecam!!!!! Pieniędzy zarobionych w całości nie zobaczycie!

ja Nowy wpis
@Patyska

pierwsze słyszę. Pracuję już tyle lat w tej agencji, rozmawiam z tyloma osobami i nigdy jeszcze nie słyszałam o tym żeby ktoś nie dostal kasy.Nie ufam twojej wypowiedzi bo znam dobrze koordynatora i zasady wyplat.zawsze dostaje pieniądze i to na czas.

Pasia

Jedzie ktoś do holandi do pracy przez kiwi 2 marca?

Jagna
@Pasia

jadę 2 marca

Pasia
@Jagna

Mozne dasz mi jakis kontakt do siebie np meila?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie KIWI POLSKA (działalność zakończona)? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Jakie narzędzia pracy zapewnia KIWI POLSKA? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Daja auto na dojazdy do pracy,ale nie na uzytek prywatny.Dohazd do pracy jest za darmo,na koszt agencji

Iza

za 38 godzin placili normalnie, gorzej z nadgodzinami - zapisywane na zeszyt, platne 100% zamiast min 125% podczas urlopu, ilosc godzin zanizana, moze sie zdarzyc ze zwolnia ciebie po 2 tygodniach. za dwa tygodnie pracy dostaniesz mnij niz wydasz na podroz w 2 strony. Szukaj pracy w bardziej znanych biurach, to moja rada.

Wiola
@Iza

A jakie są warunki mieszkaniowe w firmie kiwi ?

mała
@Wiola

warunki w domach sa dobre.oplaty sa niskie, na chwile obecna 60 euro tygodniowo. pokoje dwuosobowe, domy w pełni wyposażone, jest wifi.

Mysz
@Wiola

Hej też chcę właśnie wyjechać przez tą firmę , może spiszemy się.pozdrawiam

@Mysz

numer telefonu do agencji to 798740110. Przyjmuja do pracy na 9 grudnia do storczykow.

Perełka
@ja

Dzień dobry czy są tu osoby, które wyjeżdżają do pracy przy storczykarni od 9 grudnia?

Onaa
@Perełka

Hey????Ja jadę. Podaj meila jeśli chcesz.

Witam.Czy aby pracowac w tej agencji trzeba znac j.angielski i miec prawojazdy ? I czy jest w tym (usunięte przez administratora) praca ?

Czy rozmowa rekrutacyjna w KIWI POLSKA odbywa się również w języku angielskim?

Kinga

Jeżeli aplikujesz na stanowisko, w którym jest wymagany angielski to możesz mieć zadane pytania w jezyku angielskim. Jeśli znajomość jezyka obcego nie jest wymagana to cala rozmowa odbywa się po polsku.

Kg cm

Jakie warunki kwaterunku?

Robert
@Kg cm

Wiecie może, czy firma dalej istnieje i prowadzi działalność? Niestety w internecie nie znalazłem nic na ten temat, dlatego pozwolę sobie zapytać w tym wątku.

Kate
@Robert

ich strona to: (usunięte przez administratora) Nadal funkcjonuje

żaba

właściwie to sie wybieram na tę szklarnie jakie są warunki pracy ?

Sok
@żaba

Warunki sa dobre pracuje sie po 60 65h nico placi za50h a reszte daja ci do rekivlicza po9h netto agencja wyplaca ci za42h a reszte godzin odkladaja zeby nie placic nadgodzin hehe czyli okradaja i wmawiaja ci ze tak lepiej zarobisz

Barti

Witam ma ktoś nr do Agencji w Polsce? Kolega polecił po 3 latach pobytu pracę w fabryce zapiekanek .

Nati

Polecam. Wypłacalni, godziny ok.48 tygodniowo, malo ściągają za domki. Warto spróbować:)

@narod szkolenia, o których mówisz to dodatkowe szkolenia certyfikowane, które są dodatkowym elementem rozwoju pracownika, czy masz na myśli szkolenie stanowiskowe podczas pierwszych dni pracy?

kruk.1

powodzenia :)

omk

płaca dobrze?

fiflagowym

czyli mam rozumieć że to całe milczenie ma oznaczać że nie ma szans na pracę dla kiwi ? powiem bardzo szczerze, że taka wiadomość mnei zasmuciła bo nie wiem za bardzo jak i gdzie szukać pracy. szkoda, że nie ma poradników do szukania pracy które dają 100% pewności. Chciałbym porządnej pracy a nie pracy w biedrze.

kaliszanin

To dlaczego nie pracujesz przez kiwi?

szalka123

Ja pracowałam 3.5 roku przez KIWI najlepsze biuro z jakim się spotkałm a wyjeżdżam do holandii już 10 lat

Iza

Istnieje ale jeli mozesz to szukaj lepszych biur pracy

Arni

Biuro zatrudnia ludzi tylko na krotki okres czasu (kilka tygodni)

KIWI POLSKA (działalność zakończona)