Opinie o Hotel Inwest Service Ireneusz Dudek w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hotel Inwest Service Ireneusz Dudek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Inwest Service Ireneusz Dudek o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Inwest Service Ireneusz Dudek w Zielona Góra

Przeglądając Zieloną tu trafiłem, bo pracy jako kelner szukam. Nie widziałem ofert na necie, zastanawiam się czy pod inna nazwa nie są dodawane? i czy warunki pracy mogły się polepszyć? Niektórzy kiedyś narzekali

IQ

Tonik Sam widzisz jak jest, wystarczy poczytać ze zrozumieniem, zatrzymać się na chwilę i pomyśleć, czy warto ? Myślę że odpowiedź nasuwa się sama. Prezes, Bogu ducha winny, Człowiek oddany ludzkości. Zwolni Cię i nawet powieka mu nie drgnie. Od Ciebie, oczywiście, oczekuje daleko idącej lojalności, którą niestety myli z bezwzględną służalczością. Myli te pojęcia wyjątkowo często tak samo jak często zmienia zdanie mówiąc przy tym, uwaga szanowny Panie Prezesie cytuję "ludzie zbyt często myślą, że ja wyrażam jakiś pogląd, mówię co robić, a ja przecież, tylko głośno myślę" . To takie wygodne i przechytre, nieprawdaż? Tak, tak Panie Prezesie wiem, słowa "przechytre" nie ma w słowniku j.polskiego, ale proponuję zaglądnąć do słownika synonimów, mówili o takim słowniku jeszcze w szkole podstawowej.

@IQ

Twoja opinia dość ostro uderza w kierunku samego Prezesa firmy. Widać, że według Ciebie dalsza współpraca z nią to strata czasu. Zastanawiam się czy ta sytuacja została przez Ciebie gdzieś ogólnie zgłoszona czy wolisz już całkiem się od tego odciąć?

@IQ

Jakie to fajne i bystre wypowiadac sie na temat swoich szefów za plecami, bez podpisu. Jeśli jesteś taki mądry/mądra i tak wnikliwie obserwujesz Prezesa i wyciągasz wnioski ,to przyjdź do biura, odsuń krzesło i powiedz to wszystko otwarcie. Nie tylko dla swojego dobra, ale też dla dobra ludzkości. I daruj sobie złośliwości, to nie przystoi człowiekowi wysokiej klasy, za jakiego/jaką pewnie sie uważasz. Nie próbuje wnikac do kogo piszę, nie ma to dla mnie znaczenia. Bez wzgledu na Twoja tożsamośc jestes dla mnie małym, tchorzliwym człowieczkem.

@Doris

Widzę, że ta sytuacja jest naprawdę niestety dość napięta... Szkoda, że takie rzeczy muszą się przydarzać, to naprawdę przykre. Rozumiem, że to jednorazowa sytuacja i raczej kandydaci nie muszą się obawiać, że mogliby również doprowadzić do takiej atmosfery wzajemnej?

@Iza

Ja nie uważam, ze sytuacja jest napięta. Kazdy ma prawo do swoich opinii, ale jestem za uczciwością ze wszystkich stron. Parcownika i pracodawcy. Szaklowanie kogoś, opisywanie współpracy tylko i wyłacznie na podstawie subiektywnucy odczuć i to anonimowo jest dla mnie nieuczciwe i tchórzliwe. Chciłabym, aby te osoby, które tak ochoczo i złośliwie krytykują firmę, a szczególnie Prezesa miały cywilną odawgę do rozmowy, może dowiedziałyby sie czegoś o sobie, niekoniecznie pozytwynego :) Pozdrawiam

@Doris

No tak, że nieuczciwe to fakt, ale w takim razie jednak dopuszczacie o siebie myśl, że w pewnych sytuacjach jednak zakorzenione jest jakieś ziarno prawdy i to nie jest tak, że żadna ze stron nie ponosi w tym wszystkim winy?

@Iza

Ależ oczywiście, ze w każdym sporze każda strona ma swoje "racje". Nalezy jednak o tym rozmawiać. Wówczas jednak trezba miec odwagę i umiejetność merytorycznego przkazania swoich zarzutów. Niestety z jednym i drugim jest problem.

@Doris

Teraz takie coś w sumie przyszło mi do głowy. A może by tak wziąć po prostu pracowników na grupowe rozmowy na temat tych wszystkich problemów, które są tutaj opisane? Bo ja widzę, że niestety ale to firma chyba musi wyjść z inicjatywą, bo tutaj na forum to do konsensusu się nie dojdzie

Katarzyna
@Doris

Uważam, że taki komentarz Doris to przesada. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie właśnie tu na GOWORK, nie można kogoś zmusić żeby poszedł i powiedział w twarz to co napisał - nie każdy ma na tyle odwagi i to zrozumiałe wpływa na to min. stres . Dużo przyszłych pracowników szuka opinii na temat danej firmy i jeśli to co ktoś napisał powiedziałby tylko w twarz pracodawcy - nigdy byśmy się o tym nie dowiedzieli ;-)

@Katarzyna

A jej nie chodziło bardziej w kontekście rozwiązania tych problemów, na które ktoś by się skarżył? Bo może kompromisowo można byłoby i pisać opinię i iść z tym bezpośrednio do szefa? Też zawsze później dodatkowo można dorzucić wynik z odbytej konsultacji. ;p

@Katarzyna

Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jestem tylko za tym, aby pisać prawdę, jeśli już ktoś ma ochotę cos przekazać dalej Piszesz, ze nie kazdy ma odwagę powiedzie prawdę, ok. Nie uprawnia to jednak do szkalowania ludzi i pisania kłamliwych opinii. To juz z odwagą niewiele ma wspólnego.

@Doris

Wiesz, trzeba też spojrzeć na to, aby z szacunkiem wyrażać swoje zdanie. Ja pozwolę sobie zapytać, czy z okazji zbliżających się świąt w firmie są jakieś możliwe premie roczne albo mikołajowe dodatki do pensji? Czytałem ten wątek ale nikt o tym nie napisał. Na coś można liczyć?

Kris
@Michał

Dostaniesz kalendarz i atmosferę pełną frazesów ????To firemka stworzona przez ludzi z mentalnością Cygana (chyba mają takie korzenie) więc nie licz na wiele ????

Iza Nowy wpis
@Kris

adwentowe kalendarze wam dają? ;) ale w zasadzie to widzę, że wciąż tu pracujesz, można spytać czemu skoro masz takie zdanie o nich? co takiego zachęca do pracy?

Kris Nowy wpis
@Iza

Nie adwentowe tylko wielkanocne..próba nie udana:)) a dlaczego pracuję? …kredyty miziu iziu..kredyty????

Przemysław Si. Nowy wpis
@Kris

Skoro przeszkodą jest wyłącznie kredyt to może warto rozważyć jego spłacanie już poza firma a) w której jest tak ciężko, b) która rozdaje kalendarze zamiast oczekiwanych bonów turystycznych na karpia. Polecam w takim razie porzucenie platformy gowork na rzecz pracuj. Pl i sprawa się rozwiąże sama a przyszły pracodawca z pewnością obdaruje Ciebie Kris godziwą premią . Niezależnie Wesołych Swiat z nowym kalendarzem na 2023 i spełnieniem marzeń o nowym miejscu pracy. ????????????

Szymon

Hej, mogę liczyć na jakieś info co do pracy na recepcji? Ilu godzinowe zmiany? 6, 8, a może 12? Można spać na nockach (o ile są)? :D

Prezes Hotel Inwest

Informacja powyższa jest nieprawdą i krzywdzi dobre imię firmy i osób o których wspomina, włącznie z załogą HI. Została napisana przez osobę niekompetentną, która z tego powodu, pomimo licznych szans została zwolniona z pracy. Umiejetność pogodzenia się z prawdą o sobie samej niestety okazała się być zbyt trudną do zaakceptowania dla niej. Zapraszam wszystkich do kontaktu z firmą i naszą rzeczywistością gdzie można się przekonać o prawdziwości moich słów. Szanowanie ludzi jest nadrzędną wartością, fundamentem na którym zbudowana jest firma Hotel Inwest, ale nie każdy potrafi to nastawienie odwzajemnić. Niezależnie , nie będzie zgody na rozpowszechnianie kłamliwych informacji na nasz temat.

Paulina
@Prezes Hotel Inwest

Panie Irku, proszę zaprzestać powielania nieprawdziwych informacji jakobym ja była odpowiedzialna za skasowany komentarz. O owym komentarzu dowiedziałam się około pół roku później, nie miałam nawet możliwości przeczytania go. Ze względu na brak wiedzy na temat treści tego komentarza, nie jestem w stanie się do niego odnieść. Pracę w Hotel Inwest, mimo wszystko, wspominam bardzo miło. Niestety po moim odejściu z pracy dowiedziałam się, od òwczesnych pracowników, o wyśmiewaniu się z mojej osoby, krytykowaniu publicznie mojej pracy, oskarżaniu mnie o błędy. Jestem szczerze zażenowana i rozczarowana taką postawą. Jak można być tak zakłamanym? Jak można tak manipulować człowiekiem, aby pracownicy na siebie donosili lub oczerniali jak w moim przypadku? Nie oczekuję odpowiedzi, pozostawiam tą wiadomość do namysłu.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Inwest Service Ireneusz Dudek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Mati

Ogólnie, grubo słabo. Nie polecam współpracy, Skończysz z długiem. Słabi kierownicy , ważne że wierni preziesiowi, gotowi wye…cię na kasie????

Zofia
@Mati

Czemu niby kończy się z długiem? Nie wypłacają pieniędzy?

@Zofia

Kierownicy nie panują nad projektem, nawalą robót dodatkowych albo poprawek po innych firmach i nie chcą za to płacić. Kiedy się upomnisz o swoje nie licz że wypaca w terminie.Firemka bez swoich pracowników , zero odpowiedzialności. Zatrudniają każda firmę byle taniej ????

@Mati

Kompletne bzdury, nieznajomość rzeczy ani firmy. Zapraszam do kontaktu, podam dane prawdziwych współpracowników, poważnych firm z każdej z inwestycji którą firma zrealizowała . Można dzwonić i pytać. To lepsze zamiast słuchać frustratów którzy opóźniają projekty i nie wiedzą co to jakość a potem wyżywają się na innych za swoją niekompetencję. Dane na stronie www, chętnie poświęcę czas , Ireneusz Dudek

@Mati

Jeżeli skończyłeś z długiem, kimkolwiek jesteś - to tylko dlatego że nie potrafiłeś policzyć swoich pieniędzy, albo realizowałeś prace z opóźnieniem lub w jakości innej niż ta na którą się umówiliśmy. Swoje frustracje drogi niekompetentny wykonawco wylej na siebie, bo Hotel Inwest znana jest z jakości i szacunku w stosunku do współpracowników. Popatrz na swoje podwórko, bo chyba coś na nim jest nie tak, zamiast wyżywać się za swoją niekompetencję na rzetelnych przedsiębiorcach, którzy - jak czytam dali Tobie szansę, której nie potrafiłeś wykorzystać.

@Prezes

Czytać ze zrozumieniem,napisałem o robotach dodatkowych i nie zawinionych poprawkach. Pretensje do kierowników jeśli mowa o kompetencjach.

@Mati

… Twoim zdaniem „dodatkowych”. Budujesz swoją narrację na własnych odczuciach i chowając się za tchórzliwym pseudonimem wylewasz żółć na uczciwych ludzi. Bo niby dlaczego to Ty musisz mieć rację w swojej ocenie ? Nie oczekuję odpowiedzi- chcesz pogadać, wpadnij do firmy. Internet to nie miejsce do załatwiania „robót dodatkowych”

Ilona
@Prezes

Czyli firma ma swoich pracowników? :)

Koleżanka

Jestem koleżanką osoby, której poprzeni post został usunięty ( na szczęście dla chcącego- do odkopania w archiwum)nie dlatego, ze był prawdziwy i pokazał prawdziwe oblicze HI, a dlatego że byl negatywny i na wskroś przeswietlił i pokazał prawdziwą twarz prezesa!!!. Panie prezesie, przepraszam ,że mała literą ale to dlatego że jest pan tak samo mały jak jego wielkie obietnice, zamiast usuwać posty płacąc za to miliony monet, niech pan przestanie oszukiwać. Mówiąc mi o powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim przez telefon usłyszałam że nie ma problemu ale zaraz potem otrzymałam mejla zaprzeczajacego naszej rozmowie , dodatkowo oskarżając mnie i sugerujac że otrzymana podwyższa, przed odejściem z pracy na L4, była świadomą manipulacja, gdyż wiedziałam dużo wcześniej o ciąży. Pytam zatem, czy kobiecie ciężarnej podwyżka za profesjonalnie wykonywana prace się już nie należy?! p.s. Proszę odpowiedzieć, a nie jak dziecko , usuwać post - tak robią właśnie tchórze.

@Koleżanka

Magda, tchórze mają to do siebie min., że brak im odwagi żeby podpisać się pod tak poważnymi oskarżeniami. Proponuję zatem zgłębić znaczenie słowa „tchórz”, zanim go użyjesz. Druga sprawa - pisząc te oskarżenia w kierunku swojego pracodawcy jesteś jeszcze pracownikiem firmy. Poza więc znaczeniami słów: „tchórz” i dalej użytego : „profesjonalizm”, których najwyraźniej nie rozumiesz, otwórz słownik języka polskiego i przeczytaj też co znaczy słowo „lojalność” . Prezes

Tonik

Znajdzie się ktoś z pracowników i podzieli się na forum opinią o pracy, zarobkach czy atmosferze bo takie wpisy budzą niepokój?

Podwykonawca

Super firma solidna i uczciwa.A Panowie Dudek i Zmysloby kompetentni i najwyższy poziom kultury

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Inwest Service Ireneusz Dudek - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Hotel Inwest Service Ireneusz Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Inwest Service Ireneusz Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hotel Inwest Service Ireneusz Dudek
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ochla-Sarnia 8
    66-006 Zielona Góra