Opinie o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dogmat - Agencja Ochrony. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dogmat - Agencja Ochrony na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Alicja

@hdsb @klawypan007 @onion Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w firmie Dogmat - Agencja Ochrony, a nie obrażanie innych pracowników firmy. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w Agencji? Czy polecacie to miejsce pracy i dlaczego?

Alicja

@oleole4040 rozumiem, że jesteś niezadowolony z pracy w firmie Dogmat - Agencja Ochrony. Niestety nie mamy wpływu na to z jakimi ludźmi pracujemy. @mlodziutki czy możesz powiedzieć w jakim systemie się pracuje? Jak długo pracujesz już w tej firmie?

piesek007

Policjanty przynajmniej maja uprawnienia w załodze tj.wpis lub wpis/bron a co niektórzy jeden szczególnie awansował z kontrolnego cieciów i myśli ze kozaczy.a jego kumpel z zalogi skoro czuje się alfa i omega niech go ustawy lepiej nauczy

Alicja

@Pawcio5566 nie jestem pracownikiem firmy Dogmat - Agencja Ochrony. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to aby wam pomóc i dowiedzieć się jak najwięcej informacji o pracy w firmie.

mlodziutki
@Alicja

Praca dla osob posiadających licencje dobrze płatną z umowa o prace,ubezpieczenie pracownicze premie.zawsze pensja na czas.kadra grup interwencyjnych dobrze wyszkolona.osoby bez broni i wpisu kpif um.zlecenie stawka o wiele mniejsza różne obiekty do ochraniania

oleole4040
@mlodziutki

Na grupie nie panuje mila atmosfera wsrod pracownikow.dwoch pupilkow szefa mlodzi lysi panowie( P i D) sa tylko tam faworyzowani.nie polecam pracy tam,marne podejscie do pracownika!

Alicja

@ludz o czym dokładnie mówisz? Opisz to bardziej. Czy ktoś pozostawi swoją opinie dotyczącą pracy w firmie Dogmat - Agencja Ochrony? Na jakie zmiany można liczyć? Te wszystkie informacje będą pomocne osobom chcącym się zatrudnić w tej firmie w przyszłości.

Pawcio5566
@Alicja

Alicja nie udawaj glupiej.pracujesz jako przedstawiciel handl.tam i dobrze wiesz co tam sie dzieje bo sama kokosów nie masz.a w sprawach ochrony sie nie wypowiadaj .od tego sa chlopacy zatrudnieni tam

Aplikowałeś do firmy Dogmat - Agencja Ochrony? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Alicja

Zastanawiacie się jak klienci Dogmat - Agencja Ochrony oceniają firmę? Na ich stronie internetowej możemy zobaczyć referencje http://www.ochrona-dogmat.pl/rekomendacje/

ludz
@Alicja

Rekomendacje dawno po terminie.co wy za ludzi zatrudniacie w konwojach,bez broni bez uprawnień i to mających na bakier z prawem.porazka

JJ

Dogmat - Agencja Ochrony ma niezłe stawki, ogólnie jedne z najwyższych w regionie w tym momencie, ja polecam

li

Mam swieze info bo mam kontakt z niektorymi z firmy.ale dokladnie o jakie stanowisko ci chodzi i co chcialbys wiedziec konkretnie?

liroy

Pracowqlem tam kiedys.do tego zawodu trzeba miec tez powolanie a niestety w tej firmie procz szefa ochr.moze jeden z zaligi interwenc.te powolanie ma.reszta to buraki i prostacy ktorzy sa do tego leniwi i tak jak pisali przedmowcy odbebniaja swoje i tyle i to powoduje ze atmosfera jest nieciekawa.zalezy tez wszystko na jaka osobe na sluzbie akurat trafisz.wyplaty sa na czas.premie sa takze.warunki dla osob licencjonowqnych tez ok

jg

Socjali nie ma zadnych.premie sa.2osoby zwolnily etat ostatnio.atmosfera jest przyjacielska ale miedzy stara kadra.wyplata na czas.jesli robisz swoje ,wyrabiasz sie na czas,nie wdajesz sie w plotki to etat bedzie ok i docenia napewno!

lenty

Dorzucaja jeslinjestes efektywny i to wykarzesz.atmosfera jest nieciekawa bo pracuja tam ludzie ktorzy przychodza zeby odbebnic swoje i zwinac pensje.zalezy na jaka osobe trafisz na sluzbie

mała

Kto jest wyszkolony?na grupie interw emerytowani policjanci lub bez licencji!dwoch mlodych tylko po egzaminie na broń ,a emeryci tyle zę zajmuja etat

manius
@mała

Popieram.na grupie jest tylko 1 młody pan po egzaminie w KWP na broń.policjanci są bo są.grzeją posadkę,dogmat kiedys miał młodych łepków a teraz ich znak rozpoznawczy to emeryt haha!

mg

Nie

Byly pracownik

Kilka lat w stecz firma naprawde dobrze placila i dbala o wyglad pracownikow mundury byly nowe i na kazda robote inne a teraz tym co tam pracuja brakuje na wino

polo

Ogolnie atmosfera w tej firmie jest nieciekawa.malo placa ludziom bez licencji.sa wykorzystywani.obiekty budy za 4zl

sabik

A o jaka atmosfere pytasz .w firmie,na konkretnych obiektach czy ogolnie?

on222

Wyplata na czas.atmosfera do kitu

jkj

Trzeba miec ukonczony kurs platny na sluzby porzadk.lub inform.ale nieraz niekoniecznie.zalezy od tego czy brakuje ludzi

Niedziwiadek

Witam ktoś mi powie czemu tak ludzie są wykorzystywani na obiektach jak letko przysiniesz a jest osoba niepełno sprawna i ma umiarka to morze a oni muwia ze zabieraci kase z wypłaty będą a po okresie prubnym miała byci umowa o prace a jest zlecenie gdzie durzo pod puktów jest pracodawca jest wiecej dla siebie a nie dla pracowników a po za tym nie wiem czy pracownik dostanie wypłate po okresie prubnym czy nie skoro nie podpisałem umowy dalej prosze o odpowiedzi na moje pozdrawiam

mala
@Niedziwiadek

Moze byc niewyplacona za niedotrzymanie warunkow

laki

Popieram.mialem stycznosc z obydwoma panami,tak jak szef zadufani w sobie czuja sie alfa i omega,to ze maja licencje to mnie akurat wali,zero szacunku do innych pracownikow szczegolnie na obiekcie ZAS

jack32

Nie polecam pracy w tym kocborowie!na grupie jezdzi tam dwoch chamow :strongman i pupilek szefa. walic tylko kwity potrafia .moze takie wymagania odgorne maja ale chamstwo ze szok!nie polecam na nich trafic bo utna po wyplacie

Halina

Witam. Poszukujemy pracowników kwalifikowanych i pracowników służb informacyjnych do zabezpieczenia imprezy masowej w dniach 14,15,16 lipca . Gwarantujemy dojazd, nocleg, wyżywienie. Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. tel. kontaktowy : (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dogmat - Agencja Ochrony - Elbląg

• Jak się pracuje w Dogmat - Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Dogmat - Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dogmat - Agencja Ochrony?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dogmat - Agencja Ochrony