Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Dzień dobry. Pragnę Państwa zapytać, jak wyglada praca na stanowisku recepcjonista w Warszawie? Na jakich obiektach się pracuje, czy praca związana stricte z ochroną czy kompetencje są inne? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Michaiłow zakaszwili

Jak słysze securitas mam przed oczyma tylko: (usunięte przez administratora) na stanowiskach kierowniczych uważających się za panów, masa konfidentów, brak życia. Parodia firmy ochroniarskiej której serdecznie nie polecam

Pawlikowice 12 godz chodzenia

Jak nie masz własnego zdania i kręgosłupa moralnego, jesteś do dyspozycji 24h , nie masz rodziny i domu to praca w Securitas jest dla Ciebie. Inspektorzy na każdym kroku mijają się z prawdą - obiecanki cacanki Jak Cię potrzebują to są mili, a jak nie jesteś im już potrzebny to mają Cię w (usunięte przez administratora) Inspektorzy i kierownictwo (usunięte przez administratora) na godzinach, sobie za to wpisują fikcyjne godziny pracy A Ty Tak naprawdę to możesz wylecieć za byle co, to firma amazon rządzi securitasem Ciągle pojawiają się ogłoszenia, nawet podawane są stawki szkoda, że wysoko naciągane, praca 12 godzin na nogach

skubi
@Pawlikowice 12 godz chodzenia

Cała prawda!

Gienek

Ci co piszą te wszystkie negatywne komentarze że (usunięte przez administratora) srombbing itp to wam po prostu nie chciało się pracować, albo polecieliście za gorzałę i teraz się mścicie!!!! Hahahaha te wszystkie śmieszne solidy i Juwentusy to powinny przykład brać np jak odnosić się do pracownika( kultura).

@Gienek

nie wiem co bierzesz ale przedawkowałeś, albo dużo wazelinki żeby nie bolało

jóżek
@Gienek

srombing to ty masz , kiedy nie możesz ścierpieć ,że prawdę piszą i siedzisz w pracy 24 h na dobę

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
I.T

Firma jest ok,umowa o pracę,wypłata na czas.Z firmy jestem zadowolona. Ostrzegam przed ochroną w Unileverze Poznań jak jesteś potrzebny to dzwonią,jak coś nie pasuje, to przenoszą cię na inny obiekt.Szef też nie jest w porządku, panuje tam mobbing,zwłaszcza że strony jednej pracownicy,pozbywa się z tamtąd każdego,kto jest dla niej nie wygodny..

@I.T

zastanów się co piszesz ??!! (usunięte przez administratora) i zastraszanie, to jest wg Ciebie OK

@I.T

Kompletnie się nie zgadzam. Atmosfera jest o wiele lepsza niż rok temu i dalej... O jakim mobbingu mowa, to są jakieś zawistne pomówienia.

POF
@I.T

Przeniesienie to danie drugiej szansy. Ja bym się cieszył, że mnie nie zwolnili jak coś zawaliłem. Ten szef nie jest taki zły skoro tak postąpił.

Zdziwiony
@I.T

Skoro skarżysz się na złą atmosferę na obiekcie i szef zdecydował sie Cię przenieść, to chyba postąpił zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Pozdrawiam.

@.

nie bierz tyle, bo nie wiesz później co piszesz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Securitas Polska?

amazon

jan
@amazon

zgadzam się z przedmówcą , dodam ze to jest praca na nogach a jak wkurzysz kierownika to będziesz stał na nogach nie 8 h a 12 a w nocy będzie chodził za tobą czy nie czasem gdzies przykucnałeś na chwilę . i nie ważne czy jest bardzo zimno czy deszcz. . Tak faktycznie to praca za psie pieniądze a jak się stanie to odpowiedzialnośc duza , Więc lepiej iść na produkcję niż dać sie poniżać za tak marne pieniądze, Z produkcji jak wychodzą z pracy to śmieją się z ochrony bo zarabiają więcej za 160 h niż pracownicy securitas za 280 h nawet 3 tysiące nie zarobisz ,

Polak

W Securitas wiele się zmieniło niestety ale nie polecam pracy w tej agencji. Wysokość stawki, umowy czy dopłaty za dojazdy przedstawiają się atrakcyjniej u konkurencji.

Potyt

Pracowałem na Zagłębiu ogólnie powiem tak miałem przez miesiąc normalnie umowe zlecenie mieli dac mi nową ale przez prawie 4 miechy nic nie dostalem czyli robiłem na czarno gdy mnie zwolnili to nagle umowa została podpisana o nic doprosić sie nie można. Dodam że bylem zatrudniony na Lidl ale rzucali mnie prawie po całym rejonie. Dali mnie na pilnowanie remontu lidla w najgorsze mrozy ogrzewanie sam musiałem sobie przynieść bo niby lidl miał to zrobić jedyne co to pan kro był nawet spoko ale sama praca dramat zalezy jaki kier sklepu mi np nie podpisał od 5 zmiany a bylem przed 5 w pracy

Potyt
@Potyt

Nie wspominając o psującym sie monitoringu co chwile i zwalanie winy na lidla

ninjabombel

wszystko zalezy od branzy, co ochraniacie i jakich macie przelozonych na plus normalna stawka, przy braniu dodatkowych godzin mozna zarobic dobra kase / wyplata na czas / w moim przypadku stosunkowo lekka praca i dobry kontakt z przelozonymi w relacji czysto ludzkiej jako osoby prywatne, nie szef - pracownik na minus jedynie normalna stawka i trzeba sie narobic, czesto nawet bezsensownie zostajac po godzinach gdzie nie ma nic do ochroniania a przemial ludzi (w tym potencjalnych (usunięte przez administratora) jest maly, czesci pewnie bedzie to odpowiadalo ale w moim przypadku praca w godzinach wieczorowych sprowadzala sie do zerkania na kamery co 10 minut, cala reszte czasu jestesmy sami z wlasnymi myslami - jak w wiezieniu, ochrona to jednak specyficzina praca; w moim przypadku tez slaby kontakt z przelozonymi w relacji szef - pracownik, po krotkim szkoleniu prowadzonym przez osoby trzecie jest sie wrzuconym na gleboka wode, nie ma czasu na pytania bo przemial pracownikow jest tak duzy. w zwiazku z tym tez czesto dochodzilo do sytuacji gdzie nawet teoria nie zostala dosadnie zglebiona i wychodzila na wierzch koniecznosc uzycia jej w praktyce - a jak zrobic cos o czym mamy praktycznie zerowe pojecie? mowa tutaj o specjalnych procedurach pobocznych, ktore nie sa takie oczywiste i na szkoleniu sa tylko wspomniane pobieznie, a wiec: wypelnianie specjalnych dokumentow czy specjalne czynnosci, szybko idzie samemu dojsc do wprawy (jak juz wspominalem u mnie nie bylo problemow finalnie z dogadaniem sie na takie tematy, ale czemu by po prostu nie wyjasnic wszystkiego czarno na bialym na samym starcie? potem niepotrzebne problemy i niesnaski) w podsumowaniu: nie najgorzej, robota nudna jak flaki z olejem, pewnie gdyby nie dobry kontakt z szefostwem odszedlbym szybciej

strefa

wypowiedz ta graniczy z tymi paniami stojacymi przy trasie -wiesz jak sie mówi na te kobiety -mozna tylko poruwnac ,nie nazywajac juz po imieniu ,a tak nawiasem mowiac co masz do tych ludzi z grupą ,też chca zyć ,i pracowac ,kiedyś tez byli normalnymi ludzmi ,jeśli los skrzywdził te osoby a jednak chca byc aktywni to wielki szacunek ,gdybym mial taka osobe w swoich szeregach to dlugo miejsca by nie zagrzała wstydz się -ciesz się zdrowiem bo jutro mozesz Ty szukac takiej wlasnie pracy.

POL.
@strefa

No co moge powiedziec -niepelnosprawny też czlowiek ,jeżeli tylko chce zarobic na życie to dlaczego mu to utrudniac,wstyd dla zleceniobiorcow ktorzy maja juz jakiś dochod ,a mimo wszystko malo i malo i malo -precz !! dajcie zyc normalnym ludziom ,sumiennym i pracowitym a nie dupolizom ktorzy sa niezrownowazeni psychicznie ,z zaburzeniami osobowosci .zerujacych na pracy nizszego szczebla kolegow,bez Honoru bez jakichkolwiek zachamowan ,bez samooceny ,i wreszcie jednym zdaniem -pewnie zona mnie bije w domu -to lepiej do pracy uciekac i tam byc Bohaterem jednego dnia .

J.nn
@POL.

I TUTAJ STAFILES W SAMA DYSZKE -To sa ludzie tylko do pracy 7/24/31-dlatego nie maja rodzin ,nie majaa dziewczyn ,nie maja kolegow znajomych bo -BO PIENIADZ RZADZI TYMI LUDZMI -A NIE ONI RZADZA PIENIEDZMI -lub tez "baba mnie bije "i skomlenie -ale w pracy bohater ,ostatnio sie dowiedzialem jak pracownik traktuje swoja zone -ktora jeszcze ma ,ZROBIE WSZYSTKO ZEBYS ZOSTAL SAM (usunięte przez administratora)

b.prac

no coz wiedza ze maja toksycznych pracownikow -wyrzucanych z jednego obiektu na drugi przymykaja oczy ,zamiataja pod dywan wszystko raze z POS cnh KUTNO -zenada i to jest firma securitas taka chlubna na ca ly swiat ok juz niedlugo sie bedziecie cieszyc ta opinia pracownicy jak szybko przychodza tak szybko odchodza i co jak zwykle nic sie nie stalo gdzie tkwi sedno tego wszystkiego ,,,otoz powiem macie złych (usunięte przez administratora)grajacych na waszym zaufaniu celem utrzymania obiektu ,a pozniej pytania dlaczego tak sie dzieje ,znacie odpowiedz panowie tylko udajecie zeby WAS NIE (usunięte przez administratora) Z PRACY -ZAŁOSNE

J.nn
@b.prac

Witam wiem cos niecoś na temat tego obiektu -jest prawdaa ze POS rzadzi kadra securitas i CNH Kutno -tylko,pytanie do firmy,DLACZEGO ZLECENIOBIORCA po,1/wydaje polecenia pracownikom z umowa po2/stosuje inwigilacje pracowników -o czym wie przełozony z W-wy po 3/nie przestrzega BHP w zakresie osob z grupa (wymysla polecenia sprzecznee z BHP)po 4/DLACZEGO TAK SZYBKO ODCHODZA LUDZIE Z TEGO OBIEKTU -mlodzi pelni energii i checi do pracy ,PANOWIE I PANIE ZARZADCY FIRMA SECURITAS -przyjrzyjcie sie co się dzieje ?? i taka rzecz pracownik na umowe na danym obiekcie moze tylko przepracowac norme a zleceniowki juz na innym obiekcie -CZY WIADOMO COS W TYM TEMACIE FIRMO-czy zamykacie oczy aby nie stracic obiektu .--MOZE KTOS Z GORY ODWAZY SIE ODPOWIEDZIEC NA TE PYTANIA !!!!???

amazon Pawlikowice

Jak nie masz własnego zdania i kręgosłupa moralnego, jesteś do dyspozycji 24h , nie masz rodziny i domu to praca w Securitas jest dla Ciebie. Inspektorzy na każdym kroku mijają się z prawdą - obiecanki cacanki Jak Cię potrzebują to są mili, a jak nie jesteś im już potrzebny to mają Cię w (usunięte przez administratora) Tak naprawdę to możesz wylecieć za byle co, to firma amazon rządzi securitasem

Aaa

Witam. Ma ktoś wiedzę, jak wyglada praca w biurowcu w Warszawie - Golden? Często są ogłoszenia na stanowisko pracownika z językiem ang. B2. Warto się starać? Trudno dostac te fuchę ?

@Aaa

"Często są ogłoszenia" Pewnie, że często, ludzie nie wytrzymują takiego traktowania, oszukiwania. Dopóki nie zmienią się Inspektorzy (kolesie bez przygotowania w zarządzaniu zespołem) tak będzie Ogłoszenia są we wszystkich miastach i będą tak długo jak Zarząd nie zmieni TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI (Inspektorów, Menadżerów)

Aaa
@szeregowy

Masz na myśli ten biurowiec czy piszesz ogólnie?

Arkadiusz

Witam Szukam opini o pracowniku Panie Arturze Poł..a. ktoś z nim pracował w Warszawie?

AndreusLapa1992

Kontynuując moją opinię z dnia 29/05/2021 Rynek ochrony w tym kraju jest skończony. Ten zawód umrze szybką i bolesną śmiercią do końca tej dekady. Cała ta branża potrzebuje resetu i zbudowania kompletnie od nowa. Problem w tym że to nigdy nie nastąpi. A firmy zastąpią wszystkich pracowników liniowych zaawansowanymi systemami kamer w ciągu kilku najbliższych lat. W Polsce zawód ochrony tak jak pisałem wcześniej. Umrze szybką i bolesną śmiercią.

ARTUR
@AndreusLapa1992

Nie umrze , bo ktoś musi pilnować kamer i interweniować w drobnych rzeczach , a żadna firma prywatna nie pozwoli sobie na podłączenie sie do ogólnego systemu lub pod system nadzorowania przez policję . I tak przecież już jest ten system nadzorowania kamerami , bo żadna firma ubezpieczoniowa nie ubezpieczy majątku bez dokumentacji audiowizualnej w razie szkody materialnej.

Bolek
@AndreusLapa1992

Brales dzisiaj leki? Widac ze nie

AdreusLapa1992

Stawka minimalna czyli teraz 2800 brutto (2325 do ręki) + 72 w nadgodzinach po minimalnej stawce zlecenie czyli jakieś 875 do ręki. Za wszystko wychodziło ponad 3200 do ręki za 240 godzin w miesiącu. System pracy 24 na 48. Kierownictwo i szef zmiany nie akceptuje jakiejkolwiek formy nieposłuszeństwa. Jeśli idziesz na L4 to na obiekcie jesteś skończony. Jedyne co ci przysługuje to 20 dni urlopu w roku i możesz sobie iść. Firma skutecznie dba o skuteczne blokowanie formowania znajomości w firmie i rozdziela pracowników po punktach na obiekcie. Nigdy nie ma dwóch osób blisko siebie. Nawet w umowie mam napisane że firma prosi o nie spoufalanie się pracowników ze sobą i pracownikami obiektu. Za każdą próbę kontaktu z pracownikiem albo ochrony albo pracownikiem obiektu był (usunięte przez administratora) od dowódcy zmiany albo kierownika obiektu. Im mniej pytań zadajesz i im bardziej posłuszny jesteś tym lepiej dla ciebie. Najlepiej jak cicho spuścisz głowę wejdziesz o 7 i wyjdziesz o 7 następnego dnia bez słowa. Zdasz tylko krótkofalówkę przebierasz się i dowidzenia. Przed służba zawsze dzwoni dowódca zmiany aby ci powiedzieć że jutro przychodzisz na 24 lub na 12 godzin Godziny są zależne od widzimisie kierownika a cały grafik jest układany na ostatni dzień miesiąca poprzedzającego. Raz będziesz miał 10x24 a raz 8x24 i 4x12 zależy jak się szefowi będzie podobalo. Plus jest taki że wypłata jest jedna i dostajesz całość na umowę o pracę i umowę zlecenie jako jedna wypłata 9/10 danego miesiąca. Strasznie wykorzystują niepełnosprawnych. Ci mają możliwość robienia tylko etatu - czyli 7 dyżurów na miesiąc a to równa się minimalnej stawce krajowej. Nie mówiąc oczywiście o braku jakiegokolwiek awansu czy wzrostu pensji po za tym gwarantowanym przez państwo. Im bardziej wchodzisz w (usunięte przez administratora) szefostwu i kierownictwu zmiany tym większe szanse masz na awans jako podnóżek dowódcy zmiany a to jest dodatkowe 400-600 PLN do wypłaty jako dodatek funkcyjny. Jeśli uda ci się wylizać rowa wystarczająco dobrze nawet będziesz miał możliwość spania na obiekcie nie to co zwykły liniowy cieć.

Max

Na co może liczyć dowódca zmiany na obiekcie logistycznym? Jakie wynagrodzenie netto za ile godzin pracy? Po jakim czasie zostaje się dowódcą zmiany, gdyż najpierw przyjmują jako zwykły pracownik ochrony. Proszę szczerze bez ściemy. No i czy warto????

@Max

15 brutto na godzinę jako dowódca zmiany....kpina nie polecam

Żołnierz

Brzydko ci powiem ale cóż... Stuknij się w główkę!

Żołnierz
@Max

Kokosów pewnie nie ma. Podstawowa stawka plus dodatek funkcyjny (i tu możesz negocjować) ????

Nie polecam !!!!Szkoda nawet słów pisać....

Patryk

Pracuje w Securitas już jakiś czas i nie spotkało mnie nic złego, przełożony interesuje się pracownikiem i widać, że zależy mu na wygodzie swojego pracownika. Zarabiam 3.5 tyś „na rękę”, jak dla mnie bajka.

@Patryk

he he " Tato chwalą nas, kto? My ich oni nas" tu wszyscy piszą o pracownikach, nie o tych wybrańcach = kadrze kierowniczej

Rick

Czy zdążają się zwolnienia tylko na życzenie koordynatora marketu w handlówce? Czy menadżer musi mieć powód.

@Rick

Securitas na obiekcie nie idzie za swoim pracownikiem a za kontrahentem, który sam zarządza i ustawia pracowników oraz kadrę Securitas. Inspektorzy nie wiedzą co to jest Kodeks Pracy. Jak nie jesteś już potrzebny to mają Cię w d..e. Wystarczy, że weźmiesz 1 dzień urlop na żądanie i dostajesz wypłatę najniższa krajowa. ODRADZAM!!!

Rick
@Łódź

Thx

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska