Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Adrian

A nie polecasz z jakiego powodu? Wyzwiska są na pewno nie na miejscu, to ci od razu powiem. Napisz w odpowiedzi co ci nie pasuje w tej firmie, bo teraz to nic nie wiadomo.

Witam, mam pytanie czy jest szansa dostać umowę o pracę? Czy można sobie wybrać obiekt?

Żołnierz
@Piotr

Securitas bez problemu daje UP, co do wyboru to już lokalne tematy, chociaż wydaje mi się że jak aplikujesz na konkretny obiekt to w przypadku braku wakatów zaproponują inny.

Daroo Lodz

Osobiście jestem zadowolony z pracy stawka podstawowa ponad 4tys plus nadgodziny wiec można dorobic praca po 9h jedyny minus to niektore osoby z pokoju które maja problemy z głów i sadza ze są jakimis prezesami a zwlaszcza pan JT

jacek
@Daroo Lodz

jak słodko he he, gdzie tak dobrze płacą na jakim obiekcie ??

@jacek

W dell

men
@Daroo Lodz

są wolne miejsca w dell??. jak tak zostaw jakiś kontakt

@men

Raczej nie powinno być problemu z przyjęciem. pod któryś z tych numerów zadzwon 603-209-673lub693-715-598 to dodzwonisz się do biura.

Jenol

Pracuję w firmie już długi czas, jestem bardzo zadowolony z obiektu oraz z wynagrodzenia. Kierownik rzetelnie wykonuje swoje obowiazki i informuje o wszystkim na czas. Grafik układany wedle zyczenia, godzinówka idealna z mozliwoscia nadgodzin. Bs. Olsztyn w moim odczuciu jeden z najlepszych.

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
pracownikzElbląga

Najgorsza firma w jakiej można pracować, problem z godzinami, problem z wypłatą, (usunięte przez administratora) kierownik rejonu z Elbląga gruby Rafał jest z jakiejś innej planety, niekompetentny, nierzetelny, ciężko z nim co kolwiek załatwić, wrzuca człowieka na obiekt i ma totalnie gdzieś co się dzieje, daje grafik na cały miesiąc a potem ucina godziny i człowiek marny grosz zarobi, stosuje (usunięte przez administratora) zwalnia z dnia na dzień bez podania powodu, albo zwalnia pod pretekstem działania w zmowie ze złodziejami. Nie polecam nikomu, unikać szerokim łukiem! Totalne (usunięte przez administratora) i niekompetentni przełożeni! Grupa mobilna tak samo z pierwszej łapanki, totalne wieśniaki, wszyscy nawzajem się podpier*alają. Szkoda czasu i zachodu aby tam pracować, więcej problemów niż to warte. Ciągle szukają pracowników na Elbląg bo nikt u nich nie chce pracować jak stwarzają takie problemy. Nie polecam!!!!

Jakie wartości są cenione w Securitas Polska?

amazon

Jak nie masz własnego zdania i kręgosłupa moralnego, jesteś do dyspozycji 24h , nie masz rodziny i domu to praca w Securitas jest dla Ciebie. Inspektorzy na każdym kroku mijają się z prawdą - obiecanki cacanki Jak Cię potrzebują to są mili, a jak nie jesteś im już potrzebny to mają Cię w d..e. Tak naprawdę to możesz wylecieć za byle co, to firma amazon rządzi securitasem

Żadne !!!

J.nn

(usunięte przez administratora) I NIE BYC ZA MADRYM ,MUSISZ DAWAC SIE WYKORZYSTYWAC WTEDY BEDZIESZ OK!!

Haki

Niczego nie są w stacje docenić.

januszek
@Haki

zgadzam się , szkoda sobie nerwów psuć w tej firmie i się wysilać

bodzio
@amazon

racja tylko obiecanki za złapanie (usunięte przez administratora) obiecują. ja tam pracowałem i juz nigdy nie przyjdę. przełożeni i tak uważają cebie za słupa. szkoda pisać

Ptasiek

Zadałes fundamentalne pytanie :) logo naszej firmy uległo zmianie ale nie wartości którymi się kierujemy od lat trzy kropki Uczciwość - ale nie bądźmy naiwni to jest Polska Czujność - czyli podczas pełnienia służby kontrolujesz sytuację w mieście Uczynnosc - więc idziesz sobie w rejon lub tam gdzie dowódca skieruje widzisz dziewczynę która mówi że zgubiła zakupy ty odpowiadasz dzień dobry proszę się uspokoić zaraz postaram się pomóc hasło do lenia który ziewa na monitoring i działamy :) Korzystając z okazji chcialem pozdrowić chłopaków z technikum rolniczego nr 3 Oraz pozdrowić najlepszego przyjaciela który obecnie odbywa karę pozbawienia wolności do lat 3

anna
@Ptasiek

nie bierz więcej, przedawkowałeś Ta firma nie ma żadnych wartości, szczególnie kadra zarządzająca, promująca swoich kolesi bez wiedzy merytorycznej

Ptasiek
@anna

Ale u nas w firmie coś takiego jak kolesiostwo nie istnieje wiem bo sam do wszystkiego dochodzilem będąc na szkoleniu w Szwecji i jedząc kiszone śledzie wiedziałem że ta praca jest właśnie dla mnie

Day Walker

Pracuje w securitas długo nie miałem ambicji więc nigdy nie awansowalem w strukturach firmy przeżyłem wielu prezesów kierowników itp posłuchajcie w jakim celu ktoś pisze nooo największym błędem było rozpoczęcie pracy w kropach noooo słabo płacą nooooo czuje sie wykorzystany wiec zwracam się tu do wylewajacych żale nie pasuje mi to idę pracować gdzie indziej i tyle korzystając z okazji pozdrawiam chłopaków z Ożarówa :) Karola D mojego kolegę oraz najlepszego przyjaciela nie myśl sobie ze zapomniałem o tobie mordeczko :)

anna
@Day Walker

I właśnie takich ludzi potrzeba w tej firmie BEZ AMBICJI - lubiących dawać się wykorzystywać i poniżać a wpisy są przestrogą dla poszukujących pracy w normalnych warunkach gdzie pracodawca docenia pracownika i jest dobra atmosfera.

Day wolker
@anna

Aniu to firma świadcząca usługi ochrony ta czy każda inna :) jesli ktos chodź trochę potrafi logicznie myśleć to zapewniam cie ze nie musi czytac tych wypocin jak to jesteśmy wykorzystywani podpisujesz umowę dokładnie wiedząc za jakie pieniądze będziesz pracować i gdzie chce powiedzieć ze to takie wylewanie żali co do moich ambicji nigdy nie potrzebowałem awansować w tej firmie i nie czuje takiej potrzeby

Mateo

Witam, gdzie mogę zgłosić (usunięte przez administratora) z strony kierownika rejonu? Sprawa wygląda tak że robiąc już drugi miesiąc po 12 godzin nagle się dowiedziałem że nie dostanę żadnej premi ani nic takiego a jak dopytałem się tu i ówdzie to poprzedni pracownicy robili 10 godzin kto mi zwróci za dwa miesiące stracony czas? Mam podstawę prawną by pozwać kierownika jeśli nie uzyskam odpowiedzi zgłoszę to

Mateo
@Mateo

I co usuwacie fragment mojej opini nich każdy wie jak w (usunięte przez administratora) lecicie z pracownikami czekam do jutra na odpowiedź w przeciwnym razie wnosze pozew

STRAznikkk
@Mateo

Tylko sądownie jesteś w stanie coś ugrać w Polsce.

Kapi

Pracuje od listopada w tej zacnej firmie i muszę powiedzieć że większego błędu w życiu nie zrobiłem. W listopadzie 3 dni pracy w grudniu 15 dni pracy i z dnia na dzień zmieniany grafik, oczywiście po 12 godzin przez 3 dni. Miało być 20 zł na rękę a ja za te 15 dni zarobiłem 1450 zł zdecydowanie o połowę za mało. A dzisiaj mamy 13 stycznia nie byłem w pracy ani razu mój kierownik nie odbiera ode mnie telefonów a jak odbierze bo zadzwonię z innego numeru to mówi że oddzwoni później i nie zgadnięcie Nie oddzwania :) Dzisiaj zadzwoniłem do Warszawy i po ośmiu połączeniach pani w końcu podała mi numer do pani która mi powiedziała że moja umowa została rozwiązana 3 dni temu a ja oczywiście nic o tym nie wiedziałem że od 3 dni jestem bezrobotny. Dzięki waszej firmie musiałem wziąć pożyczkę na spłatę rachunków i tp nie polecam nikomu tej firmy nie dziw że ciągle brakuje ludzi do pracy i że ciągle odchodzą jak tak traktujecie ludzi a wasi kierownicy rejonu to śmiech na sali nie pozdrawiam

Biedny

Dostał ktoś wypłate?

Obstawiający
@Biedny

Przez Polski Wał się spóźni.

PRRaca

Dostałaś już wypłatę?

Biedny
@PRRaca

@PRRaca otrzymałem 2100zł. Nasuwa się pytanie czy będzie to teraz standard?

Ppp

U mnie 250 zł mniej niż w zeszłym miesiącu

Adrian
@Ppp

A na jakiej umowie pracujesz? Pytałeś już w firmie czy da się coś z tym zrobić?

Ppp
@Adrian

Zlecenie, według polskiego ładu, na zleceniach będą niższe wynagrodzenia, mam zamiar zapytać firmę czy nie można przejść na UOP.

Polaca

Czy macie informacje na temat nowego Ładu w securitas? Chodzi mi o osoby pracujące na zleceniu, np 4500 brutto, ulga podatkowa ich nie dotyczy, co firma mówi na ten temat?

Obstawiający
@Polaca

W poniedziałek dostaniesz wypłatę i będziesz wiedział.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Securitas Polska?

januszek

raczej podczas pracy , sprawdzają twoje umiejetności

Kobi

Nie polecam. tej firmy najpierw przyjmują A za dwa dni zwalniają bez podania powodu. A obowiązki się wykonywało nie polecam i nawet powodu nie podają

Wojas

A jak jest w Świebodzinie na Amazon bo ciągle ludzi szukają. Jakieś opinie????

Jarek
@Wojas

tak jak wszędzie, ciągle szukają bo ludzie odchodzą, maja dość (usunięte przez administratora)i obietnic bez pokrycia

Małgorzata

Firma jest okej wynagrodzenie zawsze na czas szkoda tylko że tak mało jedynie najniższe wynagrodzenie żadnych dodatków nawet na święta tak jak wiele firm to robi ale tak to już jest

Jarek
@Małgorzata

czyli nie jest Ok, skoro firma wykorzystuje a korzyści osiągają (usunięte przez administratora) a to że płaca na czas to łaski nie robią

Serio gnębią? Szkoda że u mnie nie bo bym zgasił szybko jednego czy drugiego krótką piłką.... Dowódcy to są w siłach zbrojnych a nie przebierańcy w cieciówce prywatnej. Phi

Jakiś problem ? Tworzycie jakieś fikcyjne stanowiska tylko szkoda że na papierze tego nie ma. Proszę dać stanowisko na papierze

irek

he he dobrze napisałeś, ale mimo to tzw dowódcy uważają się za generałów cieciowania dlatego osoby które znają swoją wartość szybko pokazują im miejsce, niestety potem dostają wymówienia Dlatego firemka ciągle poszukuje następnych chętnych do wykorzystywania i poniżania

Dante

Skończyłem niedawno pracę w tej firmie, pracowałem co prawda ledwo kilka miesięcy ale było ok, nie rozumiem większości opinii tutaj, nie spotkałem się z praktycznie niczym negatywnym o czym tutaj mówiono (całe szczęście) i nie wiem czy ludzie tak przekłamują czy może kiedyś firma miała inną twarz, mnie to nie obchodzi, praca była w porządku, dopóki komuś pasuje pracowanie po 12h+ zamiast 8 jak w większości zawodów to można fajnie dorobić, jako student dostawałem 20/h na rękę i było to dla mnie jak najbardziej wystarczające, wypłata zawsze na czas 10 (a właściwie to nigdy nie na czas, zawsze wcześniej, nawet 6-7) więc nie mam na co narzekać, szefowie jak najbardziej w porządku, nigdy nie było problemu, inspektor zarówno R.B jak i K.D zupełnie bezkonfliktowi i za każdym razem kiedy miałem z nimi do czynienia zachowywali się co do mnie i innych pracowników w porządku, zakończenie umowy również bez problemu a nawet mój inspektor wyciągnął do mnie pomocną dłoń w kilku sprawach za co jestem mu wdzięczny, nie mam w sumie na co narzekać poza tym że praca do najłatwiejszych nie należy bo kto na nogach nie wytrzyma 12, 14 lub nawet 16 godzin ten raczej w ochronie długo nie pożyje, ale to już inna kwestia.

Rayman
@Dante

To super stawka u nas jest 13,5(sic!)

Ehe

Zastraszenie? Serio? A myślałem że cieć jest bardziej śmieszny niż straszny, nawet jak założy krawat to tylko cieć

Pracownik ochrony/wagowy

Praca za najniższą krajową ,wymagania coraz większe ,W Securitas wiele się zmieniło niestety na niekorzyść . Wysokość stawki, umowy czy dopłaty za dojazdy przedstawiają się atrakcyjniej u konkurencji.,bo porostu wszystko zabrali niema nic goła najniższa krajowa.po prostu zlikwidowali fundusz z PFRON ,a dopłaty co miesiąc biorą na pracowników niepełnosprawnych. Na plus tylko to że wypłata na czas .Kordynator wporżądku ,panie czy to z regionalnego biura czy z głównego Warszawy bardzo miłe i pomocne .

Witam wszystkich. Polecam pracę w Securitas a mianowicie mam na myśli ochronę transportów kolejowych. Umowę o pracę od samego początku i nie jest to najniższa krajowa. Premie są co miesiąc, jak ktoś chce pracować to pensja jest na dobrym poziomie względem innych ofert pracy. Koordynator jak i Menadżer są za pracownikami i można z nimi wszystko załatwić.

Jędrek
@Piotr

opinia pisana przez samego menadżera, taka świetna praca tylko chętnych brak he he ciągle się ogłaszają, że poszukują a ludzie jakoś nie pchają się do pracy w securitas Pewnie, że można się dogadać jak Cię potrzebują to są mili i wszystko obiecują a jak już nie jesteś im potrzebny to nawet rozmawiać nie chcą, pogarda pseudo menadżerów, inspektorów itp Jak ktoś lubi żeby nim pomiatać a przy tym nie ma rodziny i własnego życia to mega praca (weekendy święta również) szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska