Opinie o Nowa Farmacja Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nowa Farmacja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowa Farmacja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Farmacja Sp. z o.o. w Białystok

JustynkaMgr

Moim zdaniem część opinii na temat pracy w aptekach nowej farm. są krzywdzące i jednostronne. Pracowałam w tej sieci 2 lata i podjęłam decyzję o przeprowadzce. Zarówno praca, płaca i premie były ok. Wszystko zależy od regionu w którym pracujemy i od trendu zarobkowego jaki tam panuje... Ja osobiście, uważam, że "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ;). Przeprowadziłam się, zmieniłam pracę - poszłam do innej sieci, wyszłam na tym zdecydowanie gorzej. Pamiętajcie, za dobrą atmosferę w pracy odpowiada zgrany zespół - tego nie kupimy za pieniądze :)

Ciągle szukają nowych pracowników, nigdzie nie widziałem takiej rotacji. Zero poszanowania dla pracownika. Zwalniają bez jakiegokolwiek ostrzeżenia i nawet nie wiesz za co.

Prezesi myślą tylko o sobie, pracownicy są wykorzystywani. Kierownicy zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali. Współpracownicy też tylko myślą jak Cię wygryźć. Praca oczywiście za psie grosze. Nie ma gorszych aptek do pracy.

Xxapteka
@Ania

Są gorsze i też sieciowe, a dorabianie w nich zagranicznych wespół właścicieli. Powinno się takie pozamykac. Niestety otwiera się je na potęgę.

Sunday
@Xxapteka

"a dorabianie w nich zagranicznych wespół właścicieli" Czy mogę prosić to samo jeszcze raz po polsku? Bo nie rozumiem co tam jest nie tak a siedzę właśnie nad ich ogłoszeniem o pracę.

Annnaa
@Sunday

Sieć jak sieć - jedna lepsza od drugiej. Osobiście cenię sobie pracę w aptece właśnie "tej" sieci. Najważniejszy jest zespół, z którym się pracuje - jeżeli w środku wszystko gra, to czerpie się przyjemność z pracy. Zarobki są dobre. Motywujący system premiowy - tak są premie (a nie jak w niektórych sieciach - tylko na rozmowie rekrutacyjnej).

@Annnaa

Obiecują kokosy a kończy się na najniższej krajowej. Jedna z gorszych sieciowek

@Ania

To prawda, nie polecam nikomu.

Ulka

Jak ktoś zaczyna pracę to nie dostanie nigdy dużo. Trzeba pokazać swoje umiejętności!!!

Czy po rozmowie w Nowa Farmacja Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Ktos

Witam.Czy ktoś może wie ile może zarobić technik farmaceutyczny po stażu w nowej farmacji? Interesuje mnie woj.podlaskie

@Ktos

Grosze, mało więcej niż na stażu

KasiaKatarzyna
@Ktos

Wszystko zależy od miejscowości, w której chciałbyś/chciałabyś podjąć pracę i stażu pracy. Można zawsze prosić o "dorzucenie" na dojazd. Niestety w Białymstoku technicy nie zarabiają kokosów.... ale już w pobliskich miejscowościach jest lepiej.

MARIA

Chciałabym zatrudnić sie w tej sieci Prosze o rade ,jakie warunki pracy i wynagrodzenia

tomaszek
@MARIA

ja bym tam za żadne pieniądze nie poszła. chyba że się chce być wydymanemu....

kajtek
@tomaszek

Bardzo mało ludzi do pracy ,obsada okrojona do granic mozliwości ,słaby kontakt z centralą,która z załozenia ma pomagac aptekom a faktycznie dba tylko o własne pozycje.pozdrawiam

@MARIA

odradzam .nie ma pomocy ze strony centrali ,słaba komunikacja ,nieprecyzyjne procedury,żle sie pracuje w firmie gdzie nie ma wspolpracy i porozumienia a kazdy dba tylko o to jak wypadnie przed prezesem.nie idz tam.

@MARIA

dobrze sie zastanow,mnostwo ludzi narzeka na warunki pracy w tej sieci i to jest prawda ,ludzie sa wykorzystywani,obsada bardzo mala ,praca bardzo ciezka .I to nie ma nic wspolnego z atmosfera panujaca w aptece ,bo ona moze byc super .I tak wszystko zalezy od pracownikow centrali ktorzy zachowuja sie tak jakby nie zalezalo im na tym zeby apteki sie rozwijaly.Dobre ceny to troche malo w dzisiejszych czasach ... Zeby ludzie dobrze sie czuli w pracy musza byc szanowani przez pracodawce a tu tego brakuje ewidentnie .bardzo bardzo odradzam.

Mar
@eskulap

Czy w tych aptekach można nieraz usiąść czy bite 8h stoi się na nogach?

:):):)

Również nie polecam !!!! Pracowałam w jednej z tych aptek i niestety też nie byłam pupilkiem kierowniczki, dlatego już tam nie pracuje.

Magda

Nikomu nie życzę pracy w tych aptekach. Za grosze nie warto się zabijać. Oni myślą tylko o utargu. Pracownika mają za nic a do tego Mobbing, z którym nic nie robią.

Justyna

@farm Dlaczego tak piszesz, że odradzasz? Czy są jakieś podstawy żeby tak pisać? Może Apteka "Nowa Farmacja" nie jest idealną firmą ale przecież takich nie ma. Słyszałam, że to dobra firma i jestem zaskoczona!

@Justyna

Są podstawy , ale pamiętaj, że każdy z nas ma prawo do własnego zdania .Każdy ocenia samodzielnie według własnych obserwacji i doświadczeń.Ty tez masz do tego prawo :)pozdrawiam serdecznie

@Justyna

mgr z dylematem

A czy ktoś pracował w Aptece Społecznej? To też grupa Nowa Farmacja. Czy tutaj sytuacja wygląda tak samo? Mam od nich ofertę pracy w zachodniej części kraju i się zastanawiam...

@mgr z dylematem

tak samo,odradzam

Patrycja

@eskulap a możesz napisać coś więcej? Wiele zależy od konkretnego przełożonego, może w pozostałych placówkach jest inaczej. Jak oceniasz warunki zatrudnienia?

kajtek
@Patrycja

finansowe srednie ,sa premie na ktore trzeba zapracowac ,ale jest to osiągalne . ale co z tego gdy w aptece z czterema stanowiskami jest problem z zapewnieniem ciaglej pracy zaledwie dwóch!!!bardzo ,bardzo ciezka praca ,[rzelozeni ci sami ,tylko koordynator moze byc inny.w aptekach saamobslugowych sa kradzieze i musimy sie stale tlumaczyc ,nie ma zabezpieczen .Bardzo duzy stres dla wszystkich pracownikow stad duza rotacja .zobacz jak duzo jest ogloszen .inne znanae mi apteki juz po kilku pracownikow znalazly w tym czasie a tu nie ma chetnych ....nie ma wspolpracy z centralą i to jest odczuwalne na kazdym kroku.dwa razy sie zastanow.

tech_bdg

Pozdrawiam Nową Farmację za próby pozorowania, że ich REKLAMA jest zgodna z prawem... A nie, przepraszam, nawet nie próbują tego ukrywać. Wysyłają na miasto masę osób z ulotkami i przykazaniem by mówiły "zapraszamy do najtańszej apteki w mieście". Cała ta sieć powinna być już dawno wypier***ona w kosmos a ich zarząd powinien dostać takie kary żeby nie mieli na masło. Tylko udowodnić, że to reklama... Co do samej pracy - osobiście nie miałem "przyjemności" tam pracować, znajoma popracowała z 2 miesiące i rzuciła to w ch**.

JA

DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magisterka

Ciekawe ! Opinia o całej sieci na podstawie jednej apteki, gdzie widać, że kierownik do d :) A gdzie opinie tych kilkuste pracowników, którzy są zadowoleni i z powodzeniem pracują w innych aptekach ? wszystko zależy od kierownika ! Naidiotę można trafić w każdej aptece . Pozdrawiam i zyczę myślenia

@Magisterka

kilkuset zadowolonych pracowników?....:)A gdzie oni są?Ta siec jest beznadziejna ,pracownicy są zle traktowani i niestety wykorzystywani do granic możliwości.To nie jest jednostkowa opinia .na szczęscie ludzie myslą :) i odchodzą z tych aptek .pozdrawiam

samosia

dziwi mnie fakt że organy nadzorujące przestrzeganie prawa Farmaceutycznego udają że nie widzą tych ciągłych ogłoszeń że NF szuka ciągle jakiegoś pracownika do jakiejś Apteki. Fakt kontrola nie zauważa że z zatrudnionych 4mgr 2 jest na macierzyńskim a trzeci na urlopie.....

Wanda

Szybko, sprawnie. Bardzo dobry kontakt mailowy.

3er

hej no prawda jest taka ze cos takiego nigdy nie prowadzi do niczego dobrego niestety..najlepiej to jest się po prostu skupic na swojej pracy na tym co do ciebie należy na swoich obowiązkach i tyle bez zandego plotkownia po co sobie utrudniać zycie :)?

farmacutka

Za nic w świecie nie polecam tam pracy. Chyba że komuś pasuje bycie podawaczem. Nie robi się nic innego poza sprzedażą, żadnych szkoleń i dokształcania. Cofnęłam się tam w rozwoju. a to wszystko za marne zarobki i ciągły brak premii i wieczne podwyższanie progów, aby przypadkiem jej nie wyrobić. Na atmosferę nie narzekam, bo akurat u nas była super

Jaga

Dziwne siec posiada okolo 50 aptek a pisza tylko o tym samym kierowniku w bylym miescie wojewodzkim.Co z nim nie tak!!!.Przede wszystkim ma wielkie parcie na szklo i robi to nie O,Key(podklada swinie).Inny przyklad przychodzi nowy pracownik do pracy. Juz po tygodniu "KIEROWNIK"wydaje o nim opinie ze do niczego sie nie nadaje (nie chodzi o pierwszy stol).Poniewaz kazda siec ma swoja polityke, wiec obowiozkiem kierownika jest to przekazac.TEGO nie robi wrecz niedopuszcza ale opinie szybko wydaje i puszcza w eter!!!!.A poplotkowac to sobie lubi. Kazdy dzien pracy zaczyna od plotkowania i zajmuje to Jemu spory % CZASU POSWIECONY NA PRACE.(tego nie odrabia).Pracownikow dzieli na dwie kategorie: pupilkow z ktorymi pracuje dlugo(niezastapieni) i reszta gorsza.( wyraznie daje to odczuc) I ta "GORSZA "ciagle sie rotuje.(Nikt nie chce byc ponizany) Nie chodzi tu o prace.Praca jak w kazdej aptece raz wiecej raz mniej w stosunku do ilosci zatrudnionych osob nie wiecej jak w innnych aptekach.GODZINY PRACY TEZ NIE MAJA ZMACZENIA.(ciagle to powtarza).CHODZI tu przede wszystkim o ATMOSFERE jako tworzy(wine widzi tylko u innych , a nie spojrzy na siebie ) i PODZIAL pracyNp: na zmiane przychodzi 5 osob: 3 osoby zajmuje sie papierologia w ktorej jest wieczny balagan(pupile kierownika). 2 osoby na ekspedycji -czesto cala apteka ludzi -nikogo to ni interesyje -niewazne -a powinno Moze w koncu GORA tym sie zainteresuje.

Jaga

hvgff
@Jaga

Ja byłam w tej gorszej kategorii haha . I dlatego już mnie tam nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Farmacja Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Nowa Farmacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Farmacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Farmacja Sp. z o.o.?

Nowa Farmacja Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 59 ocen.

Nowa Farmacja Sp. z o.o.