Opinie o Nowa Farmacja Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nowa Farmacja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowa Farmacja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Farmacja Sp. z o.o. w Białystok

Patrycja

@po Jak dokładniej objawia się to "naganne podejście", które opisujesz? Mógłbyś trochę rozwinąć myśl dotyczącą tej sytuacji w firmie Nowa Farmacja? Będę wdzięczna. @Pati Czy mogłabyś napisać skąd bierze się taka opinia? Ważne są szczegóły, a tych niestety w swojej wypowiedzi nie uwzględniłaś. Zachęcam dlatego do opisania bardziej szczegółowo tego, jak wyglądała Twoja współpraca z firmą.

Pati

Stanowczo odradzam...!!!

Pati

Stanowczo odradzam...

Pedro

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy . Nowi pracownicy są zawsze niezadowoleni ale to do czasu.

Czy po rozmowie w Nowa Farmacja Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
po

Absolutnie odradzam, podejście do nowych pracowników naganne. Opinie o kierownictwie i ich pupilach uzasadnione w pełni. Wypowiedzenie dają ot tak dla kogoś kto w zestawieniach ma największe obroty bez możliwości uzyskania odpowiedzi 'dlaczego'. Podejście do człowieka zupełnie nie ludzkie. Całkowity brak szacunku.

Patrycja

@Leszek Piszesz z perspektywy obecnego pracownika? Czy może mógłbyś się z nami podzielić obiektywnymi informacjami o rzeczach, które w pracy w Nowa Farmacja Sp. z o.o. można zaliczyć na plus? A może mógłbyś również odpowiedzieć na pytania @anonimka?

anonimek

Witam.Czy mógłby ktoś napisać co robi się w aptece internetowej ?Czym różni się ta praca od zwykłej apteki? Czy jest trudniejsza?

Leszek

Jeśli konus nie odpowiada praca to nie musi wszystkim odradzać!!

Monster

A NF ciągle szuka pracowników naiwniaków...

Patrycja

@Farmaceutka, czy długo już pracujesz w Apteka "Nowa Farmacja" w Białymstoku? Co możesz napisać o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @lucy, co masz na myśli pisząc o bardzo złym zarządzaniu? Czy mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? @Kate, a czy Ty pracujesz w Apteka "Nowa Farmacja"? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią!

Farmaceutka

Z czystym sumieniem polecam firmę. Pracy duzo, ale lepsze to niż czytanie książek/gazet i czekanie na pacjenta. Oczywiście praca dla „chcących” pracować i nabyć doświadczenia. Pracowałam w swoim życiu w trzech aptekach, wszystkie były sieciowkami i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze wreszcie jestem spełnionym magistrem. POLECAM.

Kate

Sugerowanie się opiniami na tym forum nie jestem najlepszym pomysłem przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.:) Pracownicy aktualnie zatrudnieni w tej sieci aptek mają zupełnie inne opinie na ten temat. Dużo bardziej pozytywne.

Milena
@Kate

Nie zgadzam się. Nadal tam pracuję ale już niedługo. Większość opinii jest w samo sedno.

@Kate

W Lesznie woj. wielkopolskie proponują dla technika z 5 letnim stażem 1900netto Żałosne!!!!!!! Mam nadzieje, że zacznie brakować ludzi do pracy i się obudzicie bez pracowników. Stawka tragiczna...

lucy
@Kate

bardzo źle zarządzana firma a przy takich dużych firmach to ważne no i atmosfera pracy nijaka plus słabe wynagrodzenie decyzję proszę podjąć samemu

Pracownica

Tam najlepiej inspekcję pracy wysłać...

michu
@Pracownica

czemu tego zatem nie robicie? Do cholery przez takie podejście "niech ktoś coś" wszyscy mają gorzej

Tez pracowałam i zależy w której aptece się jest....w jednej jest mniej pracy i tylko czeka sie na pacjenta za to w drugiej zapierdziel..Pozatym negatyw odnoszacy się do ogółu sieci to ten ze płacą marną kasę tu nie ukrywajmy zeby technik z 10 letnim stazem 1900-2100netto!!!! i ze prawie w kazdej aptece jest deficyt pracowników.Ja akurat kierownikow oraz pracownikow mi towarzyszacych wspominam dobrze....gorzej z tym co jest wyżej a co jest znaczące w pracy.Brak szacunku.docenienia.slaba kasa.wieczne problemy z obsadą i ciagla gadka ze mamy malo roboty...stań a sie przekonasz????

michu

Nie rozumiem jak można pracować za taką kasę i psuć rynek

Mobbing

To czy jest miło, zależy przede wszystkim od kierownika apteki, a nie od sieciowki.Byłem pracownikiem tej sieci ,w aptece gdzie atmosfera była nie do zniesienia. Magistrów ma się za nic, techniczka odpisywała na maile adresowane do magistra, który rzekomo miał zastępować kierownika. A tak naprawdę stał tylko za pierwszym stołem. Ogólnie magistrów ie są bardzo krytykowani, liczą się tylko pupile kierowniczki, które nic nie robią tylko non stop szpieguja i donoszą .Nie wspomnę już o zaglądaniu do kopert z wynagrodzeniem przez wyżej wspomniane osoby. Juz dawno nie ma mnie w tej aptece, i z tego co wiem od stycznia odeszło stamtąd 7 czy 8 osób. Ktoś powinien chyba mieć nad tym kontrolę i się zainteresować. A tak w ogóle to w tych aptekach nie liczy się pacjent ani pracownik, tylko przykasowki. Najważniejsze to ile gum ORBIT sprzedałem. Premia tez nie jest sprawiedliwie dzielona ,najwięcej mają pupilki kierowniczki. Porażka,

pancjent
@Mobbing

@Mobbing pisze prawdę. Ryba psuje się od głowy... Pani kierownik zajmuję się tylko zbieraniem informacji o życiu prywatnym pracowników oraz przetwarzaniu tych danych. Za pierwszym stołem stoi technik - stażysta, który wydaje leki recepturowe i udaje "wielkiego" magistra. Nie tylko magister jest traktowany jak zło konieczne, pacjenci również. Obsługa pozostawia bardzo wiele do życzenie. Paniusie nic nie robią. Siedzą, obgadują i śmieją się na całą aptekę. Inni pracują za kilka osób. Brak równego traktowania pracowników. Brak profesjonalizmu. Jaka tam musi być atmosfera pracy, jak ja jako pacjent to odczuwam. Nigdy więcej tam nie poczynię zakupów. Nie warto.

zakłamacz
@pancjent

Coś tu się chyba nie klei ? Kim jesteś ?

Agnes

Myślę że wiele z tych negatywnych opinii jest bardzo przesadzona. Pracowałam tam i dobrze wspominam ten okres. Niestety musiałam się przeprowadzić. Dużo się tam nauczyłam. Atmosfera zależy od kierownika ale tez od wspolpracownikow. Za zła atmosferę w jednej aptece nie można winić całej sieci.

PracFarm

Pracuję dla Nowej Farmacji i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że osoby piszące na portalu nie mają wiedzy jak może przebiegać praca w złych warunkach. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, to stare powiedzenie ma wiele mądrości.

Patrycja

@Sptaf, a jaki rodzaj umowy miałaś w tej firmie? Co powinno się Twoim zdaniem tam zmienić? @Ktoś, czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w Apteka "Nowa Farmacja"? Jeśli tak, to jak oceniasz swój proces rekrutacyjny? @Ona, czy możesz napisać coś więcej, jakieś konkrety? W tym momencie Twój komentarz nie wnosi zbyt dużo do rozmowy. Podasz jakieś przykłady?

Sptaf

Odradzam stanowczo. Odniosę się do apteki internetowej w której pracowałam 1.5 roku Miła atmosfera ?! - kłamstwo nr 1 fałszywi ludzie którzy podpitola Cię przy pierwszej lepszej okazji by bronić swojej (usunięte przez administratora) lub poprostu się pokazać :) Nie liczy się nic tylko hajs który ma wpłynąć do portfela prezesa. Wynagrodzenie ? To mniej niż śmieszne. ???? A, a zwolnienia rozdają jakby wygrali na loterii - bez wcześniejszej rozmowy, czy jakiegokolwiek uprzedzenia - z dnia na dzień wylatujesz, mimo ze wypelniasz swoje obowiazki w pelni. Powodem może być np. że nie przypadasz do gustu kierownikowi. A dodam jeszcze że wypowiedzenia wręczają na koniec miesiaca - przed jego rozliczeniem, co powoduje że przez 2 miesiące dostaje się okrojana wypłatę, noo bo przecież ucinaja premie ???? śmieszna firma - poparciem na moja tezę może być nawet sam fakt że pracownik który dostał x czasu temu wypowiedzenie, pojawia się znów po wczesniejszym telefonie w firmie na rozmowie kwalifikacyjnej ?! Ogółem, brak jakiejkolwiek wdzięczności, sprawiedliwosci zero poszanowania pracownika i motto firmy "Nie ma ludzi niezastapionych" doprowdzily do tej ze sytuacji. Dla ludzi którzy szukają stałej i stabilnej pracy - odradzam. Pozdrawiam.

Ktos
@Sptaf

Witam,napisz coś więcej (mogę podać e-maila) na czym polega praca w aptece internetowej co się tam robi? Jak z. Zarobkami?

Kieres
@Sptaf

Nie wsadzaj wszystkich do jednego wora, Paula za niewinność wypowiedzenia nie dostałaś. Nie było tyle gwiazdorzyć tyko wziąć się za robotę.

Kelly
@Kieres

Zgadzam się co do tej osoby w 100% :)

Ktoś

Witam, chcę dowiedzieć się czegoś na temat pracy w aptekach nowa farmacja w Białymstoku.Jesli byłaby taka możliwość proszę o kontakt mailowy.Chce dowiedzieć się,na jakie zarobki może liczyć technik farmaceutyczny po stażu?Najniższa krajowa czy trochę więcej? Częsta widzę ogłoszenia,że ta sieć poszukuje pracowników dlaczego?

kilwpod

raczej poszukaj innej sieci

@Ktoś

po stażu to więcej niż najniższa.

@Ktoś

po stażu to więcej niż najniższa.

tech.bstok
@Ktoś

po stażu to więcej niż najniższa

PanA
@Ktoś

Po stażu, to więcej niż najniższa..

@Ktoś

więcej niż najniższa krajowa..

Ona
@Ktoś

Nie warto, poszukaj innej. W nf rotacja jest ogromna i atmosfera do bani

Xxxxx
@Ona

Pracowalam 1.5 roku I nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Farmacja Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Nowa Farmacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Farmacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Farmacja Sp. z o.o.?

Nowa Farmacja Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 59 ocen.

Nowa Farmacja Sp. z o.o.