Opinie o OKF Sp. z o. o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie OKF Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w OKF Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OKF Sp. z o. o. w Mikołów

joker

Totalna porażka. Nie przejmują się ludzmi. Dziś robisz jutro nie bo się komuśnie spodobałeś albo ktoś miał kiepski dzień. Płaca marna i na raty. Ogólnie żenada. Zero pomocy ze stanowisk kierowniczych brak dokumentacji, organizacji a wymogi ....? Ciesz się ze możesz tu pracować. Jak wy tam wytrzymujecie ludzie.

Robol

Ta firma to jedna wielka żenada! Roboty tyle co kot napłakał. Pracujesz przez 2 dni a kolejne 6 dni siedzisz bezczynnie bo nie ma co robić, bądz brakło kasy na materiał, a potem czekasz jeszcze na wypłatę którą dostajesz w trzech ratach. Nie polecam tej firmy nikomu chyba że lubi bezczynnie siedzieć i ma odłożone parę tysięcy na lokacie, bo tu się zarobić nie da! Ja się z tąd wyrwałem i jestem zadowolony. Obecnie pracuje w firmie też okiennej gdzie jest taki przerób o którym pani prezes może tylko pomarzyć,a i zarobki są adekwatne do przerobionej roboty. Podsumowując to co się dzieje w firmie OKF to ta firma to już trup tym bardziej ze odchodzą,lub zostali zwolnieni z niej ludzie którzy coś umieli. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim tym ,którzy mimo wszystko zatrudnią się w OKF bo będzie im potrzebne.

olberiba

Firma która chyli się ku upadłości. Zatrudnia ludzi po czym ich zwalnia i tak na okrągło. Jak pani prezes ma focha to wywala ludzi. Totalny bezsens. Ogólnie wszystko do bani zero organizacji i pomocy z szczebla kierownictwa. Nie polecam nikomu tam pracy.(usunięte przez administratora) kierownik hali tylko syczy a tak na prawde to kabluje ludzi i mało co umi zrobić. Tylko nie mówcie ze nie ostrzegałem.

zarabas

Kasab co za brednie wypisujesz ja oknami zajmuje się od 12 lat i stać mnie na godne życie w innych branżach jak jesteś obrotny to 10 tysi zarobisz mówię o handlu a pani prezes wspaniale ale likwiduje spółki już parę ma na swoim koncie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OKF Sp. z o. o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
chińczyk za miske ryżu

w tej firmie już nic niema... złote lata w tej firmie dawno temu się skończyły, a pod rządami obecnej Pani Prezes zarabiamy jak to były dyrektor (wizjoner) powiedział na miskę ryżu...

Einstein

Ciekawe gdzie ta wspaniała sztuka zarządzania znalazła nową szklankę i kogo nabrała na wrzucanie monet szanowny panie jest pan naiwny myśląc ze zrobi ten koleś cokolwiek dobrego on może tylko to zepsuć

Witam, osobiście miałem wątpliwą przyjemność współpracy z tą osobą pełniącą funkcję Dyrektora Handlowego przepraszam za pomyłkę piastującą stanowisko bo to określenie jest bardziej trafne. Brak wiedzy i doświadczenia z zakresu zarządzania zakładem produkcyjnym był nadrabiany sloganami, aforyzmami i sentencjami zaczerpniętymi z bogatej twórczości Marka Twaina. Myślę, że teraz OKF ma szansę na odbicie się od dna.

sales manager

polskie sales managiery nie mają zielonego pojęcia o handlu i efekty już macie hehe

Szkoda, koleś miał takie plany rozwojowe swojej osoby, no cóż może znajdzie jakąś inną Panią Presess aby się lansować.

także były pracownik

Witam serdeczne pamiętam jak pani prezes broniła dyrektorka ciekawe czy na otarcie łez może podaruję mu samochodzik i mebelki które kupowała a może jakąś odprawę przydało by się dyrektorkowi jakieś 10 tysięcy mógłby zainwestować w czasopisma o prowadzeniu działu handlowego ten pajac niech sprzedaje marchewkę na targu przyszedł do prężnej firmy a zostawił trupa

Były Pracownik

Pan dyrektor tak ten w spadku po empolu ten człowiek nie ma żadnej wiedzy i nigdy jej nie miał na piastowanie stanowiska dyrektora handlowego ale świetnie się sprawdza jako osoba do reprezentowania ale tylko własnej osoby jako były pracownik z ponad 10 letnim stażem miałam przyjemność pracować z kilkoma d.h. ale ten ostatni totalna porażka 0 pomocy 0 konkretnego planu sprzedaży oraz planu prowizji ale rozmowa o szklance,monetach i Einstein wychodzi mu znakomicie

Wiać nie sprawdziła się wspaniała sztuka zarządzania byłego pana dyrektora zachował się jak Schetino uciekł z tonącego statku pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego pani prezes na nowej drodze życia

ciekawski

ten dyro w spadku z empolu tak nawywijał?

Małpek

A oferty pracy gdzie poznajdowaliście? Bo to forum widać w ogóle nie żyje. Nie wiem czy pracownicy tutaj zaglądają, o ile w ogóle mają świadomość istnienia tego forum.

Zostaw merytoryczną opinię o OKF Sp. z o. o. - Mikołów

• Jak się pracuje w OKF Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKF Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OKF Sp. z o. o.