Opinie o Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński w Mikołów

Wiecie, czy Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dłużnik? 739 904 425 Nowy wpis

W temacie zaległych płatności polecam dzwonić pod ten numer: 739-904-425

Wanda Nowy wpis

Fajnie byłoby poczytać opinie osób, które pracują w Kryza. Warto iść tam do pracy? Jest ciężka?

M Nowy wpis

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Beata

Co tu tak mało informacji? Nic nowego nie dzieje się w firmie?

xxx

ja nie konik kleczal nie będę i tak pojdziesz na (usunięte przez administratora)

operator

pracowałem w tej w 2018 nie dostałem wynagrodzenia za przepracowane dniówki z zgodnie z umową Pan Henryk nawet nie raczył odebrać tel, jedno oszustwo nie radzę nikomu by tam szukał zatrudnienia .

Helmut

Firma dobra , dobrze sie pracuje i zupełnie nie rozumiem tego biadolenia!

@Helmut

chyba masz mózg wyprany albo pracujesz od wczoraj -wypłaty są na czas?

Jurij Jewsjukow

Bardzo trudno było otrzymać należne środki, zgodnie z fakturą.Najgorzej było to, iż nie płacąc, nawet nikt nie próbował normalnie porozmawiać, po prostu nie odbierali telefon.Nie polecam.

Spławik szot

Jo się wam panowie dziwia ze robicie u tego dziada,jest tyle pożądnych firm a wy robicie za grosze,na wypłaty czekacie a potem żale w internecie wylewacie

@Spławik szot

Ciekawi mnie ile osób posłuchało pana dobrej rady

Macierewicz

Kolejny miesiąc pracujemy za darmo????jesteśmy (usunięte przez administratora) murzynami????obiecanki cacanki a głupiemu radość Kamiński kiedy wypłaty ????????????????????????????

Anonim :)

To jest chore co się w tej firmie dzieje ludzie czekają na wypłaty. A pożal się boze szef tylko mówi codziennie że wypłata będzie na drugi dzień. Ludzie muszą się zgadać i wjechać mu na tą bazę bo tak dalej być nie może

@Anonim :)

A może tak jutro całymi rodzinami na obiad ma duży dom to wszystkich pomieści

Hynio1
@Anonim :)

Kryza jest w agoni to już koniec...

Fiona

Tam już nie jedzą dzika ino kura z biedronki

@Anonim :)

Piszecie o poważnych zarzutach. Pamiętajcie, że na forum powinny się znajdować tylko prawdziwe informacje. Jeśli to co piszecie jest prawdą to zgłoście skargę do Państwowej Inspekcji Pracy lub pozew do Sądu Pracy. To będzie najlepsze wyjście z tej trudnej dla Was sytuacji.

Tomasz

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie na forum?

@Tomasz

Nie pisze sie powód tylko powut -ke

Kolo
@Tomasz

Syndyk wezwał do zachowania ciszy....?

HYNIO 1 :)
@Tomasz

Wszystkim ręce opadają, poraz kolejny nie ma wypłat !!!!! To już się chore zaczyna robić !!!!!!!! Jest 18 września jak długo jeszcze mamy czekać !!!!!!!!!!!!!! W końcu wpadnie PIP !!! Chcemy wypłaty z odsetkami !!!!

@HYNIO 1 :)

Ten człowiek nie ma honoru

Tat...a

Kaj alimenty za Filipa ??

Tygrys
@Tat...a

(usunięte przez administratora) sie odniej nie macie nakim sie wyzyc

@HYNIO 1 :)

Minął miesiąc od Twojego ostatniego wpisu. Może powiesz nam jak rozwiązała się sprawa z wynagrodzeniem? Czy dostaliście w końcu wypłatę?

Yjo
@Tygrys

A jak ona nas gnębiła to było ok? Napluł bym jej w pysk tak samo jak hyniowi

rafaloooo

Wyzysk w czystej postaci

Handrich

Bydzie lepi chopy ino cza duzo pracować i nie pytać o pieniądze!

I co jest już wypłata za sierpień ? Hynio ty dziadzie

Jaki pan taki kram

taki sobie

masakra 16 dzień po wyplacie a tu... ZONK?

Zażenowany
@taki sobie

Zbiorowy pozew do sądu ???

Alicja

@Lajbik, przypominam, że na forum niedozwolone jest obrażanie innych osób oraz używanie wulgaryzmów. Jest to naruszenie regulaminu strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię o pracy w Kryza Plast to napisz ją w taki sposób, aby nikogo nie obrażała.

Młody

Firmy nie polecam w 100% Mija 15dzien zwłoki z wypłata której dalej nie ma. Miałem wypadek w pracy który nie został nawet zgłoszony wyżej. Cała sprawa trafiła do pipu i czekam na rozwiązanie sprawy (usunięte przez administratora) CI SAMI WŁAŚCICIELE. NIE POLECAM.

Czy tam dalej bylo (ludzie wciekajcie z tej nieladnej firmy)

Zostaw merytoryczną opinię o Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński - Mikołów

• Jak się pracuje w Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński?

Zobacz opinie na temat firmy Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński?

Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • FITELBERGA 54-SIEDZ
    Mikołów