Opinie o OKF Sp. z o. o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie OKF Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w OKF Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OKF Sp. z o. o. w Mikołów

były

do esmeraldy... dziewczyno gdzie chcesz iść jeśli firma nie istnieje. Firma niema kłopotów, jest zamknięta na 3 spusty, jak nie wierzysz przejedz się do byłem już siedziby i hali produkcyjnej a sama się przekonasz.

Pracowałem w OKF i muszę szczerze powiedzieć że to była moja jedna z lepszych prac i żałuje że już tam nie pracuje. Odszedłem jak już firma ledwo stała na nogach i była nie wypłacalna.Z tego co wiem to już nie istnieje. Co do Pani Agnieszki to zawsze mogłem na nią liczyć. Życzę jej jak najlepiej. Mam nadzieje że dostane tylko PIT :)

trik

Tomo... telefony wyłączone z powodu nieopłaconych rachunków, strona wisi z niezmienionymi informacjami ponieważ jest aktualizowana przez zewnętrzną firmę...

Ta firma jeszcze w ogóle istnieje? jest otwarta?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OKF Sp. z o. o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

walenty

a to (usunięte przez administratora) jeszcze istnieje? dobrze ci radzę ale opamietaj się

barabara

Najprostszy sposób to przyjechać do Mikołowa i zobaczyć - tylko nie ma co !!! Pani Prezes dała dyla z naszego "dzikiego kraju" - zakłada filię prawdopodobnie w Chile.

Była Pani Prezes nie zgłosiła upadłości, wniosek nie został opłacony dlatego nadal OKF Service Sp.zo.o. figuruje w KRS jako działające przedsiębiorstwo, a tym samym byli pracownicy nie mają możliwości ubiegania się o wypłatę zaległego wynagrodzenia z FP, mało tego większość pracowników nie otrzymała dokumentów PIT-11 i RP-7, niektórzy nie dostali nawet świadectwa pracy.Od miesiąca października 2014 spółka nie składała deklaracji w ZUS, a składek nie opłacano od wielu wielu miesięcy.Brak szczerości i ewidentne oszukiwanie i wyzyskiwanie pracowników.Słowa, że była P.Prezes robiła wszystko dla pracowników można między bajki włożyć, jak przyszło co do czego zniknęła pozostawiając wszystkich z problemami.

lol

to nawet nie wyglądała na taką Caryce ... szara myszka a tu takie numery...a mydełko poszedł w odstawkę?

olberiba

pie'''dol''nietry jesteś piszać tgak ta k'''' nie wie praca alewie jak wyjebać innych niech odda moją kase

nanal
@olberiba

Forgi, czego Ty się najadłeś? Albo z jakiej choinki się urwałeś? Jest jeszcze trzecia opcja... nawet Pani prezes miała wąskie grono wielbicieli, ale gdzie oni mają oczy? Chyba, że w ogóle jesteś spoza "kręgu" i nie masz pojęcia co ona wyrabiała.

gość

Pani Prezes jest teraz w szczęśliwym związku z informatykie z Okf Andrzejem,nie ma czasu na głupoty związane z firmą.

Nierozliczony

Pani Prezes bez kasy (chyba), upadłość dalej nie zgłoszona. Może warto "pogadać" z właścicielami z Warszawy - firmą WIG Inwestycje sp. z o.o.(KRS: 0000495063) gdzie jest kasa?

walenty

daruj se ta firma. Porażka totalna. złodziejstwo i wyzysk. A w ogóle nie wiem czy jeszcze istnieją.

okniarz

zobaczcie na gowork wątek firmy Foltyn z Wodzisławia, bardzo podobny scenariusz

OSZUKANA

ZŁODZIEJKA UKRADŁA MI KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZALICZKI ZA OKNA. ZOSTAŁAM BEZ OKIEN I BEZ PIENIĘDZY. JEŚLI KTOŚ JEST W PODOBNEJ SYTUACJI PROSZĘ O KONTAKT, MOŻE WSPÓLNIE UDA NAM SIĘ ODZYSKAĆ CHOCIAŻ CZĘŚĆ PIENIĘDZY. aka-s@wp.pl

znawca rynku
@OSZUKANA

na Górnym Śląsku od wielu już lat to typowy numer w branży okiennej

Walduś
@znawca rynku

Szukaj ją w Bąkowie koło Strumienia ,tam miała dom i może jeszcze mieszka

walenty

Pani złodziejka ( prezes) wisi mi kase za wrzesień czy ktoś się orientuje czy ktoś jest w podobnej sytuacji? jak tak to może ma pomysł jak to odzyskać a może dołączy do mnie i wspólny pozew do sądu pracy? czekam do końca tygodnia i pisze pismo.

Karola
@walenty

Udało się Panu dostarczyć pismo? Bo moje wracają z adnotacją - adresat nieznany.

Aktualności

Została ogłoszona upadłość. Firma ma duże długi wszędzie. Budynek zamknięty, telefony wyłączone. Więc nie wiem gdzie i kto może opowiadać takie bzdury, że firma ma się dobrze. To zdecydowanie czas przeszły.

Silvan

spółka upadla i kasa przepadła taka to firma

haha

getin żeby tam pracować musiałbyś się przenieść w czasie haha... dobrych parę lat, bo ostatnie to wegetacja, a w nie maniu ostatniej Prezeski to lata rozwoju. A dla prcowników to szukanie pracy, ewentualnie zasiłek.

ehh

udziałowcy z W-wy umyli ręcę.....hahah......widać, że były pracownik, który uwierzył w opowiadane w OKF'ie historyjki w ....prawda leży całkiem gdzieś indziej

@ehh

.... a gdzie leży?

były

ciekawe czy że wszystkimi się nie rozliczyła, a co na to jej dupo lizacze z księgowości ?

Nierozliczony

Pani prezes zgłosiła upadłość, udziałowcy z W-wy umyli ręce. Na kasę nie ma co liczyć, bo firma niewypłacalna. Może wszyscy wspólnie odwiedzimy Panią prezes w domu, bo humor jej dopisuje i nie przejmuje się tym, że ktoś nie ma za co żyć.

M&M sp. Z o.o.

Oooo my też to przerabialiśmy w jastrzębiu-zdroju !!! Dokładnie tak samo ;(

Zostaw merytoryczną opinię o OKF Sp. z o. o. - Mikołów

• Jak się pracuje w OKF Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKF Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OKF Sp. z o. o.