Opinie o artgeist Sp. z o.o. w Wrocław

Artgeist to polska firma o globalnym zasięgu, która powstała w 2004 roku z pasji do upiększania wnętrz. Dziś działa na całym świecie poprzez sklepy on-line prowadzone w 11 wersjach językowych w 17 krajach.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o artgeist Sp. z o.o. w Wrocław

Asia

Lekceważące podejście do ludzi. Pani z HR obiecuje się skontaktować niezależnie od wyników rekrutacji i tego nie robi.

Ło
@Asia

Czy ktoś z was ma podobne odczucia po rozmowie rekrutacyjnej ? Nie jest ktoś zadowolony z podejścia? A jakie warunki proponowane są?

pelna zgoda
@Asia

Zastanawiam się nad wystawieniem faktury tytułem straconego czasu. Bo treść została profesjonalnie zredagowana. Zaproszenie do 3 etapu i cisza. Przechodzenie na Ty z kandydatami. Żenada. Podobnie zresztą zdecydowanie niewysoka, wręcz żenująca jakość tekstów na obcojęzycznej stronie. Błędy stylistyczne - widać, ze po taniości przez średnio uzdolnionego Polaka pisane. Do tego mało wiarygodne opowieści, dlaczego osoba na stanowisko której aplikuje już nie pracuje (takie pytanie z mojej strony nie padło....winny się tłumaczy...) Pracownik się niby sam zwolnił bo chory. Pracownik ma prawo być chory i przysługuje mu wynagrodzenie chorobowe, najczęściej 80%.

Jowit
@pelna zgoda

Czy też macie takie doświadczenia? Polecacie ich jako wiarygodnych ????,

Wro

Czy HR po rozmowie kwalifikacyjnej daje odpowiedź Tak lub Nie? Czy nie daje absolutnie żadnej odpowiedzi ? Czy czad na rozmowę z nimi jest absolutnie stracony dla kandydatki? Czy może dla nich stracony ? Profesjonizm?

Jowita

Czy zarobki są konkurencyjne, wysokie jak na Wrocław?

Domino

A to w pracę na stanowisku biurowym wlicza się sprzątanie gabinetu, targanie krzeseł i odmalowywanie ścian ?? Panie z HRu zamiast robić propagandę pod fejkowymi nickami może niech się zajmą robotą a nie skrzeczeniem jak przekupy na targu cały dzień o tinderach i rozwodach, jak firma szuka oszczędności to może niech zacznie od nich.

Dobre domino
@Domino

I ty stary tam wciąż jesteś? Widocznie masz mało roboty ze tym się zajmujesz. Cen się. Pracowałem w wielu firmach i w każdej hr nie miał nic do powiedzenia bo rządzą dyrektorzy, prezesi i ci wyżej, plotkar jest wszędzie w każdej firmie nawet w debilnych sklepach. Taka lajfa. Albo pracujesz i bierzesz kasę jaka ci dają albo szukasz innej roboty której we Wrocławiu nie brakuje

Domino
@Dobre domino

Racja 100% tylko jeżeli jakiekolwiek zarzuty względem pracownika nie odbywają się w formie audytu a w formie tchórzliwego (usunięte przez administratora) tyłka za plecami podczas pijatyki po godzinach a później uśmiechanie się na korytarzu to jako niealkoholik lub ktoś spędzający wolny czas z również z ludźmi spoza firmy średnio ma szansę się bronić. Przy takiej polityce firmy nawet panie magisterki europeistyki są groźnym przeciwnikiem.

Dobre domino
@Domino

Kierownik czy szef co na to ? Op….nie za co ? Za robotę czy za bycie nie takim jak oni? Jaka jest polityka firmy ? Stary zawsze jest wyjście, nie wiem na jakim stanowisku pracujesz ale chyba masz możliwość uderzyć do kogoś ?

Janusz
@Domino

Chyba jednemu z drugim nic się nie stanie jak wstanie i posprząta. Przecież nie są to osoby po Oxfordzie czy Harvardzie

Jolanta

Też Cię dziwi ta część z Paniami z HRu? Bo ja tu też powiązania chyba nie widzę. Sprzątanie gabinetu w sensie, że jak. Odstawienie krzesła na miejsce i wyrzucenie po sobie (usunięte przez administratora) Bo podłóg to raczej by nie kazali myć?

Pracownik Biurowy

rekrutacja odbyła się szybko, w miłej atmosferze, jednak prowadziła ją osoba mało kompetentna. Uważam, że na stanowiska kierownicze powinny być przyjmowane osoby, które zdają sobie sprawę z tego, że będą pracować "pod nimi" inni ludzie - więc poza wiedzą o firmie i o stanowisku, powinny się również wykazać wiedzą HRową. Kierownictwo niesprawiedliwe, nie byłam pod wrażeniem.

pytania bardzo łatwe. Patrząc na poziom pytań i przeprowadzonej rozmowy, wiele osób było zatrudnionych za szybko, wręcz okazało się później, że zupełnie nie nadają się do danej pracy: takie łatanie dziury.

Końcóweczka

Nigdy nie pomyślałbym, że może być gorzej niż za AK a jednak. Nowe kierownictwo w kilka miesięcy zrujnowało wszystko co było przez lata Czas na zmiany i nie polecam !

@Końcóweczka

No tak, zapowiedź opinii już słabo zaczyna wyglądać... To co takiego konkretnie się podziało, że tak to piszesz? :/

Dlaczegoo

Dlaczego to jest jedna z najlepszych propozycji dla kandydata pracownika w Wrocław?

Agnieszka
@Dlaczegoo

Jaka propozycja? Nie wiem zbytnio do czego nawiązujesz, wyjasnisz? Pozdrawiam i z góry dziękuje

Ni
@Agnieszka

Nie jest to najlepsza firma w okolicy 100km ??? Wolisz robić gdzie indziej? Lipsk landy zachodzie jeśli płacą troszkę więcej?

@Ni

Nie wiem czy jest może uzasadnisz szerzej?

Hanka

Jak traktuje się pracownika ?

Anita

Nie polecam tego zakładu pracy. Praca nie jest wcale taka lekka, zatrudnienie przez agencje co wiąże się z umową zlecenie wiec szału nie ma. Jak im coś się nie spodoba potrafią zwolnić z dnia na dzień. I człowiek zostaje bez niczego Porażka i nie pozdrawiam.

Tamara

Może być ze robis nadgodzina by wiecej ?

@Tamara

Może warto zadzwonić do firmy i o to zapytać?

Tamara

Zarobki są wysokie ?

@Tamara

A co według Ciebie oznacza, że wysokie? Bo to jednak kwestia indywidualna chyba. ;p I o jakim stanowisku myślisz tak właściwie?

Katja
@Jolanta

Na stanowisku ceo

@Katja

A z tym to nie pomogę, ale widzę, że aspiracje wysokie? ;) W sumie to istnieje jakakolwiek możliwość żeby z szaraka na takie miejsce tu wskoczyć? ;p

Teresa
@Katja

Jakie są wymagania na to stanowisko? Wiesz?:)

Ygor

Jakie proponowane zarobki dla pracowników? Kwatery jedzenie zapewnione?

Piet

Hejka. Wg was warto byłoby przenieść się z innego miasta by tu zacząć pracę? Są tu realne możliwości szybkiego rozwoju i awansu?

Re: Piet
@Piet

Jak znasz język polski w stopniu w miarę podstawowym i jesteś piśmienny aby wypełnić listę obecności za Ukrów zza Żytomierza z Twojej brygady to możesz kiedyś zostać brygadzistą 3 osobowej ekipy z bajerancką pomarańczową koszulką z bawełny (używaną po poprzedniku) i plakietką ze swoim imieniem + może z 200zł brutto do uposażenia które jest głodowe. Pytanie już do Ciebie czy to Cię zadowala.

To prawda czy konkurencja ?
@Re: Piet

Yes no ?

Igor

Witam, jakie warunki pracy na produkcji ? Higiena pracy ? Zarobki ? Umowy na stałe?

Aneta
@Igor

Mało tu konkretów prawda? Nie wiem czemu nikt nie odpowiada na pytania...Udało się Tobie coś ustalić? Też bym się chętnie dowiedziała.

Z niemiec Polok

Ile zarobi Polski niemiec technik produkcji jeśli zdecyduje się przeprowadzić na dolny slonsk ?

Krych

Szkolenia przeprowadzane są dogłębnie? Pozwala to ma spoko zapoznanie się z materiałem i można śmiało działać?

Tobi

Cześć co mozecie powiedzieć o pracy tu?

Zarobki z niemieckim

Ile zarabia osoba z niemieckim C2 ?

Artiom Yuri

Czy praca w biurze jest dobrze płatna?

Gigiturbina

LUDZIE, NIE IDZCIE TAM! JEŻELI JUŻ POSZLIŚCIE, TO SPIEPSZAJCIE JAK NAJPRĘDZEJ! 30% więcej zarabia się na każdej innej produkcji i więcej i nie ma tam pana Wojtka ss- mana. Nie polecam Czas tam spędzony uważam za zmarnowAny zawodowo.

Bem

Często są publikowane ogłoszenia na to samo stanowisko ? Kandydaci szybko decydują się odejść?

Zostaw merytoryczną opinię o artgeist Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w artgeist Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy artgeist Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w artgeist Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy artgeist Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w artgeist Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

artgeist Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 108 ocen.

artgeist Sp. z o.o.