Opinie o artgeist Sp. z o.o. w Wrocław

Artgeist to polska firma o globalnym zasięgu, która powstała w 2004 roku z pasji do upiększania wnętrz. Dziś działa na całym świecie poprzez sklepy on-line prowadzone w 11 wersjach językowych w 17 krajach.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o artgeist Sp. z o.o. w Wrocław

Nowy gość

Jak w każdej firmie są wyzwania, problemy, ale... Nie ma idealnej pracy, tak jak nie ma idealnych pracowników. To ludzie budują organizację. Widzę, że się staramy, choć za mało się doceniamy za codzienną ciężką pracę. To staram się zmienić, zaczynając od siebie.

Matrix

Dziś ta firma jest pełna warszawskich dyrektorów, którzy są w firmie raz na jakiś czas. Jest piękna mowa, pada dużo ambitnych stwierdzeń i zobowiązań, które nigdy nie dochodzą do skutku(usunięte przez administratora) dobiera sobie pracowników pod siebie. Nic nie wnoszą do firmy, kosztują krocie a sytuacja finansowa spółki nie jest wesoła. (usunięte przez administratora) pudruje rzeczywistość, w tym jest dobra jak nikt inny, jej komunikacja jest niespójna, ludzie to widzą. My naprawdę nie jesteśmy (usunięte przez administratora). Z łatwością przychodzi jej krytykowanie byłych pracowników, wyzywanie ich i obrzucanie błotem na forum. Dziś jest to pani X jutro może być to każdy z nas. Uwielbia zarządzać poprzez strach: wszyscy dookoła zwalniają, sytuacja jest zła, nie ma pieniędzy na podwyżki, na premie, ale na nowych dyrektorów już są. Brak jej doświadczenia w handlu internetowym,(usunięte przez administratora) Firma nie ma żadnej sensownej strategii, pewnie dlatego, że (usunięte przez administratora)kompletnie się na tym nie zna. Zaletą jest praca zdalna, można robić swoje i nie widzieć na co dzień tego (usunięte przez administratora) Ostatnimi czasy odeszło wiele kluczowych osób, jak CFO, HR, ludzie z IT i sprzedaży, nie zostali wyrzuceni, z własnej woli odeszli, to nie wróży nic dobrego. Mam nadzieję, że inwestorzy się obudzą i zaczną zauważać kogo obsadzili w roli (usunięte przez administratora). Jeśli ktokolwiek zastanawia się, czy warto podjąć tu pracę, odpowiedź brzmi: NIE, nie warto,(usunięte przez administratora) na przestarzałej technologii, nie rozwiniesz się tylko będziesz się frustrował. Zakładam, że wiele osób zacznie odchodzić i dobrze.

Niktwazny
@Matrix

(usunięte przez administratora) Najgorsze w tej firmie jest to, że tu nie ma żadnej poufności, wszystko wszyscy wiedzą. Obgadują, a mam wrażenie że to (usunięte przez administratora)tu wiedzie prym, lubi plotkować, puszczać w obieg coś i czekać, co kto i co do niej wróci. Na spotkaniach wiecznie w telefonie, nie słucha, nie interesuje się niczym. Lekceważy rozmówców,(usunięte przez administratora) Liczyłam że hr będzie obiektywny, bo nowy, nikogo ze starej ekipy nie ma, zareaguje, ale nie ma co liczyć na nie., na nic czasu nie mają, co godzinę przerwa na kawe, posilek, plotki, a odpowiedź na maila czeka czasem 2 tygodnie. Rozglądam się za nowa praca, jak i inni.

anomim
@Matrix

A jak zarobki? np na stanowiskach Juniora?

@anomim

Czy juniora podciągasz także pod stażystę? Widzę właśnie taka ofertę do e-commerce. W mile widzianych są takie języki jak włoski czy tez szwedzki. Czy stawka stażowa może być większa w zależności od umiejętności?

@anomim

Ja tez w sprawie pracy juniora, jest oferta na content marketing z językiem francuskim. Napisze mi ktoś wprost czy mam jakiś wpływ na stawkę czy raczej każdy ma po prostu tak samo? Chodzi mi o późniejsze podwyżki. poza tym od strony organizacyjnej jak oceniacie prace? to hybryda z tego co czytam

Anka

Oczywiście, ze lepiej jest sie zwolnić i sporo osob to zrobilo, a sporo jest w trakcie wypowiedzen. To nie jest niezdrowy hejt, chyba ze pisanie prawdy takie wg ciebie jest ? niektorzy mają te jedyna szanse anonimowo sie wypowiedziec, bez robienia sledztw w firmie, szkalowania osob i niszczenia ich. Z przykrością patrze, co się dzieje w firmie na przestrzeni moich nieco 7 lat bycia tutaj

Lopez

To mogą pisać osoby, które się zwolniły albo są w trakcie szukania pracy. Jeżeli ktoś pracuje tutaj dłużej niż dwa lata to widzi jak ta firma powoli się rozpada. Kawałek po kawałku. I to jest przykre. Obecna frustracja jest wynikiem ostatnich lat zaniedbań i słabej komunikacji wewnątrz organizacyjnej. (I tutaj nie mam na myśli tych co miesięcznych spotkać co każdy sobie spija z dziubków) Kadra zarządzająca nie umie zarządzać i komunikować się ze swoim zespołem. Zaczynają od komunikatów dot. nowych członków zespołu, strategii w dziale i kończąc na klarownych wymagań do zmiany stanowiska. Takie podstawowe informacje. .Nowy dział HR powinnien dużo zadziałać i dowiedzieć się od środka jakie są problemy. Chyba, że przyszedł tylko kawę pić, w takiej sytuacji nie będzie lepiej. Dużo osób chce tutaj pracować, ale jest tak toksyczna atmosfera, że aż kiszki wykręca. Ciekawe czy którykolwiek post na tej stronie dojdzie do góry i da im trochę do myślenia?

Xyz
@Lopez

Dochodzi do HR i dochodzi do zarzadu a potem wiele wpisów stąd znika. Ceo dzieli się z dyrektorami swoimi obawami (w tajemnicy) i zmartwieniami a oni wszystko dalej w świat popychają.

Kazik

Mam pytanie - w ogłoszeniu o pracy dla product manager support juniora (na pracuj.pl) znalazłem informację, że "Nasza elastyczna forma pracy pozwala na zdalną pracę (poniedziałki i piątki) oraz pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia (od wtorku do czwartku). Wybór należy do Ciebie!" Mam rozumieć, że mam do wyboru 2 dni pracy zdalnej albo 3 dni pracy w biurze tygodniowo? Czy raczej chodzi tu o model hybrydowy?

@Kazik

Hybrydowo. Czyli te dwa dni zawsze są zdanie a reszta stacjonarana.

@Kasia

Z jakich przyczyn jest to w ten sposób poukładane? Chodzi o jakieś konkretne procesy czy po prostu tak się ludzie już dawno temu umówili? I jak wtedy praca jest poukładana, te trzy dni na miejscu są bardziej intensywne?

Pracownik Biurowy

rekrutacja odbyła się szybko, w miłej atmosferze, jednak prowadziła ją osoba mało kompetentna. Uważam, że na stanowiska kierownicze powinny być przyjmowane osoby, które zdają sobie sprawę z tego, że będą pracować "pod nimi" inni ludzie - więc poza wiedzą o firmie i o stanowisku, powinny się również wykazać wiedzą HRową. Kierownictwo niesprawiedliwe, nie byłam pod wrażeniem.

pytania bardzo łatwe. Patrząc na poziom pytań i przeprowadzonej rozmowy, wiele osób było zatrudnionych za szybko, wręcz okazało się później, że zupełnie nie nadają się do danej pracy: takie łatanie dziury.

Piekne produkty

Piękne produkty. Ktoś chce dodać jeszcze dodatkowo coś pozytywnego?

Mydło w oczach

Firma kreuje się na modną i nowoczesną. Ukrywając nieudolne zarządzanie oraz brak możliwości rozwoju pracowników. Biuro mamy piękne, ale to tyle. Jeżeli chodzi o płacę wcale nie są konkurencyjni. Są braki w kadrach i cała praca spada na resztę pracowników. Nasza (usunięte przez administratora) zawsze opowiada jak to zaprasza wszystkich do swojego gabinetu w razie potrzeby, a w realu nie potrafi nawet odpowiedzieć cześć i obgaduje pracowników.(usunięte przez administratora) Firma jest idealna dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia. Za niską płacę złapiecie doświadczenie i będziecie mogli później pójść do innych firm gdzie zapłacą wam więcej i będziecie się mogli rozwijać. Powodzenia wszystkim ;) Również jeżeli lubicie pracować w chaosie oraz czuć bezsens z wykonywanych obowiązków, to właśnie jest to miejsce, ta firma będzie was w tym wspierać. (usunięte przez administratora)

zawiedziony pracownik

Szczerze odradzam pracę w tej firmie...(usunięte przez administratora). Ciągłe straszenie i brak doceniania wysiłków. (usunięte przez administratora)nie pracują, nie ma ich na spotkaniach. Zatrudniają zupełnie niekompetentnych ludzi, którzy nie wiedzą o czym mówią. Jedyną ich zasługą jest to, że większość osób chce się zwolnić lub już to zrobiła. (usunięte przez administratora) Ogólnie zarobki bardzo słabe, a trzeba znać języki, bo firma przecież sprzedaje na cały świat.(usunięte przez administratora)

Cena
@zawiedziony pracownik

Ile oferuje się inż z bieglym językiem obcym?

Niunia
@zawiedziony pracownik

Dlaczego ? Jakie pozytywy ?

najmądrzejsze osoby tej firmy to te, które już tam nie pracują. jakiś czas temu zwolniła się laska z UOP z 3 m. wypowiedzeniem i udało jej się odejść ze zwolnieniem ze świadczenia pracy więc hajs leciał i nie musiała tu siedzieć w dodatku to się wydarzyło z dnia na dzień. (usunięte przez administratora) powiedziała że oni każdego pracownika puszczają tak żeby się nie męczył i jakoś teraz każdy z UOP jak chce odejść na takich warunkach to nie może - wniosek? ściema jakich mało! (usunięte przez administratora)

@pracownik

Możesz rozwinąć myśli dokładniej ? W prasie pojawiły się komunikaty, że HR się umocnił, nie masz w nim wsparcia? Widziałam też, że jest nowy członek zarządu, po to, aby przygotować firmę na sprzedaż. Czy czujecie się zagrożeni ? Warto jednak aplikować na martketplace specialist?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w artgeist Sp. z o.o.?

Mariuszek

Czy hr daje wam jasna odpowiedź PO zmowie ? Hr odnosi się z szacunkiem ? Odpowiada na pytania? Podaję warunki ile podstawy brutto pln ? Dodatki brutto pln ? Benefity ? Dodatki? Macie od nich odpowiedź?. Szanują kandydata? Pracowników?

Poziom

Witajcie. Jak oceniacie poziom HR? Rozmowa kwalifikacyjna? Informacja zwrotną po rozmowie jest?

Z pochodzeniem niem

Witam, czy jako osoba z pochodzeniem i studia techniczne i jezyk skandynawski c 2 powinnam traktować poważnie? Warto ? Brutto podstawa ile pln ? Lub ile euro brutto / mies. ?

Liliane

Jakie jest podejście do kandydatow? Jak wygląda podejście traktowanie pracowników?

@Liliane

Hej, na kogo startujesz? Widziałam, że są dwie opcje aktualne Junior PM i spec od ecommerce. Dla Juniora widzę, że hybrydę oferują. jak wtedy współpraca z zespołem jest poukładana?

Oleksandr

Po rozmowie otrzymać ma kandydat odpowiedź? Odpowiadają po rozmowie?

@Oleksandr

hej, kiedy miałeś rozmowę jeśli można spytać? Ciekawa też jestem czy mimo wszystko sam zweryfikowałeś temat skoro pisałeś to ponad tydzień temu? Sama rozmowa jak poszła o co pytali i ile trwała?

Broni

Lepiej tu pracować z biegłym niemieckim czy wyjechać do Niemiec do pracy w biurze ? Gdzie więcej zarobi i lepsze traktowanie ?

Zuzka

Czy nowy pracownik otrzymuje też jakieś paczki świąteczne?

Xxx
@Zuzka

Ani nowy, ani stary

@Xxx

Czemu nie było w tym roku paczek? Chyba, że jakieś bony mieliście lub premie? I po co tak różnicować od razu, że nowy lub stary przy takich drobiazgach?

Waldec
@Xxx

Jeśli nie otrzymuje, to może podwyżki są przyznawane i wtedy oaczki sobie może kupić sam. Jest tak?

Bogdan
@Waldec

No właśnie. Fajnie by było jakby były podwyżki bo jednak kasa w ręku to coś lepszego niż paczki. Ty chcesz się tu zatrudnić że tak pytasz? Są jakieś oferty?

Violi

Po rozmowie dają odpowiedź?

Dimitri

Jak wg was wygląda atmosfera codzienne stosunki wewnątrz ?

Jul

Jaki poziom zarobków brutto? Jakie podwyżki? Dodatki ?

Jeszcze pracownik, niestety.

Firma bardzo niskich lotów! Zatrudniają bardzo słabo wykształconą kadrę kierowniczą - dyrekcja z wykształceniem średnim i z brakiem jakiegokolwiek doświadczenia w zarządzaniu to porażka, (usunięte przez administratora)! Jeżeli ktoś przychodzi z zamiarem nauczenia się zarządzania produkcją, planowania, koordynowania czy z zamiarem rozwoju, to naprawdę źle trafił, szanujcie swój czas ! Co najwyżej możecie zostać mistrzami od ichniejszego systemu, który generalnie jest tak funkcjonalny jak cała ta firma. Generalnie pracując tutaj nie dowiecie się niczego, a doświadczenie zdobyte będzie dziurą w Waszym życiorysie. Rozmowa kwalifikacyjna to fikcja bo Panie z HR głównie nadają się do tarcia chrzanu, a pytania w trakcie rekrutacji są na poziomie poniżej zera, brak merytorycznej rozmowy. Czas spędzony tutaj uważam za stracony i już więcej tego błędu nie popełnię. Nie polecam pracy tutaj ! Szanuj swój czas!

blablabla
@Jeszcze pracownik, niestety.

Brednie. W 99% przypadków kierownikami produkcji zostają osoby z organizacji (awanse wewnętrzne). Rekrutacji na takie stanowisko nie było od lat, a może nigdy. Po drugie poziom twojej wiedzy, panie były ;-) ‘kierowniku’ jest niski. Nawet w tak błahej sprawie jak poziom wiedzy reszty kadry masz braki. Ze swojej strony życzę ci wszystkiego dobrego, ale daj sobie już spokój. Szacunku również do swojego czasu..... Do wieczorynki poczytaj kodeks karny Art. 212. szczególnie. Pozdr.

Zostaw merytoryczną opinię o artgeist Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w artgeist Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy artgeist Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w artgeist Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy artgeist Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w artgeist Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

artgeist Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 108 ocen.

artgeist Sp. z o.o.