Opinie o Barry Callebaut Polska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Barry Callebaut Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Barry Callebaut Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barry Callebaut Polska w Łódź

Tomtom

Witam.Mam uprawnienia na wózki ,windy,suwnice i myślałem żeby złożyć CV tutaj w Barry na Dział DUR Jak ogólnie jest tu z robota ?Pensja ok? Czy pracownicy na produkcji chwalą sobie robotę?

Renata

Czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie jak z ubiorem w firmie, czy jest jakiś wymagany dress code?

@Renata

Na produkcji uniform, biala koszulka i spodnie. Biuro raczej nie ma jakis mega rygorystycznych ustaleń. Wiadomo jak przyjdziesz w samej bieliźnie to moga zwrócić Ci uwage ????

Zorro

Ciekaw jestem kto ty jestes lizo dupcu. Skad wiesz ze pusza na fb i sa romanse, no chyba ze jestes ich materacem. Skończyły ci sie pomysly na mobingowanie dotknąłeś migdałów od tyl iej strony jak to mowi jeden z kolegów i skończyla ci sie droga. Zajmij sie sobą a nie śledzeniem ludzi szerloku

@Zorro

Chyba ze pajacyku dostales kosza i pokazala ci środkowy palec. Nie lepiej strzelić sobie barana a nie wypisywac takie pierdoly

@Zorro

Nie będę się z Tobą wdawać w dyskusję ani tym bardziej Ci się tłumaczyć. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i ja to robię. Wiem co piszę i nie są to żadne pierdoły. Jeżeli nie odpowiada Ci moja opinia to trudno. A P. G co ? bronić sama się nie potrafi tylko znalazła sobie adwokata ? Niech sie wypowie co i kim robiła w pracy od stycznia 2018 do czerwca 2019.

@Anonim

O widze ze jestes bardzo zorientowany co do zycia PG. Ta strona raczej nie jest do wylewania swoich żali przynajmniej w tym kierunku. Sa jakies portale randkowe czy cos w tym rodzaju nie wiem (usunięte przez administratora). Jestes tak prosty jak konstrukcja cepa. Nie jestem jej adwokatem tylko oczerniac kogos w tym kierunku to raczej słabe. Widocznie nie zasługujesz na jej uwage

W jakim systemie jest praca na produkcji, chodzi mi o 3 zmiany w tygodniu, tzn. czy 6-14, 14-22, 22-6, czy w tym systemie 6-14, 22-6, 14-22?

@Nowy

Ten drugi system 6-14 22-6 14-22 oraz zmiany weekendowe od piatku do niedzieli po 12h

Firma Barry Callebaut Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Barry Callebaut Polska? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

nick

to zależy na jakim stanowisku? oczywiście są stanowiska z autem służbowym i tak, można korzystać w czasie wolnym ( od tego płaci się podatek)

Zorro

Tak auta służbowe w barrym maja wszyscy od operatora po dyrektora. Mozemy z niego korzystać do woli nawet dorabiać na uberze. Oprócz auta służbowego kazdy dostaje asystentke ale to juz od poziomu prowadzącego proces

@Zorro

Przesadzasz z odpowiedzią. @Pytanie zadał normalne pytanie, więc ironia jest w tym wypadku niepotrzebna. Różne firmy mają, różne warunki i poprostu ktoś chce się dowiedzieć jak tu jest.

Stefan

Skoro nie jesteś zadowolona z wynagrodzenia może warto zawalczyć o podwyżkę i zmienić warunki umowy na bardziej korzystne. Co o tym myślisz?

@Stefan

Nie tutaj. Guma, tu sie negocjowac bezpośrednio nie da, nie ten poziom i klasa menadżerki. Otrzymasz odpowiedź jak ci nie pasuje to mozesz się zwolnić. Gdyby nie zwiazki to zadnych podwyżek by nie bylo no chyba że ilość obowiązków.

Oskar

Jakie zarobki i możliwość szkoleń na UR.Elektryk-Elektromechanik

S

Jednak wodoodporn. Grosze się pości ale jakość swoja, szkoda ze nie tam

tter

Na jakie wynagrodzenie może liczyć operator produkcji( 10 letnie doświadczenie branża spożywcza) Czy posiadanie uprawnień na wózek widłowy to warunek konieczny ?

@tter

Na oko, koło 2000 na łapę z dodatkami. Tu potrafią przyjąć na magazyn bez uprawnień, więc są zbędne.

@tter

Twoje doświadczenie tu nic nie znaczy. Tu jesteś kolejnym świeżakiem. Mamią że jest nie wiem jak fajnie , perspektywa rozwoju, dodatki i inne takie. Jednakże szału nie ma. Operator ok 2600 brutto podstawy (w firmach obok jest 2900 brutto) + 300 zł brutto premii za nie chorowalność (wystarczy 1 dzień i po premii).

Natalia
@Qwer

Czy Barry Callebaut Polska przewiduje również inne wymagania, jakie należy spełnić, żeby otrzymać premie? Czy firma stosuje udzielanie dodatków finansowych za osiągnięte przez pracownika wyniki? Wydaje mi się, że znasz Barry Callebaut Polska bardzo dobrze, dlatego zachęcam Ciebie do wypowiedzi.

@Qwerty

Nie wierzę że są osoby bez uprawnień!

Qwer

Wiara nie m tu nic do rzeczy. Takie są realua.Jak komuś się coś stanie i wpadnie PIP to będzie wesoło .

@Natalia

Aby otrzymać premię operacyjną (tzn za frekwencję) trzeba nie chorować. Jeśli natomiast chodzi o premię półroczną ( za twoje wyniki i zaangażowanie- przynajmniej w teorii) trzeba jak najlepiej pracować i wychodzić z inicjatywą aby dostać godną premię. Twoje zaangażowanie będzie miało odzwierciedlenie w twojej ocenie. Dodatkowo aby podnieść swoją ocenę musisz co miesiąc wypisywać i przekazywać do BHP zdarzenia zachowania potencjalnie niebezpieczne tj. Donosić na współpracowników. Nie robisz tego ocena spada. Są opóźnienia w dostawie do klienta mimo że nie masz na to bezpośrednio wpływu - ocena spada, było za dużo wypadków w pracy - ocena w spada. Itd. Raz w roku są podwyżki. Np. Pomimo dobrej oceny możesz nie dostać podwyżki w takiej wysokości jak sobie wypracowałeś bo firma stwierdzi że zarabiasz np więcej niż jakaś średnia na twoim stanowisku w łódzkim. I tyle. A dlaczego ktoś dostał mniej lub więcej i z czego to akurat wynika nikt nie jest wstanie tobie wyjaśnić żebyś mógł sobie sprawdzić czy nie zostałeś skrzywdzony. Dużo nie wiadomych niestety.

To uwierz bo są

Zorro

Widze ze Barry tonie niczym Tytanik a kapitanowie łapią sie brzytwy. Teraz jak widac nawet zatrudnimy zwykłego żula aby tylko był. Liczy sie sztuka a nie pracownik na ktorego mozna liczyc. Ogloszenie o poszukiwaniu pracownika wisi przed zwykłą żulownią, mordownią czyli pijalni piwa gdzie zaglądają raczej malo fajni panowie. No cóż nasz poziom dotknął dna. Smutne

Indiana
@Zorro

Moze co poniektorzy próbują znaleźć pracownikow na swoim poziomie

@Zorro

Żule zawszę były. Bo chyba nie podejrzewasz że ktoś normalny na pod prysznicem batona zostawił. To raz, A dwa, podczas każdej Wigilii w Hotelu ktoś obrywa. Tak więc zapraszamy do Barrego: batony i bijatyki już od 2k na rękę+praca w 50stopniach z możliwością napicia się wody w trakcie pracy tylko w wyznaczonych miejscach. A z tego co słyszę biuro też ma fajnie

Alicja
@Rumcajs

@Rumcajs Ważne, że ludzie chcą i mają szansę pracować. Rozumiem, że jesteś pracownikiem Barry Callebaut Polska? Jesteś w stanie nam napisać jak wyglądają zarobki w tej firmie, oscylują one na poziomie najniższej krajowej?

@Rumcajs

Chyba troche mylisz pojecia. To jak ktos sie zachowuje pod prysznicem czy na wigilii to chyba malo kogo interesuje. Patologia jest w każdej firmie. Ja pisze o jakosci pracownikow w pracy jako pracy i co za tym idzie jakość wykonywanej pracy. Z tego jakim jezykiem piszesz sorry rumcajs ale jestes prawdziwym rumcajsem

@Zorro

@Zorro to zdecydowanie nie ma między nami zgody. Dla mnie oba wymienione zachowania, czy to w pracy czy poza nią to patologia. Kolejną patologia jest trzymanie takich pracowników. Wigilia to tak w połowie miejsce poza pracą. Mi ubliża przebywanie z ludźmi agresywnymi. Czy to na ulicy, a już na pewno w pracy. HR powinien rozprawić się z takimi palantami jak sieciowa meblowa z żółto-niebieskim logo z typem od dyskryminacji. No ale mało ludzi więc biorą jak leci:(

Mikołaj
@Rumcajs

Masz rację, zachowanie i atmosfera w firmie jest bardo ważna i wpływa na motywację do pracy. Wspomniałeś o zarobkach. Czy można liczyć na premie lub inne dodatki do wypłaty?

@Mikołaj

A może Aniu :) tak pochwalę Barrego. O ile pensja to 3/4tego co konkurencja daję, tak benefity pozapłacowe są na standardowym korporacyjnym poziomie. Jest premia roczna 90-110% jednej pensji.Czyli taka 13pensja.

@Rumcajs

Zgodzę się z Tobą w 100%. Atmosfera jest mega ważna. Zaczyna się u nas w Barrym kumplostwo. Pomimo małej wiedzy o specyfice pracy, brak jakiegokolwiek doświadczenia są promowani. Jest tak na produkcji w śród liderów mowa tu o pewnej pani (chyba), która ma ścisłe powiązania z panią Małgorzatą G no i teraz drugi pan "ten co zjada dzieci" gbur nad gburami, który jest przekonany, ze jak jego kumpel to kierownik magazynu to już wszystko mu wolno. Więc jeśli chodzi o kasę (usunięte przez administratora) nie urywa ale atmosfera to już w ogóle do bani.

@Zorro

Mistrzu ty mój :-D Chcesz podpasc dzastinie?

R.

Szkoda, że duża większość osób wypowiadających się w tym wątku (operatorzy, liderzy, magazynierzy) podlega pod Barry Callebaut Manufacturing Polska, a nie Barry Callebaut Polska. To dwie zupełnie różne spółki.

ktos_z_it

Pracuje od marca w Barry w IT. Powiem tak, faktycznie masa technologii , programów z jakich korzystają , na pewno można sporo zobaczyć , douczyć się czegoś nowego. Dużo czekolady, owoców, warzyw w biurze. Takie plusy.. Minusów jest dość sporo, na rozmowie dostałem pytanie "Jak długo będę pracować??" Powiem szczerze nie wiedziałem dlaczego takie pytanie, teraz wiem.. 90% ludzi, pracuje do tej jednej umowy na 12 miesięcy, łapie 13-pensje i ucieka. Może przez kierownictwo, może przez fakt że poprostu jest ogromny nieład. Raczej sam niedlugo będe szukał czegoś innego.

@ktos_z_it

Co prawda w Barry Callebaut Polska pracujesz od całkiem niedawana, ale mogłeś trochę już poznać tego pracodawcę. Potrafiłeś dostrzec w nim zarówno plusy, jak i minusy, a to się bardzo chwali. Wspomniałeś, iż pracując w tej firmie można się nauczyć czegoś nowego. A jak podchodzą tam do zatrudniania osób bez doświadczenia zawodowego? Mają one szanse?

Chocoholic
@Iwona

To zależy od działu. W IT trudno będzie bez doświadczenia, jakiejkolwiek wiedzy. Chyba że helpdesk, tam mają stażystów, więc jest szansa na nauczenie się co i jak. W innych działach też mają stażystów, jak finanse albo obsługa klienta.

Coś tam wiem

I jak po sylwestrze? Gotowi na kolejny rok pomysłów gumowej lali? Coś czuję że tym razem przejdzie sama siebie :-( Cyrk dopiero będzie jak wystartuje nowa hala. Jak by co to potrzeba uniwersalnych ludzi. Można zostać operator-mechanikiem, bo już teraz jest ich za mało. I powstają opóźnienia. Aa, nie liczcie na kokosy, nie tutaj.

Iwona

Martwią mnie ostatnie komentarze na tym wątku. Nie są one bowiem w żaden sposób pomocne dla osób, które pilnie poszukują rzetelnych informacji o pracodawcy, jakim jest Barry Callebaut Polska. Szkoda, iż Twój post także nie wnosi za wiele do bieżącej dyskusji. Może chociaż powiesz nam, czy firma planuje w najbliższym czasie zatrudnienie kilku nowych pracowników? Będę wdzięczna za merytoryczną odpowiedź.

Szukaja.

@Iwona

Czy szukają teraz to ciężko powiedzieć. Ostatnio sporo osób przyjęli i trzeba trochę poczekać ile odpadnie. Niestety nie każdy się nadaje, ale to wychodzi z czasem dopiero

Wojciech
@Qwerty

Firma cały czas szuka pracowników. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/barry-callebaut-manufacturing-polska-sp-z-o-o,2679 jest sporo nowych ofert. Pisałeś, że trochę osób już zostało przyjętych. Czy nabór pracowników był w większości na linię produkcyjną, czy do biura? Jakiego rodzaju umowy o pracę dostają nowo przyjęci pracownicy? Rodzaj kontraktu jest ważnym aspektem zatrudnienia.

Anoninm
@Wojciech

w większosci na produkcję; umowa o pracę od razu - najpierw terminowa potem bez terminowa

@Wojciech

Ja piszę o produkcji. O biurach czy na Józefowie czy w SSC nie mam pojęcia i się nie interesuje nimi. Reszta tak jak anonim opisał UOP na okres próbny a potem normalna.

Helena
@Anoninm

Dobrze, że firma Barry Callebaut Polska oferuje swoim pracownikom od początku umowę o pracę. Taki rodzaj umowy sprawia bowiem, iż dany pracownik czuje się po prostu dużo pewniej, stabilniej. Jestem jeszcze ciekawa tamtejszych zarobków. Czy rosną one razem z przepracowanymi latami, czy może cały czas utrzymują się na podobnym poziomie? To ważna kwestia, a więc będę niecierpliwie czekać na odpowiedź z Twojej strony.

@Helena

podwyzki są. dla tych co nie maja pensji b wysokich bylo calkiem dobrze pensje nie sa super wysokie na początek ale masz fundusz socjalny, bonus, ok system i lux med. i do pensji taki dodatek 300 zl w miesiacu jak nie chorujesz

Czesław

Mówisz o tak zwanej premii za frekwencje. A inne premie za dobre wyniki lub wysoką sprzedaż. Także obowiązują? Wymieniłeś sporo benefitów do pensji. Takie dodatki są bardzo motywujące. Czy można także brać udział w szkoleniach i kursach, które dają nowe uprawnienia i pozwalają na rozwój zawodowy. Możesz odpowiedzieć?

Chocoholic
@Czesław

Podwyżki są regularne, roczne, zaraz po rocznej ocenie, tak samo jak roczny bonus, również uzależniony od wyników oceny, realizacji rocznych celów. A to jakie są duże, zależy ode mnie, od tego jakie wyniki i ocenę na koniec roku otrzymam. I dodatkowo co miesiąc premia za frekwencję.

Neli

Jakiś czas pracowałam w Barrym w biurze fabryki. Z perspektywy czasu stwierdzam że za tę firmę powinna się wziąć PIP. W działach: jakość i logistyce (planowaniu). Codzienna praca po godzinach, w weekendy i nocy to standard. Warto dodać za jest to praca poza standardowymi 8h jest za free a zarobki to ok 2/3 stawki łódzkiej

@Neli

To zwróćcie cie z tym problemem do zwiazkow zawodowych to po pierwsze a po drugie sami na to przyzwalacie a pijawy to wykorzystują.

Neli
@Zorro

Barry to dla mnie dawne czasy. Dziękuję, bywało fajnie-nie polecam. Ze związkami to jest tak że biurowi są im niechętni i zgodą że sami pozwalają wejść sobie na głowę. Tam tylko rotacja i kiepskie opinie mogą coś zmienić. Być może dlatego pierwszy raz piszę opinie w takim miejscu. Nigdy wcześniej tego nie robiłam. QA wykorzystuje to że nie ma dużo firm spożywczych w rejonie, ale i to się zmieni. Jeden klient otwiera się w Łodzi:D a logistyka-mają chyba dobrze skoro nie ma rotacji -bo akurat w tym to pracy w Łodzi je st sporo. Choć jak słyszałam jakie opinie ma ich szefowa i jakie są zarobki to powątpiewam. O ich szefowej głośno jest w mieście. Choć to tylko plotki ale zasłyszane od osób z 5 różnych firm w których pracowała lub ktoś z nią gdzieś pracował.

Witam jak wygląda praca jako mechanik i jakie zarobki Jestem zainteresowany pracą.

Zorro

@Iwona Chciałem powiedzieć to co wszyscy wiedzą. Jedyna szansa aby co kolwiek osiągnąć w Barrym to niestety trzeba tańczyć jak mu zagrają i donosić na kolegów. Jast to najpewniejszy sposób na karierę zawodową w firmie, a przepraszam i jeszcze jedno wszyscy pracownicy poniżej kierowników czyli pracownicy szeregowi są niczym i zero szacunku wobec nich. Tak postępuje wobec swoich ludzi cały dział HR, który najchętniej zwalniałby wszystkich za to że np pada desz albo świeci słońce a i kierownicy (co poniektórzy) chcą robić tak samo w szczególności jeden z nich Marcin B. Jeśli chodzi o szkolenia to zapomnijcie o jakich kolwiek są tylko dla kierowników aby wyprać im mózki, żeby ich tok myślenia był taki sam jak menagerów (Małgorzata G). Tak jak wscześniej pisałem przede wszystkim co brakuje w BC teraz z obecną kadrą kierowniczą to brak szacunku do pracowników i zastraszanie ich na każdym kroku. Są to metody wyniesione z poprzednich firm gdzie państwo menagerowie pracowali i już nie pracują z różnych powodów. Pewne rzeczy można wyguglować lub porozmawiać z ludźmi, którzy mieli niesamowite szczęście z nimi pracować.

Zorro

Sorry za byka w doniósł :)

@Zorro

Nie wiem, co chciałeś nam właściwie przekazać poprzez swój post. Pozostaje on całkowicie niezrozumiały - szczególnie dla nowych osób na forum. Jeśli jednak jesteś w posiadaniu aktualnej wiedzy o tym pracodawcy, to gorąco zachęcam Cię do podzielnia się nią z nami. Czy w Barry Callebaut Polska dba się o ciągły rozwój zawodowy pracowników, wysyłając ich chociażby na jakieś szkolenia bądź kursy? Jak to wygląda w tej firmie?

Zorro

Dzisiaj w ekspresie jest wywiad o BC. Kurna juz dawno sie tak nie usmialem. To o czym piszą to fakt ale sprzed dziesieciu lat teraz trzeba uwazac zeby M Basi.. nie doniusl na ciebie do gumy ze sie krzywo usmiechnales

Czy ma ktoś informacje jakie warunki panują na stanowiskach przedstawicieli?

kart
@Adam

Co to znaczy warunki? Jak to przedstawicieli- narzędzia do pracy jak wszędzie, wymagania wyższe niż gdzie indziej- specyfika rynku. Ale raczej mało kto sam odchodzi- tzw"atmosfera" jest bez zarzutu, choć stresu nie brakuje zdecydowanie

Kazimierz
@kart

Mógłbyś dodać coś o ewentualnych możliwościach rozwoju zawodowego w firmie Barry Callebaut Polska? Czy wraz z rosnącym doświadczeniem rośnie również wynagrodzenie, które oferuje pracodawca? Chciałbym poznać ścieżkę kariery zawodowej w tej firmie, dlatego, proszę o informację.

Kazimierz
@Adam

Nie znalazłem aktualnego ogłoszenia rekrutacyjnego na stanowisko przedstawiciel handlowego do Barry Callebaut Polska. Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem to pracodawca szuka osób do działu IT i handlowego. Dodawajcie swoje komentarze o obecnych rekrutacjach, gdyż ten temat jest interesujący dla potencjalnych pracowników.

Planista

Czy ktoś może coś napisać jak wygląda praca na stanowisku planisty surowców? Jest ogłoszenie, jaka kasa, skąd wakat, da się wytzymać w logistyce czy raczej straszny zamordyzm. Szef ok czy raczej niekompetentny egzekutor?

Zostaw merytoryczną opinię o Barry Callebaut Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Barry Callebaut Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Barry Callebaut Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barry Callebaut Polska?

Barry Callebaut Polska