Opinie o Lp Bud Leszek Paruzel w Herby

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lp Bud Leszek Paruzel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lp Bud Leszek Paruzel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lp Bud Leszek Paruzel w Herby

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Lp Bud Leszek Paruzel rekrutuje na stanowisko Kelner. Może ktoś planuje aplikować?

Ja Nowy wpis

Widzę, że mój komentarz ponownie został usunięty. LP BUD na 100% nie rekrutuje na stanowisko Kelner. Nie wiem czemu takie komentarze są publikowane, myślę że ktoś ma za dużo wolnego czasu.

CS Nowy wpis

Słyszałem wile o pracy w tej firmie ale nie będę komentował, rynek o Panu Paruzelu mówi wiele negatywnych opinii, niestety większość jest prawdziwa. Odradzam współpracy z tym człowiekiem na jakiejkolwiek płaszczyźnie! Takiego (usunięte przez administratora) nie spotkałem począwszy od TM Steel gdzie był Dyrektorem kończąc na rynku złomowym. Omijajcie z daleka jakąkolwiek współprace z tym człowiekiem!

Ja12 Nowy wpis
@CS

Bardzo prosimy o jakieś konkrety do tej opinii, gdyż w tej postaci Pana komentarz niewiele mówi czytającym. Zastanawiam się czemu administratorzy forum usunęli mój wcześnieszy komentarz o podobnej treści.

Krystyna

Cześć, widziałam, że niektórzy chwalą atmosferę i troskę o pracowników. Fajnie byłoby jeszcze wiedzieć, jak to się przekłada na proponowane przez nich warunki, na jakich są zatrudnieni. Jak wynagrodzenie, zwłaszcza na tle innych w okolicy, w porządku?

WWW
@Krystyna

Omijaj tego fanatyka. Zero poszanowania, zero zasad. Wyzysk

Łukasz
@WWW

Co konkretnie z tym brakiem szacunku? I jakie pieniądze tu teraz płacą? Rok temu podano, że 3800-4300 zł brutto.

@Łukasz

Konkretów bym się nie spodziewał:) Natomiast jeśli chodzi o płace to 4-4,5 tyś to raczej na początek. Jak się jest tu dłużej to kwoty są istotnie wyższe.

Kandytat

Chciałbym się dowiedzieć jaka atmosfera i jakie obowiązki są na stanowisku biurowym? W aktualnym ogłoszeniu na olx nie jest wymagane doświadczenie co może wskazywać, że jest osoba wspomagająca przyszłego pracownika ( tak widziałam, że trzeba być zaszczepionym ten wątek pomijam)

@Kandytat

Atmosfera moim zdaniem w miarę ok, obowiązki w miarę zgodne z tym co w ogłoszeniu. Nowi pracownicy nie są na pewno pozostawiani sami sobie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lp Bud Leszek Paruzel? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Anonimowy/a

Zacznijmy od pozytywów, żeby Poczciwy Pan @Ja nie musiał pisać "a firma rzeczywiście ma dużo komentarzy, można powiedzieć, że więcej niż ma i miała pracowników :) Świadczy to tylko o tym, że ktoś z jakiegoś powodu nie lubi Lp bud (może to być nawet jedna osoba, bo to czy piszesz pod jednym, czy wieloma nickami, to tylko twoja dobra wola)". Wypłatę dostaje się zawsze ostatniego roboczego dnia miesiąca, wyjazdy służbowe całodniowe opłaca firma (noclegi, wyżywienie), przez pierwsze 2 miesiące będzie bardzo przyjemna otoczka wokół nowego pracownika i zazwyczaj jak się prosi o wyjście wcześniej lub w godzinach pracy żeby coś załatwić to w większości przypadków dostanie się na to zgodę. @zainteresowana pracą??? wprowadza w błąd pisząc "A może ten (usunięte przez administratora) i atmosfera spowodowana jest podejściem głównej księgowej, z tego co słyszałam jest to osoba z dużym poczuciem wyższości- traktująca ludzi z góry.", ponieważ główną księgową według oficjalnej strony "https://lpbud.eu/home.html" jest Pani Grażyna Polak, która jest bardzo miłą i pomocną osobą. Na tym zakończmy miłe słowa, a poniżej wypunktuję negatywy: 1. Według ogłoszenia zamieszczonego na portalu "OLX.pl" - "https://www.olx.pl/oferta/praca/praca-ksiegowa-ksiegowy-w-firmie-handlowej-herby-CID4-IDLv6La.html#7c70c63510" nowi pracownicy mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 3800-4300 brutto co wydaje się dobrymi pieniędzmi na początek rozpoczęcia pracy. Używam słów "wydaje się", ponieważ zakres obowiązków jest ogromny, ale z tego co widzę na stronie "https://lpbud.eu/home.html" to usunęli jednego handlowca i zastąpili go dwiema specjalistkami wsparcia handlu, może teraz będzie lżej. 2. Jeżeli ktoś odchodzi lub zostaje zwolniony jest obgadywany od góry do dołu przez najwyższych. Rotacja jest tam ogromna i z kim się nie rozmawia powie Ci o co najmniej 7 osobach, które się zwolniły lub zostały zwolnione. 3. Nadgodziny - temat rzeka, oczywiście niepłatne, a co najlepsze w tej firmie to jest "normalne". Jeśli jesteś na wakacjach, urlopie jedno/dwudniowym, L4 to zapomnij o odpoczynku od pracy czyt. siedzeniu przy komputerze czy telefonie. Nawet w korporacjach ustawia się automatycznego e-maila o przekierowaniu tematów do danej osoby, ale tutaj nikt nie uszanuje Twojego czasu wolnego. Co do L4 to też jest śmiech na sali, bo najwyżsi umieją PODWAŻAĆ kompetencje lekarzy. 4. Sprawy urlopu - rezerwuj co najmniej 3 miesiące wstecz, ale pamiętaj upomnieć się 1 miesiąc przed i licz na odrobinę szczęścia, że któryś ze stałych pracowników nie zabrał Ci terminu. 5. Nie masz szczepienia = nie masz prawa wchodzić do wnętrza firmy (jak już musisz to na chwilę i tylko i wyłącznie w masce), a na świeżym powietrzu koniecznie chodź w masce (najlepiej nie tylko na zewnątrz firmy, ale dosłownie wszędzie, na podwórku, na basenie, na zakupach itp. Przecież COVID jest wszędzie i możesz być nosicielem/ką). Z resztą ogłoszenie o pracę, które przytoczyłem/am powyżej zawiera linijkę "Szukamy wyłącznie kandydatów zaszczepionych przeciwko COVID-19". 6. Dzięki wewnętrznej komunikacji, która woła o pomstę do nieba i nadmiarowi obowiązków, które posiada każdy z pracowników można często odczuć nieprzyjemną atmosferę więc może o to chodziło @zainteresowana pracą??? ?. Na większość pracowników złego słowa powiedzieć nie mogę, bo są to naprawdę przesympatyczne osoby, ale trzeba uważać co się mówi do dwóch osób, ponieważ mają długie języki i bardzo bliski kontakt z Szefem i nie tylko. 7. Najlepsze zostawiłem/am na koniec "U mnie słowo jest droższe od pieniędzy". Jest to ulubione powiedzenie Szefa, które nie ma pokrycia z rzeczywistością. Szanowny Panie @Ja, uważam, że przepisy RODO nic by nie wskórały w pomocy o usunięciu tego profilu, bo nie posiadacie żadnych podstaw, aby o to prosić, a usunięcie tego profilu oznaczałoby, że jednak chcecie ukryć to co dzieje się w firmie. Jeżeli jednak usuniecie ten profil to nie zapominajcie, że są jeszcze komentarze Google pod profilem firmy, a to raczej wpłynęło by bardziej negatywnie na Waszą opinię, ponieważ wpisując w Google frazę "LP BUD" pojawia się Państwa firma z oceną pod postacią gwiazdek. Po ilości komentarzy można dojść do jednego wniosku, sami nawarzyliście piwo, które trzeba spijać, bo dobre firmy zazwyczaj mają lepsze oceny i komentarze. Myślę, że jest to większość tego co chiałem/am napisać. Uważajcie na tę firmę chyba, że chcecie być traktowani przez najwyższych jak byście byli kimś nieznaczącym, a nie jako pracownik, który ciągnie ten ciężki wózek. Rozdrażnienie, brak komfortu psychicznego i bardzo często czasu dla rodziny murowane.

@Anonimowy/a

Twoja wypowiedź jest bardzo długa. Poniżej postaram się powiedzieć z czym się zgadzam, a z czym nie: Ad. 1 Tak, zakres obowiązków jest szeroki, bo jest to relatywnie mała firma, a nie korporacja i kilkunastu pracowników musi radzić sobie z wieloma zadaniami. Duży zakres obowiązków nie zawsze przekłada się na ilość pracy - czasem jest rzeczywiście jest "co robić", ale czasem jest spokojniej. Firma zatrudnia nowych pracowników, aby odciążyć obecnych, gdyż ostatnio pracy jest rzeczywiście coraz więcej (firma się rozwija). Ad. 2 Co do rotacji się nie zgadzam. Firma istnieje od 11 lat i od tego czasu odeszło nawet więcej niż 7 osób. Ale to 11 lat... Średni czas pracy wśród obecnych pracowników (nie licząc 3 nowych osób) to "na okrągło" grubo ponad 4 lata. Ad. 3 Jeżeli nadgodziny to taki temat rzeka, to powiedz proszę ile tych nadgodzin wypracowałeś / wypracowałaś, bo mam poczucie, że niewiele. Jeżeli wg. Ciebie praca w korporacji jest lepsza, to szczerzę życzę Ci żebyś znalazł / znalazła pracę w korporacji. Ad. 4 No nie wiem... , ja nie "rezerwuję" urlopu tylko na niego wyjeżdżam, po uzgodnieniu z szefem. Można wyjechać na urlop mówiąc szefowi na kilka dni przed (sprawdzone), pod warunkiem że, ma cię kto zastąpić (tzn. np. dwie inne osoby z twojego "działu" nie są akurat na urlopie). Ad. 5 Tak, wydaję się, że zagrożenie COVID jest traktowane w firmie poważanie, ale to co napisałeś / napisałaś to przesada. Jeżeli jesteś niezaszczepiony trzeba przebywać w firmie w maseczce (to prawda), natomiast to co robisz prywatnie (np. czy chodzisz na zakupy w maseczce) to już wyłącznie twoja sprawa. Jeżeli Ty nie boisz się zakażenia to OK, ale uszanuj prawo innych pracowników do ochrony swojego zdrowia. Ad. 6 Tak, w firmie (jak w każdej) każdy ma swoje obowiązki. Raz pracy jest więcej, raz mniej, czasem ktoś jest zdenerwowany. Moim zdaniem to normalne. Komunikacja jest w miarę OK. Jeśli szukasz "bezstresowej" pracy, z małym zakresem obowiązków i doskonałą komunikacją to życzę powodzenia (może gdzieś taka praca istnieje...). Twoich uwag odnośnie dwójki pracowników nie rozumiem - może doprecyzujesz co konkretnie masz na myśli? Ad. 7 Ten punkt wymagałby z twojej strony jakiegoś przykładu. Widzisz, narzekałeś / narzekałaś, że po odejściu z pracy byłeś / byłaś "obgadywana" (ciekawe skąd czerpiesz takie informacje?), a co Ty robisz w tym punkcie? Odnośnie RODO się mylisz - portal zapewne nie ma zgody właściciela firmy na użycie jego danych osobowych. Wydaję mi się jednak, że właściciel ma wiele ważniejszych spraw i być może nawet nie wie o istnieniu tego forum. Ja ze swojej strony, jako pracownik, uważam że profil nie jest dla firmy czymś złym. Jakaś osoba pisała tu o mobb ingu, złym traktowaniu kobiet i nie wiadomo czym jeszcze - nawet założywszy, że wszystko co Ty napisałeś / napisałaś to prawda, to naprawdę daleko temu do mobb ingu, a tym bardziej do złego traktowania kobiet. Wyraźnie widać więc, że to co napisałem wcześniej to prawda - ktoś nie lubi tej firmy (delikatnie mówiąc) i pisał o niej nieprawdę (prawdopodobnie pod różnymi nickami). Szczerzę życzę Ci powodzenia w nowym miejscu pracy i przede wszystkim mniej myślenia o LP BUD, skoro ta firma tak Cię rozczarowała. Pozdrawiam

@Anonimowy/a

Czyli, mowiąc krótko, przeszkadzał Panu szeroki zakres obowiązków, duża ilość pracy i restrykcje antycovidowe. W punkcie 7 daje Pan też do zrozumienia, że pracodawca Pana (usunięte przez administratora) czy mógłby Pan napisać o co chodziło?

Anonimowy/a

Ad. 2 Może warto się pochwalić ile osób i dlaczego się zwolniło? Ad. 3 Nadgodziny można liczyć codziennie po co najmniej 30 min, nikt punktualnie nie wychodzi. Ad. 4 Jak się jest kimś ważnym w firmie to może i tak można. Ad. 5 Z tego co wiem to posiadacie pewną ilość ludzi, którzy są niezaszczepieni, a ci co są zaszczepieni to w większości nie przeszkadza im przebywanie z osobami niezaszczepionymi, którzy są bez maseczki. Ad. 6 Pracę posiadam od dawna, w której komunikacja jest o wiele lepsza, zakres obowiązków jest mniejszy, ponieważ jest odpowiednia ilość osób, stres czasami się zdarza, ale nie notorycznie jak to bywa w nielicznych firmach. Dziękuję za troskę. Myślę, że nic nie muszę tłumaczyć jeśli chodzi o uwagi, których Pan nie rozumie. Ad. 7 Uważam, że jak bym podał/a przykład to wiedziałby Pan kto skrywa się pod nickiem Anonimowy/a. Aby czerpać informacje można utrzymywać kontakt np. z wspólnymi znajomymi. Ja w tym punkcie opisuje to co zaobserwowałem/am podczas pracy. Właściciel na 100% ma ważniejsze sprawy, ale od czego ma pracowników? Szef nie jest od załatwiania pozytywnych komentarzy na temat jego firmy. Jeżeli chodzi o mobb ing to jak najbardziej się z Tobą zgodzę, ja nie zauważyłem/am takowego traktowania czy to kobiet, czy to mężczyzn. Zapewne jest prawdą co napisałeś, że ktoś nie lubi firmy, ale na pewno nie jest prawdą, że to jedna osoba pisała, ponieważ myślę, że nie chciałoby się komuś na przestrzeni paru lat siedzieć na "GoWork" i wypisywać pod różnymi nickami negatywne opinie. W dobie internetu ludzie mają możliwość wyrazić swoje pozytywne jak i negatywne spostrzeżenia. @Anonim555 skąd podejrzenie, że jestem Panem? Tak, szeroki zakres obowiązków nie pasował do przedstawionej mi oferty pracy, duża ilość pracy, której nie rekompensowała wypłata godzin nadliczbowych, bo najzwyczajniej w świecie jej nie było, a restrykcje są kwestią indywidualną. Dziękuję za miłe słowa. Wam również życzę wszystkiego co najlepsze i mniej negatywnych komentarzy poprzez zmianę podejścia do pracowników. Na tym zakończę wymianę zdań, ponieważ moglibyśmy tak sobie odpowiadać bez końca.

@Anonimowy/a

Ja również dziękuję za miłe słowa. Odnośnie pracowników, którzy odeszli z własnej inicjatywy to niezmiennie 4 osoby od 2017 r. Wcześniej nie sięgam pamięcią. Jedna z tych osób odeszła do dużo większej firmy uważając, że są tam lepsze perspektywy, druga wróciła do swojej starej firmy, a dwie odeszły po bardzo krótkim okresie pracy (widocznie LP BUD im niepodpasował). A, jest jeszcze jedna osoba która złożyła wypowiedzenie w trakcie macierzyńskiego. Powody odejścia (oprócz tej pierwszej osoby i być może ostatniej) nie są mi znane. Odnośnie nadgodzin jest to 15-30 minut nawisu, czasem troszkę więcej, czasem mniej - zgódźmy się, że nie jest to "temat rzeka". Odnośnie urlopów - myślę, że wszyscy tak mogą, trzeba tylko dogadać się z szefem i innymi pracownikami. Odnośnie (usunięte przez administratora)- może masz rację, ale większość to nie wszyscy. Odnośnie uwag, których "nie rozumiem", to traktuję to jako niepotrzebny przytyk w stronę tej dwójki pracowników. Odnośnie ostatniego punktu - ok, ale tu się z Tobą po prostu nie zgadzam. Ja piszę tu niezmiennie pod nickiem "ja" i z nikim nie załatwiam pozytywnych komentarzy:) A jeśli chodzi o negatywne to pewnie masz rację, że może to być więcej osób, co jednak nie zmienia faktu, że komentarze te nie mają w większości nic wspólnego z rzeczywistością. Z drugiej strony, mimo wszystko, to mnie by jakoś specjalnie nie zdziwiło, gdyby to była tylko jedna osoba - uwierz mi, że zdarzają się takie przypadki.

@Anonimowy/a

Przepraszam, nie zauważyłem, że pisze Pan (Pani) w formie bezosobowej. Widzę, że na bieżąco monitoruje Pan (Pani) stronę internetową byłego pracodawcy oraz wyszukuje w Internecie zgłoszone przez niego oferty pracy. Zastanawia mnie, że zaraz po opublikowaniu przez firmę oferty pracy na stanowisku "księgowy", na tym forum pojawił się negatywny komentarz nt. głównej księgowej. Naturalnie nie podejrzewam Pana (Pani) o opublikowanie tego komentarza, jednak śmieszy mnie trochę zbieżność czasowa:) Pozdrawiam

koleżanka_szklanka
@Anonimowy/a

Witam To co zawarte w poście powyżej to sama prawda, codzienność wygląda tak jak zostało to opisane. Zawsze na tym forum w dyskusji, ktoś podstawiony(może z rodziny) stoi po drugiej stronie i daje kontrargumenty, próbuje bronić dobre imię firmy. Fakt jest jednak jeden, że gdy wszystko jest dobrze nie trzeba tego robić. Ogólne wrażenia z pracy w LP Bud to ciągłe zmęczenie psychiczne - nie znasz dnia ani godziny, o której możesz zostać odpytana przez właściciela i sprowadzona do parteru. Ktoś kiedyś śpiewał że: "im więcej masz tym więcej w sobie zabijasz prawda wygląda tak" i może tutaj pies jest pogrzebany. pozdrawiam

@koleżanka_szklanka

@koleżanka_szklanka, Tak, jestem podstawiony i dostaję po 100 zł za każdy pozytywny post:) A mówiąc poważnie to wydaję mi się, że trochę się Pan/Pani już powtarza.

Prawnik

Firma w ogłoszeniu na Olx o prace uprawia nielegalna w świetle prawa Segregacje sanitarna „Praca tylko dla zaszczepionych na Covid-19” Należy takie podmioty zgłaszać.

zainteresowana pracą???

A może ten (usunięte przez administratora) i atmosfera spowodowana jest podejściem głównej księgowej, z tego co słyszałam jest to osoba z dużym poczuciem wyższości- traktująca ludzi z góry. jak wygląda współpraca z tą kobietą.

@zainteresowana pracą???

Główna księgowa jest OK, a zaszłyszane przez ciebie informacje są całkowicie nie trafione. Mam wrażenie, że treść twojego pytania zawierającego w sobie negatywną opinię jest obraźliwa dla p. księgowej.

ZAINTERESOWANA PRACĄ
@zainteresowana pracą???

Nie miałam w zamiarze nikogo obrażać, słyszałam jednak od kilku osób taką opinię na temat głównej księgowej i chciałam zweryfikować czy jest prawdziwa. Jeśli chciałabym pracować w zespole i zmienić pracę z fajnej ale daleko... to zasięgam opinii na temat tej blisko..., to chyba normalne, że każdy zmienia na lepszą i nie chce się pracować w fajnej atm. To co jest napisane na tej stronie niestety wskazuje, że coś złego się dzieje w firmie bo o dobrych firmach nic się nie pisze w opiniach albo są przychylne

@ZAINTERESOWANA PRACĄ

Nie chciałaś obrazić, ale chyba jednak trochę obraziłaś, zwłaszcza, że przytoczone przez ciebie opinie o p. księgowej są całkowicie nieprawdziwe. Ta firma rzeczywiście ma dużo komentarzy, można powiedzieć, że więcej niż ma i miała pracowników :) Świadczy to tylko o tym, że ktoś z jakiegoś powodu nie lubi Lp bud (może to być nawet jedna osoba, bo to czy piszesz pod jednym, czy wieloma nickami, to tylko twoja dobra wola). Myślę też, że firma, gdyby tylko chciała, mogłaby usunąć ten profil na mocy przepisów RODO. Poza tym od ręki mogę ci napisać kilka pozytywnych komentarzy o LP BUD, po różnymi nickami, ale chyba nie o to chodzi;) Tak jak pisałem wcześniej cudów nie ma, ale wszystko jest OK i atmofera jest dobra - jeżeli ktoś uważa inaczej niech napisze (i poda konkretne przykłady...)

ZAINTERESOWANA PRACĄ

Dziękuję Pani/Panu "JA" za szczegółowe wyjaśnienia dotyczące panującej atmosfery itp - niemniej jednak poczułam się nieco zaatakowana podejrzeniem chęci obrazy kogokolwiek. Przykro mi, ale nie potrafię zadać pytania tak, aby dopytać o nurtujące mnie pytanie, bez jego zadania. Wydaje mi się że można odpisać w łagodniejszy sposób. Po takich ostrych odpowiedziach mam wątpliwości co do bezstronności Pana/Pani "JA". Fakt jest taki że nie aplikowałam jednak stanowisko księgowej i mam nadzieję że w kulturalny sposób uszanuje Pan/Pani moją odpowiedz pozostawioną tutaj.

@ZAINTERESOWANA PRACĄ

Miałem po prostu na myśli, że pytanie można zadać w sposób neutralny, niesugerujący odpowiedzi. Gdybym był p. księgową byłoby mi trochę przykro gdyby ktoś pytaniem zasugerował, że traktowaniem ludzi z góry powoduję złą atmosferę w pracy. Niemniej jednak przepraszam Panią, jeśli poczuła się Pani dotknięta moją wypowiedzią.

@ZAINTERESOWANA PRACĄ

Weźmy dwa pytania: wersja 1 słyszałam, że kowalski jest głupi, jak pracuje się z tym panem? Wersja 2 jak pracuje się z panem kowalskim? Naprawdę nie widzi Pani różnicy między tymi wersjami?

Nadia

Obecnie jestem pracownica LP BUD Sp. Z O. O Sp. K to co się tam dzieje w stosunku co do kobiet to jest mobbing. Jeśli jesteś kobieta i chcesz tam pracować to odradzam. Jeśli chcesz dowiedzieć się całej prawdy o tej firmie to warto skontkatowac się z osobą które tam pracowały.

@Nadia

Komentarz o identycznej treści, napisany w tym samym czasie, jest już powyżej pod innym nickiem. Mam duże wątpliwości czy rzeczywiście pracujesz w LP BUD. Podaj proszę jakieś szczegóły swojej opinii, opisy sytuacji, ponieważ ja osobiście nie pamiętam żeby kobiety były tu traktowane nieodpowiednio, a trochę już tu pracuję.

@Nadia

Ten sam komenarz napisany w tym samym czasie jest już gdzieś poniżej (pod nickiem Sylwia). Wcześniej kolejność była odwrotna, bo forum żongluje komentarzami uniemożliwiając dyskusję i odnoszenie się do tego co powiedzeli inni (wystarczy popatrzyć na daty komentarzy, niżej jest wiele nowszych). Myślę, że komentarz Nadii nie jest autorstwa żadnej z koleżanek z LP BUD, pozdrawiam

Pracownik LP Bud
@Nadia

Identyczny komentarz poniżej - wcześniej był powyżej bo forum przestawia komentarze, wystarczy zauważyć że niżej znajduje sie wiele opinii z późniejszą datą. Szkoda komentować...

@Nadia

Zastanawiam się czemu powyższy komentarz od ponad roku jest "przypięty" na górze strony. Jest on jednoznacznie negatywny i moim zdaniem całkowicie rozmija się z rzeczywistością. Zupełnie też brak w nim konkretów (a zarzut wobec firmy jest poważny). Daleki jestem od oskarżania portalu o jakiś "czarny" marketing, ale myślę, że promowanie nieuzasadnionych oskarżeń o (usunięte przez administratora) jest nie fair nie tylko wobec firmy, ale szczególnie wobec czytelników forum. Swoją drogą większość procowników Lp Bud to kobiety.

Odsyłam do odp. poniżej

Odsyłam do mojej odpowiedzi na Pana innego posta o tej samej treści.

A kiedy wysyłał Pan zamówienie i jaką firmę Pan reprezentuje? Bardzo chętnie pomogę, ale niestety nie pamiętam takiej sytuacji.

??? Mógłbyś doprecyzować o co konretnie chodzi?

Marry 53

Firma prowadzi NIELEGALNĄ SEGREGACJĘ SANITARNĄ poprzez dodawanie ogłoszeń o pracę dla osób WYŁĄCZNIE ZASZCZEPIONYCH PRZECIWKO COV 19. Co na prawnicy???

Firma jest OK, "cudów" nie ma, ale myślę że łatwo można trafić gorzej. Uważam, że to co jakaś osoba pisała o mobbingu nie jest prawdą. Podoba mi się pomysł tego forum, jednak uważam że pomysł arbitralnego przestawiania komentarzy przez admistratorów jest nie trafiony, zwłaszcza, że eksponowane są głównie komentarze negatywne, a odpowiedzi tych pracowników, którzy sie z nimi nie zgadzają są "spychane" w dół lub zdarzało się, że nawet usuwane.

nie polecam

LESZEK TO gnuj i tyle, taka firma - każdy ci powie, że (usunięte przez administratora) - pracowników, klientów firmy wszystkich

@nie polecam

Nazwałbym przedmówcę tak samo, ale nie chcę schodzić do takiego poziomu dyskusji.

A jak u was wyglada ustalanie grafiku?

Patryk

I coś się wyjaśniło z tym mobbingiem?

@Patryk

Nie, o jakimkolwiek zgłoszeniu mobbingu do sądu w firmie w dalszym ciągu nic nie wiadomo... Ale może niech osoba, która twierdzi że zgłosiła mobbing się tu wypowie. Ja mobbingu w tej firmie nie zaobserwowałem.

Natalia

Skoro sam nie zauważyłeś, żeby w Lp Bud był stosowany mobbing, no to bardzo dobrze. Chętnie dowiedziałabym się czegoś na temat ogólnych warunków zatrudnienia, jakich można się tam spodziewać. Macie tam zapewniony jakiś socjal?

@Natalia

Zapomni o jakimkolwiek socjalu. Pracodawca uważa że kobieta powinna pracować tam za grosze. Nadgodzin są tam norma a jeśli nie zostaniesz dłużej to za jakiś czas pracodawca pokaże ci gdzie jest twoje miejsce. Jeśli chcesz kobieto być traktowana gorzej od faceta to znajdziesz to właśnie w tej firmie.

@Patryk

Jeśli chcesz żeby cokolwiek wyjaśniło się w sprawie (usunięte przez administratora)to zgłosić się do kobiet które tam pracowały. Każda powie ci jak była traktowana. Żadna tego nie podjęła się próby walki ponieważ każda z nas była zastraszana to raz a dwa żadna nie wpadła na pomysł nagrywania zdarzeń które miały tam miejsce. Myślę że przyjdzie kiedyś czas na to że jakaś sprytna kobita właśnie to uczyni i wtedy oprawca się z tego nie wywinie.

@Natalia

A co rozumiesz przez socjal? Jeżeli jakieś dodatki typu bony, darmowa siłownia itp. to tego nie ma. Wynagrodzenie jest tylko pieniężne. Odnośnie mobbingu, to gdyby występował to, uwierz mi, na pewno bym zauważył - to mała firma. Osoba która pisała o mobbingu nie podała też tak na prawdę żadnych konkretnych przykładów takich sytuacji. Co więcej najpierw twierdziła, że zgłosiła mobbing, a teraz w poście poniżej pisze że jednak nie zgłosiła, bo nie nie miała dowodów w postaci nagrań. Trudno to traktować poważnie.

@Była pracownica

Powiedz proszę ile zarabiałaś i jaki okres przepracowałaś - jestem ciekawy, jakie kwoty to wg. ciebie grosze. Napisz też, jeśli możesz, ile tych nadgodzin wypracowałaś. A jeśli napiszesz w czym przejawia się lepsze traktowanie mężczyzn niż kobiet, to też będę wdzięczny.

@Była pracownica

... a poniżej pisałaś, że zgłosiłaś mobbing, a teraz piszesz, że jednak nie zgłosiłaś. W którym miejscu piszesz prawdę? O jakiekolwiek przykłady rzekomego mobbingu, czy zastraszania nie proszę, bo wiem że się nie doproszę. Nie wiem czy jest w ogóle sens prowadzić z tobą dyskusję. Mimo wszystko życzę ci powodzenia, oraz tego żebyś w swojej obecnej pracy czuła się lepiej, pozdrawiam.

@mobbing może warto gdzieś to zgłosić ?

Mobbing
@Adam

Zgłoszone - czeka na swoją "kolej".

@Mobbing

Nie zaobserwowałem w tej firmie mobbingu, ani wobec siebie, ani wobec kolegów i koleżanek i szczerze nawet nawet nie myślałem, że ktoś może takie coś zarzucać. O żadnym zgłoszeniu nic mi nie wiadomo. Dlatego nie rozumiem twojego pierwszego posta. Jak twierdzisz zgłosiłeś/aś sprawę, ale sąd jeszcze nie rozpoczął procedowania. W tej sytuacji poczekałbym z komentarzem na rozpatrzenie sprawy lub napisał coś konkretnego - inaczej trudno jest traktować twój komentarz inaczej, jak tylko chęć zaszkodzenia komuś.

hmmmm

Chęć zaszkodzenia komuś?! To nie jest chęć zaszkodzenia komuś tylko niestety fakty. Rotacja pracowników chyba mówi sama za siebie - a powody rotacji są wszystkim bardzo dobrze znane. Niestety nie każdego można "kupić", choć są osoby, które napewno. Zostaną do końca tylko ci, którzy mają z tego interesu jakieś korzyści, mimo bycia poniewieranym. Ale skoro ktoś lubi być czyimś workiem treningowym i czuje się z tym dobrze, to jego sprawa.

@hmmmm

To co piszesz o rotacji nie jest prawdą - większość kolegów i koleżanek pracuje w firmie od co najmniej czterech, pięciu lat. O żadnym zgłoszeniu mobbingu w dalszym ciągu w firmie nic nie wiadomo. Reszta twojej wypowiedzi jest dla mnie niestety niezrozumiała - nie wiem o co chodzi.

Sylwia

Była pracownica

Rotacja tam jest bardzo duża wiem by jestem jedna z byłych pracownic która przetrwała tylko okres próbny bo dłużej tam się nie da wytrzymać. Pracodawca ma swoich pracowników za nic. Pieniądze marne za nagodziny nie płacone i 24h najlepiej być pod telefonem. Jeśli już pójdziesz na L4 to wydzwania do twojego lekarza podważając jego kompetencje stwierdzając że jesteś zdrowy i zdolny do pracy. Żenada

@Była pracownica

Piszesz, że jesteś jedną z pracownic, które odeszły po okresie próbnym. To ile było takich pracownic według twojej wiedzy? Ja jestem tu wiele lat i kojarzę chyba 1 (naciągając może 2) takie przypadki i nie pamiętam, żeby te osoby były na L4 w trakcie zatrudnienia (firma jest mała, więc raczej się nie mylę)

@Sylwia

Identyczny komentarz był już poniżej z innym nickiem. Szczerze mówiąc nie wierzę, że jesteś obecną pracownicą. Tak jak pisałem wcześniej większość ludzi pracuje tu już sporo lat. Moja teoria jest taka, że jedna osoba pisze rożne negatywne komentarze pod wieloma nickami - patrząc na daty widać, że trzy komentarze, podpisane trzema różnymi nickami pojawiły się prawie w tym samym czasie. Odnośnie rzekomego mobbingu już komentowałem wcześniej. Nie zauważyłem też by kobiety były traktowane gorzej niż mężczyźni.

Była pracownica

Jeśli nie wiesz o czym mówię to może warto zajrzeć do archiwum i zobaczyć ile tam jest teczek osób które w tej małej firmie pracowały. Żenada

@Była pracownica

Niestety nie mam dostępu do teczek osobowych innych pracowników i jestem pewien, że ty też go nie miałaś. Mogę jednak powiedzieć bez sprawdzania, z pamięci, że od 2017 odeszły z LP BUD 4 osoby, które były na etacie (wliczając te na okresie próbnym), a więcej niż połowa obecnych pracowników jest tu już dłużej niż 4 lata.

@Mobbing

Od Twojego posta minęło już prawie 3 miesiące. Napisz proszę czy sprawa zgłoszenia już się jakoś zakończyła, a jeśli tak to jak? Jestem ciekawy jako pracownik LP BUD i uważam, że ta wiedza pomogłaby innym czytającym to forum.

mobbing

Mobbing - przez duże "M" Że w stosunku do obcych to jeszcze można zrozumieć, ale wobec własnego dziecka? Żenada.

Natalia
@mobbing

@mobbing mimo, że piszesz o niepokojących rzeczach, Twój komentarz trudno jest zrozumieć. Jesteś pracownikiem Lp Budu? To napisz, proszę, co takiego dokładnie dzieje się w firmie. Czy niewłaściwe zachowania wobec pracowników były notoryczne i zgłosiliście je do odpowiednich instytucji? Jeśli tak, z jakim skutkiem?

@mobbing

Jako pracownik LP BUD muszę ci szczerze powiedzieć, że nie rozumiem twojej opinii. Pracowałeś/aś w LP BUD?

nick

Żartem i to ogromnym jest ta opinia: Nie ma tragedii, zapewniam.. wręcz przeciwnie. Bardzo uczciwy pracodawca, a takich się już niestety spotyka coraz rzadziej. Wyzysk i poniżenie??? Jak się komuś nie chce pracować, a oczekuje gwiazdek z nieba to może się czuć wyzyskiwany i poniżany, ale chyba wszędzie tak się będzie czuć nie tylko w Lp Bud.

Mariusz
@nick

pozdrawiam Mariusz Molik TM STEALL

Zostaw merytoryczną opinię o Lp Bud Leszek Paruzel - Herby

• Jak się pracuje w Lp Bud Leszek Paruzel?

Zobacz opinie na temat firmy Lp Bud Leszek Paruzel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lp Bud Leszek Paruzel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lp Bud Leszek Paruzel
3.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Wojska Polskiego 1
    42-284 Herby