Opinie o MEBLE DOKTÓR w Świeca

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MEBLE DOKTÓR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MEBLE DOKTÓR o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEBLE DOKTÓR w Świeca

Klient

Ostatnio zakupiłam meble tej firmy... Powiem tak, jeżeli chodzi o jakość, a cenę to ktoś jest tu śmieszny z ustalaniem tych cen, bo wykonanie tego jest naprawdę tandetne i pozostawia wiele do życzenia. Obiecują krótki czas realizacji zamówienia, totalna bzdura... Nie polecam kupna w tym salonie, lepiej kupić coś w sieciówce i zapłacić mniej, a jakość jest znacznie lepsza.

DZIDZIUŚ

WITAM...JAK WIDZE ŻADNYCH ZMIAN NA LEPSZE W TEJ FIRMIE. NO CÓŻ ZA DUŻO SPODZIEWAĆ SIĘ PO DOKTORZE NIE MOZNA.NADAL TEN SAM TEMAT WYPŁAT; NADGODZINY-DARMOWE, URLOPY-NIE DO WYKORZYSTANIA, BRAK PENSJI W TERMINIE NA KONTO. TO NIE BAJKI TYLKO PRAWDA I DOSKONALE RÓWNIEŻ WIEDZĄ O TYM DZIEWCZYNY Z BIURA, KTÓRE SAME WYDZWANIAJĄ DO PRACOWNIC SALONOWYCH Z ZAPYTANIEM CZY DOSTAŁY JUZ MOŻE PRZELEW. TUTAJ NIC SIĘ NIE ZMIENI, CHYBA ŻE NA GORSZE. CO CIEKAWE PORAZ KOLEJMY IDĄC NA ROZMOWĘ DO INNEJ FIRMY USŁYSZAŁAM ZAPYTANIE CZY MEBLE DOKTÓR JESZCZE NIE SPLAJTOWALI?...ZASTANAWIAJĄCE? NIE PRAWDZIWE. PRZYKRE TYLKO ŻE PRACOWNICY TRAKTOWANI SĄ JAK POPYCHADŁA DO ROBIENIA PIENIĄŻKÓW NIE OTRZYMUJĄC NAWET PRZEZ 1,5MC. WYNAGRODZENIA, A NIE DAJ BOŻE ZAPYTAĆ O NIR , TO MOŻNA OTRZYMAĆ WYPOWIEDZENIE..

pamiętająca

Ty,Ola już dawno się walnęłaś!!! w głowę skoro głosisz takie komentarze.a co to za argument "że każdy zna okoliczne firmy";czy to upoważnia waszego pracodawcę do łamania przepisów?,czy przy najniższej krajowej 1680zł.stawka na godz.= się 5zł a może 6zł.?,czy za godz.nadliczbowe nie należy się wyższa stawka?. przypominam,że przy 40godz.tygodniu pracy soboty to też godz.nadliczbowe!!!zresztą nie trzeba być ekonomistą żeby to wszystko wiedzieć.jak ktoś szanuje swoją pracę i zna swoją wartość to nie zgadza się na takie poniżające traktowanie.najgorzej nie robić nic.odradzam stanowczo takie myślenie jakie prezentuje Ola.widocznie ma małą wiedzę na temat "okolicznych firm". pewnie to jedna z tych przysłowiowych WAZELIN.jeśli będziemy się takimi ludźmi otaczać to może być tylko gorzej! tym bardziej współczuję pracownikom i samej Oli!

ola

pamiętająca proponuję solidnie uderzyć się w głowę i zejść na ziemię. Strajk to sobie na koleji zrób, zatrudniasz się jako pracownik fizyczny a nie umysłowy to pracuj i sie ciesz ,że nie masz jak w innych okolicznych firmach, bo każdy kto zna okoliczne firmy wie,ze tutaj jest najlepiej

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MEBLE DOKTÓR odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
pamiętająca

witam wszystkich obecnych pracowników i jednocześnie wam współczuję,czytam te wasze opinie i widzę że nawet po tych 3 latach nic w tym waszym obozie się nie zmieniło.PRZYKRE.ale bądźmy szczerzy sami pozwalacie na takie traktowanie.kodeks pracy nie dotyczy tylko pracodawców jest również a nawet dla pracowników.pokarzcie temu Doktórowi że należy wam się godne wynagrodzenie.proponuję STRAJK i SOLIDARNOŚĆ, z doświadczenia pamiętam że z tym ostatnim to nie było dobrze właściwie nie istniało.powodzenia.

m

witam jeśli szukacie pracy w tej firmie to dajcie spokój zero perspektyw stawka od kilku lat ta sama w soboty pracujesz za normalną stawkę (7,50,8,50maks)rzdnych setek ani pięćdziesiątek zero podwyżek w firmie zamówień sporo pracy jest a le brak jakiej kolwiek motywacji skompstwo i nic pozatym najlepiej jak byś zadarmo pracował wtedy jest oki i soboty i niedziele to pasuje jednym słowem masakra

Jak tam nasze wypłaty? 12 dni opoznienia... Rewolucja.

m

Wymyslone i wyssane z palca? hmmmm.. ciekawe. Etap rewolucji? no fakt jest.. taki, ze wyplata sie spoznia. Cytuje "oraz dziwne jest to ze obecnie pozyskujesz informacje co dalej dzieje sie w firmie" No wybaczcie. Jak sie ma znajomych to sie z nimi rozmawia na wszystkie tematy min. na tematy pracy. Dziwne ze ludzie ktorzy tam pracuja wymianiaja sie identycznymi pogladami na temat nowego przedstawiciela. Dajecie wedlug umowy prowizje.. Moze niech wypowiedza sie ludzie ktorzy prowizje choc raz dostali. I nie mowie tutaj o 20-30zł. Jak prowizja jest wyliczana? z czego? :) Nasz kraj jest krajem wolnym i kazdy moze wyrazac swoje opinie i nie myslcie sobie ze kazdy bedzie pisal o Was w superlatywach. Wasze nowe standardy to smiech. Przygotowane sa dla dzieci z przedszkola? Brakuje jeszcze w nich min. ile krokow trzeba zrobic podchodzac do klienta. To ze gdy klient podejdzie mowi sie dzien dobry to chyba normalne? uwazacie ze Wasi pracownicy sa debilami...? Takie rzeczy mozecie pisac w podreczniku do przedszkola.

XxX

Dobrze że istnieje takie forum - bo wiele ludzi zna tylko taką formę wyrażania swojej opinii, tylko dlaczego jak już zaczynacie się wypowiadać to wiele rzeczy jest wręcz wymyślone i wyssane z palca. Firma przechodzi owszem etap rewolucji w celu zwiększenia jakości obsługi klienta jak i jakości. Wyniku czego pojawił się nowy przedstawiciel który stopniowo wprowadza zmiany - wspólnie z pracownikami pracującymi na salonach. Interesujący jest fakt że "m" pracująca jak wspomniała parę miesięcy i obecnie nie pracuje nie mała raczej zbyt dużej styczności z nowym przedstawicielem gdyż w firmie pojawił się On w grudniu i ma obszerny region - więc tylko pogratulować nadzwyczajne zdolności interpersonalnych i błyskawicznej oceny poszczególnych ludzi, oraz dziwne jest to że obecnie pozyskujesz informację co dalej dzieje się w firmie.. to raczej nie jest normalne. Nie zmienia to faktu że jest to praca i trzeba wykonywać swoją robotę , jednak ludzie którzy nie są otwarci na jakiekolwiek zmiany zawszę będą nie zadowoleni i znajdą lawinę argumentów aby kogoś oczernić lub nastawić negatywnie pozostałych. Taka już ludzka natura - wierze jednak że każdy ma swój rozum i stworzy swoją własną opinie na temat pracujących tam ludzi.

m

(usunięte przez administratora) Ktoś napisał o nowym przedstawicielu ktory ma 26 lat a zachowuje sie jakby mial 40 i 20 lat doswiadczenia w handlu. Tak naprawde byl zwyklym sprzedawca przez x lat (5-6). Udaje kogos kim nie jest i nie bedzie. Psuje atmosfere Co do zarobkow tak jak wyzej. (usunięte przez administratora)ak nie masz w zyciu zadnego celu i chcesz byc traktowany "z gory" to oczywsicie praca jak najbardziej dla Ciebie. Pracowałam tak kilka miesiecy i wiem jak jest. A na bierzaco o tym co sie dzieje dostaje informacje od znajomych ktorych tam poznalam...

Gosia

Jeśli chcesz czekać na wypłatę dwa tygodnie po terminie to proszę bardzo. Soboty pracujesz za darmo, a jak sie upomnisz o wypłacenie to mogą nawet dać ci wypowiedzenie. Szukają naiwnych którzy za najmniejsza stawkę bedą pracować i nie bedą upominać sie o to co im sie należy. No i musisz być ładna bo nawet ostatnio usłyszałam ze dziewczyna nie spodobała sie przedstawicielowi i została zwolniona. Współczuje tym dziewczynom które pracują na salonach w tej firmie. Tym bardziej ze idą święta, a nie dość ze wypłaty nie maja to pewnie jeszcze mogą zapomnieć o jakimś dodatku świątecznym.

pełne żalu osoby zawsze wylewają pomyje zamiast swoje życie w swoje rece, kto broni studiować i szukać lepszej pracy? warunki są jakie są ale firma jest uczciwa.. ja pracuje 4 lata i jestem bardzo zadowolona, ludzie traktuje się jak ludzi a nie jak na innych produkcyjnych firmach jak zwierze

ANIA

FIRMA BEZNADZIEJNA PRACOWNICY NIEKOMPETENTNI .KUPILISMY SZAFE 2 MIESIĄCE TEMU PRZYSZŁA KRZYWA I DESKI POWYWIJANE JAK W BANANIE , WYMIENILI.OKAZAŁO SIĘ ŻE BRAKUJE 1 PÓŁKI ,DOSŁALI POŁAMANĄ NASTĘPNA ZA DUŻĄ A W TEJ CHWILI CZEKAM JUŻ MIESIĄC I POMIMO WIELU ZAPEWNIEŃ PRACOWNIKÓW ŻE PÓŁKA JUŻ BĘDZIE WYSYŁANA CIĄGLE JEJ NIE MAM.NIE POLECAM ANI FIRMY ANI PRODUKTU CHYBA ŻE KTOŚ LUBI SZARPAĆ SOBIE NERWY.SZKODA ŻE PRZED KUPNEM NIE POCZYTAŁAM OPINI BO JEST BARDZO DUŻO NEGATYWNYCH.

DZIDZIUŚ

premie:)))) dobre sobie..przyznawane wg.uznania szefa a najczęściej każdy pracownik w ostatnim czasie ma raczej ciętą pensję.Moja żona pracuje w tej firme juz kilka lat, pensje zamiast rosnąć maleją, tzn: podstawa rośnie wg.skali krajowej ale nic poza.Ciągle tylko gadka że firma przechodzi kryzys, że muszą się uzbroić w cierpliwość a poza tym przecież tak dobrze zarabiają że nie powinni żądać więcej:))) Totalna żenada 1400,- czasem 1500,- za prace pn-sobota (bo zaznaczyć trzeba że wszystkie soboty pracujące, co zakrawa o przekroczenie godzin pracy ), urlop nie do wybrania-przy pojedynczo pracujacych paniach na salonie, praca fizyczna-panie same skręcają łóżka na salonach, przestawiaja cięzkie meble.No i jeszcze ważna rzecz niewypłacalność do 10-go pensji na czas. Moja żona w ostatnim mc. pensje miała przelaną 18-go i tam co mc.Nie dość że ludzie staraja się pracować, godnie wykonywać swoje obowiazki to notorycznie są w tej firmie nie przestrzegane prawa pracownicze.Zapewne panie z działu zakupów w siedzibie zaraz odp. tutj że pewnie leniwa i nie kompetentna os sie wypowiada....stara gadka. Ciekawe dlaczego same się boją odezwać i narzekają wokół tylko nie tam gdzie trzeba.

aga

nie kupujcie mebli od tej firmy są inne lepsze firmy które se wyznaczają jakieś standardy jakość a tu tragedia tak jakby żadnego stolarza tam nie było dwie te same komody a na wieńcach po półtora centymetra rużnicy drewno wszystko w najniższej klasie bielone a sęki się robioą zielone rozmawiałam z ze znajomym technologiem drewna tomi powiedział że to się tak robi prawdopodobnie od niedosuszonego drewna jednym słowem tragedia zero pojęcia o produkcji mebli

piotr

ja juz u nich kilka razy kupowałem- meble mają ładne ale za każdym razem reklamacja albo lakier na biurku się łuszczy, albo komoda krzywo docięta i nie można szpary wyregulować, albo pólka w tym samym niby kolorze bejcy a 2 razy ciemniejsza od drugiej w tym samym kolorze.

korfu

Witam,pracuje w firmie od 12 stu miesięcy i chciałbym powiedzieć iż atmosfera w pracy jest na znośnym poziomie,pracować trzeba jak wszędzie,jestem zadowolony.

a

Jak tu zmienić prace jak w okolicy tak samo wszyscy płacą , prywaciarze się spotykają i ustalają stawki między sobą więc jak tu zmienić prace i przestańcie głupoty wypisywać że wam tak dobrze płacą choćby u doktora bo wszyscy są po jednych pieniądzach jak chcesz troszkę więcej zarobić to musisz troszkę dalej szukać choćby we wrocku .

Z.......

Ja jestem zadowolon..! A jak ktoś nie to zmień prace !!!!!!!!!

h

pytasz ile zarobisz u [usunięte przez admina] 7 zyla na godzine a jak kobieta to 5 złociszy to maks i nielicz na więcej

Zostaw merytoryczną opinię o MEBLE DOKTÓR - Świeca

• Jak się pracuje w MEBLE DOKTÓR?

Zobacz opinie na temat firmy MEBLE DOKTÓR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBLE DOKTÓR?

MEBLE DOKTÓR