Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Ona...może pracujesz 8 lat i szkolisz ludzi tak żeby ciebie nie wygryźli i się boisz nowych ludzi i nowi są zawsze źli..musi się to zmienić wreszcie dlatego jest taka rotacja ludzi a co do zatrudniania ludzi przez firmy pośrednie to mówią że praca jest po 40 godz .a wychodzi że jest po 48 godz..co tydzień ..pracowałem przez 3 miesiące i co widziałem to powiem szkoda ludzi co robi Polak Polakowi ale to się kiedyś zmieni

Witam co teraz się dzieje to jest pomsta do nieba ponieważ jak się przyjmujesz do pracy to przez pośrednika mówią pięknie a jak już pracujesz jest inaczej pracujesz po 12 godz i jest co tydzień po 48 godz...w 3 M..a powiem że tylko pracuje się na stojąc więc nogi wysiadają a było kiedyś inaczej dopóki nie zaczęli rządzić z Polski kierownicy więc nie polecam wyzysk ludzi

Olo

Czy ktoś już dostał grafik na AD? Bo ostatnio lubią dawać grafik 2 dni przed zmianą. § 3. Rozkład czasu pracy danego pracownika może być sporządzony – w formie pisemnej lub elektronicznej – na okres krótszy niż okres rozliczeniowy, obejmujący jednak co najmniej 1 miesiąc. Pracodawca przekazuje pracownikowi rozkład czasu pracy co najmniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem pracy w okresie, na który został sporządzony ten rozkład.

@Olo

Pewnie maja jakies swoje wewnetrzne przepist, ze noga kilka dni przed dniem roboczym dac grafik????

On
@Ona

Regulamin firmy musi być zgodny z kodeksem pracy

Daria Solińska

A ile płacą przez firme paczkowaczom i operatorom?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Daria Solińska

Czy z agencji przyjmują na firme?

Onaaa
@Daria Solińska

Przyjmuja rzekomo po 18 miesiacach pracy przez agencję :)

Magazynier

Hej jaka stawka na magazynie?

Ziomeczek1947
@Magazynier

Mordeczko tyle co w całym Wrocławiu 3200 brutto. Plus dodatki za prace w weekendy w nocy i za nadgodziny.

Przyszlypracownik
@Ziomeczek1947

Rozmawiałem z kuzynem i generalnie wypłaty ma 3500 ale na rękę. Jest to możliwe?

@Przyszlypracownik

Mozliwe, ze ma 22 zl na reke za godzine :)

Micha

Zabrali kierownika na obserwacje, ale reszta firmy ma przychodzić do pracy, prócz biur. Brawo 3M, niech w razie czego wszyscy się zaraża...

Ala
@Micha

Powinno zachować się 2 metry odstępu, a ludzie na halach pracują obok siebie, ramię w ramię. Firma sprzątająca sprząta byle jak na codzień, a w nocy w cale. W nocy wirus śpi? Autobusy są sprzątane w minute do 2 max w dwie osoby. Do pracy przychodzą osoby, które na codzień się nie myją, więc nie ma co się łudzić, że myją ręce co chwilę.

Nikt
@Micha

Nie jestem pracownikiem waszej firmy ale jeśli prawda jest to co piszesz o Kierowniku to bardzo wam współczuję atmosfera pełna strachu o własne życie i życie bliskich straszne (usunięte przez administratora) Ja mam wolne do 6 kwietnia firma dała i pensje normalna i choć siedzę w domu i nie wychodzę to z tyłu głowy ciągle czai się obawa o przyszłość Każdemu z was życzę zdrowia

Skąd ten kierownik?

jebac3m

zostawiaja ludzi jak psow, wypierdalaja z roboty i nie patrza na nic postojowe dajcie a nie sprawiacie, ze ludzie traca srodki do zycia! najgorsza firma we wroclawiu

@jebac3m

Firmę stać na postojowe, ale wolą narażać zdrowie pracownikowi przenosząc ich na inne hale. Myślą tylko o sobie. Jak jest wypadek w pracy, to kierowniczka obszaru próbuje przekupić pracownika byle by nie szedł na L4, bo inaczej ona straci premie. A tyle się mówi, jaka to etyczna firma.

Kpina z ludzi

Rekrutacja to zart.

Miras
@Kpina z ludzi

Ludzie.. Jak się nie umie odpowiadać na pytania to czego oczekujecie? To nie przedszkole tylko praca. Najlepiej przyjść z mama za rękę to odpowie za was. Jak jest sprawdzian to normalny człowiek się przygotowuje i wie co odpowiedzieć na pytanie co robił w poprzedniej pracy. A jak się spóźnia i przychodzi na kacu to czego oczekujesz? Samochodu służbowego i stanowiska kierownika? Weź się w garść i zacznij zachowywać jak dorosły człowiek. Nic ci się za darmo nie należny.

Fresh

Cześć wszystkim, potrafi ktoś wymienić wszystkie benefity które może nam zaoferować pracodawca, z góry dziękuję za pomoc. :)

Paweł88
@Fresh

Dofinansowanie do posiłków, multisport, prywatna opieka zdrowotna,darmowe napoje i parking, pożyczki zakładowe 0%, zakładowy fundusz emerytalny, bony na święta i kasa na wakacje.

Ciekawy

Czy po rozmowie rekrutacyjnej jest od razu podpisywanie umowy czy trzeba czekać na telefon z wynikiem rekrutacji? Mam roznowe na Kowalskiej jako operator maszyn

gg
@Ciekawy

Ale masz teraz problem

Ciekawy
@gg

Trudne pytanie do zrozumienia ?

EWAMaria
@Ciekawy

Nie ale czego ty oczekujesz? Muszą przepytać wszystkich potem są wybierani kandydaci. Rynek pracownika właśnie się skończył.

Gonza

Ja uciekłem z 3m. Nie będę narażał życia zarażając się koronawirusem na umowie śmieciowej z manpower czy jak inni z randstad.

MarekJJJ
@Gonza

Uciekasz całe życie. Nie kojarz swoich niepowodzeń życiowych z tą firmą.

Hej czy firma was jakoś zabezpiecza w związku z koronawirusem?? Dostajecie maseczki z filtrami ffp3, 2? Wkoncu produkujecie maseczki na potęgę. Pytam bo szukam pracy i zależy mi bezpieczeństwie przede wszystkim?

iksde
@Ania

jak zalezy ci na bezpieczenstwie to nie idz do 3m, tak ci powiem :)

@iksde

No właśnie słyszałam. Szkoda bo mam blisko ale dostałam info ze w macopharma pracownicy kończą pracę godzinę wcześniej tak by nie widywać się z innymi zmianami. Mają pleksy pomiędzy stanowiskami i maseczki na twarz. Więc chyba tam spróbuję. Dziwię się że w takie firmie jak 3 m nie daje się maseczek dla pracowników.

iksde
@Ania

Kochana, tutaj nie dbają o nic. Dbają, przepraszam-zwalniają :) (usunięte przez administratora), przez współpracowników, liderów, a na koniec cię wyrzucają :)

Onaaa

Zwalniaja ludzi z Randstady przdz tego kornowirusa :(

Zjdhd
@Onaaa

I już nowe ogłoszenia na necie o prace w 3m, jesteście dla nich warci tyle co nic

Maksimow
@Ania

Jest bardzo bezpiecznie. Pomiary temperatury na wejściu do firmy, oddzielenie zmian od siebie (osobne wejścia i wyjścia), darmowe maseczki, płyny dezynfekujące i darmowe posiłki.

Czy zdarzają się nadgodziny w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

EWA2000

Oczywiście że tak :)

Śmierdzące stópki

Ja tam nie narzekam. Kanapeczki dają. Żyć nie umierać. Wy tylko narzekacie. Tylko wolne i wolne byście chcieli a robić to nima komu.

Man

Jak wygląda praca na dziale produkcji respiratorów?

Wajer

Jak wyglądam praca w utrzymaniu ruchu? Jaka atmosfera? Zarobki?

Żandarm
@Wajer

Hej. Są jakieś imprezy integracyjne? :)

Zielona

Ich program do rekrutacji w 3 m jest do bani nie umiem tak utwozyc konta to jest tragedia na pracuj. Pl odszyla mię na stronę 3 m a tam jest masakra

Hanonim

Pracuje dobrych pare lat w 3M i zastanwia mnie jedno: Skoro ta praca miejsce ludzie zarobki i warunki sa takie straszne, to czemu Ci wszyscy, ktorzy wylewaja tu swoje zale, pracuja tu po kilka kilkanascie lat? Byl bardzo dlugi okres rynku pracownika i pracy w brud. Dlaczego nie zmieniliscie tej pracy? Widze ze anonimowsc ludziom odbiera kulture Firma nie jest idealna, daleko jej do tego ale duzo z tych wypowiedzi jest grubo przesadzony: Klika lat bez dziekuje? Bez przesady. Zarobki na ten moment sa chyba raczej przecietne. Operator po 2-3 latach ma ok 4 tys brutto, to zalezy od budynku, stanowiska. Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale jakbym mial w Biedronce uzerac sie z klientami ( a juz tam bylem) za ta kase to wole 3M. Benefity: Multisport, Lux Med, doplata do prywatnego ubezpieczenia, doplata do EPO.,darmowe autobusy. Co do atmosfery: zawsze zalezy od ludzi, niekoniecznie od kierownictwa. Kolesiostwo: Wydaje mi sie ze jest tego troche, ale wydaje mi sie rowniez ze wszedzie tak jest. Znam jednak osoby, ktore za zaangazowanie i wiedze piely sie w gore. z drugiej strony jak widze nowy " narybek" to plakac sie chce. ludziom nie chce sie pracowac, uczyc nowych rzeczy i sa roszczeniowi.

Zarobki mechanika

ILE zarabia nowy mechanik w dziale technicznym??

@Zarobki mechanika

zależy... okolo 4600 na umowie

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.