Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Bartek

Zapomniałem dodać, że pytam o zakład w Narwi

Bartek

Słyszałem że szukają pracownika do działu modelarni czy wydziału tworzyw sztucznych, czy jakoś tak. Czy możecie powiedzieć ile tam robotnik dostaje? Czy kierownik jest w porządku? Ja tylko słyszałem że w tym pronarze to jedne chlańsko i ku....stwo :) chociaż dziewczyny są fajne?

pracownik Pronar

Wypłata a i owszem terminowa ale premię to trzeba wywalczyć .... w sądzie! tak jak to ostatnio zrobił nasz kolega. Gratulacje !

ktoś tam

Witam .Nie wiem jak się uda to cenzura przepuści .W firmie na zk 1 obowiązuje nowy sposób okazywania szacunku dla kadry kierującej a mianowicie pozostawianie pamiątek a w szafce obok czapki.Panowie to co zrobiliście to miszczostwo , najciekawsze jest to ,że każdy kto o tym opowiada mówi należało mu się .Jesteście najlepsi,czapki z głów.jedynka górą ...........

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
on

Witam .W firmie stosuje się nowe sposoby okazywania szacunku dla kierowników .......w szafkach i szufladach. Na 1 wiedzą jak to zrobić ,brawo chłopaki jesteście najlepsi .

Papaj

Jak wygląda obecnie sytuacja w Siemiatyczach? Jest jakaś szansa liczyć na spokojną pracę dla młodego człowieka? Bo z tego co czytam to wygląda to tragicznie ale ludzie różnie mówią...

zax

panowie co wy piszecie o jakich premiach pracowałem w siemiatyckim pronarze prawie 4 lata jako spawacz i wiecie zarobki są marne chyba że jesteś przydupasem majstra to możesz liczyć na godziwą wypłatę

i co z tego

Samasz buduje ale i tak każdy wie że pod względem płac i warunków socjalnych Pronar nie ma sobie równych. Zarobki są znacznie wyższe niż przeciętna w białym i to na wszystkich frontach od spawacza ślusarza po handlowca i konstruktora. Wiadome dojazdy z białego to oklej uciążliwość bo droga od zabudowa do Narwi to pożal się boże ale dojazdy z Hajnówki czy Bielska to raczej jest ok więc to że na taki poziom wywindowane są zarobki to raczej ani samasz ani metal-fach czy inna pierdułka se nie może pozwolić

ivan

Morda mi się śmieje na wieść że Samasz buduje fabrykę w połowie drogi z Białego do Narwi i chce zatrudnić 2tys ludzi. Nawet jeśli będą identyczne stawki to na paliwie każdy zauważy. Będzie się działo. Już widzę minę prezesa drącego mordę "i czego robić nie chcą...".

ktoś 1

Hej Ktoś był czas przywyknąć do tego bordelu to że siedzą i jedzą po godzinach na stołówce to im można bo ich akord nie obchodzi to że niema detali to ich nie obchodzi bo oni mają stałą i to ich nie interere to że robią jak robią to też im można bo premia i tak wpadnie a my niestety jak nie mamy szkół to trzeba patrzeć na to wszystko i robić swoje tak jak na to pozwala system

ktoś

Teraz co się dzieje to szok.wszystkiego brakuje na produkcji.A od czego jest biuro planowania Wiesława Piskorskiego ? Tyle detali zostaje na spawalni z Przyczep paletowych T680 z kurierów.I zero działania nic Wiesław Piskorski z tego nie robi tylko spaceruje i odpoczywa w pracy.Tak jak jego pracownicy z biura po godzinach siedzą na stołówkach. Spawacze sami szukają detali do spawania a nawet potwierdzają karty za Mistrzów.Zero organizacji informacji zainteresowania. Każdy sobie panem jest.

pracownik01

jeden wielki bałagan,nie rzetelne rozliczanie uczciwie przepracowanych godzin,a co do pracy handlowców,kupa m.....w po płatnych szkołach,zwłaszcza siedleckich.

gosc

no wlasnie... pronar poszukuje specjalistow do spraw handlu na ryki zagraniczne. Moje pytanie brzmi: Jak tam sie pracuje? Pisac cv, czy dac sobie spokoj?

rebuz

Pronar nie zapłaci kary za przesiewacz ponieważ przed niemieckim wymiarem sprawiedliwości wygrał sprawę o plagiat. Niemcy przeprosili za nieprawdziwe posądzenie.

dobre

ten tęczowo - dzenderowy kierownik swój pierwszy dzień w pracy spędził dosyć sympatycznie a następnie szukał kogoś kto mu pomoże wskoczyć do salonu SPA a tu zonk zamknięte dobrze że nadjechała pani główna księgowa (pani dyrektor) i naprostowała jego rurki na chałupę służbową a nie na darmowe spa

ktoś tam

Takiego pracodawcy jak Pan M. TO ze świeca szukać w dzisiejszych czasach ,kierowników jego niektórych gonić na zbity pysk ,bo psują opinię dobrego zakładu.

wiarus
@ktoś tam

Dobrze mówisz. menagery z bożej łaski co grube tysiące biorą w biurze i wszystkich ludzi za nic mają nawet tych od siebie. Tak jak ten tęczowo-dżenderowy kierowniczek co myśli, że im bliżej małego benka będzie biegał i przebieral depilowanymi nóziami to będzie lepiej błyszczał na piętrze w swoich garniturkach. Wszystkich ma za nic i tylko wykrzykuje na wszystkich: cyfra, cyfra,cyfra bo to ja zarabiam na wasze wypłaty i tylko ja jestem fajny i chcę kasę brać. Pojęcia nie ma o produkcji a ma wieczne pretensje apsolutnie do wszystkich i do planowania i do wdrorzen. Wpadnie na wdrożenia i pitoli od rzeczy o jakichś dziwkach z roxi- taki styl. Zastępcy drektorzy zresztą to też ciekawe osoby. Szczególne mistrzostwo jest na wschodzie- normalnie takiego lewusa i pływaka to ze świecą szukać ale on to dowód, że można nawet kilkanaście lat tak pływać w pronarze. co tam gadać w biurze To inny swiat. bez szacunku do nikogo no ale od kogoś tego się uczą biurowcy. dobrze żeby Pan M. dobry pszegląd zrobil tego biura. Jak wszyscy będą uczciwie pracować i robic swoją robotę a nie tylko udawać że pracują i tylko dobrze wyglądają to nie bedzielepszej firmy jak Pronar.

Perseida
@wiarus

Dawno tu nie zaglądałam a widzę, że szkoda. Ubawiłam się! Widzę, że komuś jednak też przeszkadza pozerstwo "krajowniczka" bez szacunku do własnych ludzi a zwłaszcza kobiet. Dobrze dogaduje się tylko ze swoim jedynym kolegą. Dobrze zintegrował się na libacjach alkoholowych ze swoim zespołem w Budach. Ale wódki to on podobno nie pije bo to przecież arystokrata z Ciechanowa więc tylko "łycha" mu wchodzi.

wyjebane

Nic dodać nic ująć . Kiero z Narewki przebija wszystkich , pajac nawet kołownią chciałby rządzić , ale niestety może tylko tarcze po przerzucać buraczyna . Brak określeń na taką kanalię

Piorun

Co jest pe..ały kokon to stary cw...lu je..ać szczurka i ten syf!!!

Nieprawda, że piszą tu tylko niezadowoleni. Jestem zadowolony i to bardzo, ale ze swojej nowej pracy ;) Lubię tu zaglądać bo fajnie popatrzeć jak ludzie na własne życzenie męczą się w kołchozie. Oczywiście są i tacy którzy mają fajne stołki i sobie tam siedzą i jest OK. Większość chce niewiele robić i mieć dobry pieniądz. Niestety - to nie w tej firmie Widziałem w jakiejś gazecie, że pronar dostał nagrodę za przesiewacz. Ciekawy jestem czy już wysądzone kary są zapłacone za naruszone patenty ?

M

Po co mam pisać co tam jest jak każdy wie kto tam pracował. Ja już nie pracuję i jakoś leci. Ja po za wypłatami to nie mam się do czego przyczepić, nauczyłem się nowego fachu i teraz mogę pracować i robić to co lubię. NIkogo nigdy tam nie podkablowałem a czy ktoś donosił na mnie to nie wiem. NIc do mnie nie doszło i nigdy nie miałem jakiejś lipy. Robiłem swoje i to tyle.

never
@M

Widzisz i właśnie potwierdziłeś PO CO MAM PISAĆ z jednej strony to cenisz spokój i już niech tak będzie AMEN ale ktoś dobrze wiedział przy rekrutacji do pracy przed wybudowaniem hali w Siemiatyczach i otwarciem że będą mieli takich ludzi którzy się nie odezwą się a po cichu po katach bedą narzekać na płace i prace kogoś awansują na żeby miał lepsze wynagrodzenie tych co mają apodyktyczny charakter każą stworzyć kliki które będą dobrze zarabiać i innymi rządzić zrozumiałem to kiedy usłyszałem przed otwarciem od kierownika że ma być selekcja.Przed zatrudnieniem sądziłem że będzie wreszcie pracodawca który pozwoli się rozwijać zawodowo że do pracy będzie się iść z przyjemnością i ochotą ale to co pokazali po otwarciu to mistrzostwo organizacji pracy brak pomysłu na produkcję i trzymanie w niepewności pracowników co dalej.Więc M gdyby chociaż 50% osób pracujących na początku od otwarcia zakładu miało jaja i charakter to P.Radomski i Martyniuk tłumaczyliby sie z całej sytuacji przed kamerami podczas otwarcia a nie zostali obdarowani medalami od Bronka za wybitne zasługi Tylko jakie?To jest polska demokracja gdzie byli kolesie czerwoni obecnie przedsiębiorcy dostają medale a ludzie zmuszeni są do życia za nędzną jałmużnę wypłacana przez takich jak oni.Jeżeli powodem Twojego odejścia była słaba płaca to dlaczego nie odezwałeś się nic z tym nie robiłeś przeciez były osoby które mówiły o tym głośno i nie bały się kierownika dlaczego nie przyłaczyłes się do nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 16 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 74 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.