Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

...

Kasjer sprzedawca???????? nie ma takiego stanowiska.

sejf

Zgodnie z art. 12 ustawy o związkach zawodowych osoby, które podjęły uchwałę o założeniu związku zawodowego (mowa o nich w pierwszym akapicie) powołują komitet założycielski składający się z 3 do 7 osób. Jeżeli powstająca organizacja związkowa jest reprezentatywna w rozumieniu przepisów kodeksu pracy, część członków komitetu założycielskiego może być chroniona przed rozwiązaniem i wypowiedzeniem stosunku pracy lub pogorszeniem warunków płacy i pracy.

Dzik

Przecież Ci odpisał ktoś. Przeważnie jak jesteś robolem to 1400 zl. I tyle

haba

Natalia

@onkażdy ma prawo do zostawienia wpisu zgodnie ze swoim doświadczeniem. Zarówno jeśli chodzi o opinie osób, którym praca w firmie odpowiadała, jak i tych, którzy mają do pracodawcy uwagi, czy zastrzeżenia. Jednak wszystkich użytkowników obowiązuje regulamin portalu. Zamieszczone opinie nie mogą naruszać jego zasad. Wpisy, które to robią mogą zostać usunięte przez administratora portalu.

ju
@Natalia

Art. 15 ustawy mówi, że związek zawodowy uzyskuje osobowość prawną z dniem zarejestrowania. Od tego momentu staje się on samodzielnym podmiotem praw i obowiązków. Zgodnie z art. 14 związek rejestrowany jest w Krajowym Rejestrze Sądowym. Sąd rejonowy prowadzący rejestr ma zgodnie z art. 20a ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym 14 dni na rozpatrzenie wniosku o rejestrację. Procedura ta przedłuża się, jeżeli wniosek zawiera błędy.

never

Pracusiu a skąd wiedz że degenerat i alkoholik tak łatwo wystawiasz opinie o ludziach chyba sam nie zle chlejesz pajacu.A wczytuj się dobrze w to co piszę ponieważ nie błyszczysz poziomem inteligencji.A jeżeli to Twój wpis Tadziu to chyba powinieneś cieszyć się ze ktoś opisuje Cię z pozytywnej strony chyba że ktoś się pod Ciebie podszywa.

zainteresowany
@never

O jakim Tadeuszu tak piszecie i kogo chcecie wmieszać w (usunięte przez administratora) Pamiętajcie ruszysz (usunięte przez administratora) to będzie śmierdzieć,a na pewno jeszcze gorzej wyglądać !pozdrawiam wszystkich.

SUMIENIE MORZE CZYSTE
@zainteresowany

witam ,pracowałem w tej firmie kilka dobrych lat ,znam firmę od podszewki .twoje myślenie jest błędne ,PANA MARTYNIUKA powinni wszyscy podziwiać i całować w rękę na powitanie a jego kierowników którzy psują mu opinie powinien szef pogonić przed p 9 z Narwi przez łosinkę do samej Hajnówki.

zainteresowany
@SUMIENIE MORZE CZYSTE

Właśnie oto mi chodziło bo tak się składa że ja znam tego porządnego człowieka ,Tadeusza : a chciałem się dowiedzieć kto pisze pod nikiem "Tadzik".W poprzednim wpisie to niecenzuralne słowa tylko przysłowie,mające na celu nieruszania tematu, administrator usunął słowo(kał inaczej gu-no i jego odmiany)stąd błędne zrozumienie treści. Pozdrawiam wszystkich prawych i dobrze życzących sobie, innym i firmie!

ck
@SUMIENIE MORZE CZYSTE

Związek zawodowy można założyć w każdym zakładzie pracy niezależnie od tego ilu zatrudnia on pracowników. Art. 12 ust.1 ustawy o związkach zawodowych precyzuje tylko, że organizację taką założyć może co najmniej 10 osób do tego uprawnionych. Osobami uprawnionymi do założenia związku zawodowego są w myśl art. 2 tej ustawy wszyscy pracownicy bez względu na podstawę stosunku pracy, członkowie rolniczych spółdzielni produkcyjnych, osoby wykonujące prace na podstawie umowy agencyjnej, jeżeli nie są pracownikami oraz osoby skierowane do zakładu w celu odbycia służby zastępczej.

kcin
@zainteresowany

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
never

Witam LUDZIE LUDZIE w zakładzie siemiatyckim poszukuja pracowników.Szok jak otwierali to w (usunięte przez administratora) mieli pracowników od czerwca słyszę znajomi kuple dalej sie zwalniaja bo za pensyjkę płacona w Pronarze nie można wyżyć a teraz poszukują ludzi do pracy chyba frajerów za taką harówkę i słuchanie chamskich przełożonych to ciekawe ile popracują.Chyba micha zupy kusi ludzi.Normalnie szok niewiedzieli od 2013 roku co produkować i co zrobić z nowootwartym zakladem w Siemiatyczach a teraz chcą zatrudniać a więc selekcja trwa i Paqn Igor kierownik zakładu selekcjonuje a ja myslałem ze to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku myliłem się.Pozdrawiam oszołomów z filii siemiatyckiej

taa
@never

pozbyli sie wartosciowych myslacych pracownikow a takich z rynku pracy ubywa

@taa

masz rację pozbyc sie pracownika jest łatwo ale znaleść dobrego normalnego i wykfalifikowanego oraz zainwestować w niego to juz stwarza problem pracodawcom.Kiedyś pewien pracudawca podkreślam pracudawca powiedział podczas rozmowy ze nie ma normalnych ludzi do pracy a ja mu na to że nie ma normalnych pracodawców tylko oszusci i dusigrosze bo żeby przestrzegali systemu pracy i odpowiednio wynagradzali pracowników to nie mieliby problemu ze znalezieniem ludzi do pracy.A tak jak sie płaci najniższą jałmuznę krajową to i nie ma.Może jeszcze wprowadzcie system niewolniczy wtedy już bedzie w Poalsce normalnośc.

ma

hgy

Informant

@Admin Mam pytanie czemu został mój komentarz usunięty skoro nie używałem słów niecenzuralnych , ani przekleństw i nikogo nie obraziłem .Przecież to jest strona do wyrażania swoich opinii ,swojego zdania i wiedzy na użytek publiczny a moje statystyki wypadkowe są jak najbardziej aktualne.

ano

Stefan

Zamiast płakać nad swoim losem to czemu nie zmieńcie pracy?! Mówicie, że nie ma żadnej w okolicy? To zamiast narzekać to powinniście całować właścicieli po rękach bo inaczej byście wino pod sklepami pili i wyciągali ręce po zapomogi.

ju
@Stefan

Adi

Witam. jednym zdaniem . Czy opłaca się pracować w tej firmie ? Dostałem propozycje "Praca w systemie zmianowym 6-14 14-22 od pon do piątku. Płacimy 11 zl/godzinę w systemie akordowym wiec ma Pan pewne minimum do wyrobienia a wszystko, co wyrobi Pan ponad to jest płacone dodatkowo wiec tylko od Pana zależy czy chce Pan zarabiać minimum czy mieć odpowiednia wypłatę. Jeżeli jest Pan zainteresowany proszę o przesłanie mi swego CV." Co o tym sądzicie ?

fa
@Adi

wielkie dzieki. jakby dalo rade jeszcze podpowiedziec wzor wypowiedzenia... klasyczne?? czy wpisuje dzien kiedy chce zerwac umowe??CZY WYSTARCZY COS TAKIEGO: (usunięte przez administratora)

@pracownik

Ten wzór jest bardzo dobry, sam składałem praktycznie taki sam. Drukujesz dwie kopie, jedna dla kierownika, drugą podpisuje Ci, żebyś miał dowód że złożyłeś z zachowaniem terminu. Pamiętaj żeby rozpoczęcie okresu wypowiedzenia rozpoczynało się koniecznie w poniedziałek, czyli musisz papiery złożyć najpóźniej w piątek. To jest bardzo ważne. Jeśli złożysz papiery w poniedziałek to będziesz musiał pracować w tym kołchozie kilka dni dłużej niż zaplanowałeś. Jak masz jeszcze jakieś pytania do chętnie pomogę.

@Marek

never

aurelanio a jeśli chodzi o socjalne to dlaczego żaden z pracowników o to nie zapyta nie zainteresuje się teraz można gdybać ale jak tacy ludzie pracuja to nie ma się czemu dziwić że w takiej firmie nie ma socjalnego tak jak w innych zakladach pracy ponieważ nikt nic nie chce się dowiedzieć a składki są odprowadzane od każdego tam pracującego ale mają obiady i spotkanie co roku na hali w Narwi.Wczasowe może by i było jakby tępe berety co tam pracują byli zgrani i założyli związki zawodowe które byłyby informowane na bieżąco o stanie funduszu socjalnego.A pózniej narzekają że nie ma tego tamtego a w innych miejscach jest.

Misio
@never

Moi drodzy, jeśli chodzi o fundusz socjalny to w Pronarze jak najbardziej takowy jest. Fundusz jest przeznaczony na dofinansowanie posiłków obiadowych na stołówkach. Właśnie dlatego obiady sa tak tanie (3zł z groszami) Dlatego jeśli któryś w pracowników nie korzysta z obiadów, tak naprawdę traci jedyny sposób na skorzystanie z funduszu socjalnego. Nie ma innego sposobu na zdobycie pieniędzy z tego funduszu.

nicka

szary

1400-1800

sPODLASKI
@szary

Co ty takie glupoty piszesz. Kto zarabia 1400-1800??? No chyba na sprzataniu albo na bramach. Handlowiec exportu ma podstawe 3000- 4500 brutto z premiami bywa roznie ale tez sa osiagalne. W krajowce i komunalce mozna liczyc na jeszcze wyzsze podstawy. Srednio mozna miec NA RĘKĘ miedzy 2700- 4000. W kraju z premiami moze byc slabo bo trzeba karmic darmozjadow (łychopija, Halinki, pioruna z całą familią, itp) ale w komunalce kraj i export jest naprawde super. Zobaczymy jak dlugo- bo balon inwestycji nadęty jest do granic możliwości i jak pęknie to - aż strach pomysleć. Jedyny plus byłby taki, że wywieje wtedy chamstwo i łajdactwo tam skąd wypełzło (niby Warszawa a właściwie Legionowo, Ciechanów, Hajnówka i inne). Atmosferę pracy tylko psują , nie wnosząc nic do firmy odreagowując na (współ)pracownikach życiowe porazki i nieporadnosc emocjonalną.

@sPODLASKI

never

Witam no super się dzieje w Firmie Pronar doszły mnie słuch że zakupiono samolot wczesniej helikopter.Firma się rozwija.W Siemiatyczach mówi się że już niedlugo filja zatrudniac będzie w nowo wybudowanej hali produkcyjnej 2000 ludzi.Hura to rozwiąże problem bezrobocia w Siemiatyczach.Tylko jak na poczatku prze ta filię przewinie się 2000 osób a nie zatrudni tak jak było przy otwarciu pierwszej hali miało być 400 osób ale w ciągu roku przewinęło sie tyle.jak pamiętam była zabawa z wójtem Gminy Siemiatycze on przysyłał pracowników z urzędu czy trwa produkcja a w Pronarze chowano pracowników a maszyny rozkręcano że niby są awaryjne.jaja jak berety.Ludzie w miescie żyja nadzieją ale zachęcam żeby się zatrudnili i odczuli na własnej skórze.Już mało kto został z pierwszej grupy pracowników nie wiem kto pracuje ale po wpisach widzę że ciągle jest tak samo pracownicy jeczą na ulicy że wysyłaja ich na urlop bezpłatny ale sami jestescie winni takiej sytuacji zgadzacie się na to i tylko słyszę a co zrobisz.Takie pokolenie beznadziejne.Żalcie się dla włascicieli Firmy powiedzcie im co was boli a nie mądrzy jesteście w gębie na ulicach miasta.Błazenada.

tak

Proponuje zwiazki zawodowe założyć

Proponuje założyć zwiazki zawodowe w Pronar

Maxi

Długo trzeba czekać na ewentualną odpowiedź na wysłane CV?

on

Nie rozumiem czemu do wypowiedzi na temat zakładu pracy na forum stale wtrącają się administratorzy i z tego co obserwuję kasują wg nich mało pochlebne wpisy. Szanowni administratorzy forum - nikt nikogo nie może zmusić do zachwalania miejsca pracy lub też krytykowania. Wypowiedzi są zapewne efektem pewnych doświadczeń i przemyśleń pracowników i jeśli sporo z nich jest negatywna to faktycznie być może w tym miejscu pracy jest nie zaciekawie. W Polsce mamy wolność słowa i wypowiedzi proszę Państwa! Nie pracuję w Pronarze ale chciałbym znać znać konkretne i szczere wypowiedzi pracowników a nie wymuszone grzecznościowe posty.

Natalia

@Natalii nie do końca rozumiem Twój komentarz. Chciałabym również podkreślić, że nie jestem w żaden sposób związana z firmą Pronar. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda obecnie sytuacja w firmie. Ważne również by osoby, które trafiały na ten wątek mogły znaleźć odpowiedź na swoje pytania i znaleźć informacje, które będą rzeczywiście pomocne. Co możesz im doradzić? Jakim według Ciebie pracodawcą jest firma?

Natalia

@Mordor a jak obecnie wygląda praca? Chętnie dowiemy się czy coś w ciągu ostatnich miesięcy uległo zmianie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy Pronar obecnie? Co doradziłbyś osobom, które myślą nad aplikacją do firmy?

Natalii
@Natalia

O Natalii jaka skromna tyś dziewucha troszczysz się o wszystek w gospodarstwie taka pocieszna dziewucha więc powiem tak twe zasługi nie będą ci zapomniane a co do warunków to jak widzisz na załączonym obrazku wszak obserwujesz to z okna a odcinek przytulasz i spoglądasz czy za nieróbstwo wpadła premia bo zapewne nie jesteś tu po to aby się wysilać wystarczy że na sciąganiu się wysilałaś teraz zbierasz żniwa w spółce ale uwierz są lepsi znacznie lepsi prawie jak geniusze

Mordor

podstawa fundamentu tu dzież dobrej ławy tak aby spocząć i odpocząć to beton bez klasy (po 10 tyś) reszta to zbrojenie powiązane drutem wiązałkowym na winklach wzmocnienia tak aby się nie rozlazło na zakrętach (6-7 tyś) na zbrojenie pręt tępy zardzewiały od starości przeleżany (4-5 tyś) dalej to już klasa średnia więc i wypłata z dojazdem i z urlopem bezpłatnym to jakieś 2 tyś a pozostałe ochłapy to gimnazjum na dopalaczach i tak się buduje hale z terminologią EKONOMIKI

romek

Ostatnio to pokazały się tylko oferty na tych mobilnych serwisantów obrabiarek do drewna. To doskonały znak, że się wciąż rozwijają po prostu. Wiadomo czy oprócz podstawy zarobków są jakieś premie do tego? Dzięki

sPODLASKI

Nie rozumiem co w tym nieobiektywnego??? Jeden jest zatrudniony za 2700 a inny za 3000 a jeszcze ktoś inny za 3700. Poza tym przy podwyżkach jeden dostaje 300 a drugi 500 a było i tak, że po niektórzy więcej. Zależne wszystko jest od zasług i dobrego/złego nastroju najwyższego. Można w Pronarze zarabiać słabo, dobrze albo wyśmienicie i to na zbliżonych i analogicznych stanowiskach. Czego tu nie rozumiesz??? Handlowiec (nowy, świeżo zatrudniony) ma 3000 a inny co już parę lat nabija przebieg w służbowym fordze ma 4500. Nie mówię już o darmozjadach derektorach, kerownikach i innej leniwej swołoczy za grube tysiące (7000-9000 i więcej!!!). Jest tego bez liku w Pronarze. I trzymają się dlatego stołków mimo że jedzie się po nich jak po starej k...obyle. To takie odpady bez honoru i szacunku do innych i do siebie co sprzedają się co miesiąc za kilka tysi.

robol

1300 to zarabia robol zeby stolek miał 7000 tys

jasne
@robol

haha dobre, stolki zarabiaja po 10 tys min

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 16 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 74 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.