Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Sztywny

Siema :) frajerzy wiejscy którzy tu pisza ze pesja 2100zł to super, jak u was na wsi roboty nie ma to (usunięte przez administratora) a normalni ludzie dobrze pisza ze chukiem... tu wieje a wy sie jarace golfem a do golfa nie potraficie sie ubrać wygladacie jak zmieszana kura z baranem trzeba trzymać fason kasztany

M

Ludzie skoro jest Wam tak bardzo źle, tak bardzo się nie podoba to ja się pytam co Wy tu robicie??????? Imperial tak źle płaci to może do marketu trzeba iść!!! Nie jest taktowne obrażanie swojego pracodawcy - nikt nikogo na siłę nie trzyma. A pisanie bzdur, że gdybym mógł swobodnie decydować... - trzeba mieć odwagę cywilną i odejść a nie czekać na zmiany, które pewnie nie nastąpią w takim stopniu, żeby podziękować za współpracę "narzekającym".

Stachu
@M

Również jestem podobnego zdania co M. Jeśli jest co niektórym, w tej firmie, aż tak źle to co w niej jeszcze robicie?? Jeśli pracujesz na prawdę się starasz i jeździsz faktycznie do Klientów, systematycznie ich odwiedzasz, to nie ma bata prędzej czy później nawiążesz takie relacje, że można na prawdę fajnie sprzedawać. Ale właśnie, najpierw trzeba jeździć i odwiedzać tych Klientów, a nie przez pół roku jeździć do spalonego kiosku, który nie dawno nie istnieje i robić "zamówienia"... ;) Pozdrawiam wszystkich PH/DH

kumaty nikodem

Nikifor będzie to dla Ciebie napewno szok, ale tu też robisz u prywaciarza. Gdybym mógł swobodnie decydować o sobie to już dawno by mnie tu nie było i nie mówię tylko o zobowiązaniach finansowych. Wyraziłem swoją opinię, do której mam prawo, jeśli Ty bezkrytycznie akceptujesz to co teraz dzieje się w dziale sprzedaży to OK. I na koniec fakt że kiedyś byłeś w bagnie po uszy, a teraz tylko po pachy nie czyni ITPL najlepszym pracodawcą na świecie. Choć zasada kontrastu u Ciebie jest bardzo silna.

smiała

Nikt nikogo nie trzyma w pracy. Zawsze można rzucić papierami a nie płakać do komputera.

ullaa
@smiała

Pewnie to pisze jakiś MDS lub ASM zawsze tak mówicie, bo nic innego powiedzieć nie potraficie.Macie dobre posadki , ale mamy nadzieję że już niedługo za Was też się wezmą.

Yyy
@ullaa

Ty musisz byc naprawde skrzywdzona przez los. Jesli co Ci sie nie podoba to mozesz to zglosic. Plakac do komputera kazdy potrafi.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

keffa

W Krakowie romans, w sosnowcu romans, kiedy oni maja czas na prace ? A najlepsze w tym ze jeden i drugi i ich partnerki maja super wyniki

smerf

Racja! jesli macie inną pracę to nie idżcie do Imperiala syf i tyle. Słyszałem o " menager" z Ostrowca Św. Marcin N. gnębi ludzi jakich ma a naprawdę widzę jak się starają szkoda ich a zapomniał wół jak cielęciem był!!. Sam ściemniał jak tylko się dało a teraz cudów wymaga od innych wielki psycholog!. A jeszcze lepiej dzieje się w Krakowie Menager ma romans ze swoją DH patologia! Niech się za nich wezmą najpierw a nie szukają kozłów ofiarnych nikt nie jest robotem a tak ich traktują.

kumaty nikodem

Jeśli jesteś bez doświadczenia jako PH lub nie masz aktualnie pracy to pracę jako PSiD w ITPL polecam. Zależy też na jakim terenie będziesz pracował Zachód Polski i Pomorze tam mamy największe udziały więc i praca jest łatwiejsza. Jeśli trafisz na inne rejony to pracujesz za podstawę bo premi nie zrobisz. Najgorsze są granica wschodnia, Podlasie, Bieszczady i ogólnie tereny biedniejsze. Pensja na początek 1800-2000 netto, czyli trochę śmiech, do tego 2 pakiety papierosów i bony 6pln/dzień, w samochodach GPS. Na początku kilka szkoleń, jedne lepsze drugie słabsze. Kierownicy czyli MDS dbają głównie o swoją posadę więc jak coś to wszystko to twoja wina, a nie ich. Kilku nigdy nie powinno zarządzać ludźmi, bo zwyczajnie szkodzą sobie i swoim podwładnym. Więcej pomocy uzyskasz od kolegi z grupy niż przełożonego. To jest oczywiscie moja subiektywna ocena, ale ja gdybym mógł to bym stąd uciekł.

Nikifor
@kumaty nikodem

"ja gdybym mógł to bym stąd uciekł" - a co Cię chłopie trzyma? kredyt we frankach? Ja wcześniej robiłem u prywaciarza, tam to dopiero był wyzysk. A tu - robota jak każda inna. Kasa na czas, socjal w miarę ok. Jak Ci tak źle to się wypisz i zrób miejsce innym, niejeden mój kumpel chtnie by Cię zastąpił.

Aaa

Dostaniesz 1000 zapalniczek bazę 250 klientów i sprzedaj 500 pakietów w bazie o niskim wolumenie sprzedaży. Taka sytuacja.

ulaaa

Przez 3 miesiące "niby" jesteś wyłączony z z targetów ale właśnie niby będą Cię cisnąć do ostatniej kropli niestety takie są tam realia.Samochód coż to żaden bonus rozliczą Cię z każdego prywatnego kilometra, telefon no teraz jesst przynajmniej bez limitu, tablet szkoda gadać ... A jeśli chodzi o targety to są kosmiczne,robione są tak wysoko ze nie będziesz w stanie ich zrealizowaci oczywiście premii kwartalnej nie wezmiesz ale to jest kwota ok 900 zł jak zrobisz 6 akcji miesiecznych a nie jest łatwo.Ale MDS Ci podpowie jak to zrobic. Nie pchaj sie tam nie warto psuć sobie zdrowia, straszą i tyle jeden wielki mobbing.Ciekawe ile spraw będzie założonych, niektórzy jadą na tabletkach bo nie dają rady.

Świadek Koronny

Koledzy na Ostrowcu Świętokrzyskim to samo strasznenie presja ,mobbing a o menadżerze Marcinie N nie wspomnę każdy zastraszony boi się odezwać a w naszych okolicach słabo z pracą:( Bądzmy solidarni nie dajmy się zwariować tym wypranym maszyną na stołkach. Pozdrowienia total Polska

PS.Black

Kolega ma rację i tylko telefony z rana ze człowiek nie wie czy jechać do domu czy je... papierami,atmosfera mega (usunięte przez administratora) psycholog wszystkim by się przydał.

xxx]

szukją winnych swojej nieudolności i złego prowadzenia firmy. Powinni się wziąć za asm i mds, którzy kwitną tu po kilkanaście lat i nie wnoszą nic w firmę procz tego że audytują i pokazują swoją władzę. audyt, program naprawczy, nagana, to jedyne co robią by Ci "pomóc". Nie chcą chyba widzieć tego co się na rynku tytoniowym dzieje, po jakich punktach ludzie jeżdzą, bo tam są tylko problemy, lepiej siedzieć za biurkiem i oceniać, udając że to nie wina rynku tylko Twoja

Yogi

natomiast Doradca handlowy to 4 max 5 godzin pracy dzień, 3 - 4 tys netto. Plus premie za wykonanie planów(co najlepsze, to zawsze wszyscy wykonują !) żyć nie umierać ! dlatego na doradce trudno się załapać, trzeba być pupilem regionalnego albo blondynką.

xxx

Przedstawiciel rzecz jasna :)

Xxx

Pracuje się nawet więcej niż 9,10 godzin. Zarobki 2 netto.

z

Drodzy Przyjaciele, jak na dziś dzień pracuje się w Imperial ? Mam teraz pracę za 3000 netto i zaproszenie na próbę terenową - drugi etap w Imperialu. Wiem, że podstawa to 3000 brutto, pytanie, ile premia i czy jest realna. Ile godzin dziennie się pracuje ?

baba
@z

Daj sobie spokój przy twoich obecnych zarobkach nie kalkuluje się

z
@baba

Pieniądze to nie wszystko. Pracuję 9-10 godzin dziennie. Może przy nieco mniejszych zarobkach, Imperial oferuje przynajmniej ośmiogodzinny dzień pracy ?

darbar
@z

Posłuchaj dobrych rad i szanuj sobie to co masz. Tutaj nie masz szans na takie pieniądze nawet za pięć lat,chyba że lubisz i potrafisz ściemniać.

solotu

szkolenia to akurat mamy lipne. nic nowego nie wnoszą i są nudne. ale wieczory po szkoleniu to mamy fajne, no nie?

wide

Nie no, co ty ! poważnie ? I umowę dają i niezbedne narzędzia pracy dają ? Cud malina firma ! Jeszcze powiedz ze nie ma wyzysku zadnej dyskryminacji to naprawdę nie uwierze. Niesłychane, top employer XXI wieku po prostu !

www

Wyniki na pysk lecą to zaczyna sie polowanie -zasada stara jak swiat. Na poczatek GPS. A moze by tak sie zatrzymac na chwile i zastanowic, dlaczego tych wyników nie ma ?

Cieszcie się z GPS , będzie podstawa w sądzie pracy o wypłatę za nadgodziny. Tego już nie zakwestionują w personalnym.

Kamil

Gadasz głupoty 13 mają pracownicy zatrudnieni przez ITPL i te wszytkie socjale. Agencyjni którzy pracują nawet 10 lat przez kolejna agencje pracy nie mają nic. Agencyjnych jest tyle samo co bezpośrednio zatrudnionych.pół na pół. I wierz mi, że cały czas uczciwie pracuje. Prawda jest taka; ze tyko jak masz rodzinę to się dostaniesz. Albo robisz gałki

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce