Opinie o Weber Polska w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Weber Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weber Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weber Polska w Goleniów

Wolny

nie ma takiej karty. Kiedys była zaproponowana ale uznali ze to nie przejdzie i zrezygnowali

Sijal
@Wolny

kto uznał?

Wolny
@Sijal

za czasów Waldka to było

Lolek

Pytanie do Biura?? Czy nasza firma korzysta z programu MultiSport?? 90 % firm z tego już korzysta:) co to jest? Dzięki temu Pracownicy mogą iść skorzystać za darmo z (laguny , baseny , siłownie ) Proszę o odpowiedź :)

Biuro
@Lolek

Niestety nie ma. :/

Olga

Miałam nadzieję na więcej informacji o firmie. Takie obrażanie z całą pewnością nie sprzyja dobrej atmosferze w pracy?

Dobra rada
@Olga

Poszukaj innej skoro tu Ci nie pasuje. Nam się podoba.

tygrys

Od kilku lat jestem pracownikiem Weber Polska i mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawce. Wyplata zawsze na czas i wszystko się zgadza, warunki pracy też ok a stawki chyba najwyższe w okolicy. Trzeba tylko chcieć pracować a nie, jak niektórzy koledzy z hali, w ciula walić. A wszystkim tym którzy tak bardzo tu narzekają mogę polecić tylko żeby spróbowali gdzie indziej szczęścia szukać. Napewno znajdą.

Ten tamnten
@tygrys

Stawka największa w okolicy ? Hahaha no to nie masz rozeznania. Wyplata na czas to nie wszystko

Sebcio
@tygrys

To chyba fasol napisal ze robota ok i stawka chyba najwieksza w okolicy.... brak slów na tego cymbała. Wesołych świat !!!

Czy po rozmowie w Weber Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Onik

Nie ma premii świątecznej? :O czy będzie, coś wiadomo?

Biuro
@Onik

Kto nie ma ten nie ma! Wiecznie narzekacie nędzne robole! Weźcie sie lepiej za prace i nie wypisujcie głupot.

NigdyWiecej
@Biuro

Tak właśnie "biuro" traktuje nas "roboli"! Ale to MY odwalamy czarną robotę żebyście mogli dostać wypłatkę. Biuro wigilię miało a produkcja niech się zadowoli "dodatkiem" do wypłaty na święta

Jaśko

Widać nędzny poziom człowieczeństwa, dosłownie większość pracowników to dno. Wnioski wyciągam z opinii i wcześniejszego kontaktu z produkcją.

Ten tamnten

Weberowa zarządza, aby dać najmniej , zero pakietów socjalnych: wczasów pod grusza itp., raz na jakiś czas premia , a później sa zdziwnieni że ludzie odchodzą .

Fasolka
@Jaśko

Precz z siwym krętaczem!

Hans

Proszę nie zmieniać tematu to fasol dusiciel musi być na tapecie tego forum żeby uświadomić wszystkim jaką jest mendą i jak traktuje ludzi i ich rodziny on powtarza twoja Baba niech się zwolni bo ty masz być w sobotę w pracy proszę Panią Weber niech w końcu zajmie się tym padalcem i firma zacznie w końcu żyć jak dawniej pozdrawiam

Mariusz.
@Hans

Siwy dusiciel, zawodnik pierwsza liga.... totalne zero szacunku dla dziada... zakladowy (usunięte przez administratora) i prostak.

Długi
@Mariusz.

Przyjdzie czas też i na fasolę

Ksenio

I znowu nie ma imprezy firmowej dla produkcji !! Ciągle biuro się bawi. My na nich robimy, A oni się bawią. I myślą że zadowola nas na swieta ciastem. Kto wymysla----- ze dla produkcji jako poczęstunek ciasto ?! Hahaha rok temu ciasto się rozeszlo tylko dlatego , że wiekszosc pozabierala je do domu dla rodziny. Nie możecie zrobić imprezy dla biura wraz z produkcją ? Wstydzicie się siedzieć z robolami ?A Państwo się bawi z klasa... winko- bo to elegancja. żenada.

Ksenio

Kamil

Na nastepnym KSW Fasola kontra Najman???

Szpila
@Kamil

Pan Andrzej bokserem???? To sie porobilo ????

Jakub
@Szpila

Moze z panem Koniem jakis sparing??

Hans

Nic się nie zmieniło Fasoli po 60 odbiło bije teraz ludzi a poza tym pożądku bierz memka będzie raźniej pozdrawiam

Piekarz 2

Hej chłopaki jak coś się zmieniło na firmie bo rozważam swój powrót jak coś to nikogo sie nie boję

Hans

Ludzie sprawa o pobicie pracownika a wy piszecie że jak się wam nie podoba to odejdź do innej firmy panie fasola nie pisz pan głupot zmieniając temat. Nawet niepotrafisz przyznać się do winy sklerotyku brak doświadczenia mimo tylu lat w firmie Marian Szacunek dla Ciebie

spalony

Dostał bo dostarczył zwolnienie kolegi i nie chciał przeczytać panu Andrzejowi. Wynikła z tego duża afera sytuacja stała się napięta przez cały weekend lecz w poniedziałek po rozmowie z pacaniastym i pseudo inteligentnym kierownikiem sprawa ucichła. Wracając do wcześniejszych postów gdzie siwy podpisuje się Maryjan nie mając jaj żeby pokazać kim naprawdę jest miesza naprawdę dobrego człowieka szastając jego dobre imię nam naprawdę jest dobrze w tej firmie tylko ludzie z góry stwarzają zamieszanie panie Fasola nie wystarczy znać język Niemiecki żeby udawać pana będąc tak naprawdę ...no właśnie kim ty kurde jesteś i kto z was ma jaja Ty czy Sołtys

Gumiś
@spalony

Pewnie Zgredek dostal zlotówke podwyżki zeby nie krecic afery :)

@Gumiś

Zostawcie go chłopak robi teraz karierę to co nagadał I to co dostał i komu robi laskę to jego sprawa cioty tak mają

Salvador

A za co dostał ?

Maryjan

Wieczne stękanie oooooooo jak jest źle , jest dobrze to wy sracie dlaczego nie jest lepiej , wieczny płacz - kto was trzyma KTO ? Znajdź sobie inną prace ( lepszą ) np: KUBRA totalny spokój , bez stres poklepią po pleckach , dadzą zarobić , po co te stękanie Marian zły Fasola bije , obóz pracy łał , pytam po co tam siedzisz zmień pracę i spokój do końca życia !!! Nie w następnej pracy będzie zły Stefan i znów płacz . Idź i zabierz wszystkie cioty miękkie Reksia i Pacaniastego do kupy i będziesz szczęśliwy :-) .

Spełniony
@Maryjan

Oj zabolało co piszą uderz w stół a nożyce.....

Piorun
@Maryjan

Zaraz będziesz pisał do administratora aby usunął post bo ludzie prawdę piszą

Prawa reka
@Maryjan

Nie podpisuje się Marian miej godność A co do Mariana nie jest zły przynajmniej ludzi szanuję w odróżnieniu do Ciebie Maryjan

Spaw
@Maryjan

Hmmm czyżby Fasola z Sołtysem pisali nie a może jednak?

@Spaw

Soltys i fasol to para , siwy jedynie co moze ubic to muche w kiblu. Stary dziad skacze do póki ktos mu nie dopierdzieli w ten pusty siwy beret. A soltys to firmowy obciagacz. Pozdrawiam wutrwalych w tej nie rownej walce ????

Inspekcja

Nie zastanawialbym sie ani chwili : prawnik, inspekcja pracy, takie rzeczy nie mieszcza sie w glowie! Zreszta chamstwo w tej firmie szerzy sie od dawna dziwi mnie fakt ze jeszcze nie wymienili kierownictwa. Firma traci ludzi nie ma komu pracowac a pracownicy sa traktowani jak najwieksze (usunięte przez administratora) zero szacunku i wsparcia nikomu nie polecam tam pracy!

Spalony

I ot....stało się P. ANDrzejowi puściły nerwy podniósł rękę na pracownika -brawo firma z przyszłością.

Maryjan
@Spalony

Kogo skarcił ???????????????????

Spalony
@Maryjan

Człowieka naruszył jego godność mieszka w lesie to w inny sposób niech agresję rozladuje widocznie nie radzi sobie w firmie polecam szkolenia doskonalące współpracę z ludźmi

Szukam pracy

Witam. Widzę że firma co jakiś czas szuka pracowników. Chciałbym się dowiedzieć czy jest transport z Szczecina centrum do firmy?

P.
@Szukam pracy

Jest na obu zmianach

Wojtas
@Szukam pracy

Transport zawsze można dogadać z chłopakami ze Szczecina. Lecą z centrum.

Ci którzy tutaj piszą to banda szczurów którym nic się w życiu nie udało i zostali wyrzuceni z firmy na zbity pysk. Jak bym sprawdził wasze CV to by się okazało że u każdego pracodawcy pracujecie średnio 3 miesiące , takie nie udaczniki życiowe . No ale najlepiej anonimowo mówić co się chce a pewnie właścicielowi lizaliście dupska żeby dostać 10 zł premii . Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Weber Polska - Goleniów

• Jak się pracuje w Weber Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Weber Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weber Polska?

Weber Polska
2.1/5 Na podstawie 191 ocen.
  • Produkcyjna 5
    72-100 Goleniów