Opinie o Weber Polska w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Weber Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weber Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weber Polska w Goleniów

NigdyWiecej

Ludzie odchodzą a na forum coś cisza jest

Extruder
@NigdyWiecej

To napisz cos ciekawego o fasoli czy marianie..... ????????????

Atomówka
@Extruder

Ludzie... Wy naprawdę nie macie innych problemów, zajęć itp.? Czy macie naprawdę tak nudne życie, że takie newsy i ciekawostki (które często okazują się kogoś wybujałą fantazją ułańską), to jedyna Wasza rozrywka?

Grzegorz

Witam pracowników firmy weber , mam pytanie od pon zaczynam u was prace i szukam transportu z nowogardu, proszę o info 511819858 z góry dziękuję

Krzysztof

Panowie jak tam praca w Weber Łozienica ? Można zarobić pare groszy ? Warunki pracy znośne ? Tzn atmosfera ? Widzę ciągle ogłoszenie o prace co raczej nie wróży nic dobrego..

Edek

Nie ma tam roboty stale ekipa chyba napewno nie za stawki jak w weberze. Poj dziesz tam to oczywiscie wszystko sobie przy kleja na tapete i pozniej ja zrobilem. A jakby nie ludzie to jeden i drugi to by zgineli... Lepiej w weberze zostac i robic za 17zl

Weberek
@Edek

Jak zapytasz mariana fasoli hansa piotrka kazdy mowi ze lagocki bez literackiego by zginal ha ha ha a tak jak mowia wez idz tam do pracy porazka. Cala firma hucz bposzli dzialac razem a ten zapomnial kto go utrzymuje na stronie nowo powstalej zadnego slowa o wojtku. zgon nie poszedł bym tam do pracy nawet za 30zl czubek nosa. Zero szacunky tak jak pisali... Ja zrobilem A w rtp nawet nie warto ... Slyszalem co tam sie dzieje:)

Czy po rozmowie w Weber Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
kuba

a w stargardzie ile daja na godzine???? i kto zatrudnia

z

@? --|-- ? Tez mi podwyzka zlotowka na 2 lata. Chyba ze tobie więcej daja..

Czek

Do stargardu pojda do roboty :D

dusigrosz

Wszędzie dają podwyżki , u WEBERA?? NIC... Dużżżżżo ludzi odejdzie kwiecień maj , coś z tym zrobią? wątpię , nie szanują pracowników co się z tym wiążę dojdzie do tego żę za 2 lata nie będzie miał kto robić :) Pogratulować trzeba stawek jakie dają , wszystko idzie do góry prąd woda gaz > tylko nie stawki. Według mnie max 5 lat firma będzie istniała i wszystko upadnie ,

? --|-- ?
@dusigrosz

jak nie dają podwyżek jak dają....

Edek

Super pomysł z tymi pączkami !! Jak nigdy w tej firmie po raz pierwszy można było zjeść pączki. Chyba dzięki zmianie pewnej osoby z zarzadu. Jeszcze bylo by super gdyby odbyła się impreza firmowa na koniec roku (takie jakie ma biuro) wszyscy wspolnie razem, a nie tylko poczestunek na hali.....

tomek atomek
@Edek

pewnie ze super w koncu cos zjadlem przed weekendem

Diddi

Nic sie nie zmieni w tym obozie pracy.Zawsze byly i sa wykorzystywane środki przymusu mariana.To jest tak chora firma,że za nieobecność w pracy w sobotę Marian straszył N -ką,aż się Aneta w tedy uśmiałam z tego.A bankowego zmiana w niedzielę chodzi do pracy za dwa piwa,a sołtys kosi trawniki u fasoli dlatego pali fajki na hali.

Marianek
@Diddi

Każdy wie że sołtys jest ogrodnikiem i drwalem u Andrzeja ale to po za firmą tak że to jego sprawa. Zapomniałeś dodać ze chłopaki w niedzielę robiąza dwa piwa i godziny 100% płatne i raczej dobrowolnie tam są.

Koko
@Marianek

Dzięki temu że Pan Sołtys jest ogrodnikiem,drwalem i kompanem do piwka w Weber ma duże i częste podwyżki a nic nie robiąc w firmie i wykorzystuje innych Ależ że jako Pan Andrzej twierdzi iż musi dostać podwyżki ponieważ jego żona nie pracuje.

Fasolka
@Koko

Pan sołtys to kundel,owczarek najsłabszy z miotu.takie zakładowe wielkie gumowe ucho!!! Jak by nie był pod skrzydłem golębiarza to nie palił by szlugów na zywca a Marian by nie udawał że nie widzi.

MFPO
@Fasolka

Uczepiliście się tego palenia, jak(usunięte przez administratora) Jak Wam, to przeszkadza to chyba istnieje coś takiego jak grupowe zażalenie. Biurowiec mijacie codziennie chodząc do pracy. Zaraz napiszecie " bo to nic nie da". Narzekają najczęściej Ci, którzy chcieli by być pod tymi przysłownymi "skrzydłami". Narzekaja tylko Ci, którzy dobrze nie żyją z Marianem i Fasolą. Bo gdyby pod nimi byli, to żaden z was gęby by nie otworzył. A ja nie potrafię zrozumieć jednego, skoro Wam źle to czemu nie poszukacie innej roboty? Kazdy z Was odważny jest tutaj napisac co go boli, ale żeby wyśpiewać prosto w twarz jednemu z nich to każdy się boi - bo zwolnią. Widocznie jak psioczysz to nie podoba Ci sie praca wiec szukaj innej

Bobik
@MFPO

Niech Fasola i Marian traktują ludzi jednakowo a nie wyjątkowo -czytaj ze zrozumieniem.

MFPO
@Bobik

Widocznie sa ich tzw. ulubiencami. Wskaz firme w ktorej to sie nie dzieje haha. a jak ci to przeszkadza to idx do innej firmy gdzie bedziez traktowani na rowni. Praca to zycie, przyklad prosty w szkole tez nauczyciel ma swoich ulubiencow.....

nowik

kiedy podwyzka?

Starszy
@nowik

Nowik, a Ty co ledwo zacząłeś prace i już o podwyżkę pytasz? haha

cxxcxc

To on jest gejem? Czy o czym Wy piszecie.... ?

nick

brak roweru i reka w (usunięte przez administratora)

nick

Z tego co wiadomo sam sobie wklada nie potrzebuje chlopaka!

nick

Bedzie jak Jasiczek zostanie kierownikiem,wszyscy w nosa i bedzie kazdemu wszycho pasowac:)

xxxxxxx

o co chodzi, że ma chłopaka w biurze??

szola
@xxxxxxx

tzn ze juz z toba nie jest tylko z innym....chwilowo:)

tomek atomek
@nick

jestem narkomanem nie kazdy o tym wie ze po amfie dobrze robi sie!

M.M.B.

Jak to wygląda na produkcji? Jakie są zarobki? Myślę, żeby złożyć tam CV.

Nie rozczarowany .

Nawiązując do kierownika - Kaczmarek ściga za palenie papierosów a pan kierownik ze swoimi przydupasami jak sołtys i inni jara sobie na hali i nikt mu uwagi nie zwróci - żenada , za każdym razem co zejdzie to papierosek , nie patrząc nawet że jest zakaz - dla wszystkich - chyba że fasola i jego przydupasy mają jakieś specjalne przywileje ??? Wracając do pracy w niedzielę czy soboty czy odwrotnie z tego co mi wiadomo to była inicjatywa każdego z osobna nikt nikogo nie namawiał ???????????? jak nie przyjdziesz to cię ch...j spali !!! albo każdemu postawią po piwku metoda kierownika . Kaczmarek zabierze dodatek i tak to się kręci . A zapomniałem o życzeniach - nie złożonych , smutek i żal jak by to było najważniejsze -olał to .

Masakra
@Nie rozczarowany .

Do póki będą rządzić te dwa oszolomy to lepiej w firmie nie będzie.

Bdkd

Może się okazało że za dużo pracy by dawać wolne. Sami też nie poszli na urlopy

chetny

czemu zarzad firmy i kierownicto to zenada? chce sie tam przyjac i sie wlasnie zastanawiam

NigdyWiecej

A dlaczego nikt nie pisze jak ludzi załatwili z przerwą świąteczną? Jeszcze więcej pokazujcie im że możecie w niedziele chodzić.. Ponoć minden stoi a polaczki mają pracować.

Jestescie zalosni
@NigdyWiecej

Nikt z was sie nie zastanowi ze terminy gonia. ! mozesz przyjsc w niedziele do pracy i masz dobrze za to zaplacone to tez zle. ciesz sie ze jest praca bo jakby jej nie bylo i wyslali cię na przymusowy urlop to tez by bylo zle , albo by cie zwolnili bo pracy by nie bylo. a jak ci nie pasuje to sie zwolnij i idz do innej firmy pracowac a nie nazekasz

@Jestescie zalosni

Z tym się zgadzam że fajnie że jest robota, że fajnie jest płacone za te niedziele ale po kiego .uja była gadka o tym że w zamian za niedziele będzie przerwa po świętach. Część ludzi się już przecież po pierwszej niedzieli wypisało gdy się dowiedzieli że nie będzie przerwy.

Rozczarowany

Znowu pokazali na co ich stać. Ludzi z produkcji maja za nic. Kaczmarek jest jaki jest ale jako tako się zachowal i zlozyl zyczenia swiateczne , a nasz kierownik zakladu Ziolkowski zwykly buc nawet nic od siebie nie dodał. Co do prokurentow to samo, nawet żadne nie zeszlo podziekowac bądź nawet stosownego pisma w gablocie wystawić.

xxxx
@Rozczarowany

Od kiedy(usunięte przez administratora)i jest kierownikiem zakładu?

Nie polecam
@xxxx

Zarząd firmy i kierownicy to żenada. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Weber Polska - Goleniów

• Jak się pracuje w Weber Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Weber Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weber Polska?

Weber Polska
2.1/5 Na podstawie 191 ocen.
  • Produkcyjna 5
    72-100 Goleniów