Opinie o Dom Finansowy QS S.A. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dom Finansowy QS S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dom Finansowy QS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Finansowy QS S.A. w Gdańsk

Tonik

Osoby, które lubią swoją pracę nie narzekają. Gorzej z tymi, którzy mają ciągle pod górkę!!

Pośrednik

tragedia - zero wsparcia, na infolinia ludzie łaskę robią ze coś robią i jeszcze pretensje, sprzedaż po trupach do celu, oby jak najwięcej nie ważne czy klient w ogóle to spłaci. Partnerzy biznesowi są okradani z prowizji, pod byle pretekstem. Trzymać się z dala.

Natalia

@Ex pracownik na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy Dom Finansowy QS. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii o pracodawcy.

j,hjmn

@Kuziol co do tej szefowej to wiesz nei może być za słodko, takie już życie :)) ale wszytskie pozostałe informacje których udzielłes s apoztytywne wiec warto chyba aplikować tam, a szukają specjalisty ds. sperzedazy

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Opiekun w firmie Dom Finansowy QS S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Kuziol

Tak. Umowa zlecenie albo umowa na czas określony na rok. Zarobki ok 2500 na reke. Nielimitowany czas pracy min. 8 godzin. Szefowa zmanierowana na maxa.

Bhggvb

To Pani DR Ania tak szaleje?

ramoneska
@Bhggvb

To nie o Panią Anię chodzi:)

anna

a ja chciałabym wiedzieć coś na temat kierowników regionu- jakie zarobki??? ogólnie specyfikę tego stanowiska, ponieważ oferta na portalach jedno, rozmowa kwalifikacyjna drugie a trzecie to rzeczywistość.

Sprzedaż

Czytam te wypociny i niedobrze mi się robi. Pracuję w firmie prawie 3 lata i jakoś nie widzę potrzeby zmian. Atmosfera super, szefostwo kompetentne i po prostu ludzkie. Byli pracownicy- czytaj niesamodzielne nieroby zawsze będą niezadowoleni. To jest sprzedaż a nie przedszkole . Polecam każdemu kto kocha sprzedaż i samodzielność w działaniu z bardzo dużym wsparciem z Cenrtali

Wiem co piszę

Ano właśnie nie produkty i nie Pani . Ale jak widać dużo macie ludzi, którzy mają złą opinię o Waszej marnej firmie.

WsparcieSprzedazy

czy ktoś wie jaka atmosfera jest w pracy na stanowisku wsparcia sprzedaży? czy są jakieś premie? czy nie oszukują na rozmowach kwalifikacyjnych że niby zarobki super a po zatrudnieniu okazuje się wielkie g...

PracowniK

Odpowiem Ci w imieniu Pani, która to napisała - Rozwój Produktów. Jeśli ktoś nie umie znaleźć porozumienia z nikim, nie tylko w swoim zespole, ale w całej firmie, to pytanie gdzie leży problem. Skoro firma się cały czas rozwija i powiększa zatrudnienie to chyba nie wszyscy mieli takie problemy jak Ty. Pracy jest dużo, jest szybkie tempo - to prawda, ale atmosfera jest dobra. Jak ktoś nie chce znaleźć wspólnego języka, to go nie znajdzie.

Tak tak

Tak,tak a w dfqs problem z komunikacją jsst na każdej płaszczyźnie. Skoro jest tak super czenu kłamią na rozmowach kwalifikacyjnych umawiają się na określone warunki a potem nie dotrzymujac słowa ? Sciemniaja na każdym kroku można mnożyć przykłady - wszyscy pracują na max rocznych umowach lub na smieciowkach. Na dole pracuje dyrektor z operacji ze swoją przydupaska gnebiac normalnych pracowników siedzących jak w kurniku - w piwnicy. Na piętrze nie lepiej - jeden dyrektor myślący tylko o swoim tylku,niunia ze wsparcia sprzedaży,kierownik zespołu sprzedaży -będący atrapa kierownika najniższego szczebla, marketing na sieciowe nie rozumie jacy idei marketingu i reszta towarzystwa która pracuje tam bo musi ...nie polecam tego kolchozu nikomu ! Nigdy w życiu nie pracowałem w takim miejscu jak qs. Moje odejście było moja najlepsza decyzja. Szkoda ze zmarnowałem tam tyle czasu..

ewa98
@Tak tak

Na jakim stanowisku pracowałeś? Pytam się bo otrzymałam propozycję pracy w tej firmie i po Twojej opinii zaczynam się mocno zastanawiać.

Atmosferę tworzą ludzie, jak ktoś konfliktowy to ma problemy z komunikacją.

wiem co mowie

tak specjalista ds rozwoju produktów - obsłiuga koszyka produktowego pod nadzorem niewyżytego dyrektora!! Praca do 1 nocy - zero komunikacji - wynagrodzenie z premią zależna od marży!!-> na która nie masz wcale wpływu - genialny pomysł, by się tam zatrudnić. nie mówiąc już o warunkach pracy - siedzisz albo w piwnicy albo w pokoju z 40 osobami każda z innego działu - open space jak kurnik !

Atmosfera jak w korpo, z tą różnicą, że w korpo nie płacą tak psich pieniędzy, jak tutaj

lookas

jak szukasz wartościowej posady to na pewno nie w DFQS. To jest praca dla ludzi, którzy zarabiają grosze i niczego nowego nie uczą. Kierownik programistów potrzebny jest dlatego, że dyr niczego już nie ogarnia. Nie pakujcie się do tej firmy - nie tylko w dział IT ale także w dział operacyjny i handlowy. W tej firme pracuje może 5 osób, które mają staż pracy dłuższy niż 3 lata - reszta to umowa zlecenie/umowa cz. określony i zapier... od rana do wieczora za grosze.

banko

witam, jak czytam te wszystkie opinie to myślę sobie dobrze że mnie nie przyjęli do pracy. Rozmowę miałam m.in. z prezesem , który nie powiem jak przykro, lekceważąco mnie potraktował. powodzenia dla tych, którzy marzą o pracy w tej firmie.

Gotowa

Ja tez byłam na rozmowie na spec. Ds rozwoju. Żadnego przygotowania ze strony prowadzących. Pytania świadczące o ich braku kompetencji w tym zakresie. Sama już nie chce tam pracować. Zarobki chyba tez nie są duże bo chciałam netto średnia krajowa plus premia to już widziałam po ich minie, że sorry ale nie ten adres po takie pieniądze.

Alibabor

Nie warto. Szkolenie to stos nieaktualnych materiałów,żadnej inwestycji w kadry. Ludzie to banda pseudokorporacyjnych (usunięte przez administratora) Zarobki -żenada. Ogrom pracy,żadnej organizacji, żadnego składu. Dobrze,że się szybko zorientowałem. U nie wierzcie w zapewnienia na rozmowach rekrutacyjnych. Wszystkie ustalenia albo na papierze albo są nic nie warte.

A jaj

Dom finansowy qs bylam ostatnio na 2 rozmowacha czekalam 2 tygodnie zeby uzyskac informacje ze mnie nie przyjma chociaz mam wysokie kwalifikacje , moim zdaniem brak profesjonalizmu ,osoby ktore ze mna rozmawialy zupelnie nie przygotowane , nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Finansowy QS S.A. - Gdańsk

Dom Finansowy QS S.A.