Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

Agata

@Arkadiusz Tychy forum to ma zadanie zbierać opinie o firmie PPHU Markam jako pracodawcy i służyć pomocom kandydatom szukającym tu zatrudnienia. Jeśli masz obiekcje odnośnie oferowanego towaru, warto zgłosić tę sprawę instytucji odpowiedzialnej za to. Jeśli jednak jesteś także pracownikiem PPHU Markam zachęcam do pozostawienia opinii odnośnie jakości pracy w tym zakładzie.

Agata

@Franek złożyłeś już aplikację do pracy w PPHU Markam czy może jesteś na etapie zbierania informacji o tym pracodawcy? Możesz powiedzieć jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany - szukasz czegoś dla początkujących czy może dla osób z doświadczeniem? @Sertef jesteś pracownikiem PPHU Markam? Możesz określić obecną sytuację przedsiębiorstwa?

Pracownica

Dziwi mnie fakt że tak wiele jest złych opinii o Tej firmie. Pracuję już dlugo i umowę dostałam na samym początku. Nigdy nie zawiodlam się na nikim. Pracodawca i tak jest zbyt wyrozumiały dla niektórych. Pracując widziałam i słyszałam naprawdę wiele, są pracownicy co potrafią pokazać na co ich stać. Jedni kradną, jedni piją i przychodzą w takim stanie do pracy. Pokażcie mi pracodawcę, który toleruje takie zachowanie. Dyrekcja i kierownicy przemili ludzie,jesli Wam nie odpowiada to zawsze możecie pracować w hipermarkietach. Powodzenia.

Sowa
@Pracownica

Oj ale pani nas postraszyla hipermarketem...

Skol
@Pracownica

Tylko taki pracodawca toleruje pijaństwo pracowników,który nie może liczyć na normalych ludzi ....bo przecież nikt normalny i szanujący się nie będzie tu pracował....ludzie!!!!ogarnijcie się!!!!

Sertef
@Pracownica

Noooooo mioooodzioooo .....zygac się chce ...

Franek

Czyżby wakacje odciągnęły pracowników od forum? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno

W firmie są tak nienażarci że w dniu dzisiejszym zmienili nam godziny nam godziny pracy tj.w sobotę do godziny 17.Oni myślą że my nie mamy rodzin tak jak oni.Myślą tylko o pieniądzach żeby kupować domy tak jak ten który młody Skolarus nie tak dawno kupił w Dobczycach lub okolicy.Już niedługo skończy się to eldorado a wykorzystywaniem pracowników, bo wejdzie inspekcja pracy oraz policja za nielegalne podsłuchy które mają założone na wszystkich sklepach.

Oburzona
@pracownik

Masz racje my w sobote do 18 i to w malutkim tescco a zasowam a w oczach kierowniczki jest tylko jedna pracownoca. Ja widocznie nie robie nic tylko ona .. Ok mam liczone do godz 20. Sklep do 19 wiadomo ze godz sklepu nie bede zamykac ja mam dojazd musze na busabi za 5 siodma powoli daje mieso do pojemnikow i juz haja co to za roznica nie zamylam calkiem stoiska ludzi nie ma. A ja czekam jak ta (usunięte przez administratora) Do 19 zeby 2 kawalki miesa schowac bo inaczej lipa ludzie troche zrozumienia dla matek ktore chca pracowac i sie starają bo tak jak sie (usunięte przez administratora) to nikt nie widzi dokladanie wypelnianie dokumentow ale jak jusz wczesmie sprzatasz to zwolnuenie (usunięte przez administratora) nic wiecej. Chore zero uczuc . a tak po za tym wszysko jest do czasu... Nie pracujcie w markam. Wykonczaja pracownicw tylko glupie sa naiwne i sie dawaja

1980
@Oburzona

Oburzona! Jak nie masz dojazdu poszukaj innej pracy, takie są zasady i się do nich trzeba dostosować, większość kobiet ma dzieci.Albo ktoś nie umie dogadać się z kierowniczką stoiska albo kierownikiem rejonowy, dyrektorem, kradnie kombinuje to wtedy jest już firma zła niedobra.

Dawid

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Agata

@pracownica, @Skol, czy możecie napisać więcej, dlaczego nie polecacie pracy w PPHU Markam? Na naszym forum ważna jest różnorodność opinii, dlatego cenione są zarówno te pozytywne, jak i negatywne, jeśli tylko napisane są kulturalnie i merytorycznie.

pracownica

Bardzo serdecznie nie pozdrawiam pana szanownego dyrektora, w moich oczach ten pan to (usunięte przez administratora) i nieszanujacy pracownikow "dyrektor" , nie polecam tej firmy szkoda zdrowia Broń boże od markamu ...

klientka
@pracownica

popieram... dyrektor to jedna wielka porazka cieplche kluchy. szkoda slów na tą firme.Kierownik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba żałosny kochajacy inaczej,,, kasa sie liczy nic wiecej szprycuja chemia wszystko i oszukuja ludzi mowiac ze bez chemi porazka machloje (usunięte przez administratora) firma nadaje sie do ogolnego podgladu sanepidu W sklepach brak cenowek datowek a ceny na jednym porodukcie jak na wszystkich sa sklepy na ktorych jest nie mila obsluga chamska i arogancka jakby za kare tam pracowaly oglonie wielkie gowno....AMEN

MMMM
@klientka

mialam stycznosc z nie swiezymi "wypiekami" typu kurczak udka schab i karczek stwierdzam fakt ze to wszystko jest stare smierdzace doprawiane w sklepie jedzac udka jak rownierz kurczaka bylo to smierdzace a co do schabu i karczku byly kwasne mimo to ze ladnie przyprawione firma sprzedaje sam (usunięte przez administratora) nie zachecajacy do kupna LUDZIE EKSPEDIENTKI!!!!! JAK CHCECIE KOMBINOWAC TO W INNY SPOSOB A NIE TRUJAC LUDZI ....SWOICH KLIENTOWE

baca

a stary pojechoł do korei po nowych pracowników czy co?

Niedospiol

Ale ino jo wódke przynose a ten buc ino pije..

Wojskolarus

Powiem tak, robię tu już parę lat, wujek jest ok... Jo że Staszkiem jak on robi na mięsie wódkę pijemy w kantorku dla kierowców co dwa tygodnie dzień w dzień... Noi co z tego....w o (usunięte przez administratora) życie też musi się toczyć dalej.Zapierdalac cymbaly dalej ..

Andzia

Witam chciałam bym dowiedzieć się jakie są zarobki miesięczne.

roc
@Andzia

300 godzin w miesiacu zarobi pani ok.2000zl.

Xxxx
@roc

Trzysta tu trzeba za 10 chlopow robic i wiecznie malo masakra (usunięte przez administratora) bez chwili wytchnienia... przekroczyc progi tej firmy...stajesz sie robotem zero szacunku dla pracownika praca praca praca ....mija miesiac i jestes wrakiem niczym, nikim wiecej

Wojtas

Za rok na pewno dadzą po (usunięte przez administratora).!!!!!!!!!!!!!!!! Ewentualnie kalendarz ze zdjęciem Pana właściciela . Wówczas każdy mógł by go codziennie czcić rano i wieczorem- o wielki Kim DZong Marku . Po prostu Korea Północna- cha cha cha. Tylko żal że odszedł na zasłużony wypoczynek Generał Kim DZong MIŚ. Ten to by na pewno paru rozstrzelał, lub skazał na wąchanie jego smrodu to paru mniej odpornych na tą "nowoczesną technologię" pewnie by się zaczadziło.

Ryska
@Wojtas

Święte słowa ...biedni ci ludzie w których umarła wiara że można pracować z przyjemnością gdzieś obok... Wystarczy tylko odrobinę chcieć.

Duski

Ludzie ewakuacja i to jak najszybsza z tego obozu pracy!!!!

Sokoista

Rewelacyjna paczka świąteczna... A w środku kubek z 2016 roku. . ot taki żarcik milionera. Wesołych świąt!

Del

Za rok w ramach świątecznej paczki od skolarusa będzie możliwość wylosowania misiaczka pod choinkę...

Polas
@Del

Misiaczek plus....w ramach dobrej zmiany

Igor

MARKAM to nowoczesne przedsiębiorstw, które postawiło na transfer nowych technologii i inwestycje. Hodowla, ubój, produkcja – to łańcuch gwarantujący odporność na problemy. Może o tym porozmawiajmy a nie ciągłe biadolenie!!

misiaczek
@Igor

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahaahah......Boze ale bzdury!!!!!szpryca to wasze nowe technologie

franek

ida swieta kolejne...zapierdziel az milo...ale spoko co sie nie sprzeda bedzie w paczce wraz z kawa prima i czekolada alpengold...a 10 stycznia wyplate sie urwie....wiadomo bida u skolarusa az piszczy....dziady sakramenckie....

@franek

W tym roku nawet nie będzie tego co zostało nie sprzedane.Pracownicy dostali w paczkach ,,świątecznych,,kubek ,kalendarz oraz smyczkę do kluczy żeby mogli się powiesić a Skolarus oraz dyrektor Konacki będą się paśli na ludzkiej krzywdzie

@franek

W tym roku nawet tego nie ma w paczce tzw ,,świątecznej,, za to pracownicy dostali kalendarz ,kubek oraz smyczkę żeby mogli się powiesić.Za to prezes oraz dyrekcja pasą się po całości

saton

zlodzieje zlodzieje zlodzieje

marsal
@saton

A dla czego tak twierdzisz. Pracowałem w tym zakładzie i Pan Marek nic mi nie ukradł. Owszem powoli dokłada obowiązków , nie płaci za urlop , odbija coraz więcej godzin itp. Zawsze można zmienić pracę ,ale żeby od razu tak ostro się wypowiadać. Pozdro

Nikośka
@marsal

Hmm nie płaci za urlop, odbija coraz więcej godzin itp :) i ty twierdzisz że cię nie okradł ;)

saton
@Nikośka

brawo ty

Dobra Zmiana

Panie Igorze co to za nowoczesne technologie. Wszyscy stawiają dzisiaj na jakość i tradycję a nie szprycowanie mięsa" nowoczesnością". Sądzę że nie bardzo Pan wie o czym pisze. Hodowla, ubój ,produkcja to jedynie część strategii firmy i nie ma nic wspólnego z nowoczesnością. Pracownicy mają prawo do oceny czy się to komuś podoba czy nie.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam