Opinie o Knowit Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Knowit Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Knowit Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knowit Poland Sp. z o.o. w Łódź

konstantynopolitańczykowianeczka

Nie polecam prac y w dziale instalacji telekomunikacyjnej.W ogóle nie szanują ludzi.Najgorsze jest to,że osoby koordynujące pracę team leaderów ,nie znają się na pracy.nawet nie wiedzą jak odróżnić optoreceptory.nie mają zielonego pojęcia jak rozwinąć światłowód :)a czepiają się i obcinają z nadgodzin i straszą konsekwencjami finansowymi za coś co nie jest zależne od nas. ZANIM ZATRUDNISZ SIĘ W CYBERCOMIE PRZY SWAPach ZASTANÓW SIĘ PIĘĆ RAZY!!!!!!!!!!! Tyko pięknie mówi M.S. przy zatrudnieniu ,a po miesiącu masz (usunięte przez administratora) br />

nikita

az tak dobrze to nie ma:-) musisz byc w biurze miedzy 10-15 ale sam sobie ustalasz o której przychodzisz i wychodzisz, w tygodniu masz zrobic 40h ale jednego możesz zrobic 9 a innego 7;-)

traveller

Na czym polegąją 'godziny elastyczne - w zasadzie musisz być w godz. 10-15', w pozostałych godzinach praca z domu? Czy też w praktyce w 5h zrobisz co potrzebujesz względem szacowania tasków ?

Filip

Ja pracuję tu już 3 rok i bardzo sobie chwalę, jest od kogo się uczyć i można naprawdę fajnego doświadczenia zdobyć...ja bym polecił bez obaw

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Knowit Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Junior Azure Cloud Engineer?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
anonimm

No dobra a może ktoś coś podpowiedzieć na temat zarobków?

anonimm

A ile można na start zawołać na stanowisko np testera? Nie wiem jakie widełki są w tej firmie.

terranova

Praca jest w porządku, godziny elastyczne - w zasadzie musisz być w godz. 10-15; przerwa na lunch - kiedy chcesz i jak chcesz, dużo luzu nadgodziny płatne,stres - czasem w projekcie ale ogólnie atmosfera jest bardzo fajna i przyjazna, osobiście polecam bo warto!

anonimm

Też mam pytanie o prace w tej firmie. Czy praca jest stresująca czy raczej ok? Praca w godzinach 8-16? Nadgodziny płatne czy do odbioru?

anonimek

Główna siedziba jest w Łodzi na Dowborczyków, mają też biuro w Warszawie na Jerozolimskich

dr google

coś ucięło, ale mozna poczytac na computerworld, w programiscie, na fanpage na FB itp...

bolek i lolek

Składanie laptopów...widać, że ktoś "mocno" orientuje się co do rynku IT... ;) W Cybercomie pracuje się świetnie, jest elastyczny czas pracy i rodzinna atmosfera. Wszyscy się znają, brak 30 osobowych open spaceow, bialych koszul i marynarek, są często wyjscia firmowe i te niefirmowe :) Duzo fajnych wspomnien z wyjazdow i letniego grillowania na patio przed firma :) Na papieroska zawsze można wyskoczyć, nie ma kajdanek przy krzesłach...

Avalon

Są przerwy zarówno na papieroska jak i na obiad, a w weekendy się oczywiście nie pracuje. Jeśli chodzi o projekty to jest całe mnóstwo ciekawych opcji zarówno dla osób lubiących wyjeżdżać za granicę jak i dla tych którzy cenią sobie przebywanie z rodziną.

misiek

Popieram przedmówcę. Pracowalem w Cynercomie. Moje odczucia sa bardzo podobne. Managerowie sa niby ok i w ogole jednak nie idzie z nimi sie dogadac jak przyjdzie co do czego.

sa
@misiek

Cybercom już od dawna ma niewiele projektów za granicą. Większość jest na miejscu. Ew. u Klientów lokalnych. Więc długich wyjazdów nie należy się bać. A jeśli ktoś naprawdę się o to obawia, to powinien określić dokładnie swoje preferencje na rozmowie rekrutacyjnej i wówczas, jeśli firma zdecyduje się go zatrudnić, to nikt go do wyjazdów w delegacje nie będzie zmuszał.

ja-konsultant

Pracuje w Cybercomie już kilka lat. Z grubsza praca wydaje się bardzo fajna. Jednak... Często, na długo trzeba wyjeżdżać za granicę. Cybercom żyje z tego, że sprzedaje prace inżynierów IT za granice. Wyjazdy na 3-6 mies lub nawet więcej to nic niezwykłego. Projekty są raczej średnio ciekawe. Zdarzają się projekty perełki jednak trzeba mieć szczęście. Płaca zupełnie średnia jak za obowiązki, które czasami trzeba spełniać. (wyjazdy, trudni klienci) Podwyżki tak samo średnie, nieco powyżej inflacji. Ogólnie niezły pracodawca, ale myślę, że w Łodzi czy w Warszawie jest kilka znacznie lepszych propozycji. Ja już szukam innej pracy.

praktykant

Żadne laptopy i walkie talkie... tylko firma programistyczna. Wlasnie skonczylem praktyki i bylo świetnie. Atmosfera zarąbista, ładne biuro a na praktykach zamiast kawy pisalem ciekawy projekt.

absolvent

Podwykonawca Della w Lodzi? A moze skladaja laptopy wlasnej marki? Glownie chyba teletechnika, aumulatory, audio engineering walkie talkie. Troche manuali do ich sprzetu jest na chomikuj.pl.

absolvent

Ale ile kosztuje kupienie takich tytulow? Bo za Rzetelna Firme placi sie jakies grosze.

Jarek

Może to pomoże: Najlepszy Pracodawca 2012 wg badania Hewitt Associates przy współpracy z Harvard Business Review Polska.

jc6

Dlaczego nie ma o czym pisać? Dostałam propozycję i zastanawiam się co to za firma, nigdzie nie mogę znaleźć wypowiedzi na ich temat...

aborygen

A co tu dodawac jak tu nie ma o czym pisac.

Zostaw merytoryczną opinię o Knowit Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Knowit Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Knowit Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Knowit Poland Sp. z o.o.?

Knowit Poland Sp. z o.o.
  • Hrubieszowska 2