Opinie o Knowit Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Knowit Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Knowit Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knowit Poland Sp. z o.o. w Łódź

Tom

Zarówno Mobica jak i Cybercom to firmy outsourcingowe, wiec nie ma miedzy nimi większej różnicy: - I tak pracujesz dla zewnętrznego klienta. I to od tego klienta zależy styl pracy, technologie itp... - Zarówno jedna jak i druga firma zwalniała w przeszłości - Cybercom jest nowy na rynku BDG. To naturalny konkurent dla Mobiki, która jak widać ma konkretny interes w wypowiadaniu się na ich temat :] Jak dla mnie wybór którejś z tych firm to kwestia indywidualna: ogólne wrażenie, konkretne benefity, kasa itp... Dla programistów taka konkurencja to same zalety: robi się większy wybór na ciasnym, bydgoskim rynku

Marvel

Nie dajcie się nabrać, mam paru kolegów w pbecnej firmie, którzy już tam pracowali - w tej samej lokalizacji w Bydgoszczy nawet. 5ciu z nich było "do końca" biura w Bydgoszczy przed jego zamknięciem w 2007 roku. Koledzy odradzali - nie do końca zostali prawidłowo rozliczeni z umowy B2B (chodzi o urlopy). Dodatkowo - dostałem wiadomość na LI z propozycją współpracy + widełki - finalna propozycja nie była nawet zbliżona do środka przedstawionych widełek. Na moje - myśleli że BDG to będzie tańsza niż Łódź siła robocza.

Proctor
@Marvel

I co, teraz w Mobice masz lepiej? :)

Marvel
@Proctor

Zdecydowanie, chociażby klientów jest więcej (ew. dywersyfikacja). Jedyny argument od rekruterki, że M zwoniła ludzia sami zapomnieli, więc Wam przypomnę - jak w 2010 "puściliście" w rynek w lodzi i wawie - 40% zatrudnionych ludzi :-) swoja drogą macie tupet :-)

Ciekawy

Powyższe pytania dotyczą oddziału w Bydgoszczy.

Ciekawy

1. Kiedy firma będzie rekrutować junior java developer 'ów? 2. Jakich widełek można się spodziewać?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Knowit Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Junior Azure Cloud Engineer?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Marco

Zachęcony wiadomością z widełkami - byłem na rozmowie pod kątem bydgoskiego biura. Tak jak myślałem, przesłane widełki - nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Oferta mieściła się raczej w dolnych widełkach, z czego jestem zaskoczony. Firmy w Gdańsku i Wrocławiu oscylowały w ofercie dla mnie raczej w górnych widełkach. Rozumiem, ze firma szuka taniej lokalizacji, ale jeśli będę miał na dłużej wyjechać - to wolę za tamtejszą stawkę (słyszałem od inzyniera który mnie sprawdzał technicznie, że realia są takie, że większość czasu spędza się w podróży - nie tylko po Polsce i Szwecji). To ja już wolę wyskoczyć z obecnej firmy sporadycznie do UK, ale być doceniany i traktowany poważnie. Biuro całkiem całkiem, z tym, że niie

pikoa

No dobrze, ale ogólnie to jakich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie do tego, co jeszcze lepiej się opłaca. W Nowej Soli zawsze jakoś warto si załapać. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

ChceZmienicPrace

W Bydgoszczy otwiera sie odddzial. Ile w Cybercom zarabia senior java developer? Dzieki

szczypan

Donek to Ty za banany idziesz pracować. Pamiętaj że ktoś za te banany płaci. Myślisz że to idze z kieszeni szefa - to się mylisz :) Firma rewelacja.

qwerty

Jak wyglądają testy i rozmowa? Zadanie algorytmiczne czy raczej z rozróżniania zachowania undefined i unspecified w C (przykładowo w C)?

Jaka jest forma współpracy w Cybercom? Tylko umowa o pracę czy kontrakty też są stosowane? Jak wygląda rekrutacja, testy z programowania?

demon
@brak

z tego co wiem to zarówno są umowy o pracę jak i kontrakty, na rekrutacji zarówno testy z wybranej preferowanej technologii jak i rozmowa techniczna i hr-owa.

tyran

Polecam / nie polecam - co to są za opinie?! Ja po paru latach w Cybercomie mogę powiedzieć konkretnie: fajni ludzie (programiści i testerzy), niefajne kierownictwo i mocno średnie płace. Atmosfera jest ogólnie dobra, (usunięte przez administratora) Podsumowując: jest kilka plusów (szeregowi pracownicy, bonusy, wspólne wyjścia) i sporo minusów. Jeśli ktoś lubi korpo, Cybercom na pewno mu się spodoba.

kzapalowicz
@tyran

Nie ma to jak "bezkarność" w internecie i pisanie pod pseudonimami :) Podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem - starczy Ci odwagi? Skoro zostałeś/aś oszukany na kasę to gowork.pl nie jest miejscem na załatwianie tego typu sprawy. Idź do sądu pracy i jeśli faktycznie racja jest po Twojej stronie, to wygraną masz w kieszeni. Co do zwrotów za zakupy w delegacji, to ja rozliczam wydatki na podstawie wyciągu z konta i dzięki temu dostaje zwrot dokładnie w takiej wysokości jak poniesione koszta - jak widzisz, wszystko to kwestia organizacji :) Nie wiem o co chodzi ze wsparciem podczas wyjazdów zagranicznych.. ja jestem samodzielny i doskonale daję sobie radę w Europie, Azji, czy Stanach niemniej rozumiem, że niektórzy na wakacje (nawet w późnym wieku) jeżdżą z rodzicami i oczekują 'ekstra' opieki na każdym kroku ;) Z innymi argumentami nie będę dyskutował - "osobiste wycieczki" i szydzenie z czyjegoś wykształcenia to poziom dyskusji który uważam za, delikatnie mówiąc, słaby. Rozumiem, że można się z kimś nie lubić niemniej należy mieć klasę. /Konrad

Tom

Dziwna firma - próbuje zrekrutować pracowników z Wrocławia za Łódzkie stawki :) Rozmowa z rekruterami to strata czasu - Panie chyba nie są świadome, że rynek IT to rynek pracownika i powinny się trochę miarkować w złośliwych uwagach i przestać się zachowywać jak księżniczki. Nie ten czas, nie ta branża.

Nie wiem czy mogę podać nazwy firm - być może jest to tajemnica handlowa lub coś w tym stylu. Jednak mogę Cię zapewnić, że nie są to firmy podrzędne. W większości przypadków są to firmy międzynarodowe.

@Pracuś masz rację, źle się wyraziłem :-) Miałem na myśli nowych pracowników. To wśród nich rzadka jest sytuacja, że będą pracować na miejscu. W zasadzie są rekrutowani pod konkretne stanowiska dla firm partnerskich.

Pracuś

hej, w zasadzie rzetelna opinia o Cybercomie, mam tylko jedno małe sprostowanie ok 70% łódzkich pracowników jednak siedzi w biurze Cybercomu więc stwierdzenie "rzadko zdarza się sytuacja, że pracuje się w siedzibie" jest lekkim nadużyciem:-)

Cześć, jestem programistą Java. Moim zdaniem pensja mieści się gdzieś tak w okolicach średniej branżowej w Łodzi. Są firmy, które płacą więcej, ale są i takie, które płacą mniej. Jeśli chodzi o atmosferę to jest ona raczej pozytywna. Nie spotkałem się z jakimiś nieuzasadnionymi pretensjami czy czymś podobnym. Ludzie pomocni. Jest parę pozapłacowych benefitów jak np. opieka medyczna za 1zł, karta OK System za chyba 33zł, jest też jakaś biblioteczka. Są też szkolenia, może nie jakieś kosmiczne ale kilka ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Niestety są na zapisy i na najfajniejsze można się nie załapać :( Nie chcę jakoś strasznie wychwalać, ale pod wymienionymi wyżej względami jest naprawdę OK. Teraz minusy:). Brak miejsc parkingowych - w zasadzie jest ich niewiele i jeśli przyjedziesz do pracy później niż o 8.30 to są marne szanse, że zaparkujesz na parkingu - trzeba szukać miejsca na ulicy (Dowborczyków). Trzeba też zdawać sobie sprawę, że Cybercom to przede wszystkim firma outsourcingowa - firma wynajmuje pracowników innym firmom. Nierzadka jest sytuacja, że zanim nowy pracownik pojawi się w firmie, jest już wysyłany na rozmowy kwalifikacyjne do innych firm. jeśli przejdzie rozmowę, to jest wysyłany do pracy do tej firmy na określony czas (kilka miesięcy, rzadko zdarza się sytuacja, że pracuje się w siedzibie Cybercom). Niestety ten fakt jest często pomijany na rozmowach kwalifikacyjnych i przyszły pracownik w ogóle nie zdaje sobie z tego sprawy.

def

a ja zdecydowanie polecam

abc

raczej nie polecam ...

nopn

Co najbardziej mi się podoba to wsparcie w relokacji po okresie próbnym taki tekst usłyszałem ;)

Tulipan

Fajnie, że ktoś traci pracę bo jest nieuczciwy a potem szkaluje firmę na necie:-) Współczuję kolejnemu Pracodawcy takiego pracownika jak TY:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Knowit Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Knowit Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Knowit Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Knowit Poland Sp. z o.o.?

Knowit Poland Sp. z o.o.
  • Hrubieszowska 2