Opinie o SPINKO w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SPINKO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPINKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sztabek, gąsek, wlewek metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPINKO w Leszno

fik fik

Jakim trzeba być tzw.sk...aby nie zrozumiec o co chodzi pracownikami.Dziwie sie że taka firma jeszcze istnieje...chyba że nabijaja sobie kasę bo tak to mozna nazwać...Panowie Dyrektorzy...nie wiecie nic na temat prowadzenia firmy a wysławiacie śie jak Profesorowie z całym szacunkiem dla nich..

XXX

Pracownicy fabryk samochodów i silników koncernu FCA Poland w Tychach i Bielsku-Białej dostaną 450 zł podwyżki i 1,8 tys. zł dodatkowej premii.

@XXX

To fajnie. Branża motoryzacyjna to dobra Branża.

Biórowy
@XXX

W tej firmie to mogą, co najwyżej socjal przywrócić

@XXX

Ale co Ty do czego porównujesz ? Tychy produkuja cale samochody. A my jedynke obrabiamy komponenty. Nie ta liga żeby się do nich porównać. Żeby były podwyżki muszą być obroty. A my non stop reklamacja i wszystko na hura na wysyłkę. Nikt ukrainy nie pilnuje i non stop jakiś(usunięte przez administratora)jest. Połowa też ma wywalone na robote i tych w kitlach i tych przy maszynach. Zatrudniają kierowników kumpli prezesów co nie potrafią nawet dzień dobry powiedzieć, a co dopiero znać się na robocie bo w czipsach robili... generalnie żenua...

Jan
@Biórowy

Jeżeli w biurach wygląda praca tak jak Twoja ortografia to nie dziwię się , że jest nie najlepiej i że nikt nic nie wie.

Bronek

Drogi pracodawo może w końcu zainteresujesz się w jakim stanie Twoi pracownicy przychodzą do pracy! Czy na prawdę nikt tego nie widzi? To jest kpina. Ale wszystkim się oczy otworzą jak dojdzie do jakiegoś wypadku a wtedy pokażą się % u pracownika, wtedy pracodawcy oczy się otworzą i to bardzo szeroko. Może czas najwyższy zrobić porządek z takimi pracownikami... Skoro mają inne priorytety. Bo ci co pracują i chcą pracować to albo są zwolnieni albo nie mają umowy przedłużonej. A Ci co przychodzą prosto z imprezy są bardziej wydajni.. Świat się kończy!

Jarek
@Bronek

Niektórym zakład pracy pomylił się z ośrodkiem AA

@Bronek

Drogi Bronku, a może Ty zareagujesz? Skoro widzisz kogoś w stanie wskazującym, to dlaczego milczysz? Narażasz innych, bo co? Obawiasz się łatki donosiciela, czy po prostu masz na to wyrąbane? Jak niby ten pracodawca spośród kilkuset pracowników ma wyłapać tego jednego, wczorajszego? Reaguj zanim będzie za późno, nie czekaj aż coś się wydarzy.

Tifortu
@Młot Udarowy

Czy ty jesteś jakimś krasnale władzy, że na wszystko masz klarowne odpowiedzi (usunięte przez administratora)

Hahaha
@Młot Udarowy

Ciągnij dalej firmie druta bo widać dla ciebie to żadna poruta.

Florek
@Bronek

Drogi pracodawców może od czasu do czasu skontrolujesz także pracowników biurowych od których nawet gdy ma założoną maseczkę śmierdzi jak z gorzelni. Nie czujecie tego jak jesteście na spotkaniach w biurze.

Jakie są u was główne problemy w firmie?

Operator Cnc

Oprowadzenie po firmie, następnie sprawdzanie umiejętności czytania rysunku technicznego i korzystanie z przyrządów pomiarowych. Na koniec test sprawdzający umiejętności liczenia (matematyka) i rozmowa weryfikacyjna.

Dlaczego chce Pan/Pani u nas pracować? Ile chciałby Pan zarabiać? Czy ma Pan dzieci?

Leszno
XXX

Panie i Panowie ,Meine Damen und Herren Pragnę poinformować was o tym że jeżeli chcecie złożyć jakiekolwiek pismo związane z pracą typu wnioski,skargi,opinie donosy,żale i prośby proszę abyście wszystko załatwiali z poziomu sekretariatu a nie kierownika wydziału lub dyrektora produkcji dlatego że tam kończy się droga waszego wniosku i innych a powinny trafiać nie jednokrotnie do prezesa ,nie dziwcie się że prezes czasami nie wie o niektórych sprawach tuszowanych przez jego bezpośrednich podwładnych ,jestem ciekawa czy prezes wie o pracy w godzinach od 3,00 rano do 11,00 do południa niby dniówka ale skąd i jak taka godzina pracy na papierach ,warte przyjrzenia się PIP

Andzej

Jak teraz prosfersuje firma? Poniewaz zaczynam niedługo u was prace. Ponoc biora wszystkich bo nie mam skonczonej szkoly ani zawodu. Na rozmowie mowili ze ponoc pojedyncze dni w roku sa odrabiane i ze do czerwca pracujemy full. Szkoda ze socjal ktory nam sie nalezy został wstrzymany. Ale slyszac opinie jakie osoby zostało ostatnio zatrudnione to nic sie podobno nie nadaja. Byle (usunięte przez administratora) i brzuchem zaswiecic. Czas pokaze.

Oni

Pieniędzy nie ma ale na piece do wyrzazania są , gdzie łączna kwota za nie to 500 ml. Ludzi w (usunięte przez administratora) nie zrobicie każdy ma oczy i widzi co się dzieje.

@Oni

Na zeliwo mają przyjechać niby nowe maszyny. O to nasz socjal :)

@Oni

Dotychczas wyżarzaliśmy na zewnątrz. Zapewne zakładasz, że kooperant robił nam to za darmo? Zakup maszyn i urządzeń to nie fanaberia zarządu tyko inwestowanie w przyszłość. Wchodzą nowe wyroby to i są nowe wymagania. Oczywiście Ty byś wszystko rozdał ludziom a po roku zamknął firmę grzecznie prosząc ostatnią osobę o wygaszenie światła. Takie zakupy są ujmowane w planie inwestycyjnym i stanowią osobną pulę, niezależną od socjalu. Fajnie się rządzi spod maszyny i wypowiada anonimowo swoje uwagi? Weź się do roboty, a jak Ci się nie podoba to przecież wiesz co zrobić. Otwórz swoją firmę, widzę, że masz niezbędną wiedzę.

Swiatlo

500 ml hahaha chyba przed denominacją ....tyle wiesz co zeszłoroczny śnieg

@Swiatlo

Dobrze że ty jesteś nieomylny ???? tysięcy miało być.

Ktoś

Rozumiem że Ty jesteś dyrektorem albo kierownikiem spod maszyny i w zarządzaniu jesteś mistrzem. Wyjdź przed szereg pokaż wszystkim jak to ma jechać. Każdy tu mądry a w (usunięte przez administratora) był i (usunięte przez administratora) widział A jedyne co w swoim życiu są w stanie zrobić to ryczeć na goworku jak to mu źle.

@Ktoś

Nie przeszliśmy na Ty to po pierwsze a po drugie piszesz o innych a też sam uważasz się za kogoś wyższej sztangi , skoro tutaj przebywasz..

były

Ten film z podziękowaniami ..."opanował proces toczenia i frezowania" bez komentarza wielu należało się podziękowanie, wielu niestety nie...

@były

Jaki film?

@Robol

Najwidoczniej gwiazd Spinko nie zaprosili

robol3
@Robol2

No jak to jaki? podziękowania wigilijne :p

@robol3

Gdzie mozna znalezc to nagranie? Bo w gazetce pisali ze na stronie spinko a nic nie dodali

Młot Udarowy

W zakładce WIGILIA jest udostępniony.

Młot Udarowy

Jakim trzeba być imbecylem, żeby takie rzeczy wypisywać? i te błędy.... z chronionego piszą poprawniej i składniej

Lalamido
@Młot Udarowy

Ciągnij, Ciągnij aż gwint zetniesz.

A co z naszymi urlopami letnimi? Czy ktoś może się w końcu określić, zamiast zajmować się tym, że ktoś odbił się 10 sekund za wcześnie? A może urlop też nam zabierzecie?

Drogi Zarządzie Firmowy wstydzilibyście się. Euro Comfort (usunięte przez administratora) ,a my ile dostaliśmy na Święta -sami wiecie-za to że byliśmy w czasie kryzysu z firmą, zostaliśmy ,pracujemy w weekendy i po 12h. Dziękujemy

Jac

No przecież my w biurach dostaliśmy, także spoko !

Robol2

Oj a czego ty sie tak dziwisz??? Od lat w Spinko najmniej na święta dają ta sama kwota jest od kulku lat no a w tym roku to polowa tej marnej świątecznej kwoty. W tej firmie umieją w cztery litery wchodzić pracownikowi jak tylko cos od niego potrzebują i jest to nie zgodne z przepisami tak jak obecne praca cały tydzień bez ustawowego przestrzegania czasu pracy :D. Najważniejsze ze w firmie już pokonano covid-19 zmiany mogą sie już spotykać ( wszystko to dla dobra firmy żeby tylko zrobić 2 szt. więcej ). W ubikacjach brak środków do mycia (oczywiście służba BHP udaje ze niczego nie widzi choć ma to zgłaszane codziennie ). A najlepsze to jest chodzenie na przerwy śniadaniowe na stołówkę w małych grupkach żeby zachować "dystans" tylko po co jak i tak nikt stolików tam nie dezynfekuje ani nie wyciera po każdej z tych grup. Firmie należą sie też podziękowania za złożenie pracownikom życzeń świątecznych w jednej z lokalnych gazet (na pseudo reklame zawsze sie pieniądze znajdą).

@Jac

LFP pożądna firma :)

Robol

Musimy pomagać i spłacać Zielonke tam też jest nasza firma. I chyba odrabiamy te odprawy jakie dostali zwolnieni pracownicy. No nic nie zrobimy. To nie pracuj w weekendy . Nikt Ci nie każe. To dobrowolne. Z jednej strony można zarobić chociaż tu jest szansa żeby nadrobić to co straciliśmy na wiosnę.

@Robol2

Zapraszam tego pracownika, który tak codziennie zgłasza brak mydła do siebie do BHP - z przyjemnością wyjaśnię temat, odpowiedzialności za środki higieny :) P.S. stoliki na stołówce są dezynfekowane

@BHP

Nie przyjdzie. To jeden z tych co potrafią w sieci szczuć incognito. W realu to pewnie ze wzrokiem utkwionym w posadzkę przemyka po halach. Na zebraniach tylko przytakuje, popiera i nie zgłasza problemów.

@BHP

Stoliki dezynfekowany dobry żart chyba tylko wtedy jak prezes na obiadek schodzi. Bo jakoś nie zauważyłem żeby były one wycierane i dezynfekowane podczas śniadań pracowników którzy sie zmieniają na stołówce co 15 min. No chyba ze ta dezynfekcja jest wirtualna. Zresztą niby kto by miał te stoliki wycierać jak tam żadnej obsługi nie ma tym bardziej na popołudniówkach i nockach.

@Młot Udarowy

Szczujesz to chyba tylko Ty jakoś nie widzę tu twojego imienia i nazwiska mądralo. Ale jak cię zadowala brak ciepłej wody i środków do mycia to to już świadczy tylko o Tobie. Bo to nie pierwszy raz żeby były takie braki. A zgłaszane jest to na bieżąco i to na pewno nie przez Ciebie bo Tobie to widocznie nie przeszkadza.

@Młot Udarowy

Podpisz się imieniem nazwiskiem a nie piszesz incognito. Może Ty zgłosisz problemy do BHP. Brak ciepłej wody w łazience , brak mydeł , zablokowana przez auta droga przeciwpożarowa , zablokowane auta pracowników na rannej zmianie przez pracowników BHP , kierowniczkę magazynu itd można wymieniać. Krytykować potrafisz zrób coś sam aby było lepiej. Więc młocie zastanów się zanim innych zaczniesz oczerniać.

@Robol2

Ja nadal zapraszam do biura BHP. Krytykować w internecie każdy umie, ale spojrzeć w twarz i powiedzieć - już strach?? Macie mistrzów, przełożonych im zgłoście problemy, bo jeśli choć troche uważacie na szkoleniach bhp to za stan środków higieny i pomieszczeń odpowiedzialny jest mistrz, kierownik.

Mario
@BHP

Oj chyba BHP ma coś na sumieniu skoro tak ostro zareagowalo :) szkoda że nie reaguje na inne rzeczy które się dzieją w firmie tylko siedzi i czyta co tu ludzie napisza :) pozdri

Jakich szkoleniach? Ja ostatnio miałem jakieś 5 lat temu xd

@Mario

Zwłaszcza jak pijani ludzie przychodzą do pracy lub jak kable wiszą przy stanowiskach i prąd kopie, nie wspominając o wyciekach z maszyn xd

Sabotażysta
@Robol

Macie 3 opcje koledzy z obróbki cnc A)idzcie do Prezesa skoro ponoc nikt nie reaguje na wasze żale B) wymagajcie od siebie potem od innych C) zmieńcie stanowisko lub prace i stwórzcie takie warunki innym jakie byście stworzyli dla siebie.

Stary

Macie przecież prężne związki zawodowe to walczcie Jednak mimo wszystko trzeba zrozumieć wyjątkowy ,trudny rok dla firmy i żyć nadzieją że będzie lepiej A więc do przodu panowie głowa do góry!!!

Tadaa
@BHP

Pewnie nadusił dwa razy dozownik a nie raz:) W spinko jest tak jak myślisz że jest a nie jak jest:)

@Mario

Zastanówcie sie nad paroma kwestiami: ile osób liczy służba bhp, a ilu jest pracowników? Czy bhp nie ma nic innego do roboty tylko codziennie robic przegląd łazienek? Dlaczego nikt z Was, którzy tak krzyczycie i macie pretensje nie powie wprost przełożonemu, gdzie są ludzie pod wpływem %, gdzie znajdują się niebezpieczne kable, w jakich łazienkach brakuje mydła itd.? Wymagacie żeby zrobić to za Was, widziec wszystko i być wszedzie- tak się nie da Panowie. Dlaczego żaden z Was nie wpadnie na pomysł, żeby zabrac ze stanowiska płyn do dezynfekcji ze sobą na śniadanie i zdezynfekować stolik przed zjedzeniem lub po zjedzeniu? - ktoś dobrze napisał- wymagajcie od siebie potem od innych. Mario, a czytam bo mogę, bo wbrew pozorą BHP też ma czasem wolne.

@Stary

Związki zawodowe nie są po stronie pracowników. Nie będę pisał o co chodzi bo każdy wie.

@Janek

Jak LFP przytuliło 37 mln pomocy z puli na covid 19 (niebylo zwolnień, przestojow, produkcja była prowadzona normalnie jak by3kryzysu niebylo) to mieli z czego dac. Ale teraz pytanie to ile dostało spinko.

@Tomek

Zwolnili pracowników więc podobno musieli oddać. A nak nie to poszło na odprawy lub wzięli do siebie. Wiadomo co roku zarząd musi wypłacić sobie sowite premie.

Tomek.
@Janek

Możliwe że musieli oddać. Ale policzmy sobie, pracownicy na postojowym opieka dostawali po ok 1500 na rękę, część płacil zus. Zwolnili powiedzmy 300 osób. Niezwolnil by ich kazdy by dostał z tego dofinansowania te 1500 na rękę co dostawali pozostali, jako postojowe , brutto to niech bedzie 3000 tyś razy 300 osób to jest 900000 tyś razy 6 msc to jest około 5,5 mln. Gdzie tu porównanie do 37 mln gdzie w spinko był wyraźny spadek sprzedaży.

@Tomek.

Jakie postojowe? Ludzie wykorzystali całe urlopy!!!! I na tym full zyskali.

Rafałek
@BHP

To może w końcu zabierz się za wypełnianie swoich obowiązków, zamiast całymi dniami siedzieć na komórce, bo jak widać jest wiele kwestii którymi powinieneś się zająć, a tego nie robisz bo nie chce Ci się ze swojej kanciapy ruszyć

janek
@Rafałek

dokladnie, najlepiej usiasc sie przed biurkiem, glupa palic caly dzien i siedziec na internecie i odpisywac na komentarze na gowork :)

@janek

Rafałek i janek takie prowokacje proponuje robić dzieciom w przedszkolu, a Was zachecam do zajęcia sie swoją robotą i nie wtykać nos tam gdzie możecie w niego oberwać.

Rafałek
@November Rain

Widać zabolało że ktoś wam wytknął że zamiast wykonywać swoje obowiązki to siedzicie na internecie cały dzień zamknięci w biurze i udajecie że wszystko ok, byle przeleciało 8 i byle nikt niczego od was nie chciał

November rain
@Rafałek

Zaboleć to może ciebie głowa od głupoty i poziomu wiedzy

Przenikliwy
@Rafałek

Tak, a w miedzy czasie chodzą do sauny, grają w ping ponga, potem w xboxa i jeżdżą na rowerze. Też chce taką robote!

Janek 2 i
@November rain

Ogólnie nie dodaje komentarzy. Ale jak widzę takie coś to masakra jeżeli to naprawdę dział bhp to polecam zmienić zawod. Bez przesady ogarnijcie się bo będziemy pisać imionami i nazwiskami.

@Janek 2 i

Jeśli naprawde w to wierzysz to świadczy tylko o Tobie.Internet przyjmie wszystko, a hejterzy tylko na to czekaja. Wesołych Świąt

Mirek
@November Rain

Źle świadczy o tobie jak na uzasadnioną krytykę reagujesz groźbami rękoczynów i obelgami... Skąd was wzięli do tego BHP, brak słów na was już... Zabierzcie się w końcu za swoją robotę, bo jakoś nie widać abyście coś robili oprócz przeglądania internetu

Novber Rain
@Mirek

Ale ja nie pracuje w bhp ???????????????? i to jest ten problem

@Mirek

Mialo byc ze ja nie pracuje w bhp i stos emotek, ale forum nie przyjmuje usmieszkow. Nawet nie wiecie z kim piszecie, bhp chyba sie juz wypowiedzialo wczesniej haha

Jan
@November Rain

Wiemy kto pisze. Desperat który pragnie za wszelką cenę zaistnieć. Lecz niestety nie ten poziom.

I cześć

Komuna, komuna, stare komuchy, pierdzicie w stare poduchy. Sami ustalcie, sami sobie podpisujecie. Dawno inspekcji pracy nie mieliście. Wielka solidarność w kieszeni starego. A stary na to jak na lato.

ukraińska pała

super ekstra zakład, na Ukraine takich nie mamy, polecam :) dla wtajemniczonych fi 36,036 nie wraca :D

DNI WOLNE

W 2021 roku mamy 13 dni ustawowo wolnych od pracy: 1 stycznia (piątek) – Nowy Rok 6 stycznia (środa) – Święto Trzech Króli 4 kwietnia (niedziela) - Wielkanoc, pierwszy dzień świąt 5 kwietnia (poniedziałek) – Wielkanoc, drugi dzień świąt 1 maja (sobota) – Święto Pracy 3 maja (poniedziałek) – Święto Konstytucji 3 Maja 23 maja (niedziela) - Zesłanie Ducha Świętego (Zielone Świątki) 3 czerwca (czwartek) – Boże Ciało 15 sierpnia (niedziela) – Wniebowzięcie NMP i Święto Wojska Polskiego 1 listopada (poniedziałek) – Dzień Wszystkich Świętych 11 listopada (czwartek) – Narodowe Święto Niepodległości 25 grudnia (sobota) – Boże Narodzenie, pierwszy dzień świąt 26 grudnia (niedziela) – Boże Narodzenie, drugi dzień świąt W 2021 roku dwa święta wypadają w sobotę (1 maja – Święto Pracy i 25 grudnia – Boże Narodzenie, pierwszy dzień świąt). Pracodawcy mają więc obowiązek wyznaczenia pracownikom dwóch dodatkowych dni wolnych. Zgodnie z art. 130 § 2 kodeksu pracy, każde święto występujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu niż niedziela - obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin. Powyższa regulacja jest dla pracowników podstawą do uzyskania dodatkowego dnia wolnego w przypadku, gdy w danym roku święto przypada w sobotę. Zasada ta obowiązuje od 8 października 2012 roku i jest skutkiem wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2.10.2012 roku (sygn. akt K 27/11). Dzień wolny od pracy powinien być wyznaczony do końca okresu rozliczeniowego, w którym to święto przypadło. Może on zatem poprzedzać dzień świąteczny bądź następować po nim. Co istotne, termin tego wolnego ustala pracodawca, nie wybiera go samodzielnie pracownik. Jeśli jednak pracodawca nie chce narzucać terminu dnia wolnego, to może przychylić się do propozycji pracowników. Trzeba też pamiętać, że za święta, które wypadają w niedzielę, pracownikom nie należy się dodatkowy dzień wolny urlop na żądanie nie jest rodzajem urlopu dodatkowego 4 dni urlopu na żądanie wlicza się więc do przysługującego pracownikowi limitu urlopu: 20 lub 26 dni. To pracownik decyduje czy z takiego urlopu skorzysta, a jeśli tak, to z ilu dni – nie musi w takim trybie wykorzystywać wszystkich 4 dni. nie umieszcza się go w planie urlopów ani w ustaleniach między stronami co do terminu urlopu To pracownik decyduje czy chce skorzystać z urlopu na żądanie i jeżeli tak jest, pracodawca musi go udzielić, zgodnie z art. 167(2) kodeksu pracy.W dalszej części opiszę wam jaka jest sytuacja prawna tego że''MUSIMY ''odrabiać już dni za grudzień 2021r jak to zostało zapowiedziane przez kierownictwo

@DNI WOLNE

No musimy nic nie zrobimy . Tak jest prawnie. 3 czy 4 dni okej. Ale jeżeli więcej to jest to chore. Bo później jakie wypłaty będą kiepskie.

@DNI WOLNE

Dzięki nadgodzinom zarabialiśmy godnie. Jest to branża motoryzacyjna nie oszukujmy się czyli dobra. Godne zarobki to uważam że co najmniej średnia krajowa powinna być. A przez odrobki tak dobrze już nie będzie.

@Janek

Oi to jest właśnie durne myślenie ludzi z tej firmy "Dzięki nadgodzinom zarabialiśmy godnie." Godnie to ty powinieneś zarabiać bez nadgodzin a nie pracując po 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu jak to niektórzy robili w ostatnim czasie. A teraz będą płakać że wypłaty małe. I to nie tylko w tej firmie ale każdej innej bedziesz zarabiał "godnie " jak bedziesz siedział po 12h w pracy łącznie z weekendami :).

Produkt
@Robol2

Całkowita racja, godnie zarabiać powinno się bez latania po 12h, tylko 8 x 5, nadgodziny powinny być formą dorobienia sobie jeśli są potrzebne pieniążki. Polityka firmy jest strasznie dziwna, niewiem chodziły ploty że odrobki niewypłacenie socjalu jest związane z tym że gdyby nie to moglibysmy zwijać torby, szkoda tylko że brakuje jakiegokolwiek potwierdzenia tego od kitli z góry.. Jednak komunikacja produkcja - góra zawsze była słaba i nadal jest, sam covid pokazał ile czasu potrzebowali żeby wyjaśnić dlaczego tyle zwolnień, poco i dlaczego, nawet już niewspomne ze niepamietam ilu (tyyyyyyyyyylu ich przecież było ;). ) wielce znikło z administracji.

Maras
@Produkt

Komunikacja jest. Tylko nikt pracownikom.nic nie mowi... Tak bylo od zawsze. wstrzymane Wczasy pod grusza socjal jubileuszowki dodatki dla emerytow no i rewaloryzacji nie bedzie. Takze kolejny slaby rok przed nami. Ludzi z zewnatrz jest wiecej niz naszych. Nie sa szkoleni i zaraz bedziemy mieli wysyp reklamacji.... No ale biurowi o tym nie mysla .. Jakos to bedzie/ wazne zeby ilosci sie zgadzaly. W sumie to fajnie ze mam premie od wykonania. Bo na iakosc nie musze juz uwazac :) byle jak bylo bylo. Nowe motto dla firmy.

@Produkt

Wszystko tłumaczą ze covid... Mają wymówkę żeby nie dać i tyle. Później że ludzie nie chcą wrócić. Dziwicie się? Zresztą widać ile ukraińcow pracuje. Nic do nich nie mam ale to daje do myślenia.

Kiedy kolejna część? :)

Rudolf

Idzie nowe, idzie lepsze (?). Nowy dyrektor produkcji zrobi porządek niczym szeryf na Dzikim Zachodzie. Jakość wzrośnie, wydajność też i zero reklamacji... Znów wrócą pieniążki so portfeli i uśmiech na twarzach pracowników :D

Piterr
@Rudolf

A kto został?

:-)
@Rudolf

Nie dyrektor a szef produkcj. Dyrektor zostaje ten sam.

Father

Piter ! dlaczego piszesz sam do siebie ? zadajesz pytania i sam sobie na nie odpowiadasz po kilku minutach .Myślisz że tu ludzie tylko czekają na jakąś sensację , podsycasz tylko do gniewu i wprowadzasz zamęt , jeśli myślisz że w sieci jesteś nie do znalezienia to się grubo mylisz

@Father

Piszę tylko jak jest naprawdę i tyle. Godzisz się na wszystko? Odpowiada ci wszystko? Odpowiadają ci odrobki w styczniu za grudzień?

@Piter

Zawsze mozna znalezc inna prace

Tadeusz
@Father

Ciebie też znajdziemy. Będziemy szukać brązowego palucha. Ale zresztą wszyscy tu wiedzą kto ma najbardziej brązowy.

***** ******

Ahh nie ma to jak odrabiać w styczniu dni wolne w grudniu.

@***** ******

Dużo pracy, a nie chcą płacić nadgodzin. I tyle. Jest covid to wykorzystują przepisy. Jak odrobimy dużo dni trzeba będzie się zwolnić. Nie wyobrażam wyżyć za 2 tysiące gdy nie będzie mało nadgodzin o mało dni w miesiącu. A później zdziwieni czemu ludzie ich tak traktują, nie chcą wrócić i się zwalniają. Mają przykład Jak było na jesień że musieli zatrudnić Ukraińców więc sami są sobie winni.

@***** ******

Najlepszy kierownik żeliwa. Wiadomo. Młody, głupi, chce się wykazać. Miejmy nadzieję że za jakiś czas się uspokoi. Jak nie szybko pozbędzie się stanowiska jak nie będzie ludzi do pracy. Żeby nie było wiadomo o co chodzi i jak jest

Staś
@Piter

Jakby co awilux przyjmuje. Praca dobra nie jest zła. Dużo ludzi ze spinko tutaj przyszło, są zadowoleni, nie chcą odchodzić. Zresztą wiecie o co chodzi. Zapraszamy.

Kinga
@Piter

Słynne jak to prezes mówił w lipcu bodajże czemu się zwalniacie wszystkie premie wróciliśmy. Już wiecie. Kierownictwo i wasze pomysły. Dziękujemy.

Ojciec
@Janek

Spokojnie jak będziemy musieli odrabiać to będziemy. Co zrobimy? Nic. Możemy się cieszyć, że jest praca, aby nie było jak w zeszłym roku. To dopiero początek roku. Pozdrawiam

@Janek

Przetrwają bobędzie więcej Ukraińców i tyle.

Zenek

Jak pracodawca ma się do osób studiujących zaocznie? Jest możliwość dogadania się w sprawach sesji lub zamiany z kimś zmiany w dniu kiedy ma się egzamin?

Max
@Zenek

Nie da rady mają w (usunięte przez administratora)studiujących.

@Max

I nie tylko studiujących

Ktoś

Ktoś ma może info jakie mają być kary za zatrzymywane detale przez tego nowego mega Pana od jakości co to zatrzymuje rzeczy, które jak nie zatrzymuje to klient nic nie zgłasza bo to przez naście lat było mówione " takie mogą iść" a teraz rewolucja ¿

Pomoc

Czy w nowym roku ktoś pomoże liderom na ulu korpusach? Najbardziej jednemu co to ostatnie czasy niewiele robił i ogarniał przerwy tak dobrze po 30 minut żeby zebrać siły na nowy rok ażeby w tym nadchodzącym 2021 nie robić 2 razy tyle co w tym. Może jakiś zakres obowiązków oczywiście jeżeli wielmożni się nie obrazą strzelając focha.

Coffy
@Pomoc

To weź sprawy w swoje ręce, zostań liderem, ujawnij się wylecz swoje kompleksy i przestań być kretem w nowym roku a załoga na pewno Cię doceni.

Artur

Firma z opinią dobrego pracodawcy co nie znaczy, że nie mogą zdarzyć się trudniejsze chwile. Ogólnie fajna atmosfera i dobra praca.

zainteresowany praca

Kilka razy skladalem podanie o prace i za kazdym razem bez odzewu. Czasem przegladam te opinie i dochodze do wniosku ze cos chyba tam nie dziala poprawnie.. Posiadam bardzo duze doswiadczenie jako operator programista przy bardzo wymagajacych detalach . Z tego co wiem to firma rekrutuje ludzi bez zadnego doswiadczenia w ktorych trzeba zainwestowac, przeszkolic itd.. Ktos kto posiada doswiadczenie w tej branzy i jest samodzielny nie dosc ze nie potrzebuje nauki zawodu to jeszcze w dodatku moze wniesc cos od siebie, cos czego nauczyl sie i zobaczyl w tej dziedzinie.Nie wiem, nie rozumiem naprawde tego, ale napewno dobrze to o firmie nie swiadczy. Pozdr

@zainteresowany praca

Kolego ta firma zatrudnia tylko ludzi za jakieś 18-20 zł brutto na godzinę. A ja raczej wątpię że by cię kaka kasa satysfakcjonowała.

Stary
@zainteresowany praca

Jak masz takie doświadczenie to nie ośmieszają się i szukaj PRACY ale nie tam....

@Stary

Jest więcej firm co lepiej traktują pracownika, i przede wszystkim nie widzą problemu żeby dać pracownikowi jakiś dodatek na święta ;) tu na żadne dodatki nie masz co liczyć

Wtykacz
@zainteresowany praca

Panie, tu jest masowa produkcja, programy sa juz napisane i wszystko leci. Z twoim doświadczeniem, możesz aplikować na narzedziownie, gdzie często się tego wymaga. Ewentualnie na technologa żeby zmieniać programy itd.

Operoator
@Marek

Jedyna firma w wlkp która nie da nic na święta pomijając fakt ze ma rekordowe obroty i praca wre nawet w cały weekend

Wisnia nie badz dziobakiem

@Operoator

I co zrobicie? Sa dziobaki co sie ciesza

@Operoator

Z reszta ludzie sa sami sobie winni. Pracuje na zeliwie i wiem jakjest. Jakbysmy siezbuntowali byloby inaczej

@Piter

Sa ludzie ktorzy moga spac za maszyna i dalej pracowac. Walnac se sete i dalej robic.

@Piter

Nie tylko on a kilku innych. Przez takich cierpimy.

@Janek

A tak po co podwyzki? Sa dziobaki to nadrobia. Za pare zloty dadza (usunięte przez administratora)

Święty Mikołaj
@zainteresowany praca

I tym sposobem odp. Sobie. Ta firma to dno.

Okrągły
@Święty Mikołaj

Roboty coraz więcej nadgodziny opór a żulą dać pracownikowi na swięta jakiś dodatek, z grusza będzie to samo

@Okrągły

Ciesz się ze masz nadgodziny i pracuj jeżeli możesz

@Okrągły

Daliby godnie jak w innych firmach. W jednej z Leszczyńskich firm ludzie dostali 60% podstawy. To jest honor!

Okrągły
@Janek

umieja w innych firmach docenic pracownika, nie to co tutaj

Ojciec

Dokładnie.

@Janek

Zachowują się jak by na sandały nie mieli

Zbyszek
@Andrzej

pieniadze maja ale co z tego jak dla siebie ale mialo nie byc nic a dali. pracownicy roku dostana pieniadze .za co? za siedzenie na dupach?kto ich wybrał.pracuj we firmie gdzie jebiesz jak wol a ludzi ktorzy sa tepi wybieraja na najlepszych. brawo spinko

do Zbyszka
@Zbyszek

Hejtera roku to nie muszą wybierać, sam się objawił. Zazdrość to brzydka rzecz!

Stefek
@do Zbyszka

Na grusze nie bylo pieniedzy, na swieta brak pieniedzy ale kasa dla najwiekszych dupowłazów zawsze sie znajdzie

Xyz
@Zbyszek

Panie gdybyś ogarnął interpunkcję i podstawową znajomość obsługi komputera to może byś dostał nagrodę.

@zainteresowany praca

Nie jest mile widziana samodzielność i wiedzą, bardziej pochodzenie Ukraina!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SPINKO - Leszno

• Jak się pracuje w SPINKO?

Zobacz opinie na temat firmy SPINKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPINKO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPINKO?

Kandydaci do pracy w SPINKO napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPINKO