YAWAL S.A.

Herby

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 656 ocen.

Opinie o YAWAL S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YAWAL S.A.

Iza

@anonymous jeżeli więźniowie pracują razem z innymi pracownikami to pewnie jest wtedy w firmie YAWAL S.A. na zmianie strażnik? Jakie prace dokładnie wykonują osoby z więzienia? Czy są to specjaliści, którzy zostali osadzenia czy po prostu chętnych do pracy zakład wysyła? Uważacie, że dobrze, że firma daje im szansę pracy?

Mala28

Czy pracuja tam więźniowie? Czy sa tam nocki? Czy oni pracuja jakos sami na chali czy z normalnymi pracownikami?

anonymous
@Mala28 14.03.2018 22:58

Tak, pracują osadzeni. Są nocki, a nawet system trzyzmianowy czterobrygadowy ( nie mylić z systemem czterobrygadowym :))

Iza

@Praca i nikt nie zwraca na to uwagi, że oni nie przykładają się do pracy? @anonymous nie pracuję w firmie YAWAL S.A. i nie prowadzę żadnego sondażu. Chcę tylko przekazać Wam zjawisko jakie występuje w Europie. Obcokrajowcy pracują w tych miejscach, w których nie pracują tubylcy.

Malutka28
@Iza 30.01.2018 13:26

Czy pracuja tam więźniowie ? Bo slyszalam ze robią tam nocki czy to prawda? Czy oni pracuja z normalnymi pracownikami czy sami?

@ciekawy

proszę o informację na temat działów- czy jest podział na dział sprzedaży, marketingowy, export/import?

Marek
@@ciekawy 18.02.2018 18:36

Tak jest podział

Iza

@anonymous nie mam obowiązku pisania takich informacji, bo nie są one do upubliczniania. Ale spokojnie śledząc różne wątki znajdziesz tam moją osobę. @mirek ja w znalezieniu pracy niestety nie pomogę, ale na stronie firmy YAWAL S.A. https://www.yawal.com/work/kariera.html masz ogłoszenia i tam możesz aplikować.

Iza

@Pracownik Yawal to faktycznie można zaobserwować duży rozwój firmy, bo jest imponująca liczba ogłoszeń o pracę. Dzięki rozwojowi takich firm jak YAWAL S.A. można w znaczący sposób zmniejszyć bezrobocie. Ktoś z Was planuje aplikować? Jak tak, to które wybraliście stanowisko?

anonymous
@Iza 13.02.2018 10:18

Iza ile płaci ci yawal za takie glupkowate wpisy?

mirek
@Iza 13.02.2018 10:18

chętnie podejmę pracę w yawal - mam skonczone technikum mechaniczne i 56 lat czy mamszanse

Iza

@anonymous firma YAWAL S.A. nie płaci mi za umieszczanie wpisów. Nie mam żadnego związku z firmą. Jestem moderatorem forum gowork.pl i umieszczam wpisy, które są w stanie wyciągnąć przydatne informacje potencjalnym pracownikom firmy.

anonymous
@Iza 20.02.2018 10:08

a jakich firm jestes jeszcze moderatorem zeby wszyscy na forum mogli zweryfikowac czy jesteś moderatorem firmy yawal na jej usługach czy moderujesz rowniez inne firmy. Czekamy na listę firm zebysmy spojrzeli na twoje wpisy jako moderatora.

anonymous
@anonymous 21.02.2018 00:02

Dołączam się do pytania.

frontmen

Odszedłem z zakładu po zmianach w 2016 roku. Moja opinia może być tylko jedna - Nie polecam.

anonymous
@frontmen 13.02.2018 18:38

Ja również nie polecam. Okres pracy w yawalu mam za sobą i czas tam spedzony uwazam za zmarnowany.

Iza

@anonymous to nie miejsce na kłótnie i rozmowy o sprawach prywatnych. Forum służy opisywaniu doświadczeń u pracodawcach, a nie rodzinie. Skoro jest już po świętach to może faktycznie napiszcie czy coś zostało Wam oferowane z tej okazji na święta?

anonymous
@Stary 28.01.2018 17:51

?? "weź się za robotę" chyba mówisz to sam sobie, ja czasem też sam sobie mówię "weź się w garść, będzie dobrze" :) Za "robotę" to się sam weź, a jak sie już weźmiesz to zapraszam na drinka, a słomkę wyciągniesz sobie ze swoich butów!! Co do zmiany pracy, to planuję zmnienić. I jak już tu pisano, to forum dotyczące opini o pracodawcach. Więc ..... nie polecam tej firmy. Pracownicy nadal składają wypowiedzenia, czyli o czy to świadczy?? Mozna sobie dopowiedzieć.

Stary
@anonymous 31.01.2018 21:35

No i zmień robotę a nie narzekaj. Proste

Iza

@anonymous i czy firma YAWAL S.A. coś planuje zmienić ze względu na to, że dużo osób odchodzi? Samych ofert widzę na stronie firmy bardzo dużo: https://www.yawal.com/work/kariera.html czy to właśnie z tego powodu jest tyle ogłoszeń, bo właśnie osoby z tych stanowisk odeszły z pracy?

Pracownik Yawal
@Iza 05.02.2018 16:10

Szanowni Państwo, odpowiadając na powyższe pytanie, oferty pracy zamieszczone w zakładce kariera to zupełnie nowe stanowiska, na które poszukiwani są pracownicy ze względu na rozwój firmy i zwiększenie zasięgu jej działania, a także ze względu na rozszerzanie oferty produktowej firmy.

zyx

ktoś się musiał baardzo napracować, żeby zniknęła część ostatnich negatywnych i prawdziwych opinii na temat tego, co się dzieje w tym zakładzie. Szkoda ludzi i aż żal właściciela, który zdaje się nie ma bladego pojęcia, co robi jego nowa kadra rządząca...

anonymous
@zyx 08.02.2016 19:26

Mamy 2018 i nadal ten sam stan, który sie pogłębia.

Stary
@anonymous 21.01.2018 17:59

No. Wreszcie wiem za co dostaje kasę- wcześniej czy się stoi czy się leży... tylko jak komuś robić się nie chce to tak gada

anonymous

Firmy absolutnie nie polecam, jesli ktoś szuka pracy na produkcji. A jeśli chodzi o podjęcie pracy biurowej to jak najbardzej! Na przykładzie Działu utrzymania ruchu - kiedys był kierownik, 4 automatyków, 2 gości do np. spawania. A teraz mamy- dyrektora, kierownika, mistrza, 9 automatyków, 3 utrzymanie ruchu :) idziemy na MISTRZA!! I tak na wszystkich działach każdy ma asystenta, asystenta asystenta, kordynatora, asystenta koordynatora, zastępcę, zastepcę zastępcy i inżynierowie do spraw wszelakich. Jak rośniemy w siłe wywnioskować można patrząc na liczbę samochodów na parkingu wewnętrznym dla osób zaufanych, bo pracownicy produkcji są złodziejami i nie mogą parkować bliżej hali, tylko defiladą kolumną w deszczu czy śnieżycy (usunięte przez administratora) ok 800 metrów, na rozgrzewkę. A jeszcze do niedawna osadzeni byli podwożeni pod same drzwi. BRAWO!!

Nowy
@anonymous 21.01.2018 18:26

I co z tego???

OKO
@anonymous 21.01.2018 18:26

Czytając opinie: "anonymous" - mogę stwierdzić, że to osoba bardzo rzetelna, uczciwa i myśląca realnie oraz trzeźwo patrząca na świat. Sam sposób wyrażania swoich myśli oraz pisania ładną polszczyzną ( z wszystkimi znakami interpunkcyjnymi i innymi ) świadczy :) w przeciwieństwie do innych którzy tutaj piszą ( i raczej rzucali kamieniami na szkołę ), że warto wziąć sobie opinie Pana "anonymous" do serca aby się nie sparzyć :). Dziękuję Panu za wszystkie rzetelne opinie i pozdrawiam :). Dzięki Panu zaoszczędziłem wiele czasu, zdrowia i pieniędzy. Często przejeżdżam obok tej formy ale już się z niej wyleczyłem chociaż z zewnątrz ładnie się prezentuje - ale jak to mówią: "nie wszystko złoto co się świeci" , "z zewnątrz ładne a w środku próchno". Życzę Panu "anonymous" wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku. Oby więcej było takich rzeczowych opinii ! Pozdrawiam :).

Iza

@anonymous ale może zatrudniani więźniowie i Ukraińcy do pracy w firmie YAWAL, bo Polacy nie chcą pracować? Chcecie, by firma nie dała szansy na zarobek dla osoby, która chce pracować? Lepiej czekać aż Polakom zachce się pracować? Nie rozumiem Waszej pretensji. A co zmienia się w tych przepisach zatrudnienia?

anonymous
@Iza 16.01.2018 12:41

Iza, czy pracujesz w firmie Yawal?, czy prowadzisz jakąś rubrykę z sodażami na temat " Czy Polakom chce się pracować, czy nie za 1530netto". Pracowałem tam i mogę się w tej kwestii wypowiedzieć. Zarówno zatrudnienie Ukraińców, czy osadzonych nie było udanym posunięciem, ponieważ byli/są kadrą bez doświadczenia i po prostu są statystami. Od nas wymagało się, a oni po prostu byli/są. Ukraińcy mogli pracować ponad wymiar czasu pracy i spokojnie drzemać w kartonie :) . Osadzeni natomiast traktują pracę w Yawalu jako rozrywkę. Mogą wyjść z ZK, rozerwać się, wykąpać codziennie itp., itd. Dlatego właśnie złożyłem wypowiedzenie. Z decyzją trochę zwlekałem, myśląc, że coś się zmieni lecz niestety. Decyzji nie żałuję, szkoda było mi odejść z firmy w której pracowałem bardzo długo i pamiętam czas gdzie pracownik by szanowany. Pracę można było dostać po tzw znajomości, lub gdy ktoś odszedł na emeryturę. A teraz?! Prosto pierwszy lepszy z ulicy może zostać pracownikiem. Bez doświadczenia w branży, 26 lat i prawie tyle świadectw pracy, byle sztuka i sztukę robić. Bo teraz juz nie liczy sie jakość, tylko ilość wytworzonego złomu. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Praca
@anonymous 18.01.2018 20:03

Zgadzam się z tą wypowiedzią

Moreno

JA TAM NIE NARZEKAM. PRACA JEST "WPORZO". CHOCIAŻ PODWYŻKA PRZYDAŁABY SIĘ TROCHĘ LEPSZA.

Iza

@Węglar a powiesz coś więcej? Samo stwierdzenie "jest ok" osobom zainteresowanym pracą za wiele nie mówi, dlatego proszę Cie rozwiń swoją wypowiedź. @anonymous a czy starzy pracownicy firmy YAWAL S.A. w takiej sytuacji pytali o podwyżki?

anonymous
@anonymous 19.12.2017 16:45

I pewnie za żonę lub męża wziołeś dzieci sąsiada zza płotu bo najbliżej twojego zamieszkania :)

anonymous
@anonymous 21.12.2017 08:43

Jak dobrze wnioskuję, to ta strona jest przeznaczona do wyrażania opini o pracodawcach. Jeśli padło pytanie "To czemu tam jeszcze pracujesz?" i ktoś udzielił odpowiedzi, że dla niego przejście paru kroków, a dojeżdzanie np 20km., przy jego dochodach rzutuje na wybór miejsca pracy, to dla mnie jest to zrozumiałe. A Twoja głupia sugestia, co do tej odpowiedzi jest co najmniej żałosna. Do uskuteczniania pyskówek poszukaj sobie innego forum.

Węglar

jest ok

anonymous
@Węglar 10.10.2017 15:59

Sytuacje w Yawal system można opisac posługując się żartem, memem "- Szefie dlaczego nowi zarabiają więcej niż ja?! - Bo nikt nie chce przyjść za takie pieniądze jak wy macie!!"

Iza

@jacenty a właściwie po co Ci takie informacje? Może ktoś z pracowników Ci odpowie, ale nie rozumiem zasadności tego pytania. Na forum powinny pojawiać się informacje, które pomogą innym użytkownikom.

jacenty

Do pracownikow Yawal, a po co oni (właściciele )szykują nowe emisje ? 15 września walne . Chcą coś kupować czy brakuje kasy na wynagrodzenia ?

Iza

@Załamany mógłbyś wytłumaczyć czemu odradzasz pracę w YAWAL S.A.? Czy chodzi tylko o pieniądze? Wiesz, że to kwestia, którą ciężko poruszać, bo dla każdego inne zarobki mogą być satysfakcjonujące. Czy w takim razie coś oprócz pieniędzy wpływa na Twoją ocenę? To ważne dla osób myślących o podjęciu współpracy z firmą.

anonim

(usunięte przez administratora)

Młody

Roboty coraz więcej za coraz mniej pieniądze ( premii brak ) operator CNC zarabia 15 zł brutto około 11 na rękę. Nikt o zdrowych zmysłach tu nie przychodzi a starzy pracownicy odchodzą. Nie polecam i omijajcie tą firmę

...

odradzam tą firmę, w biedronce lepiej zarabiają...

Iza

Na stronie firmy YAWAL jest wiele ofert pracy jak i staży: https://www.yawal.com/work/kariera.html. Zapewne wiele osób chciałoby zgłosić swoją kandydaturę. Czy może ktoś chciałby zdradzić jakieś rady odnośnie spotkania rekrutacyjnego? Oszczędziłoby to nie jednej osobie stresu.

Chucknoris

Wreszcie ktoś się odważył przerwać milczenie Zygmunt brawo ty !!!

Kola

Wita. Czy ktoś wie o nowym naborze na managera produktu w tej firmie ? Warto brać udział ?

Nowy99

"Mały" nie martw się u mnie była podoba sytuacja.

Mały

Firma jak widać z opisów odpowiada w 100%. Miałem okazję brać udział w rozmowach dotyczących pracy, jakiś czas temu, a firma mimo obietnic że powiadomi o wynikach rozmowy, do dnia dzisiejszego nie odezwała się. Takie jest u nich podejście do ludzi. Gonią kogoś na rozmowy, obiecują "cuda" , a potem cisza sza. Jednym słowem - nie polecam. Szanujcie się ludzie i unikajcie tej firmy.

reo
@Zbulwersowany 22.03.2017 10:57

Wyślij do Aluprofu na pewno się odezwą

manager
@YAWAL S.A. 09.12.2016 09:39

niestety nie jest to prawdą, jestem po spotkaniu i w wyznaczonym terminie na odpowiedź, który minął kilka dni temu, nikt się nie odezwał ani mailowo ani telefonicznie

Maks

To aż tak źle dzieje się w tej firmie, co to za Pani tam stara się rządzić że ma takie opinie ?

Polo

Witam Jak obecnie wygląda sytuacja tej firmy, czy warto aplikować do nich ? Utrzymują poziom na rynku czy są na dnie ? Widzę tu sporo negatywnych opinii, ale jak jest naprawdę, mam możliwość aplokowania ale niechciałbym władować sięcw coś niefajnego. Dajcie znać. Pozdrawiam

lizardf

a znajdzie się tu jakiś ziomek może co ma doświadczenie w tej firmie jako Doradca Techniczno - Handlowy? może i wyślę cv ale najpierw musze posłuchać co i jak

Bolo

SOM etaty analfabeto

nowy 87 szukam pracy

witam a jakich zarobków szczerze mozna sie spodziewac-pozdawaiam

Mlody

Maja etaty -papiery przynies

j23

Skoro brygadziści się na niczym nie znają (jak sugeruje gość o nicku "kobieta widmo") to co można się spodziewać po Was ignoranci ? Swoją drogą jak gość się podaje za kobietę to biada temu wydziałowi ;)

nowy 87 szukam pracy

witam jakie zarobki na produkcji albo na magazynie /som może wolne etaty

krogulec

andzia, siedzieć to można na kiblu, a nie na internecie :)))

Kuba

@kobieta widmo, Dzięki za poparcie :) cieszę się że masz odwagę powiedzieć coś w oczy a nie pisać na internecie :) fajnie że cieszycie się z nowych brygadzistów. Negatywne słowa jeszcze bardziej motywują nas do działania :D Pozdrawiam :)

Dex

Witam kobietę widmo. Jeżeli uważasz że brygadzisci sobie nie radzą może sama spróbujesz swoich sił, na się chętnie zamienie, tylko się podpisza kim jestes. Pozdrawiam nieporadny brygadzista :p

Tadek

Trzeba być nieźle skoślawionym pisząc, że targety są po to aby motywować. Zamiast uczęszczać na zajęcia z zarządzania pewnie bywało się na piwie.

kucharz

@jatok, taka filozofia (premia od targetu) nie spowoduje, że nagle zaczniecie więcej produkować i sprzedawać. Wręcz odwrotnie, ten system będzie pogarszał wyniki, bo skoro to jedyny motywator, to co będzie gdy go zabraknie (nie wyrobisz targetu)?. Otóż będziesz miał ludzi zmotywowanych na poziomie zerowym i tak już pewnie u was jest tylko trzeba to umieć dostrzec. Tu masz trochę przewrotny przykład takiego rozumowania "Pewien amerykański pisarz miał zwyczaj pracować w gabinecie, którego otwarte okno wychodziło na cichą osiedlową uliczkę. Była ona drogą ze szkoły grupy urwisów, którzy raz na dzień urządzali pod oknem pisarza „koci koncert”. Nie ułatwiało mu to oczywiście pracy. Pewnego razu pisarz wyszedł do chłopców i powiedział: Już się martwiłem, że dziś nie przyjdziecie, bardzo mi się podobają wasze kocie koncerty. Po nich lepiej mi się pracuje. Macie tu po dolarze na głowę i przyjdźcie jutro znów pohałasować. Nieco zdziwieni chłopcy zjawili się nazajutrz i znów urządzili jazgot. Tym razem otrzymali jednak jedynie po pół dolara. Nie jestem z was zadowolony powiedział pisarz. Żeby dostać dolara, musicie się lepiej starać. Trzeciego dnia chłopcy dostali jedynie po ćwierć dolara. To nie był żaden jazgot,zupełnie się nie staracie powiedział pisarz. Za ćwierć dolara to sam pan sobie jazgocz odparli chłopcy. I więcej już nie wrócili". W podobny sposób właśnie działa opisany przez Ciebie system. Mało tego, takie założenie od targetu nie pozwala dać premii osobie, która pracuje dobrze, i na której szczególnie zależy firmie. Jak myślisz co taka osoba, osoby zrobią?, na pewno wcześniej czy później odejdą, a to dla każdej firmy koniec sukcesów. Proponuje uczciwie płacić za dobrze wykonaną robotę, wtedy będziecie mieli wykonany target, bo praca będzie atrakcyjna dla pracownika, więc każdy będzie się starał.

Tadek

A nie rzuca ci się w oczy, że większość tu piszących tam pracuje?. Ty pracujesz, @tst pracuje i @Henio też tam pracuje. Co do premii, dla mnie obecne zasady premiowania to kpina z ludzi posługujących się rozumem. Ironia goni ironię i tyle w temacie. W kwietniu będzie Pan zadowolony.

Tadek

Jeśli tego nie robią to łamią prawo (wystarczy zadzwonić do odpowiedniej instytucji). Odpowiedź odnośnie premii poznasz w kwietniu.Będzie Pan zadowolony.

Tadek

Możesz rozwinąć co jest fajnego w tym, że zamiast 30 % premii pracownik ma obecnie prawo do 20% z czego teoretycznie dostanie maksymalnie 10%?. Jak czytam, że plusem firmy są wypłaty na czas to śmiech mnie ogarnia. W jakich ty czasach się zatrzymałeś?. Wypłata na czas to nie łaska a obowiązek pracodawcy.

tst

Niestety ale treść ostatniego komentarza dotyczących pani prezes czy też innych osób była poniżej jakiej kolwiek godności. A takie działania trzeba potepiać. Ponad to wiele działań i komentarzy pracowników w firmie została podjęta w natłoku emocji zmian jakie nadeszły w ostatnich miesiącach wraz ze zmianą osób zarządzających. Zmiany te w pewnych kwestiach z punktu pracownika są gorsze ale także i lepsze (te niestety ciężej jest dostrzec). Jak np sama idea nowego systemu premiowania (która sama w sobie jest fajna ale niestety bardziej rozłożona w czasie, ale i tu czas pokaże). Wiec może by zorganizować spotkanie pomiędzy osobami zarządzającymi a pracownikami w celu konstruktywnej budowy relacji. I nie mówię tu tylko o spotkaniu z Panem dyrektorem, ale także z Panią Prezes. Czy innymi osobami decyzyjnych. Żeby można było bez jakiś konsekwencji wylać swoje żale w swoich 4 ścianach, a może nawet zaproponować jakieś zmiany. Każdy mógł przedstawić swoją propozycję (przedstawić za) . Poczynić jakieś ustalenia mniej lub bardziej zobowiacujace. Ważne żeby to nie było na zasadzie oni poplacza a my im obiecamy co kolwiek na wieczne zapomnienie. Pani Kawalec raczej nikt osobiście do Pani nie przyjdzie i nie powie że za mało zarabia. Bo przekonanie ludzi (wszystkich nie tylko w tej firmie) jest takie ze i tak nic to nie da (zwłaszcza w przypadku pracowników produkcyjnych którzy nie mają przekonania że ja jestem ważny, bezemnie ta firma upadnie). Przyjdą tylko tacy którzy czują swoją twardą pozycje w tej czy innej firmie. Może zdanie na ten temat ma Pani odmienne. Pewnie można by dodać strach przed taka rozmową. Ale to panuje wszędzie i nie tylko w Yawalu. A co z tą wiedzą zrobi pracodawca to jest tylko jego sprawa. Co można dodać na plus firmy? Napewno wypłaty na czas. I napewno każdy znajdzie inne plusy które są dla niego ważne. A trzeba pamiętać ze zadowolony pracownik to efektywny pracownik. Pozdrawiam i mam nadzieję że nikogo nie urazić swoją wypowiedzią

HIHI

I w ten sposób pani Sonia zakończyła tą poważną debatę

Sonia Kawalec

Szanowni Państwo, informuję, że zniesławienie i znieważenie są przestępstwami ściganymi odpowiednio z art. 212 i 216 kodeksu karnego. Yawal SA podejmie stosowne kroki prawne w celu ustalenia osób umieszczających zniesławiające i znieważające komentarze na temat spółki, członków zarządu, czy jakichkolwiek innych osób zatrudnionych w spółce, a w dalszej kolejności skieruje sprawy na drogę postępowania sądowego. Pracowników spółki zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze mną w celu omówienia swoich zastrzeżeń co do warunków pracy, a nie szkalowania pracodawcy na forach internetowych. W ten sposób nie buduje się ani marki, ani wizerunku. Sonia Kawalec, Dyrektor Personalny i Administracji Yawal SA

ret

Idźcie w kąt sobie popłakać i mamusi się pożalić. Nie podobają się warunki to idźcie do innej firmy.

biurwa

w biurze podwyżki i bardzo dobrze , a może trzeba mocniej przyłożyć się do pracy na produkcji a nie narzekać !! co Wy jesteście górnicy 13,14 pensja ,deputaty itd.. Nowa prezes powinna wam mocniej ścisnąć lejce. Fakt że w biurze mamy dużo czasu na fejsa, pisanie opinii i inne rozrywki internetowe , ale to już inna sprawa. Poranek od kawki i serwisów prasowych, potem jakaś poczta, znowu kawka , fejsik , i dzień mija :)

andzia_A
@KOBIETA WIDMO 10.04.2016 08:45

Kobieta widmo..... nic dziwnego że przez 2 lata tkwisz w miejscu bez awansu skoro zamiast pracować siedzisz na internecie i obraźliwe komentarze wrzucasz na tych którym się chce pracować :)))))))))

Wyrocznia
@biurwa 18.02.2016 09:57

Na fejsiku to wszyscy siedzą czy to w biurze czy w magazynie czy na produkcji. Tam gdzie internet tam wszyscy siedza w wolnej chwili. Chłopcy maja wiecej rozrwki bo i na necie sobie babki oglądają na necie i na hali. Powinniśmy lepiej w Finalu załozyc biuro matrymonialne. Wkońcu nie brakuje napalonych samców i samic :)

Tst

7 osób się, zwolnilo. 5 operatorów starych ledwo zipiących centrów obróbczych. Ponadto został zwolniony wieloletni pracownik za wyrażenie własnej opinii (ani razu nikogo nie obraził). Był nie wygodny, nie liczą się z człowiekiem.

Biurowiec

A co takiego CNC pokazało?

Kgh

My pokazalismy swoje a oni pokazali że maja nas wszystkich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mam nadzieję że reszta pojdzie w nasze ślady. Pozdrawiam

Zostaw opinię o YAWAL S.A. - Herby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YAWAL S.A.