YAWAL S.A.

Opinie o YAWAL S.A.

Master

Witam, jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu. Jest wakat na kierownika. Podzieli się ktoś doświadczeniem.

Aplikował tam ktoś na stanowiska?

mała Mi
@Marek

Na jakie konkretnie stanowiska?

stary

Jest 2021. Jak jest w Yawalu? Polecać znajomym aplikację? Dalej jest jak przed latami czyli plany poza zasięgiem co równa się brak premii plus gratis od firmy permanentny stres czy nie wylecę za miesiąc bo pojawi się nowy zarząd rodem z kosmosu?

Jaka jest kultura pracy w YAWAL S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Odpowiedź

Kultura pracy ? Dobre pytanie dla ludzi z HR i zarządzających Yawalem. Ja bym sporo na ten temat mógł napisać ale postanowiłem, że się powstrzymam:). Powiem tylko że jeśli chodzi o dress code, to panuje pełna dowolność, zdarzało się nawet że kilku kolesi przychodziło latem do biura w krótkich spodenkach, czego ja osobiście nigdy nie akceptowałem i nie zaakceptuje:).

Dresiarz

Bohaterem okładkowego wywiadu w grudniowym numerze naszego miesięcznika jest Tomasz Sęk, prezes zarządu firmy Yawal. Mówi w nim o początkach firmy, znaczeniu ekologii w branży, przyszłości ślusarki i obsługi klienta, jak i tegorocznych wynikach. (Na zdjęciu jest dress code)

@Dresiarz

Ja wiem jak chodzi ubrany Pan Prezes. Pytanie nie było jaki ma styl Pan Sęk tylko jaki jest dress code. No jest jajk napisałem - pełna dowolność, i sandały się zdarzają ????????????

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie YAWAL S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor wydawały Ci się najkorzystniejsze?
stary

Świetna firma dla chcących zyskać nowe doświadczenia. Przez 30 lat firma wypuściła wielu wyszkolonych fachowców.Obecnie pracowników co przetrwali fazy eksperymentów zafundowane przez właściciela można zliczyć na palcach jednej dłoni. Cała rzesza tych co tworzyli firme albo poszła na swoje lub wylądowała w konkurencji bo "firma" wyżej ceniła reformatorów z ulicy. Jeżeli nie masz pracy lub umiejętności to zdecydowanie polecam. Kiedyś bez znajomości lub referencji nie było szans przyjęcia do firmy. Przykry upadek firmy na przestrzeni 30 lat.

@stary

Niestety to co napisałeś to prawda. Ta firma przeszła za dużo zmian - za szybko, na siłę, w zbyt głupi i nie przemyślany sposób. Wystarczy sobie przypomnieć tych wszystkich uzdrowicieli począwszy od chłoptasiów w czarnych gajerkach, którzy latali ze stoperami po halach skończywszy na ostatniej ekipie rodem z Chrzanowa, która umówmy się - nie rozwinęła firmy tylko ją zwinęła. Niestety, Yawal po 30 latach działalności nie jest liderem w branży, ani wiodącym dostawcą systemów tylko przeciętnym systemodawcą w Polsce (w europie nieznaczącym). Szkoda firmy bo dziś po 30 latach mogła być spokojnie potęgą w branży, a firmy takie jak Aluprof, Aliplast, Ponzio nie znaczyłyby za wiele na polskim rynku. Niestety właściciel Yawalu swoimi pomysłami już dawno dał przestrzeń do rozwoju wszystkim w branży tylko nie Yawalowi. A wystarczyło dbać i pielęgnować to co sie miało, a nie słuchać wizjonerstwa i przyjmować "specjalistów" bez doświadczenia jakby to była Biedronka.

Dlaczego mądre głowy ułożyły taki plan sprzedaży, że nie dostajemy premii? Ludzie się starają, a te parę złotych zawsze zmienia humor na lepsze

Rudy

Bo złoty jest najważniejszy na hali

odpowiedz, pytanie

Odpowiedz: Nie dostajemy premii, ponieważ mądre głowy ułożyły taki plan (koniec, kropka) :D a tak poważnie - firmy chyba nie stać na premię (dają raz na pół roku i masz ten atrakcyjny system premiowania jak zapewniają w ofertach pracy (info dla tych co chcą podjąć pracę ;) Pytanie: Czemu ta premia jest zależna od sprzedaży? Czy ja jako szary pracownik mam wyjść na "miasto" i sprzedać profile, aby osiągnąć wymagany próg? Ok, niech częściowo jest od tego uzależniona, a w części od moich "parametrów" pracy. Np. fifty fifty :D

odpowiedz, pytanie

qwerty
@odpowiedz, pytanie

Powtarzam swój wpis z dnia 11.02.2020 Nic się nie zmieniło, chociaż za inwentaryzację w końcu zapłacili. qwerty 11.02.2020 09:24 @on W jaki sposób Yawal wynagradza swoich pracowników produkcyjnych i magazynowych ? Założenia: - Stała pensja. - Premia Miesięczna regulaminowa uzależniona od wyników sprzedaży (max 7 % Stałej pensji). - Dodatek motywacyjny za brak absencji chorobowej (300 pln Brutto). - Dodatek za dojazd do pracy (100 pln Brutto). - Za nie palenie papierosów i e-papierosów w miejscu pracy (70 pln Brutto). - Dodatek za pracę w nocy (stawka ustawowa zależna od ilości dni pracy w danym miesiącu średnio około 2,80 pln za godzinę Brutto) - Wynagrodzenie za pracę w dni wolne + 100% stawki godzinowej w te dni - Benefity pracownicze zamieszczone na stronie internetowej Yawal w zakładce Kariera (szalbierstwo i konfabulacja). Tyle teorii. Pensja pracowników produkcyjnych i magazynowych za miesiąc styczeń 2020r została wypłacona „goła”. Rzekomo przez brak wykonania założonej sprzedaży w miesiącu styczniu 2020r. Można zrozumieć brak Premii Miesięcznej regulaminowej (max 7% Stałej pensji) uzależnionej od wyników sprzedaży (kto miał sprzedawać skoro najlepsi handlowcy z długoletnim stażem odeszli do konkurencji, a stali Klienci odchodzą w związku z perturbacjami związanymi z wprowadzaniem przez Yawal nowego IFS). Tylko ja się grzecznie pytam jaki wpływ mają pracownicy produkcyjni i magazynowi na wyniki sprzedaży, może zarządzający Yawalem powinni tychże pracowników przeszkolić w sztuce sprzedaży, wyposażyć ich w niezbędne narzędzia od pracy (samochód służbowy, laptop, telefon , fundusz reprezentacyjny) i wysłać ich w świat by nadrobili braki w wyolbrzymionych planach sprzedaży (oczywiście po godzinach swojej podstawowej pracy). Jeśli nie wykonają planu sprzedaży wtedy, owszem można nie wypłacić im premii od sprzedaży w wysokości max 7% Brutto do pensji. Nie wypłacono także: - Dodatku motywacyjnego za brak absencji chorobowej (300 pln Brutto). - Dodatku za dojazd do pracy (100 pln Brutto). - Za nie palenie papierosów i e-papierosów w miejscu pracy (70 pln Brutto). - Za godziny nadliczbowe 100 % stawki godzinowej. - Za udział w inwentaryzacji (wynagrodzenie za pracę w dni wolne + 100% stawki godzinowej w te dni). Reasumując: Wszystkie DODATKI do STAŁEJ PENSJI nie zostały wypłacone ponieważ pracownicy produkcyjni i magazynowi nie stanęli na wysokości zadania i nie wykonali PLANU SPRZEDAŻY (czytaj: nie sprzedali tyle co zaplanowano) w miesiącu styczniu 2020r. Może ktoś z Szanownych forumowiczów „oświeci” i wytłumaczy mi te chore korelacje.

Sęk w tym
@qwerty

Spytaj prezesa bo na okładkach od sukcesów nie może się odpędzić :D

Kubuś

Hey chce zacząć pracę na magazynie ale mam małą niepewność podobno pracują tam takie dwie osoby że skutecznie obrzydzają prace. Pytanie prawda to?

Obersturmbannführer
@Kubuś

Na szczęście to nieprawda. Tych osób jest zdecydowanie więcej, lecz robią to nieskutecznie. Śmiało przyjmuj się, pracuj tak jak potrafisz, a do tychże osobników (wywąchasz którzy to) po prostu się uśmiechaj. Tylko nie przedstawiaj się "Kubuś". Kuba będzie lepiej ????

Antek

@stary czyli firma stawia na rozwój pracowników i ich w tym wspiera?

Obersturmbannführer

Więc o co Ci chodzi?

Sks

Dla nich najważniejsi są nowo nabycia pracownicy tak zwani nieroby. Człowiek zapiera... Parę lat za 2900 brutto przychodzi nowy (usunięte przez administratora)który zna jedynie obsługę swojego telefonu i na start 3 tysiące przytula nie robiąc nic cały dzień takich osób jest wiele najważniejsze żeby się pośmiać i pościemniac.

SKS

Bo zarząd nas pracowników ma za nic. Woli tych nowych co przychodzą nierobów którzy potrafią przesiedzieć na telefonie lub w WC pół dniówki drugie pół ponarzekać jak im źle oni na dzień dobry dostali 3 tyś brutto a my po kilku latach zarabiamy 2900 brutto i gdzie tu logika ?. Czy się stoi czy się leży wypłata się należy jak najbardziej wiarygodna w Yawal.

nowy
@SKS

ale co Wam nie pasuje ? Nowych pracowników firma musi czymś zachęcić, dlatego jest wyższa podstawa. Jeśli komuś się nie podoba pracę zawsze można zmienić.

Abdul wisi mu lacha

Magazyn... Widać że co po niektórym nie chcę się pracować, byle do końca zmiany, byle stanąć za regałem pogadać spojrzeć w fb iść zajarać linka. Ale to jest normalana sprawa wszędzie ludzie szukają rozrywki,pogadać chwilę,zapomnieć o codziennych obowiązkach, troskach. Ale to co tu się dzieje to jakaś masakra, przychodzą do pracy jak za karę,i to młodzi ludzie po dwadzieścia kilka lat,wiecznie źli obrażeni,non stop jakieś teksty że "zaś tu musiałem(a) przyjść " że dużo roboty. Człowieku przed tobą pół życia to praca. Jaki problem, idź i szukaj innej pracy... nikt cię tu nie trzyma. W innym zakładzie docenią cię bardziej za lenistwo, no i może jakąś premie dostaniesz za obijanie się. Straszne... Życzę wam wszystkim większego dystansu do siebie i mniej jadu, bo każdy zakład (dział)powinien trzymać się razem i być zgranym zespołem, a tu każdy sobie rzepkę skrobię, żeby tylko kogoś pOdpierniczyć,lub dogadać aż ci w pięty wejdzie,nie wszystkich się to dotyczy, bo są ludzie życzliwi i pomocni na których spoczywa nie lada obowiązek i na nich można polegać,są tam ludzie którzy pracują za dwóch a i nawet za trzy osoby,ale to może na całym dziale 5 może 6 osób i chwała im za to. Bo gdyby nie wy to już całkiem jak zakład pogrzebowy :) Przez kilkanaście miesięcy zobaczyłem dużo i widać to gołym okiem co się dzieje,i nie chodzi tu o zarobki bo są jakie są, ale atmosfera na każdej zmianie jest inna i na każdej bardziej nerwowa, ale na zmianie mAłego jescze wtedy majstra to jakaś porażka. Jak bym się dowiedział że mi się taki syn urodzi to na patelnie się spuszczam albo na trawnik,niech to nasienie idzie jak najgłębiej w ziemię. Pozdrawiam wszystkich normalnych.

jhjhjh
@Abdul wisi mu lacha

Twoim zdaniem, która zmiana jest w miarę normalna (na której przyjemnie by Ci się pracowało) i dlaczego ?

jhjhjh
@Abdul wisi mu lacha

Abdul wisi mu lacha, dlaczego nie odpowiadasz skoro spłodziłeś taki elaborat, może dlatego, że wisi ci lacha ? i pomysłów brak na odpowiedź.

@jhjhjh

To na której zmianie pracowało mi się najlepiej zostawię to dla siebie.Nie odpowiadam bo nie zaglądam na to forum, jak co niektórzy kilka razy dziennie(usunięte przez administratora) Tak, już tak bo tam mie pracuje. A i jeszcze jedno, nie nazwał bym tego wpisu elaboratem tylko bardziej prawdą.

Mapet

Zarobki nie tylko na produkcji ale w biurze też nie są ciekawe. Ludzie po 15 lat pracują i podwyżki nie widzieli. Zawsze jakieś wytłumaczenie na to ma zarząd. Brutto 3000. Chyba że masz wtyki u tych co mogą podjąć decyzję. Wtedy i awansuj i premia. i wszystko. Jak nie umiesz podłożach się komu trzeba to musisz robić i najlepiej się nie odzywać. Atmosfera słaba. Ludzie bez chęci do czegokolwiek. Jak z reszta mają mieć ochotę jak płaci im się tyle co kot napłakał...w ogłoszeniach o pracę piszą o super premiach. Ale to chwyt tani dla naiwnych. Tak naprawdę nie wiesz nigdy czy premia będzie czemu się należy lub nie. I nie można się tego dowiedzieć. Bo jak się okazuje nikt nie wie. A dostawanie prrmi to loteria

chłopak
@Mapet

Moje marzenia/życzenia: 1. podwyżki - hm...miały być, ale "pandemia" je mam nadzieję, że TYLKO wstrzymała - oby dla całego zakładu trafiła i sprawiedliwe ;) 2. przydałby się bon turystyczny ;) tzn. chodzi mi o wczasy pod gruszą 3. na święta wielkanocne oraz bożego narodzenia talony, bony lub coś podobnego Ale na plus: 1. wypłata na czas 2. dodatki - miejmy nadzieję, że będą na stałe 3. "premia" - hm... fajnie jak jest - tylko czemu w całości uzależniona od ebity ;)

Chłopaku
@chłopak

Nie ma sensu tracić życia w oczekiwaniu na Twoje marzenia/życzenia w tej firmie. Trzeba iść dalej i szukać lepszej pracy... a jak już znajdziesz to podwyżki, wczasy pod gruszą, bony na święta to będzie dla Ciebie normalność :)

@Chłopaku

w tym roku przypada 30-lecie firmy..... z wiadomych przyczyn raczej o imprezie możemy pomarzyć, ale czy możemy liczyć na gratyfikację $$$$ ????!!!!

Czy w YAWAL S.A. panuje luźna atmosfera?

luźna = przyjazna ;)

Yawal oferuje: - ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę,

Ciekawski

Pracuje w akordzie progresywnym w donoszeniu na wszystkich o wszystko.

ryu

Nie polecam tej firmy nikomu. Szkoda czasu, lepiej poszukac pracy 2 miesiace dluzej ale znalezc porzadna.

kodak
@ryu

Rozwiń temat, dlaczego tak uważasz ?

Ryeek

Pomyśleć, że wszystko zostało rzetelnie opisane, dlaczego nie warto podejmować pracy zgodnie z moimi poglądami, długi już czas nie pracuje w tej firmie ale jak widać nic się nie zmieniło w kwestii nienawiści ludzi i tego kto wciąż został na polu walki, jeden drugiego ciągnie w dół, z kolei znajomości przynoszą odwrotne skutki. Przykre jest to bo kiedyś ekipa była zgraną paczką, a od tych co się zostali słyszy się, że odbywają się tutaj konkursy „Na ile osób dziś doniesiesz”, ile ton przerzucisz na profilach lub metrażu wymalowanego na lakierni, co oczywiście napędza ludzi w ich chorej grze. Tak jak zostało to przedstawione wyżej, nigdy nie można było tolerować donosicielstwa i to się nigdy nie zmieni, a ludzie którzy zaczęli pisać swoje opinie z różnych działów (usunięte przez administratora) Przypadków jest wiele, w biurze jak i na produkcji. Można byłoby się rozpisywać godzinami na temat tego, co się tam dzieje zaczynając od zlikwidowanego działu CNC przez lakiernie i ten nieszczęsny magazyn, który jest ciemnogrodem, bo o biurze nie warto nawet wspominać z tego względu, że jest to (usunięte przez administratora) które nigdy nie wyschnie. Na każdej z wymienionych płaszczyzn, podbojów dokonała pewna specjalistka co w pewien sposób jest fascynującym widokiem, szkoda tylko, że tak prostackimi sposobami. Mam nadzieje, że kiedyś zawita do was słońce i dobry humor oraz te najważniejsze dla każdego - pieniądze, w tych ponurych murach przez wiele lat będzie towarzyszył wam jeszcze brak poczucia własnej wartości, ale zdajecie sobie z tego sprawę będąc tam i tolerując wszystkie zachowania. Pozdrawiam wszystkich, którzy mądrze podjęli decyzje o odejściu i tych, których zwolniono, przynajmniej oczy wam się otworzyły widząc coś poza Yawalem, a raczej tym co po nim pozostało.

Wolny

Jakiś czas temu odszedłem z Yawal. Znalazłem pracę bliżej domu i nie przedłużyłem umowy.Chciałem się podzielić jedną rzeczą,która mnie uderzyła. Skala nieróbstwa jest porażająca. Nie wiem jak firma sobie może radzić na rynku,gdy pracuje się na kwartę gwizdka. Nocka wygląda komicznie. Trzy godziny pracy,a później lajcik,,a kto może znaleźć dziuple to i spanie :-) Może dlatego takie lipne zarobki,że wam się chłopaki i dziewczyny nie chce pracować? Serdeczności.

Chłopaki i dziewczyny z nocki
@Wolny

To super, że znalazłeś pracę bliżej domu, pykniesz rowerkiem nie lejąc do baku, spełniasz się w niej za 2.000zł. i pracujesz sumiennie bez przerwy od dzwonka do dzwonka, nic tylko pozazdrościć! I żałować, że firma straciła takiego pracownika, który pracuje dla idei i przedkłada dobro firmy nad swoje. Ręce same składają się do oklasków.

yung
@Chłopaki i dziewczyny z nocki

Nie narzekajcie. Zarobki może są słabe ale za to musztarda jest już tańsza i smoczki dla dzieci.

Taki

Jakie zarobki są w tej chwili?

Jason
@Taki

Od 3 lat takie same, żadnej podwyżki. Zakład ciągle nie ma i nie ma(w teorii). Z resztą jak już były podwyżki to maksymalnie na co można było liczyć to 1 zł brutto podwyżki....

Taki
@Jason

Oki ile zarobię w magazynie z różnymi dodatkami jak takie są. Ile na początku, co obiecuje i na czym się kończy? Czy uprawnienia suwnica wózek mają wpływ na zarobki?

artek

Dlaczego ludziom którzy pracują na produkcji obniża się etaty, a jednocześnie utrzymuje się na lakierni tego inżyniera, który nic nie wie i niczego nie chce się nauczyć? Jedyne co robi to zadaje wciąż te same pytania. Jeżeli on trafił tu na szkolenie, to mam nadzieję, że za ten swój kurs płaci. Proponuje tutaj poszukać oszczędności, bo takich jak on jest więcej.

Bobek
@artek

Sposòb na te same pytania ,to spisać odpowiedzi na kartce i wręczyć uroczyście przełożonej Pana inżyniera z prośbą o przekazanie podwładnemu.

Franek
@artek

W yawalu został się sam kwiat intelektu i „fachowcy” od włażenia w du...e. Chłop z Aleksandrii miał dobrych (usunięte przez administratora) to kręcił nosem i się krzywił. Dzis ma na szczęście tylko (usunięte przez administratora) i jest jak jest. A co do oszczędności. Ciekawe czy pan prezes, właściciele i dyrektorzy tez pracują za 80 % wynagrodzenia? No i pytanie zasadnicze czemu taka firma pracuje w takim trybie? Skoro inni maja komu sprzedawać i nie Narzekają.

tola
@Franek

jest taka strona zrzutka.pl lub pomagam.pl. Moze w tych ciężkich czasach dla yawalu trzeba zrobić zbiórkę? Napewno konkurencja która sprzedaje i nie weszla w tarcze pare złotych by wpłaciła na tego samozwańczego lidera w branży systemów aluminiowych

chłopak

Brak premii miesięcznej - rozumiem!! Brak dopłaty za nadgodziny 100% - rozumiem!! choć nie do końca ;) Ale brak prezentu na dzień chłopaka - nie rozumiem!! -cytuje ze strony yawal.com "upominki z okazji dnia kobiet, chłopaka"

Marian Magdalen
@chłopak

Jesteś niesłychanie wyrozumiały:) Ja nie rozumiem dlaczego nie ma premii i uczciwej płacy za uczciwe nadgodziny. A skarpetek z polipropylenu i elastanu na dzień chłopaka nie chce, dziękuję. Więcej wydałbym na leczenie grzybicy stóp niż zarobie w Yawalu.

Tutu Rutu
@chłopak

Nie ma fuzekli na dzień chłopaka to pani dyrektor się w tym roku nie postarał.

@chłopak

A rozumiesz uzależnienie dodatków- za brak absencji chorobowej, dojazd do pracy i za niepalenie od EBITY? Gdzie w każdym szanującym się zakładzie jest to podstawą jako dodatek do pensji? Bo ja nie!

Majkel
@ja

Ja to rozumiem. To jest sposób żeby durny plebs odwalił się od pana i nie miał pytań dlaczego zasuwa za miskę ryżu. Kto przecież rozumie czym jest EBITDA?

Marian Magdalen
@ja

Mój Boże, o jakiej EBIDT'cie wy piszecie. Prawda jest taka, że w Yawalu możesz dostać co najwyżej parę skarpet lub kopa w 4 litery. I co najważniejsze TO NIE JEST SZANUJĄCY SIĘ ZAKŁAD(usunięte przez administratora)

@ja

Możesz napisać, czy są inne benefity takie jak możliwość brania udziału w szkoleniach lub solidny pakiet socjalny?

Tutu Rutu
@Marek

Szkolenie to napewno będzie ale BHP a benefity od firmy to pączek raz w roku

00-0
@Marek

A czy ktoś tu pisał o benefitach, że dopytujesz o inne ? możliwość brania udziału w szkoleniach:) tak ,są szkolenia prowadzone jak "stosować kaska" solidny pakiet socjalny:) skąd ty się urwałeś?

Sunia
@Marek

Co do szkolenia - w tym celu warto by się udać do jednego z "Majstrów" z produkcji, wtajemniczeni będą wiedzieć o kim mowa, najlepiej na tzw. nockach, szkolenie w zakresie "spanie na zawołanie" oraz jak dorobić do wypłaty czyli "jak szybko i sprawnie zapełnić torbę czymś co nie należy do nas", o przekręcie z haczykami do wypalania nie wspominając.

Kecaj12
@Sunia

Teraz poszedł o krok dalej, jak przyblokują go z haczykami to nadrabia taśmami klejącymi i to nie jedną rolką a zgrzewkami, prawdziwy "hurtownik", że też za tego pasożyta nikt się jeszcze nie zabrał..., ps, podobno ma w planach zakup większej torby bo ma zamówienia na maski dla lakierników...

yolo
@Sunia

Najwidoczniej dorabia do marnej pensji :)) A nam nie pozwolono korzystać z parkingu bliżej hal produkcyjnych bo rozkradniemy zakład! Bo kiedyś ktoś,gdzieś, coś a tu proszę, jednak to nie my zwykłe robole, zajmujemy się "jak szybko i sprawnie zapełnić torbę czymś co nie należy do nas". A te tony złomu które kiedyś wyparowały za dyrektora "K"! to chyba nie my, zwykli pracownicy produkcji, wynieśliśmy to w reklamówkach.ŻENADA!

Słonina
@Kecaj12

O Taki to handlarz doskonały, rozszerza asortyment ...

lol
@Kecaj12

I jest najlepszy w układaniu pasjansa, a produkcja.... , że wychodzi z żadnym skutkiem, no cóż byleby metry były.

jola

W jakiej kondycji jest obecnie yawal ? Czy to prawda ze kryzys nie oszczedzil firmy i musiala wejsc w tarcze ANTYKRYZYSOWA ? Szkoda by bylo zeby taka firma z 30 letnim stazem przestala istniec przez jakiegos wirusa.

Znafca
@jola

To nie wirus zaszkodził firmie,(usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Trzymam kciuki

niunio
@jola

Kabaretu ciag dalszy ........... heh. Wszyscy spotkamy się w firmie na "A"

szok:0
@niunio

Kiedy? Złożyłeś już wypowiedzenie czy tylko strachy na lachy :)

@jola

Jolu, zanim świat się dowiedział o zarazie, w Yawalu ona była już dużo wcześniej. Dzisiejszy COVID 19 jest zaledwie katarem w porównaniu do wirusa jaki przyszedł do Yawalu kilka lat temu. Wirus Czarna Mamba zniszczyła wszystko co było budowano przez lata i jeśli Yawal przestanie istnieć to nie z winy koronawirusa tylko i wyłącznie z winy tego co zostało zapoczątkowane kilka lat temu.

Zostaw merytoryczną opinię o YAWAL S.A. - Herby

• Jak się pracuje w YAWAL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy YAWAL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YAWAL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YAWAL S.A.