Opinie o SPINKO w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SPINKO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPINKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sztabek, gąsek, wlewek metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPINKO w Leszno

Pracownik♧◇♡♤

Szczęśliwy człowiek lepiej pracuje.....w tej firmie ani uśmiechu I szczęścia nieuswiadczysz!.Trzeba się panowie i panie powoli aż stanowczo ewakuować na dobre z tej firmy za lepszym chlebem.!

Anżej

Jak tam, coś się zmieniło na lepsze? Podwyżki finansowe, a nie norm na maszynach? Czy dalej jest "kryzys"?

XD
@Anżej

Oczywiście że nic nie ma bieda jak nwm a znów chodzą plotki że mamy robić po 4dni.

Anżej
@XD

To jest najlepsze, ciągle tylko plotki, zasłyszane od ludzi z biurowca. Nikt nie ma odwagi wyjść do pracowników, zrobić ogólnego zebrania i powiedzieć, jak się sytuacja ma. Odważni tylko jak chodzi o zielone wyniki na tablicy. A Ty robolu oraj i się ciesz, że możesz orać.

Już nie muszę pracować w SPINKO i czekać czy coś dostanę ale chciałbym wiedzieć czy niektórzy z przyzwyczajenia narzekają i nadal twierdzą że lepszy w garści wróbel ..... Czekam ....

Myślę, że załoga jest w letargu , brak jakichkolwiek reakcji na wezwanie . Czy to strach obojętnośç lub brak nadziei Związki to kolesie na nich nie można liczyć już od lat Uważam jednak czasy dla motoryzacji są trudne więc należy docenić co się ma Myślę że wielu jest jednak zadowolonych z pracy . A przysłowie mówi "wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma" Głowa do góry żyjcie nadzieją Pozdrawiam

XXX

Czasy dla motoryzacji są trudne? Czy Ty wiesz co piszesz ,czy jesteś jednym z tych zasiadających na piętrach u boku władcy i próbujesz rozładować napięcie -cytuję -,,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma '' uważam że to sformułowanie zaczyna umierać śmiercią naturalną ,ja z żadną pracą się nie żeniłem i żenił nie będę ,ale patrząc na to wszystko co się wyprawia i nas pracowników okrada to ąż się serce rwie aby się ujawnić i stanąć na czele nie patrząc na konsekwencje z tym związane i poderwać wszystkich solidarnie ramię w ramię do zdecydowanego działania i do konsekwentnego rozwiązania problemów płacowych zadawalających wszystkich ,nie zadowolić się propozycją Pana prezesa że znowu wskaźnik premiowy wliczymy do stawki godzinnej i będzie ok NIE rym razem wskaźniki zostają a o podwyżki walczymy ,piszemy zwołujemy spotykamy się i dyskutujemy -czym prędzej tym szybciej -Ludzie nie czekajmy ,Oni to czytają ja o tym wiem święcie i musimy podjąć daleko idące działania ,miłej niedzieli i smacznego obiadu ,KTO JEST ZA ŁAPA WGÓRĘ LUB BUŹKĘ

Tuptup
@XXX

To czemamy, aż się ujawnisz drogi pracowniku ????

Operator Cnc

Oprowadzenie po firmie, następnie sprawdzanie umiejętności czytania rysunku technicznego i korzystanie z przyrządów pomiarowych. Na koniec test sprawdzający umiejętności liczenia (matematyka) i rozmowa weryfikacyjna.

Dlaczego chce Pan/Pani u nas pracować? Ile chciałby Pan zarabiać? Czy ma Pan dzieci?

Do wszystkich pracowników trzeba coś zrobić w tym kierunku bo góra ma nas za nic teraz liczą się pracownicy z Ukrainy im wolno wszystko a my za grosze pracujemy od 3 lat zero podwyszki a sprzedaz cały czas idzie dzien i w nocy trzeba wystosować pismo niech prezes zejdzie znów do nas

Prezes tak na prawdę nie ma zielonego pojęcia co się dzieje na halach. Pokazały to ubiegłoroczne spotkania na salce. Dla Niego liczy się co miesiąc ile jest na plusie i tak na prawdę to mu się nie dziwię. Od zarządzania są dyrektorzy, kierownicy i mistrzowie. Tylko jedni trzęsą portkami przed dyrektorem a inni patrzą czy aby kosz dobrze w liniach stoi... Podwyżek nie ma i szybko nie będzie. Co najwyżej mydlenie oczu kolejnym wskaźnikiem premiowym na który i tak nie masz wpływu. Przez tyle lat to jeszcze takiego chaosu w firmie nie było. Może prezes obudzi się kiedy już zamontują te 40 kamer i zobaczy co tak naprawdę dzieje się na zakładzie.

XXX

Zasady stosowania monitoringu wizyjnego w miejscu pracy reguluje Kodeks pracy. Ale pamiętajmy, że w momencie nagrywania obrazu przez kamery, obejmującego wizerunek pracowników, dochodzi do przetwarzania danych osobowych. Zatem pracodawca w tym przypadku powinien również brać pod uwagę przepisy RODO.Nagrywasz? Informuj Pracodawca korzystający z monitoringu powinien poinformować osoby, które potencjalnie mogą zostać nim objęte, o tym, że monitoring jest stosowany i jaki obszar jest nim objęty. Powinien spełnić także obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, czyli m.in. podać swoją nazwę, adres, obszar oraz cel monitorowania, okres przetwarzania danych – co ma również istotne znaczenie dla dochodzenia roszczeń, czy też wskazać ewentualnych odbiorców danych.Każdy z nas w przeddzień startu monitoringu powinien otrzymać odpowiedni dokument do podpisu informujący nas o w/w celu i obszarze monitoringu z kopią dokumentu dla każdego pracownika i tego należy żądać ,,papier jest papier,, nie w gablocie nie na płocie ale u mnie w tablecie mam podkładkę w razie co pamiętajcie kiedyś może się to znacząco przydać

@XXX

Kilka kamer przecież już funkcjonuje na halach a jakoś nie przypominam sobie aby ktokolwiek dostał jakiś papier. Jedyne co dostali to nagrodę od działu BHP w postaci nagany i braku premii za brak czapko-kasku na odlewni co uwieczniły owe kamery.

iniemamocny

a jesteś Prezesem, albo pracownikiem działu kadr, że musisz o wszystkich naganach i upomnieniach wiedzieć?

do XXX

Wreszcie ktoś się odezwał i mądrze pisze.Tak trzymać

solidarny

Koledzy i koleżanki od poniedziałku 14,09 nie udzielamy pomocy nie uczymy i nie szkolimy osób z Ukrainy , z tego co mi wiadomo żaden z pracowników szeregowych nie posiada do tego uprawnień .Ten Pan u góry który jest odpowiedzialny i decyzyjny za zatrudnienie osób z Ukrainy niech zejdzie na dół i szkoli ich sobie ,wszyscy wiemy o kogo chodzi ,a za ewentualne reklamacje wynikłe z winy pracownika z Ukrainy niech koszty ponosi firma pośrednicząca w zatrudnieniu ich ,bo łatwo jest kogoś wcisnąć ,ale wziąć odpowiedzialność za niego już trudniej ---DLACZEGO TO MY MAMY BYĆ ZNOWU POSZKODOWANI PYTAM SIĘ i ŻĄDAM ZEBRANIA Z PANEM PIOTREM B.POROZMAWIAJMY O PODWYŻKACH ,STAWKACH ,PREMIACH i NASZYM SOCJALU ''GDZIE ON SIĘ PODZIAŁ ''

Młody
@solidarny

Szkoda mi pracowników z największym stażem którzy połowę życia przepracowali w spinko a nie dostaną należnych jubileuszówek. Mam nadzieję że pójdą na piętro się ubiegać o to. W ogłoszeniu na operatora jest zapis o bogatym pakiecie socjalnym. Ktoś widział jakiś social w spinko w ostatnim czasie? Coś mi się wydaje że ktoś tu niedługo wyjedzie na taczce. Przykre jest patrzeć na to co się dzieje z firmą z tak ogromnym potencjałem.

Bo tak będzie :)

@Młody

A co pisze niżej? Bogaty pakiet socjalny i nie ma być bonów na święta. Brawo. No co jak zawsze kłamią w tym są najlepsi. A jak tam zielona góra dalej ich sponsorujemy i pracujemy na nich czy już lepiej?

Franek
@Michał

Pracujemy dalej i podwyżkach można zapomnieć. Lepiej zatrudnićludzi z Ukrainy. Tania siła robocza. A ze będzie mnóstwo braków o reklamacji trudno jak zawsze polityka tej firmy może się udać, pomieszać detale i może będzie dobrze.

@solidarny

Witam dlaczego czekać do 14 września zatrzymać produkcję od 1 września niech popracują ludzie z Ukrainy i związki zawodowe zobaczymy jak na tym wyjdą rzućcie listę na podpisy żeby prezes zszedł na dół do ludzi takich jak my zwykli pracownicy

XXX

Wrzesień 2021 musi coś zmienić się w firmie w stosunku do naszych wynagrodzeń ,dość tego harowania za grosze ,najniższa krajowa już dogoniła co niektórych pracowników ,nie mówimy tu o premiach bo więcej ich nie mamy niż mamy ,ciągłe reklamacje wyciągane chyba z rękawa aby tylko obciąć pensje za nie wykonany plan brak premii -kogo wina że maszyny stoją ?nas pracowników? NIE to nie my jesteśmy za to odpowiedzialni .wina jest po stronie naszych przełożonych mistrzów ,kierowników ,planistów oraz dyrektora produkcji ,ale oczywiście ukarać należy robola ,bo komu innemu zabrać jak nie nam ,na kim odrobić stratę ? Na nas ,ludzie obudźcie się czy wy nie widzicie co oni z nami robią ,zamiast iść do przodu my cofamy się poziom naszych wynagrodzeń jest nie do przyjęcia i musi nastąpić definitywna zmiana w stosunku do nas pracowników wrzesień 2021 po wakacjach musi obfitować w zebrania i dyskusje nie z kierownikami wydziałów ale z samym prezesem i muszą zostać postawione pewne warunki które musimy wspólnie wynegocjować i trzymać się ich konsekwentnie ,za każdym razem to my zawsze zgadzaliśmy się na ustępstwa -odrobki na początku roku , wykorzystanie naszych urlopów w związku covidem wstrzymanie gruszy i innych świadczeń ,obcięcie pensji ,chorobowe 80%minus =60% a zauważyliście aby produkcja i wysyłki towaru wyhamowały ,wręcz przeciwnie -załadunki odbywały się i odbywają nawet nocą ,firma dokonała zakupu nowych maszyn -chwała im za to a raczej NAM ROBOLOM bo to my wypracowaliśmy kapitał na ich zakup -nieważne na raty czy nie ale zostały zakupione ,dlaczego jeszcze na nich nie pracujemy ? kto jest odpowiedzialny za ich przestój ,stoją już pół roku i generują tylko koszty na które znowu my musimy zasuwać bo komuś czegoś się tam nie chce i ma to gdzieś .Polityka płac w spinko jest nie adekwatna do zajmowanych stanowisk kierowniczych i dyrektorskich oraz wykonywanych prac przez co niektóre osoby na tych stanowiskach ,apeluję do was ludzie obudźcie się z tego letargu który funduje nam zarząd .odrzućmy całkowitą współpracę ze związkami zawodowymi --W SPINKO NIE MA PRAWDZIWYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH SĄ TYLKO LUDZIE UKŁADAJĄCY SIĘ JAK HORĄGIEWKI NA WIETRZE czy poda mi ktoś przykład co związki zrobiły dobrego dla pracowników -raczej nie -no chyba że paczki na gwiazdkę ale sumując składki roczne w przełożeniu na paczkę to wolę sobie ją sam zrobić za te pieniądze

Kevin

Czy leci z Nami pilot?

Bob
@Kevin

Tak, ale robi beczkę bez Drążka ;)

XXX

Dodatkowy podatek 9% który niebawem dotknie prezesa i zasiadających w zarządzie z powołania czyli dotychczas płacony w 32% wzrośnie do 41% dotknie was pracowników , znowu pod górkę ,jakie motywacje musi podjąć zarząd aby ludziom pracującym bezpośrednio na produkcji działo się lepiej i z chęcią chciało się iść do pracy ? Nie wiem czym to jest uwarunkowane ,inflacja rośnie pensje stoją w miejscu ,brak słów

piotr

Kto pomalował te pasy? A nie stać was na miejsca dla niepełnosprawnych?

rtoip
@piotr

i jak myślisz piotr kto stanie na tych miejscach?, jak w Spinko połowa jest z grupą niepełnosprawności i posiada kartki?

@rtoip

Kto pierwszy ten lepszy. Czy wiadomo co z wczasami pod gruszą, czy będą? ( Jubileusze wypłacili, a nie miało być dlatego pytam). Firma dobrze prosperuje mimo covida. Dużo pracy o zamówień.

Łukasz P.
@rtoip

A co niektórzy stają na środku wjazdu białym renault Clio i mają gdzieś że utrudniają wjazd i wyjazd z parkingu. Oczywiście nie wspominając o tych co blokują innych biała mazdą lub niebieskim VW cabrio.

Gruby
@Łukasz P.

Ten biała Mazdą najgorszy, burak :D

@Gruby

Znam człowieka. Ostatnio się nawet obciął aby nie można było go poznać. (usunięte przez administratora)

@piotr

kto parkuje ciemną auriską centralnie na pasach? nie można gdzieś indziej? centralnie z chodnika się wchodzi na auto człowieku zrób cos dla innych i stawaj obok pasów, co?

Obserwator

Kto taki kozak parkuje na miejscu dla zarządu?

Markmarku

@Markmarku

Nie pasujesz do rysopisu

Jbl

@Obserwator

nie ma miejsc dla niepełnosprawnych to mozna tam parkować

nickozja
@piotr

Pomalowano linie na miejscach zarządu, niby fajnie, pasy - OK, ale przydałoby się wytyczyć i namalować linie na całym parkingu. Wystarczy że dwie osoby staną na pustym parkingu gdzie im pasuje i tracimy cenne miejsca a stare linie z czerwonej kostki są kompletnie niewidoczne. Lepiej zamiast trawnika by zrobili z 20 miejsc, trawnik pewnie dużo kosztuje a nie jest jakiś specjalnie reprezentacyjny i potrzebny

rtoip
@nickozja

poczytaj wymogi odnośnie ilości zieleni w strefie, w której jest Spinko

VacekPlacek

Firma, w której zatrudniane są młode pełne wdzięków niekompetentne dziewuchy, które jedyne co potrafią to zawrocic w głowie starym kawalerom. Dlaczego nie są zatrudniani profesjonalni faceci?

@VacekPlacek

A co złego w tym, że można popatrzeć na fajne laski? Jesteś homo czy co?

Mariuszzzz
@VacekPlacek

VacekPlacek woli paczeć na wacki :D

XXX

„Związek zawodowy to dobrowolna i samorządna organizacja ludzi pracy, powołana do reprezentowania i obrony ich praw, interesów zawodowych i socjalnych. Jest ona niezależna w swojej działalności statutowej od pracodawców, administracji państwowej i samorządu terytorialnego oraz od innych organizacji ,Są dwie drogi prawne do utworzenia w firmie organizacji związkowej: utworzenie całkowicie nowego związku zawodowego stworzenie komisji związkowej przy już istniejącym związku zawodowym. Ta opcja jest najlepsza wybrać władze organizacji związkowej (zarząd i komisję rewizyjną) przesłać kopii dokumentów do centrali związkowej, przy której chcemy założyć organizację związkową, w celu zarejestrowania nowej struktury. Nie ma obowiązku ujawniania pracodawcy faktu utworzenia zakładowego związku zawodowego ani imiennych list członków.

@XXX

Kim jesteś xxx? Masz sporą wiedzę. Może nam pomożesz jak uzyskać podwyżki. Tak źle u nas to wygląda czy jak czy jest dobrze?

@Janek

Jest źle to prawda ,socjale zawieszone ,obciążenia reklamacjami bezpośrednio spadają na was pracowników którzy są najważniejszymi trybami tej maszyny zwanej Spinko,choć często nie z waszej bezpośredniej winy, podwyżek pensji żadnej tylko zabrali premie podzielili na godziny i dołożyli ,pewnie-lepiej wygląda na papierze ale w portfelu tak samo bez zmian od 3 lat ,brak waszej solidarności pracowniczej doprowadza tylko do chaosu między wami a czasami do wrogiego patrzenia na siebie ,zmobilizujcie się w końcu wszyscy i zacznijcie działać ,''DZIAŁAĆ KONSEKWENTNIE'' prezes jak już wspomniałem On nie wie o bardzo wielu rzeczach które się dzieją na wydziałach,Jeżeli nie możecie zadziałać osobiście lub się czegoś obawiacie chciejcie aby udostępniono wam skrzynkę ,dosłownie skrzynkę na listy do której włożycie swoje spostrzeżenia na temat pracy co wam się nie podoba i co by można zmienić by wszystkim było lepiej tzw,SKRZYNKA PREZESA i tylko On ma do niej dostęp

@XXX

Wszystko fajnie tylko czemu tutaj zgrywasz bohatera a nie zadziałasz czegoś w firmie na poważnie?

Janek

Niektórzy mają problem z trafieniem dlaczego?

Zwiazek
@XXX

Piotr przestan wymyślać. Kazdy wie kto chodzi po firmie na fajke i mowi ze chce byc niwym szefem zwiazkow zawodowych.... No ale tylko duuuuuzo mowi jak zawsze :) Lepiej zigenie ogarnij....

Zbychu
@Zwiazek

Pytanie z innej beczki. Pracy i wysyłek jest dużo więc czy w związku z tym będą jakieś podwyżki? Przydałoby się parę groszy więcej bo wszystko zdrożało a na premie lepiej nie liczyć.

Robol2
@Zbychu

Na podwyżki w tej firmie mozesz zawsze liczyć ;) Oczywiście norm na maszynach a nie płacy :D

Sławek się zwalnia, Lechu się zwalnia... Pracownicy z długoletnim stażem. I to nie jest kwestia wypalenia zawodowego. Mimo upływu roku czasu, od pierwszych super świetnych rozwiązań związanych z "pandemią", firma dalej liczy na to, że ludzie wierzą w to, że jest kryzys. Owszem, jest - w postaci gorszej jakości narzędzi, klamki w męskiej toalecie, która czekała miesiąc na zamontowanie, w postaci bajzlu na halach. Bo w ilości produkowanych detali to jakoś kryzysu nie widać.

Jachu
@Andrzej

A wiadomo co z wczasami pod gruszą? Jubileuszowe wypłacili więc grucha może ruszy.

Który Lechu?

Pawel
@Rambo

Ten z Dzialu Okrawania Laserem PiV

Xzy

Co się wydarzyło w Spinko że jest takim szum? Slyszałem o wypadku pewnej kobiety przy maszynie. Brak kompetencji pracownika czy może wada maszyny?

@Xzy

A jak myślisz? Wiadomo że wada maszyny. Każą robić na popsutych to jak ma być? Nie wspominając o normach z kosmosu, człowiek się spieszy i jest jak jest. A gdzie bhp? Na kawie...

Haha
@Janek

pracując z takimi Jankami to gdzie ma być? wiadomo, że na kawie

@Haha

Chodzi głównie o duże normy. I nikt z tym nic nie robi. Oraz o awaryjność maszyn.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SPINKO?

Ogólnie jest fajnie.

Janusz

Mam pytanko czy w maju będą jakieś podwyżki? Sytuacja firmy mimo covida jest bardzo dobra, dużo zamówień, pracy i cały czas przyjmują ludzi.

Zwolniony zadowolony

Najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w tej firmie to taka, że mnie zwolniła i za to wypłaciła mi prawie 20 tysi. Dzięki❤️ Jesteście najlepsi, życzę innym też takiego szczęścia ????

Iga
@Zwolniony zadowolony

To znaczy że zarabiałeś tam 6,5 na rękę?! Nie rozśmieszaj mnie!

@Zwolniony zadowolony

Mnie na nieszczęście nie zwolnili. Szkoda. Niech powiedzą następnym razem, że dostaniemy dobre odprawy to sami chętni się znajdą:)

@Iga

Były odprawy plus odszkodowanie za skrócone wypowiedzenie.

KAMIL
@Zwolniony zadowolony

To kup sobie teraz rower albo jakieś auto abyś miał czym jeździć do Awiluxu

Ojciec
@Janek

Na pocieszenie. Spinko dużo pracy i dużo wysyłek tak jak Lfp , z tą różnicą że Lfp na święta ponad 1000 zł dla pracowników. Pozdrawiam

Lfp
@Ojciec

Dokładniej 1200 zł na rękę

Rekrutacja

Nadal szukamy operatorów CNC i operatorów maszyn odlewniczych. Może warto spróbować a nie czytać nierzetelne i krzywdzące opisy.

Jacko
@Rekrutacja

Ja czekam na odzew od jesieni 2018 roku, coś u was jest nie tak z tą rekrutacją...

JM
@Rekrutacja

Rekrutacja kłamie. Prawda ich w oczy kole. To co się dzieje na żeliwie to istny cyrk... Kierownika tylko kolor zielony interesuję a nic nie umie zaradzić. Straszna rotacja wśród pracowników.

Alu
@Rekrutacja

Nierzetelne? Mam nadzieję, że napisał to ktoś z produkcji kto chociaż ma trochę wiedzy na temat tego jak pracuje się zwykłym operatorom w tym zakładzie, bo z taką osobą mógłbym dyskutować. Nie z kimś kto siedzi za biurkiem pączki kawą popija i podejmuje decyzję kto się nadaje, kto nie do tej nieuczciwej pracy w stosunku co do zarobków, atmosfery i wymogów.

@Rekrutacja

No i bedziecie szukać. Nikt do was nie przyjdzie za takie pieniadze. Niezrozumiale, ze firma automotive i nie ma kasy. Przecież pracujecie dla najlepszych. Moze czas zacząć deski heblować.Dajcie ludziom podwyżki to moze zamką usta i coś się zmieni.

Takewondo
@Obserwator

Marne pieniądze to jedno, ale jaka opinia poszła o firmie na miasto o tym jak się ludzi traktuję i zwalnia z dnia na dzień. Tyłu zwolnili a teraz co, szukają nowych jeleni? Było przetrzymać pracowników chociaż z miesiąc to by problemu nie było. Poza tym na ile będą zatrudniać, na 3 miesiące i znowu wywalą połowę... Ponoć robota jest do końca roku, potem znowu będzie kiepsko i znowu zwolnienia.

Piter
@Rekrutacja

Krzywdzące? Okej to jakie zarobki ? Bez premii ? Najniższa krajowa. Piszemy tylko prawdę.

Pitchblack
@Rekrutacja

Rekrutacjo ,żyjesz w innym świecie oderwanym od realiów na wydziałach. Kompletnie nie macie pojęcia co dzieje się we firmie.A krzywdzące jest najbardziej podejście do pracownika i braku podwyżek od sześciu lat.

Leszno
@Rekrutacja

Nie pracuję w Państwa firmie, ale wciąż się przymierzam. Zdaję sobie sprawę z tego, że niektóre opinie piszą malkontenci, nie mając nic sensownego do wniesienia w rozmowę. Niestety MNIE jako być może przyszłego pracownika Państwa firmy bardzo zniechęca nie tyle marudzenie co brak Państwa reakcji co dla mnie jest równe zgodzie temu co piszą powyżej. Pracownicy pytają i opisują jak jest. Widocznie taki jest fakt? Państwo poza "odszczekaniem" o krzywdzących opiniach nie napisali nic rzetelnego, nigdzie nie zaprotestowali. Zdaję sobie sprawę, że większość ma tutaj do napisania tzw. hejt, a ci z dobrym zdaniem w ogóle tutaj nie zaglądają, bo są zadowoleni. Zadałem pytanie o płacę na konkretne stanowisko w mojej opinii bardziej zaawansowane. Jeśli chcieliby Państwo się wykazać troską o dobrą opinię firmy mogli Państwo podjąć rozmowę. Przykre to, że potencjalny kandydat jest pomijany, a interweniuje się wtedy gdy opinie są niepochlebne...

Seraf
@Leszno

Nie czytaj durnych komentarzy, przyjdź zobacz, atmosfera super, zarobki takie że do rajchu nie oplaca się jechac, spoko ziomki na działach, na każdym jakiś kret :) ale to chyba wszędzie tak jest :)

Hulajnoga
@Rekrutacja

Za tę morderczą pracę na tokarkach i odlewni każdy powinien zarabiać minimum 5000 na rękę bez premi i bez nadgodzin. A nie, że bez podwyżek od sześciu lat i jakiś wskaźnik premiowy wliczony w stawkę czyli kupka gówna przerzucona na drugą kupę gówna. Połowa biurowca lewusów fajkowiczów, pączkożerców i kawowiczów opowiadaczy o odlatujących bocianach - won!

Stary
@Hulajnoga

Chyba Cię pogięło, idź i szukaj lepszej pracy przecież podwyżki były w ostatnich latach Co do socjalu to wnioski kierować do związków I brać się do pracy!!!!!!

Ojciec
@Stary

No masz rację. Co umowę miałem około 30 groszy . Trochę mało ale podwyżka to podwyżka:)

Automatyk
@Rekrutacja

A ile można dostać na starcie jako elektryk

Damiano_UR
@Automatyk

Na początek 2500zl netto dostaniesz - chyba, że wynegocjujesz sobie lepszą stawkę. Po 3msc. masz obiecaną podwyżkę i premie, z których dwie są w zasadzie wirtualne i nie masz jako elektryk na nie wpływu. O bogatym pakiecie socjalnym ktoś już wspominał - na chwilę obecną nie ma. Patrząc na zakres obowiązków, który nie obejmuje wyłącznie elektryki to kolorowo nie jest. Powodzenia.

Romeusz
@Rekrutacja

Zgadzam się napewno nie z tymi pajacami mistrzami i remiksami nic nie warte bydlo

Zostaw merytoryczną opinię o SPINKO - Leszno

• Jak się pracuje w SPINKO?

Zobacz opinie na temat firmy SPINKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPINKO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 11 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPINKO?

Kandydaci do pracy w SPINKO napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPINKO