Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Wrocław

Kierowca :)

Szanowny Panie. To nie jest wina kierowców MPK, że przyjeżdżają czasami i 40min opóźnieni. Mieszkamy w dużym mieście gdzie ciągle są realizowane jakieś inwestycje a co za tym idzie? To, że 3/4 miasta jest rozkopane a korki nie biorą się znikąd.... Niestety

Dzień dobry. Czy tak, jak było w roku 2019 jest możliwa praca na umowę zlecenie jako motorniczy? Mam ważne pozwolenie i interesuje mnie odświeżenie sobie jazdy.

@Piotr

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą jako pracodawcą, jednak aktualnie zatrudniamy motorniczych wyłącznie na podstawie umowy o pracę. Jeżeli zdecydowałby się Pan na nawiązanie stałej współpracy, to zapraszamy do aplikowania przez stronę https://mpk.wroc.pl/kariera/praca-w-mpk-wroclaw Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska MPK Wrocław

Aktualność
MPK pobiegło dla chorych i niepełnosprawnych dzieci

22 maja prawie 11 tys. uczestników  wzięło udział w tegorocznym Biegu Firmowym. Wśród nich znalazło się 30 pracowników MPK Wrocław, którzy zdecydowali się swoje zamiłowanie do sportu wykorzystać do celów charytatywnych.

Bieg Firmowy to coś więcej niż sztafeta biegowa. To idea, w ramach której 5-osobowe zespoły firmowe mogą realnie wpłynąć na życie małych bohaterów - podopiecznym Fundacji Everest. Dzięki społecznemu zaangażowaniu firm takich jak MPK Wrocław, na przestrzeni 15 edycji Biegu, 39 chorym i niepełnosprawnym dzieciom udało się przekazać już ponad milion złotych.

W MPK Wrocław kochamy sport: mamy swoją drużynę piłkarską, zapalonych biegaczy, gramy razem w siatkówkę i koszykówkę. Wszyscy pracownicy mają również możliwość korzystania z kart Multisport, dzięki którym mają dostęp do kilkuset obiektów sportowych na terenie całej Polski.

Aktywnie współpracujemy również z wrocławskimi klubami sportowymi – m.in. piłkarskim Śląskiem, Gwardią , WTS Spartą, Ślęzą czy drużyną Panthers Wrocław – starając się wspólnie zachęcać mieszkańców Wrocławia do aktywności fizycznej i komunikacji miejskiej.

Zdrowy styl życia jest bardzo ważny w naszej pracy, w której znaczna część załogi spędza codziennie godziny za kółkiem autobusu czy pulpitem tramwaju. Możliwość zaangażowania się w pomoc innym to dla nas dodatkowa motywacja do regularnego uprawiania sportów.
Ela

Nocne autobusy nie wyświetlają numeru ani trasy przez co nie da sie dojechac do celu

@Ela

Dzień dobry, wszelkie uwagi dotyczące realizacji kursów, czystości pojazdów, pracy naszych kierujących czy kontrolerów itp. prosimy zgłaszać poprzez stronę: www.mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/obsluga-pasazera/wyslij-do-nas-zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zweryfikować zgłoszoną sprawę oraz wdrożyć działania dążące do jej rozwiązania. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Iza.z.matiza

Stojąc na przystanku ogród botaniczny na autobus "c" kierownica się nie zatrzymał jeszcze beszczelnie się zaśmiał. To za przeproszeniem jego zastany obowiązek zatrzymać się na przystanku. Nie pisało nic że przystanek nż. Więc nie rozumiem tego kompletnie. Była to godzina 17:31 (normalnie miał jechać 17:28). Bez pozdrowień

Rysiek.z.opla
@Iza.z.matiza

Problem w tym że autobus linii C niema tam przystanku.

@Iza.z.matiza

Dzień dobry, wszelkie uwagi dotyczące realizacji kursów, czystości pojazdów, pracy naszych kierujących czy kontrolerów itp. prosimy zgłaszać poprzez stronę: www.mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/obsluga-pasazera/wyslij-do-nas-zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zweryfikować zgłoszoną sprawę oraz wdrożyć działania dążące do jej rozwiązania. Jednakże potwierdzamy informację z poprzedniego komentarza: autobus linii C nie zatrzymuje się na przystanku "Ogród botaniczny". Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Oliwka

Pozdrawiam Pana motorniczego tramwaju na linii 2 w stronę krzyk o 13:25 jechał objazdem przez galerię dominikańska. Miły pan który wstał, przeszedł się po tramwaju i poinformował wszystkich że jedzie przejazdem. Powtórzył komunikat kilka razy i doradził gdzie się najlepiej przesiąść żeby dojechać tak gdzie się chce.

@Oliwka

Dzień dobry, bardzo nam miło, że doceniła Pani profesjonalizm naszego pracownika. Jednakże uprzejmie prosimy o przesyłanie informacji dotyczących pracy naszych kierujących poprzez stronę: www.mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/obsluga-pasazera/wyslij-do-nas-zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zidentyfikować pracownika i przekazać mu podziękowanie. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Plesiu

Nie polecam MPK Wrocław zawsze czekam na autobus to się spóźnia 10 minut, a jak czasami się spóźniam z 10 sekund i kierowca autobusu widzi w lusterku jak biegnę to specjalnie odjeżdża oficjalnie nie polecam ????

@Plesiu

@Plesiu

A jaką inną komunikację miejską polecasz? Skoro odjechał to musiał mieć zielone światło. A oni nie mogą czekać bo już spóźnieni będą na następnym przystanku. Spóźnienia nie są raczej winą kierowcy tylko całego miasta

Mag

Wystawili Państwo ofertę pracy na magazyniera i po jakimś czasie już jej nie było. Czy będzie jeszcze ta oferta pracy. Nie zdążyłem wysłać CV

@Mag

Dzień dobry, ogłoszenie jest już nieaktualne. Zapraszamy jednak do śledzenia naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Rocker

Witam, piszę to na temat niskiej kontrolerki o blond włosach która jechała dziś autobusem nr D -giełdowa centrum hurtu. O 12:50 podchodząc do niej z myślą o zakupie biletu przez brak możliwości kupienia biletu w autobusie, ze względów nagle nie działającej mi zbliżeniowo złamanej karty płatniczej ,to zamiast biletu dostałem mandat. Nie zostałem wogóle przez nią poinformowany że mandat jest wypisywany i w nieodpowiedni sposób żądała jeszcze podpisu. Więc albo nie lubi tej pracy, albo się do niej kompletnie nie nadaje.

@Rocker

Dzień dobry, wszelkie uwagi dotyczące realizacji kursów, czystości pojazdów, pracy naszych kierujących czy kontrolerów itp. prosimy zgłaszać poprzez stronę: www.mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/obsluga-pasazera/wyslij-do-nas-zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zweryfikować zgłoszoną sprawę oraz wdrożyć działania dążące do jej rozwiązania. Jednocześnie informuję, że na naszej stronie https://mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/obsluga-pasazera/wezwania-do-zaplaty znajdzie Pan wszelkie informacje o wezwaniach do zapłaty i ewentualnych odwołaniach od wystawionego wezwania. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Elektryk

Witam, ile zarabia w MPK Wrocław elektromechanik z ponad 3 letnim doświadczeniem w naprawach autobusów komunikacji miejskiej?

@Elektryk

Dzień dobry, ofertę finansową ustalamy i składamy osobie wybranej w procesie rekrutacji i jest ona powiązana z umiejętnościami kandydata, a nie jego stażem pracy. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Filip

Z jakim wyprzedzeniem znany jest grafik pracy motorniczego? Wiem ze jest to praca zmianowa; w jakich godzinach mniej więcej się pracuje i ile jest to zmian (2?3?)?

@Filip

Dzień dobry, pod koniec każdego miesiąca pracownicy dostają plany na kolejny miesiąc, natomiast w ciągu miesiąca są robione tzw. plany dzienne (uwzględniające zmiany, nieobecności itp.) na ok. 2-3 dni do przodu. Praca motorniczego to właściwie praca dwuzmianowa - od bardzo wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych. Ws. szczegółów zapraszam do kontaktu z Działem Rekrutacji - 71 325 08 10. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Motorniczy

Z tym kursem To prawda . Śmieszne jest to że osoby którym udało się zdać Wenetrzy i Panstwowy egzamin jazdy o ile nie musiały wykupić dodadkowych godzin 1godz.=150zl robią prezenty podarunki Instuktorom jak by pana Boga za nogi złapali . Sama praca jest ciężka dużo skupiena i uwagi Samochody pieszy z pieskiek który na pasach wchodzi pod tramwaj itp. I nagminne dzwonienie i do centrali przez motorniczych na motorniczych , Tak (usunięte przez administratora)to standard potem tłumaczysz sie przed szefem Wesoło i miło nie jest dzikie rodeo. Przerwy na zajezdiach jak bedziesz poza czasem np - 10min bo korki to masz 10minut mniej przerwy glatego są opuznienia notoryczne. Czasem o cherbacie cieplej zapomnij przez cały dzień . Toaleta tylko na pętli Siku a jak 2jka:) To trzymasz az do pętli ipełne spodnie albo Pampers

PiTer

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy na stanowisku kierowcy. Pracuje trzeci miesiąc i chyba do emerytury tak zostanie :)

Novy

Witam, czy jazda z kierowcą patronem jest płatna? Czy traktowana jako bezpłatne praktyki.

@Novy

Dzień dobry. Jazdy z patronem następują już po zatrudnieniu - w pierwszych dniach pracy. Jest to zatem normalny czas pracy, za który pracownik otrzymuje wynagrodzenie. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Aktualność
MPK Wrocław jest firmą świadczącą usługi transportowe i to właśnie kierowcy oraz motorniczowie stanowią główny trzon naszej działalności. Ale żeby sprawnie funkcjonować, jak każda firma potrzebujemy solidnego zaplecza administracyjnego. W naszej Spółce stanowi ono 15% zatrudnionych pracowników.
Wśród stanowisk biurowych znajdują się takie o wąskiej specjalizacji, jak np. specjalista działu planowana ruchu, dyspozytor centrali ruchu czy technolog, ale i te znane wszystkim i występujące niemal w każdej firmie, np. księgowe czy specjaliści ds. zamówień
Jeśli również Ciebie interesuje praca w solidnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, z bogatą historią, sięgającą roku 1945 - dołącz do nas. Aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska starszej księgowej/księgowego i specjalisty ds. kadr.

Naszym, poza umową o pracę oraz fajną atmosferą oferujemy:

Jeśli spełniasz warunki i interesuje Cię nasza oferta, aplikuj przez stronę:   http://www.mpk.wroc.pl/kariera/praca-w-mpk-wroclaw

Dzień dobry , czy trwa jeszcze rekrutacja na kurs motorniczego który ma się odbyć 31.08.2021.? Gdzie można składać podania. ? Dziękuję

@Marcin

Dzień dobry, rekrutacja na kurs jest już zamknięta. Zapraszamy do śledzenia oferty na stronie https://mpk.wroc.pl/kariera/praca-w-mpk-wroclaw i aplikowania na przyszłe kursy, gdy pojawi się na niej ogłoszenie o naborze. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Taikun

Witam, mam pytanie kiedy będzie kurs na kierowcę autobusu ? I jakie są wymagania ? Jest jakiś wymagany wiek ? Pozdrawiam

@Taikun

Dzień dobry. Na najbliższy kurs, który rozpocznie się w czerwcu, rekrutacja jest już zakończona. Na ten moment nie mamy jeszcze informacji na kiedy planowany jest kolejny. Zachęcamy do śledzenia naszej strony https://mpk.wroc.pl/kariera/praca-w-mpk-wroclaw, na której informujemy o naborze na kursy, kiedy już znana jest data ich planowanego rozpoczęcia. Poza tą stroną, wymagania dot. uczestników (m.in. wiek min. 24 lata) i szczegóły kursu znajdują się również w artykule na GoWork, który znajduje się pod adresem: https://bit.ly/3sfKRfb Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Witam. Ile trzeba czekać na odpowiedź w sprawie pracy ?(kurs na motorniczego)

@Gość

Dzień dobry. Czas oczekiwania na kontakt w przypadku rekrutacji dot. kursów to średnio 2 tygodnie od momentu złożenia aplikacji. Pierwszy kontakt następuje drogą elektroniczną, w związku z tym proszę śledzić regularnie swoją skrzynkę mailową. Bez względu na decyzję, każdy kandydat otrzymuje informację zwrotną. W razie pytań proszę o kontakt z Działem Rekrutacji: 71/325-08-10. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Franek

Dzień dobry mogę powiedzieć tylko tyle wielka porażka linia 602 dnia 10.04.2021r. sobota pasażerów w autobusie ma być 42 osoby jadzie ponad 60 wradza z pracy ponad 60 nic z tym nie robią, w tygodniu liczą ludzi i jedzie z 5 autobusów ( spoko wdety jest) ale na wikeendy porażka na maksa za tydzień jak ma być tak samo dzwonię na policję i telewizję. Pozdrawiam cały zespół MPK

@Franek

Dzień dobry, wszelkie uwagi dotyczące realizacji kursów prosimy zgłaszać poprzez stronę: www.mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/obsluga-pasazera/wyslij-do-nas-zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zweryfikować zgłoszoną sprawę oraz wdrożyć działania dążące do jej rozwiązania. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji.

Pppp

Witam, którego dnia miesiąca wysyłana jest wypłata?

@Pppp

Dzień dobry, pensje w MPK otrzymujemy do 10 dnia każdego miesiąca. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 130 ocen.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.