Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Wrocław

Praca magazynier

Dzień dobry, w związku z Państwa ogłoszeniem na stanowisko magazyniera, prosze o udzielenie odpowiedzi w jakim przedziale finansowym przewiduja Państwo zarobki.

@Praca magazynier

Dzień dobry, ofertę finansową ustalamy i składamy osobie wybranej w procesie rekrutacji. Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Witam, kiedyś widziałem ogłoszenie, że szukają Państwo osoby do sprzątania autobusów. Moje pytanie brzmi , czy jest taka możliwość, żeby była to praca dodatkowa w godzinach popołudniowych- wieczornych. Dziękuję za informacje.

@Marek

Dzień dobry. Rekrutacja na to stanowisko jest już zakończona. Zapraszam do śledzenia ofert pracy na naszej stronie https://mpk.wroc.pl/kariera/praca-w-mpk-wroclaw i aplikowania w przyszłości. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska MPK Wrocław

Jacek

Witam,chcialem zapytac czy jest jakas nauka tras przed rozpoczeciem pracy na konkretnej lini?

Praca magazynier

Dzień dobry, Bardzo proszę, o udzielenie informacji jaki jest przedział finansowy zarobków na stanowisko magazynier.

@Praca magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Lelele

Dzień dobry.Mam pytanie.Jeżeli nie jestem z Wroclawia a posiadam prawojazdy kat.D to mogę złożyć CV na stanowisko kierowcy?

@Lelele

Dzień dobry, oczywiście - zapraszamy! Od kandydatów oczekujemy znajomości topografii miasta, niezależnie od tego gdzie mieszkają :) Więcej informacji na stronie www.mpk.wroc.pl/kariera lub pod numerem 71 325 08 10. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

W czerwonym

Pozdrawiam ekipę kontrolerów nr 0670! Wiedziałem na co się piszę nie kasując bilet (takie ryzyko) dlatego nie mam żalu. Bardzo miła obsługa ze strony "kanarów", pełna kultura, nawet udało się pośmiać z szarej rzeczywistości. Mam nauczkę na przyszłość, mimo to dobrze się przekonać, że kontrolerzy to też porządni ludzie ;)

@W czerwonym

Dzień dobry, dziękujemy za pozdrowienia dla kontrolerów - przekażemy. Miło nam, że ich praca i postawa są oceniane pozytywnie. A w przyszłości nalegamy jednak na dopełnienie zawieranej z nami umowy oraz ustanowień regulaminu przewozów i skasowanie biletu. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska MPK Wrocław

Czy przewidują Państwo nabór na pracownika Nadzoru ruchu Mpk. Dziękuję za informację.

@Zainteresowany

Dzień dobry. Aktualnie nie mamy wakatów we wskazanym dziale. Zapraszamy do śledzenia oferty na stronie. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Dzień dobry. Czy jeśli zostałbym zatrudniony u państwa jako kierowca autobusu. Czy jest możliwość pracy tylko na drugie zmiany? I czy mogę wiedzieć ile dni w miesiącu jest pracujących, a ile wolnych z grafiku (tak średnio)? Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

@Adam

Dzień dobry Panie Adamie. Co do zasady, praca kierowcy autobusu jest pracą zmianową. Istnieje jednak taka opcja, aby po uzyskaniu zgody kierownictwa zajezdni pracować tylko na drugie zmiany. Standardowo kierowcy pracują w systemie 4:1 (4 dni pracy, dzień wolnego), przysługuje także przynajmniej 1 wolny weekend w miesiącu. Liczba dni pracujących to zazwyczaj około 20 dni pracy. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Kuba

Dzień dobry, W jakim terminie można się spodziewać kontaktu w sprawie rekrutacji? Jestem zainteresowany podjęciem pracy w MPK, posiadam prawo jazdy C+E, złożyłem aplikację na kandydata na kurs kierowcy autobusu 22.10. Pozdrawiam

@Kuba

Dzień dobry, w wyniku pandemii liczba osób na kursach jest zmniejszona. W związku z tym lista uczestników najbliższego szkolenia jest już zamknięta. Pana aplikacja będzie wzięta pod uwagę podczas rekrutacji na kolejny kurs, ale jego termin nie jest jeszcze znany (będzie to przyszły rok). Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Kuba
@Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź, rozumiem. Chciałbym tylko jeszcze dopytać, czy oznacza to, że pierwszego kontaktu należy się spodziewać dopiero w przyszłym roku, czy rozmowa rekrutacyjna, test z topografii mogą się odbyć wcześniej i potem czeka się na rozpoczęcie kolejnego kursu, będąc już na niego zakwalifikowanym? I jeszcze jedno, czy jest jakaś szansa, że gdy ktoś zrezygnuje z kursu, to pojawi się szybciej wolne miejsce?

@Kuba

Nie znamy jeszcze dokładnej daty następnego kursu. Z kandydatami będziemy się kontaktować co najmniej miesiąc wcześniej, być może będzie to jeszcze w tym roku. Proszę sprawdzać swoją skrzynkę mailową, ponieważ pierwszy kontakt z kandydatami następuje za pośrednictwem maila. W przypadku czyjejś rezygnacji z kursu mamy listy zapasowe, przygotowane w czasie rekrutacji na aktualny kurs. Nie kontaktujemy się zatem z pozostałymi kandydatami. Kontakt taki następuje dopiero w momencie rekrutacji na kolejny kurs. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska MPK Wrocław

Kuba
@Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.

Ok, rozumiem. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Będę zatem czekał na kontakt.

Kazik

Dzień dobry. Mam 59 lat i jestem na rencie. Posiadam prawo jazdy c+e i wieloletnie doświadczenie jako kierowca. Czy z racji wieku miałbym szanse na kurs kat. D w państwa ośrodku i pracę w przedsiębiorstwie na nie pełny etat, np 3/4?

@Kazik

Dzień dobry, na kurs może aplikować każda osoba zainteresowana, jeśli po zapoznaniu się z ofertą uzna, że spełnia wymagania. Znajdzie je Pan na stronie www.mpk.wroc.pl/kariera/praca-w-mpk-wroclaw Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska MPK Wrocław

Marian

Czy mogę wziąć udział w szkoleniu kierowców autobusu mając skończone 22 lata oraz posiadając tylko prawo jazdy kat. B od dwóch lat? Pozdrawiam.

@Marian

Dzień dobry. Zgodnie z wymaganiami określonymi w naszej ofercie, trzeba mieć 24 lata, ponieważ MPK szkoli w zakresie przyspieszonej kwalifikacji. Osoby młodsze muszą ukończyć szkolenie w zakresie pełnej kwalifikacji zawodowej (większa ilość godzin), czego MPK my nie ma w ofercie. Może Pan zrobić uprawnienia we własnym zakresie, wówczas zapraszamy do aplikowania na kierowcę autobusu. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Zastanawiam sie

Czy będzie podwyżka od września tak jak piszą że było ustalone ze związkiem na 3900?

Malmolm x
@Zastanawiam sie

To już Wiesz że nie☹️

Ee

Autobus 253 to najlepsze co mogło mnie spotkać. Pan kierowca sprawił ze moja podróż trwała 5 minut zamiast 20

Maks

Przystanek Hutmen w stronę plac srebrny, jest rozkład jazdy linijki tramwajowych, tramwaj numer 4, napisane nie prawdziwy! Proszę o sprawdzeniu

@Maks

Dzień dobry, wszelkie uwagi dotyczące realizacji kursów itp. prosimy zgłaszać poprzez stronę: http://www.mpk.wroc.pl/zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zweryfikować zgłoszoną sprawę oraz wdrożyć działania dążące do jej rozwiązania. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji.

Vita

Autobus linii 113 na przystanku Kurpiów (NŻ) jedzie poza grafikiem (całych 5 min. Wcześniej) się nie zatrzymując kiedy pasażer podchodzi do przystanku

@Vita

Dzień dobry, wszelkie uwagi dotyczące realizacji kursów prosimy zgłaszać poprzez stronę: http://www.mpk.wroc.pl/zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zweryfikować zgłoszoną sprawę oraz wdrożyć działania dążące do jej rozwiązania. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji.

Nika

Witam w którym dokładnie miejscu znajduje się sekretariat zarządu MPK? Proszę o informacje dziekuje

@Nika

Dzień dobry, sekretariat Zarządu znajduje się w budynku na ul. Bolesława Prusa 75-79. Z poważaniem, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Chciałbym dopytać o szczegóły testu ze znajomości topografii Wrocławia w przypadku złożenia aplikacji na kurs na motorniczego. Jak wygląda test, jest on pisemny, ustny, na komputerze? Pytania dotyczą głównych ulic, czy może tras danych linii tramwajowych? Czy może jest to na zasadzie jak dojechać z punktu A do B, lub przy jakiej ulicy znajduje się dana instytucja/budynek?

@Zainteresowany

Dzień dobry. Test z topografii przeprowadzany jest online, w sprawie szczegółów proszę skontaktować się z Działem Rekrutacji - tel. 71/325-08-10. Z poważaniem, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

bogusianys@wp.pl

Witam Jadąc w dniu 14.08.2020r.autobusem linii149 o godz.10.38 z pl.Grunwaldzkiego na Nowy Dwór nr.kursu 15997960/4635 poprzez moją nieuwagę wypadł mi portfel z torebki gdzie miałam oprócz gotówki różnego rodzaju karty płatnicze.Zauważył to kierowca który podczas postoju autobusu wyszedł w moim kierunku i powiedział mi ,że leży na podłodze autobusu prawdopodobnie twój portfel.Po sprawdzeniu przeze mnie w torebce okazał się ,że to mój portfel.Kierowca sprawdził pytając mnie o rzeczy które tam są i się potwierdziło.Chciałam bardzo podziękować panu kierowcy za uczciwe podejście do rzeczy.Gratuluję Państwu tak uczciwego i sympatycznego pracownika. Dziękuję,pozdrawiam

@bogusianys@wp.pl

Dzień dobry, uprzejmie dziękujemy za pozytywną opinię. Została ona przesłana do Biura Obsługi Pasażera, w celu przekazania podziękowań kierowcy. Z poważaniem, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Teresa

Witam. Czasem korzystam z komunikacji miejskiej ale to co zobaczyłam wczoraj to nie dziwię się, że wirus takie zbiera żniwo. Mało, który młody chłopak zakłada maseczkę, jak upomniałam, to traktują jak powietrze i ignorują upomnienie,Na przystankach stoją jeden koło drugiego, palą e-papierosy i dmuchają na innych. O kultury . Mam jeżdzić na rehabilitację przez dwa tygodnie, już się boję jestem po siedemdziesiętce.proszę zadbać o przestrzeganie przepisów o koronowirusie .

@Teresa

Dzień dobry. Przyłączamy się oczywiście do prośby o stosowanie się do obowiązku noszenia maseczek, jednakże prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag dotyczących warunków podróży MPK Wrocław poprzez stronę: http://www.mpk.wroc.pl/zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zweryfikować zgłoszoną sprawę oraz wdrożyć działania dążące do jej rozwiązania. Z poważaniem, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Mateusz 1994

Witam, złożyłem na stronie MPK aplikację "Bezpłatne szkolenie dla kandydatów na kierowców autobusów" Chciałbym się dowiedzieć jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną? Oraz czy odpowiedź będzie telefoniczna czy mailowa, i czy kandydat jest informowany również o negatywnym procesie rekrutacji?

@Mateusz 1994

Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Czas oczekiwania na kontakt w przypadku rekrutacji dot. kursów to średnio 2 tygodnie od momentu złożenia aplikacji. Pierwszy kontakt następuje drogą elektroniczną, w związku z tym proszę śledzić regularnie swoją skrzynkę mailową. Bez względu na decyzję, każdy kandydat otrzymuje informację zwrotną. W razie pytań proszę o kontakt z Działem Rekrutacji: 71/325-08-10. Pozdrawiam, Anna Wójcik Dział Rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 130 ocen.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.