Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Wrocław

Zenek355888

Na szczęście nie pracowałem w tej firmie, ale przez długi czas korzystałem z jej usług, bo nie posiadałem prawa jazdy (we Wrocławiu nie warto zamieniać samochodu na komunikację miejską) i po tym na jakim poziomie są zatrudniani tam kierowcy i motorniczowie stwierdzam, że nie warto podejmować tam pracy. Stan pojazdów też nie powinien zachęcać szanujących się kierowców do podejmowania tam pracy i nie zachęca, bo widać, że firma zatrudnia na te stanowiska byle kogo (przejeżdżanie na czerwonym świetle, blokowanie skrzyżowań czy przejść dla pieszych, a nawet nie zatrzymywanie się na przystanku).

Magda

W dniu dzisiejszym 19 listopada chciałem bardzo podziękować Panu motorniczemu który rano o 5:15 na Tarnogaju (linia 16) poczekał na mnie i dodatkowo pomógł mi wejść z wózkiem do tramwaju. Jeszcze raz temu Panu dziękuje za kulturę. Pozdrawiam Magdalena.

@Magda

Dziękujemy za Pani komentarz. Jest nam bardzo miło, że jakość świadczonych przez MPK sp. z o. o. usług została przez Panią doceniona. Staramy się ją ustawicznie podnosić, ponieważ komfort podróży naszych pasażerów jest dla nas najważniejszy. Pozdrawiam, Anna Wójcik Dział Rekrutacji

Na szczęście były pracownik

Przestrzegam przed tą firmą każdego który ma rodzinę znajomych itp. Na wstępie powiem byłem motorniczym w tej foremce, na początku jeśli nie masz pozwolenia robisz kurs, oczywiście bezpłatny więc już na samym początku musisz napierać na dwa etaty aby przeżyć (kurs trwa 3 miesiące a koszt to 6000zł). Po zdanym kursie i egzaminie zaczyna się dopiero zabawa. Praca ciągła nie ważne czy święto czy nie ty jesteś w pracy. Praca 2 zmianowa zmiany większości po 10 godzin dziennie, więc albo zaczynasz o 4 rano albo kończysz o 1 w nocy. Zarobki tragiczne w porównaniu do nakładu pracy jak i godzin pracy. Do tego ludzie którzy nie poznali PRLu tutaj go uświadczy w czystej postaci - tutaj jesteś nikim i zawsze będzie to Twoja wina aby zabrać tylko premie abyś i tak za dużo nie zarobił - a zarabiasz ok 3300zl (oczywiście z premia i a bez to 2800????)i to po paru latach pracy! Wybór jest jasny jeśli chcesz zarobić i nie być niewolnikiem to omijaj tą firmę naprawdę szerokim łukiem! Slyszałem nawet ostatnio że darmowe kawomaty na pętlach likwidują! Gratulacje Panie Prezesie!!!

Motorniczy tramwaju
@Na szczęście były pracownik

Szczerze powiedziawszy pamiętam jak wszyscy się pchali, bo Państwowa, bo idzie zarobic. Jak się ma to teraz? Większość starszych pracowników odchodzi na emerytury(tych z wysokimi pensjami), a młodzi nie będą zapierdalać za 2650 na start(netto) żeby po roku dostawać łaskawie 3000, czasami 3200. Ludzie. Idziesz do banku i się przy hipotecznym pani nadziwić nie może że zarabia się tak świetne kwoty Xd(sarkazm). Z mojego kursu już ludzie porezygnowali, z innych też sporą część osób, kończą się umowy lojalnościowe i się ludzie zwijają. Na Poswietnym już nie ma kawomatu(znaczy jest ale kawy nie robi), bodajże tylko 1 pętla ma mikrofalówkę, ale teraz to bez różnicy... Szukają oszczędności, więc poskracali czasy przejazdów i przerwy tak że nawet kawy dobrze nie zalejesz. (usunięte przez administratora)że w kółko jeździsz na -10-15 na linii 8 i 16, ważne że mniej ludzi trzeba. Ludzie, to nie warunki, człowiek siedzi cały czas, kolana idą, non stop stress i nerwy, ludzie się(usunięte przez administratora) pod wozy, auta się pchają pod wozy a Ty twardo(usunięte przez administratora) W kółko coś się dzieje, objazdy, głowa (usunięte przez administratora) na radiostacji ale trzeba jeździć. W tej pracy najważniejsze są 3 rzeczy: tabletki na ból głowy, stoperan i tabletki na uspokojenie bo(usunięte przez administratora). No ale prezesom powiada że zarabiamy najlepiej na dolnym Śląsku (co z tego że tylko tu tramwaje jeżdżą). Chcesz założyć rodzinę i kupić mieszkanie? Wybierz MPK ale najlepiej w połączeniu z jeszcze jedna pracą. Co drugi motorniczy dorabia gdzieś bo z 1 pracy jak ta to się utrzymać nie idzie. Ludzie śmieją się z Amazona gdzie mają 4500 brutto plus 1500 brutto premii za 2 miesiące a się nie śmieją z tej foremki jaką jest MPK z ich zwrotnymi 3k na rękę. Smiech przez łzy. Ostatnie o czym wspomnę to ubiór służbowy. Buty ok, koszule ok, koszulki to szmaty po 1 praniu, a spodnie odparzaja jajka, nie rozciągają się, powodują wysypkę, wyrywają włosy. Najtańszy szmelc. Nie ma co pisać bo na 3 z kawałkiem do roboty trzeba ludzi wozić. I w soboty za normalną stawkę, w niedzielę za lepsza i w święta, ale luz. Jak dostaniecie nadgodziny to wam zbiją, a święta i niedziele(chyba że To boże Narodzenie i Wielkanoc oraz Sylwester) dostają starsi pracownicy. Ty zapierdalaj w zwykle dni za psia stawkę o suchym prowincje i rośnij jak świnia na ubój...

@Motorniczy tramwaju

Dziękujemy za przesłany komentarz. Na wstępie chcemy poinformować, że MPK Sp. z o. o. we Wrocławiu jest spółką samorządową, nie państwową. Ponadto, MPK sp. z o.o., począwszy od etapu publikacji ogłoszeń, informuje o oczekiwaniach wobec kandydatów oraz szeroko pojętych warunkach zatrudnienia, w tym o wynagrodzeniu, dodatkach socjalnych, specyfice pracy. Szczegółowy komunikat dostępny jest również w oddzielnych artykułach, dostępnych na stronie MPK. W razie pytań, czy wątpliwości, niezależnie od etapu rekrutacji, przez cały okres jej trwania, pracownicy Działu Rekrutacji są do dyspozycji kandydatów, telefonicznie i mailowo. Wierzymy, że tylko po dokładnym zapoznaniu wszystkich aspektów naszej oferty, osoby zainteresowane pracą w MPK mogą w pełni świadomie przystąpić do procesu rekrutacyjnego, a w następstwie - zdecydować się na przyjęcie oferty pracy. Organizacja pracy, związana z czasem pracy, w szczególności na stanowisku kierowcy/motorniczego tramwaju wynika z przepisów określonych w Ustawie o czasie pracy kierujących oraz Kodeksie pracy, które są ściśle przestrzegane w naszej spółce. Dodatkowo, interesów pracowników pilnują związki zawodowe. MPK Sp. z o. o., m. in. poprzez organizowanie bezpłatnych kursów w zakresie uzyskania pozwolenia na kierowanie tramwajem, czy prawa jazdy kat. D z kwalifikacją na przewóz osób, ma na celu zachęcić do podjęcia pracy nowe osoby, między innymi ze względu na to, że z przyczyn naturalnych, cyklicznie, część pracowników, którzy nabyli prawa emerytalne, decyduje się z nich skorzystać, często po kilkudziesięciu latach pracy w naszej spółce. Wieloletni staż pracy naszych pracowników oraz ciągłe zainteresowanie ze strony kandydatów jest dla nas najlepszą rekomendacją i potwierdzeniem, że MPK Sp. z o. o. jest dobrym pracodawcą, który oferuje, jak się okazuje, całkiem niezłe warunki pracy. Pozdrawiam, Anna Wójcik Dział Rekrutacji.

Witam, Czy można załapać się na kurs na kierowcę autobusu w wieku 22 lat? Słyszałem o takiej możliwości pod warunkiem, że najpierw zdam kwalifikacje na przewóz osób A dopiero później prawo jazdy.

Rat
@Anonim

Tak

@Anonim

Dzień dobry, Informuję, że warunkiem koniecznym zakwalifikowania na kurs dla kierowców organizowany przez MPK jest wiek min. 24 lata. Jeśli jednak zdobędzie Pan uprawnienia we własnym zakresie, nie mając jeszcze tego wieku (taka opcja jest możliwa), może Pan aplikować do MPK jako "gotowy" kierowca (ogłoszenie: kierowca autobusu dostępne jest na naszej stronie). Pozdrawiam, Anna Wójcik Dział Rekrutacji.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Radek

Witam mam pytanie czy kurs na motorniczego można zacząć w wieku 20 lat i po kursie zacząć pracować w mpk ?

@Radek

Dzień dobry, Informuję, że, aby rozpocząć kurs, trzeba mieć min. 20 lat i 9 m-cy. Pozdrawiam, Anna Wójcik Dział Rekrutacji.

John

Czy po bezpłatnym szkoleniu dostaje się umowę o pracę na czas nie określony?

Bronisław
@John

Zadałeś bardzo dobre pytanie. Ja też chciałbym dowiedzieć się jakie umowy obowiązują w firmie i dodatkowo ile trwa okres próbny?

@John

Dzień dobry, W odpowiedzi na pytanie informuję, że po zakończonym bezpłatnym szkoleniu dla kierowców / motorniczych gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Zaczynamy od okresu próbnego 3 - miesięcznego, następnie druga umowa na czas określony 1 rok i trzecia umowa na czas nieokreślony. W razie pytań zapraszam do kontaktu: 71/325-08-49 lub 71/325-08-10. Jednocześnie zapraszam na naszą stronę internetową www.mpk.wroc.pl. Pozdrawiam, Anna Wójcik Dział Rekrutacji.

Moni

Wrocławskie MPK pozostawia ogromny niesmak. Korzystanie z usług jest przykrym doświadczeniem (wyczekiwanie na nieprzyjeżdżające autobusy, brak jakichkolwiek informacji o awariach, brak informacji jak sprawdzać bilety zakupione w biletomatach za pomocą karty płatniczej-wątpliwe bezpieczeństwo!) uważa, że z tytułu umowy z pasażerem nie ma żadnych zobowiązań, natomiast ściganie pasażerów kupujących bilety i korzystających z nieudolnego systemu biletowego to ich misja!

Justyna

Chciałbym zgłosić przykra sytuacje, 4 października o godzinie 20:40 biegłam na autobus lini 127 na przystanku rondo św ojca pio (przystanek był na żądanie) na szczęście nie byłam daleko wiec bym zdążyła. Pan kierowca widział to i celowo nie zatrzymał się na przystanku mimo ze oprócz mnie stały tam 4 osoby i dwie z nich machały by autobus się zatrzymał. Każdy z nich był osłupiony. Kierowca wykazał się ogromnym egoizmem.

@Justyna

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja z Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Może to tylko jednorazowe. Często zdarzały Ci się takie sytuacje?

Monkakobalt

Witam Chciałam zgłosić bardzo nieprzyjemną sytuację która wydarzyła się w tramwaju linii 20 na odcinku Leśnica Oporów. Motorniczy był bardzo nieuprzejmy dla pasażerów dlatego iż były zepsute jedne drzwi w tramwaju i ponoć wisiała kartka z informacją że drzwi są zepsute ale niektórzy ludzie po prostu nie dostrzegali tej kartki. Na przystanku Arkady Capitol wsiadła starsza kobieta która również nie dostrzegła kartki z informacją że drzwi od strony motorniczego są zepsute. Gdy próbowała otworzyć drzwi motorniczy wyszedł i wykrzyczał do tej kobiety ,,Tu k***** pisze że zepsute! Jest pani ślepa?! K***** ludzie myślcie trochę!'' Po czym trzasnął drzwiami.Uważam że takie zachowanie jest niedopuszczalne.bo nie dość że motorniczy nakrzyczał na starszą osobę to używał przekleństw.

marc
@Monkakobalt

A swistak zawijał to w srebarka. Jezeli taka sytuacja miała miejsce proszę napisać oficjalną skargę!

@marc

@marc Zgadzam się, takie uwagi należy kierować bezpośrednio do Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.. Gdyż forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w tej firmie. Mam jednak nadzieję, że Ty napiszesz mi coś na temat. Starając się o pracę w tym miejscu, na stanowisko motorniczego, musisz mieć już skończony kurs czy to firma Cię na niego wysyła?

Kamil

Czy ktoś ma informacje o tym jak przeprowadzana jest rozmowa o pracę? Na co trzeba zwrócić uwagę ? Pozdrawiam

@Kamil

To na pewno zależy od tego, na jakie stanowisko kandydujesz. Czy chciałbyś zostać kierowcą? Minęły ok. dwa tygodnie od Twojego wpisu, jeśli byłeś już na rozmowie o pracę w MPK Wrocław, daj proszę znać, jak Ci poszło. Póki co na stronie firmy widzę, że najświeższe ogłoszenie dotyczy posady kierownika działu księgowości: http://mpk.wroc.pl/oferty-pracy Ciekawa jestem, jakie opinie o pracy mają zatrudnieni w biurze MPK Wrocław? Piszcie!

Wrocławianka

Dzień dobry, Chciałam opisać sytuację jaka miała miejsce w dniu 11.08.2019 r. w tramwaju lini 7 na trasie: Klecina (odjazd z przystanku Klecina 11:8) - Poświętne. Na przystanku:Krzyki wsiadł potwornie zaniedbany i cuchnący mężczyzna. ZRobiło się bardzo nieprzyjemnie w tramwaju.Pasażerowie od razu pootwierali wszystkie okna w pierwszym wagonie. Na przystanku: Jastrzębia wsiadł drugi zaniedbany i cuchnący mężczyzna. Pasażerowie zaczęli przemieszczać się w kiegunku końca wagonu. Na przystanku: Rondo Pan motorniczy opuścił swoją kabinę i stanowczym głosem z zachowaniem zasad kultury poprosił o opuszczenie wagonu przez dwie zaniedbane i cuchnące osoby. Z początku opierali się, ale po ponownym poproszeni o opuszczenie wagonu panowie wysiedli. Mimo otwartych okien przez kilka następnych przystanków był smórd nie do wytrzymania. Postawa Pana motorniczego zasługuje na szacunek i uznanie! Stanowczość w głosie i działaniu połączone z przestrzeganiem standardów świadczy o kulturze pana motorniczego jak i przestrzeganie standardów firmy. Dzięki takiemu postępowaniu udało się pasazerom dotrzeć do celu. Z wyrazami szacunku.

Agata

Zajrzałam z ciekawości na stronę internetową MPK we Wrocławiu i znalazłam kilka ciekawych ofert pracy (http://mpk.wroc.pl/oferty-pracy ). Czy ktoś z Was aplikował niedawno na którąś z nich? Widzę też bezpłatne kursy dla kandydatów do pracy w MPK we Wrocławiu - czy ktoś może napisać coś więcej na ten temat?

Bobo1504
@Agata

Właśnie zakończyłem badania dla nich i jutro jadę zawieźć papiery i będę rozpoczynał kurs to wtedy mogę napisać coś więcej. Poza tym mam znajomego który już tam z nimi jeździ od 5 lat więc również dowiem się jutro czegoś więcej. Sam jestem ciekaw jak tam jest pomimo nie których wcześniejszych opinii nie do końca dobrych.

@Bobo1504

Po jakim czasie od wyslania cv odzwonlili? Czy na rozmowie o prace sa jakies testy?

Pawel

Oddzwonili do Ciebie?

@Pawel

Chwilowo nie

Bobo1504
@Romek

Oddzwonili od razu,. Jeśli nie masz kat C tak jak ja, bo tylko B, to pierwsze spotkanie jest zapoznawcze. Musisz przejść wszystkie badania w Dolmedzie bo tam Cię skierują. Jak przejdziesz wszystkie badania zdrowotne i psychotesty to zapisujesz się na kurs kat D. Masz 2 etaty. Mumisz zaliczyć kwalifikacje w ośrodku do którego Cię skierują. Na nie masz 130h i musisz je żalieczyc 1w ośrodku szkolenia, nie w domu. W tym samym czasie możesz robić kat D w domu czy podczas posiedzeń w ośrodku. Ja już zaliczyłem egzamin teoretyczny z D i zacząłem jeździć. Świetna sprawa. Do tej pory 8lat na aucie a teraz przesiadka do busa. Super. Co do rozmowy o pracę to będzie dopiero jak zaliczę wszystko. Powiem tak, pracuję w między czasie więc jak wszystko pójdzie dobrze, a na razie tak jest, to zakończę wszystko wraz z egzaminem państwowym w max 2 miesiące. Potem MPK w umowie przedwstępnej zapisała klauzulę że w przeciągu do 30dbi od zdania składa ofertę. Wtedy będę wiedział więcej. Póki co jest Oki.

@Bobo1504

Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam Do mnie narazie nie zadzwonili a minelo 2 tyg.

@Romek

Zadzwoń i się zapytaj. Możliwe, ze aplikacja została błędnie wypełniona.

Adi
@Agata

Podpisujesz cyrograf na 4 lata i opłacają ci prawko i świadectwo kwalifikacji (4700 zł). Ty musisz zapłacić za egzamin 230 zł i lekarza 300 zł. Jeśli przez te 4 lata się zwolnisz lub zostaniesz zwolniony z twojej winy musisz wszystko oddać. Nawet w ostatni dzień tych 4 lat.

Kika

Witam, jak obecnie wygląda praca w administracji? Konkretnie Dział Kadr.

Niwolnik

Dziś MPK płaci za polecenie niewolnika 2000zl nie polecam

Były motorniczy

Nie polecam pracy nikomu w tej firmie. Stracisz tutaj zdrowie i to pod każdym względem, do tego zarobki jak na kasie w Biedronce czy Lidlu a praca jest ciągła, każde święte i dni wolne od pracy gdy znajomi wypoczywają Ty jesteś w pracy. Praca po 10 godzin dziennie, no chyba że masz miesiąc rozliczeniowy (raz na kwartał) to skrócą ci do 3 lub 5 godzin czasami) nie ma szans na nadgodziny. Jeśli zachorujesz a nie jest to trudne przy takiej eksploatacji organizmu to nie otrzymasz premii - i pani w Biedronce już od Ciebie więcej zarobi. Zrezygnowałem z tej pracy i na chwilę obecną pracuje gdzie indziej gdzie jak spojrzę na przelew wynagrodzenia rozumiem co to znaczy zarobić. Jeśli jesteś desperatem bez rodziny i znajomych oraz nie lubisz zarobić a zdrowie nie jest Ci ważne aplikuje i to szybko . Tylko zadaj sobie pytanie czemu cały czas potrzebują ludzi do pracy, czemu jest taka roszada pracowników a kierownictwo jest przeciw własnemu pracownikowi. I tak na zachętę system zarobki to 3000zl na rękę z premia (bez premii 2600) na rękę za pracę od godziny 3 rano przez 10 godzin a na 2 zmianie kończysz o 24. Warto. Moim zdaniem nie dlatego dziękuję MPK za zmarnowanie mi 3 lat życia!

Nickt
@Były motorniczy

Amen!

gość

W wieku przedemerytalnym zmienia się warunki pracy i płacy np na niższe stanowiska pracy bez podania przyczyny.

@gość

Czy takie działania można nazwać dyskryminacją w miejscu pracy ze względu na wiek?

stary pracownik

szukacie pracy w MPK wrocław - to zastanówcie się dlaczego od wielu lat poszukują pracowników. Praca ciężka niewdzięczna a kierownictwo które się ciągle rozrasta zamiast wiedzy i kompetencji myśli tylko jak dokopać zwykłemu pracownikowi.Jeszcze kilka lat temu musiałeś mieć znajomych aby się tam zatrudnić teraz większość starej kadry odlicza czas do emerytury bo na zmianę pracy jest za stara. Nie ufaj w zapewnienia o szkoleniach które de-fakto są zwykłą kpiną. byle żul napisze na ciecie skargę to nie masz prawa obrony. zakładają ci ( tajną ) czarną teczkę i jesteś szantażowany.Pogadaj z chłopakami z w3arsztatu którzy od października walczą aby po zakończeniu pracy umyć się w ciepłej wodzie. spytaj jak będzie wyglądało twoje życie rodzinne skoro grafiki miesięczne są kpiną i zależą od widzimisię przełożonych. Pamiętaj za bramą jesteś Jan Kowalski fachowiec za bramą masz numer służbowy i jesteś pijak i (usunięte przez administratora) . Wszystkie pomysły na poprawę atmosfery i pracy są torpedowane bo nie pochodzą od kierownictwa i możesz wylecieć na zbity pysk.tak samo wgląda sprawa jak będziesz się upominał o swoje ( zapisane w regulaminie i umowie o pracę) Wezwą cię na górę powiedzą że ciągle stwarzasz problemy i myślą o rozwiązaniu z tobą umowy w sposób dyscyplinarny. Ponoć jeden z dyr. w ten sposób poleciŁ BO UDOWODNIONO MU MOBBING ALE W PRACY NIE CHODZISZ Z WIECZNIE WŁĄCZONYM DYKTAFONEM. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: posłuchać co mają do powiedzenia pracownicy. Pamiętam jak nastała Pani Prezes Jolanta pierwsze wrażenie ŁŁŁŁŁAAAŁŁŁ !!!!! super rozmawiała z ludźmi a potem tylko gorzej

stary pracownik
@stary pracownik

Nie wiedziałem że słowo (usunięte przez administratora) jest niecenzuralne ale właśnie taka była odpowiedź dyrekcji kiedy zapytano o umożliwienie wychodzenia boczną bramą od strony obornickiej przy parkingu.Widać wyraźnie że administrator dba aby pokazywały się tylko posty z pochwałami tak jak w zakładowym miesięczniku jedziemy zawiera on stek kłamstw i propagandę sukcesu lepszą niż w PRL u

Pracuje na magazynie. Praca jest ogolnie ciezka i bardzo wymagajaca. Praktycznie nie ma miejsca na blad.Czesto wykonujemy prace, ktora w innych firmach wykonuje dwukrotnie wiecej ludzi. Sa tez inne wady. Jednak mimo wszystko jestem zadowolony. Mam fajna atmosfere w pracy, pracuje z osobami sympatycznymi, kazdy pracuje uczciwie. Wyplata jest na czas, bilet wolnej jazdy, multisport, wyplata jest srednia ale mimo wszystko nie zamienil bym na inna. Cenie stabilizacje i uczciwosc wspolpracownikow. Pracujemy ciezko i ciagniemy do przodu ten magazyn. Pozdrawiam wszystkich.

Wolan
@Marcin

Ile można zarobić na magazynie??

Roszarda

Teraz jest nowa oferta w szeregach MPK WROCŁAW. Na start 4200 brutto podstawy + benefity. Oferta od lutego 2019 . Kto 1 ten lepszy .

Nickt
@Roszarda

Hehe powodzenia ! :) Ludzie szanujcie się !!

Dawid

Jakie zarobki na magazynie?

@Dawid

Czemu właśnie ten dział interesuje Cię, jeśli chodzi o pracę w MPK we Wrocławiu? Pewnie większość osób zatrudnionych w firmie i tych, którzy zaglądają na forum, to kierowcy i mechanicy/serwisanci. Pytasz o zarobki oferowane przez MPK we Wrocławiu, a ja zapytam, jakie byłyby dla Ciebie OK?

Joble
@Dawid

2350zl na rękę

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 130 ocen.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.