MPK we Wrocławiu

Wrocław

Opinie o MPK we Wrocławiu

Zajezdnia 9 2014-02-05 14:23:24
Podzielę się opinią o pracy kierowcy autobusu. Umowa zlecenie trwa do roku czasu. Wynagrodzenie godzinowe, bez uwzględnienia OC obsługi codziennej Sprawdzanie płynów, sprzątanie, myjnia, tankowanie, pobranie dokumentów z dyspozytorni, rozkładówek jazdy, zdanie karty drogowej. Czas pracy I zmiana wyjazdy przeróżne w godzinach od 3-6 rano. Dojazd autobusami we własnym zakresie kierowca na zleceniu jest zarazem klientem ( zakup biletów ) praca kończy się "na mieście" nie jedno krotnie na granicach miasta później dojazd we własnym zakresie po auto osobowe pod zajezdnie o ile ktoś posiada jeżeli nie to musi wstać min 2h wcześniej by dostać się na zajezdnie chyba, że mieszkasz obok.(usunięte przez administratora)
orion 2016-02-01 08:59:33
Panowie Kierowcy, poradźcie proszę. Myślę o pracy kierowcy w mpk i mam kilka pytań. Czy MPK dofinansowuje szkolenie kat D? Jaki jest socjal, dają bony na święta? czy to prawda ze jest jakis przerywany dzien pracy? tzn pracujesz 4h idziesz do domu i wracasz na kolejne kilka godzin?
Zostaw swoją opinię o MPK we Wrocławiu - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPK we Wrocławiu