Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Wrocław

Piotrek

Jak to ludzie teraz gonią za tym czasem ale nawet przez chwile nie pomyslą że ten pan jeździ od pętli do pętli w tych korkach i nie ma czasu się nawet wypróżnić nie mówię już o śniadaniu czy obiadku. Pamiętajcie lepiej nieraz dojechać 5min później niżeli 30lat za wcześnie pozdrawiam

NerrO

Niestety ludzie nie rozumieją, że kierowcy komunikacji miejskiej mają bardzo ciężką pracę, nie jednokrotnie kierowca nie ma czasu nawet zjeść a nie wpomne już o załatwieniu potrzeby fizjologicznej. (usunięte przez administratora) w tym kraju że łeb odpada

Dzień dobry, wszelkie uwagi dotyczące realizacji kursów, naszych pojazdów, pracy kierujących czy kontrolerów, itp. prosimy zgłaszać poprzez stronę: www.mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/obsluga-pasazera/wyslij-do-nas-zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zweryfikować zgłoszoną sprawę oraz wdrożyć działania dążące do jej rozwiązania. Pozdrawiam, Anna Wójcik Dział Rekrutacji

Dzień dobry, wszelkie uwagi dotyczące realizacji kursów, naszych pojazdów, pracy kierujących czy kontrolerów itp. prosimy zgłaszać poprzez stronę: www.mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/obsluga-pasazera/wyslij-do-nas-zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zweryfikować zgłoszoną sprawę oraz wdrożyć działania dążące do jej rozwiązania. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

robertkondrat77@g.mail

Jestem zadowolony z wprowadzenia lini 319.Wreszcie mozna dostać sie na klecine oprócz lini107 .Autobus ten jest potrzebny !Oby został on na zawsze dziękuję.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Aktualność
Wznawiamy rekrutację na kurs na kierowców autobusów

Po długiej przerwie wznawiamy organizację bezpłatnych szkoleń dla kandydatów na kierowców autobusów.

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, podczas których wykwalifikowani instruktorzy Ośrodka Szkolenia Kierowców MPK Wrocław przygotują Cię do egzaminu i pracy w ruchu miejskim. Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym, potwierdzonym zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia, które daje prawo przystąpienia do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Po zdanym egzaminie gwarantujemy Ci zatrudnienie w MPK Wrocław. Naszym pracownikom oferujemy nie tylko stabilne warunki pracy i regularną pensję, ale także bogaty pakiet socjalny, w tym m.in.bilet MPK, kartę Multisport, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne, dopłaty do wypoczynku wakacyjnego czy świąteczne paczki dla dzieci, jak również inne benefity, np. wspólne zajęcia sportowe - gramy razem w piłkę, biegamy i rozwijamy inne pasje, a firma nas w tym wspiera!

Wszystkich zainteresowanych pracą na stanowisku kierowcy autobusu w MPK Wrocław, a nie posiadających odpowiednich uprawnień, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - kliknij i aplikuj!

Wue

Co w przypadku nie zdania egzaminu?

On
@Wue

Pewnie zapisujesz się na ponowny egzamin.

Gerard

Dzień dobry jestem zainteresowany pracą mechanika na zajezdni Paprotna,i jestem ciekawy jak wyglądają zarobki na w/w stanowisku,czy warto aplikować???

Mechanik

Nowy kierownik warsztatu P.P. to (usunięte przez administratora) Nie ma pojęcia o naprawach tylko biega jak poparzony po warsztacie nie wiedząc co się tu dzieje. Skąd oni biorą takich typów?!

Ala

Dzień dobry. Chciałam serdecznie pozdrowić Pana kierowcę z autobusu 8311 linii 121, jadącego dziś w stronę Psiego Pola około godz 14:30 Tak bezpiecznej jazdy w autobusie jeszcze nie czułam. Pozdrawiam ;)

@Ala

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za miłą opinię i docenienie profesjonalizmu naszych pracowników. Opinię przekażemy przełożonym kierowcy. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Klient

8304 godzina 13:57 autobus 144 bardzo miły kierowca który teraz właśnie kończy zmianę na Broniewskiego.. Wita pasażerów słowem dzień dobry oraz ich zegna słowem dowidzenia. Aż się chce z takimi kierowcami jeździć... Dziękujemy że chociaż jeden na milion znalazł się taki kierowca. Pan w okularach o szpakowatych włosach taki właśnie kierowca kończył zmianę na tym odcinku trasy

@Klient

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami dobrą opinią na temat kierowcy. Cieszymy się z docenienia profesjonalizmu naszych pracowników. Opinię przekażemy przełożonym kierowcy. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Kierowca z Wawy

Cześć wszystkim. Ile zarabia kierowca poczatkujacy we Wrocławiu? Ja jestem z Wawy i pracuje w komunikacji od pół roku i pracując nominał mam 3300 netto na miesiąc. Żarty nie? A u Was? Tez jak w Lidlu płacą?

@Kierowca z Wawy

Dzień dobry, początkujący kierowca autobusu (ze stażem pracy mniejszym niż 1 rok) rozpoczyna pracę w MPK Wrocław ze stawką podstawową 3 900 zł brutto + 10% premii regulaminowej czyli 390 zł + 400 zł dodatku frekwencyjnego, tj. w sumie 4690 zł brutto na start. Do tej kwoty doliczane są dodatki wynikające z rozliczenia indywidualnego harmonogramu pracy (tj. za pracę w niedziele, święta, w porze nocnej). Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Sylwek

Dziś o godz 18 25 linia 908 jechałam do psar jak weszłam do autobusu i poprosiłam o bilet to musiałam czekać jak wielce Wielmożny Pan skończy bawić się telefonem bardzo nieuprzejmym Pan

@Sylwek

Dzień dobry, MPK Wrocław nie obsługuje linii podmiejskich (tj. 908) i nie prowadzi sprzedaży biletów w pojazdach, zatem jesteśmy niewłaściwym adresatem Pańskiej wiadomości. W przyszłości sugerujemy kontakt z właściwym operatorem. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Paula

Serdecznie podziękowania dla motorniczego tramwaju pana Daniela Felczynskiego za miłe zachowanie wobec mojego synka 4 letniego. Pan bardzo miły

@Paula

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za docenienie pracy naszego motorniczego i podzielenie się z nami miłą opinią. Została ona przekazana jego przełożonym. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Weronika

Kierowca autobusu linii 102 w niedzielę 1.08.2021 o godzinie 22:11. Przyjechał o czasie ,podjechał na przystanek ,zatrzymam się i jak podeszłam i chciałam otworzyć drzwi to kierowca nagle odjechał. Ja się pytam , czy kierowca nie powinien najpierw sprawdzić lusterek czy może sobie od tak odjechać nie sprawdzaj ich . Proszę o naganę dla tego kierowcy .

@Weronika

Dzień dobry, wszelkie uwagi dotyczące realizacji kursów, czystości pojazdów, pracy naszych kierujących czy kontrolerów itp. prosimy zgłaszać poprzez stronę: www.mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/obsluga-pasazera/wyslij-do-nas-zgloszenie. Wówczas będziemy mogli zweryfikować zgłoszoną sprawę oraz wdrożyć działania dążące do jej rozwiązania. Pozdrawiam, Klaudia Węgłowska Dział Rekrutacji

Adam Adam

Do czego służy rozkład jazdy? Chciałem jechać z Brochowa linią 125 o godzinie 18.23. Oczywiście nie przyjechał. Dzwoniąc na infolinię dowiedziałem się,od mało przyjemnej kobiety, że skoro nie przyjechał to są jakieś utrudnienia i koniec. Czyli mam stać i czekać! Może zamiast rozkładu jazdy należy przykleić kartkę- Przyjedzie albo nie przyjedzie.

@Adam Adam

kierowca

Witam! Szykują się w Pastwa firmie nowe etaty na kierowcę autobusu? Przeglądam wasza stronę internetowa ale na raźnie cisza. Wiadomo cos kiedy odbędą się nowe rekrutacje. pozdrawiam.

@kierowca

Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą jako potencjalnym pracodawcą. Na ten moment jednak nie znamy terminu wznowienia rekrutacji na stanowisko: kierowca autobusu. Proszę śledzić stronę internetową MPK lub zapraszam do kontaktu z Działem Rekrutacji: 71/325-08-10. Pozdrawiam, Anna Wójcik MPK Wrocław

Amanda

UWAGA NA MPK!! ... 12.05 Kupiłam bilet ulgowy (pojawił się komunikat miłej podróży), kilkanaście minut później zobaczyłam kontrolerów wsiadających do tramwaju. Wyjęłam legitymację oraz kartę czekając aż kontrolerka podejdzie do mnie sprawdzić bilet. Byłam spokojna, bo przecież miałam bilet.. Ku mojemu zdziwieniu kontrolerka powiedziała, że nie mam ważnego biletu i że w ostatnim czasie pasażerowie często mają takie sytuacje, bo to wadliwy system.. Wystawiła mi mandat i uspokoiła mówiąc, że mogę się odwołać i bez problemu zostanie on anulowany jeśli tylko był kupiony.. Oraz że dowodem może być nagranie z kamer. Tak też zrobiłam. Po wizycie w siedzibie na ul. Prusa dowiedziałam się, że nagrania z kamer nie mogą posłużyć jako dowód.. Ale złożyłam meilowo odwołanie do MPK dołączając potwierdzenie zakupu biletu z banku z danego dnia o danej godzinie i na daną kwotę. Miałam niepodważalny dowód zakupu biletu. Mimo to dostałam odmowę uznania reklamacji i wezwanie do zapłaty. Będę nadal walczyć o uwzględnienie odwołania, bo to co się dzieje to jest cyrk! Mandat został wystawiony niesłusznie, a kontrolerzy wprowadzają w błąd pasażerów. Takie sytuacje są nagminne, a wszystkie sprawy zamiatane pod dywan! Każdy kto miał podobną sytuację powinien ją opublikować, może ktoś wreszcie zajmie się tą sprawą!

Oliwka

Linia N w kierunku Urzędu wojewódzkiego. Autobus 5604 godzina 6:35 kierowca opieszały i nie grzeczny. Pomimo tego ze stał na przystanku dworzec glowny 5 min to i tak nie odtworzył drzwi. Udawał ze nie widzi pasażerów dobijających się do drzwi.

@Oliwka

Staś

Brak mi słów na opóźnienia w mpk z chęcią bym zaklął 7 06 2021 godzina 19:39autobus linii 127 ma 20 minut spóźnienia numer boczny 7342 brygada 43 ulica Hallera tylko we Wrocławiu takie cuda miał być 19 25

@Staś

P.

DZISIAJ PRZEZ DIBOIS W STRONĘ KAZIMIERZA WIELKIEGO NIE JEŻDZIŁY TRAMWAJE ŻADNEJ INFORMACJI ZE STRONY MPK.CZEKAŁEM PONAD 40 MINUT. POSZEDŁEM W KOŃCU NA AUTOBUS 144 KYÓRYM CHCIAŁEM PODJECHAĆ, ABY ZNALEŚĆ COŚ CO JEDZIE NA FAT. ,O ZEPSUTEJ ZWROTNICY I OBJAZDACH DOWIEDZIAŁEM SIĘ OD KONTROLERA ,KTÓRY WLEPIAŁ MI KARĘ ZA BRAK BILATU KTÓREGO ZAPOMNIAŁEM SKASOWAĆ BO MYŚLAŁEM JAK I CZYM WRÓCIĆ DO DOMU. POZDROWIENIA DLA MPK....[A KARA ZA BRAK BILETU W TYM PRZYPATKU TO JAWNE WYŁUDZENIE]

@P.

Agnieszka

Po co mam sobie planować trasę, skoro tramwaje jeżdżą spóźnione i nie ma co liczyć na przesiadkę na planowany kurs

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 130 ocen.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.