Opinie o AVON OPERATIONS SP Z.O.O w Garwolin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AVON OPERATIONS SP Z.O.O. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AVON OPERATIONS SP Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVON OPERATIONS SP Z.O.O w Garwolin

Oper tech

Ludzi brak , urlopów nie chcą dawać i trzeba chodzić na L4 jak chcesz odpocząć! A jak wracasz ze zwolnienia to czeka Cię niemiła rozmowa z kierownikiem ! Na szczęście zwalniać juz nie chcą bo kto by tam robił ,no i kolo sie zamyka !

Zosia

Ludzie mają dość robienia w okrojonych składach. Ale firmie to nie przeszkadza bo dzieki temu wiecej zarabia kosztem pracownika !! Ale dzięki Bogu emerytura juz za 3 lata mam nadzieję że dam radę!!!

A kiedy pan prezes zrobi porządek z kierownikami produkcji ktorzy przychodzą na którą chca szczególnie w sobotę i w niedzielę! Nas sie rozlicza z każdej min. I alkomat przy bramie tez powinien wrócić bo często można wyczuć od ludzi alkohol!!

Tresa

Najlepiej byłoby jakby wszyscy menadżerowie i kierownicy byli co najmniej z innego województwa!! To by załatwilo połowę problemów!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AVON OPERATIONS SP Z.O.O spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Zatrudniają juz patologię wychodząca z więzienia!! Mamy takiego na zmianie ktory niekiedy jest tak pijany ze lidel każe mu iść do domku i nawet tego nie zgłasza bo wie ze na następny dzień nie będzie miał człowieka do pracy !! Firma sie stacza !!

Garwolak

Ta firma to jedna wielka patologia wiec co się dziwić! Wystarczy spytać kogo kolwiek w Garwolinie lub okolicy 30 km co sądzi o avonie !! (usunięte przez administratora)

Mirek

(usunięte przez administratora) Podczas rekrutacji zostala umówiona stawka i wszystko szło ok. Po szkoleniu bhp dostałem umowę do podpisania A na umowie 400 zł mniej do tego co było umówione !!(usunięte przez administratora)

Szukający pracy

Po wpisach widac ze mobing w avonie jest na pożądku dziennym !! Dobrze że jest Internet bo można sobie sprawdzić opinie i nie fatygowac się!!!

Stary pracownik

Ponoc w TATRZE juz lepiej płacą!!

@Stary pracownik

Co ciekawe w okolicy grw znalazlem parę zakładów produkcyjnych gdzie jako nowy pracownik zarobiłem ponad 3 tyś netto. Więc przestałem narzekać doszedłem całkowicie od z tego Avonu i nie wrócę:)

Murek
@Stary pracownik

To idź do Tatry zobaczysz jak Ci naplaca xD O wcale mniej się nie narobisz. Tak To też nosi miano obozencji Garwolinskiej

Ci co odeszli dobrze zrobili ! Gdybym był młodszy tez bym pierdo.... to (usunięte przez administratora)

Bylem na rozmowie

Na operatora tech. Rozmowa ok. Po uslyszeniu stawki wyrwalo mnie z butów. Za taka mizerje podziekuje !! Myślę że ludzie przy lopacie lepiej zarabiaja I wymagań chyba im nie stawiają!!

@Bylem na rozmowie

Przy lokacie kolego to 21 zl netto h ;) więc napewno zarobią lepiej i to dwa razy :)

Stary pracownik
@Marcin

I przynajmniej żadni chorzy liderzy ktorym jak przyjdzie ich czas nawet reki nikt nie poda o dziękujemy juz nie wspomnę !!!

Praca na produkcji

Po prostu HORROR!!! MOZNA PLAKAC CO ZMIANA !!! STANOWCZO ODRADZAM PRACY W A VON.

Uuuu

Ma. Ka. Re. nka. Ludzie maja cie dosc !!

Rafalka
@Uuuu

Tez !!! Zm bee

Ha ha ha
@Uuuu

Ta ma .ka.sr. en.ka w 100% przypomina ta lesbe z BB!!

No
@Ha ha ha

Rzeczywiście identyczna !! No może ta z bb jest ze 2 głowy wyższa od tego płaskiego konusa!!

BB
@No

Znaczy Big Brother ?

Hahaha
@BB

Dobre !! Identyczna !!

Kremowka
@Hahaha

Nasza Justyna w Big brother !!!

Franciszek
@Kremowka

Wypowiadacie się na mało zrozumiały dla mnie temat. Czyżby chodziło tutaj o relacje między zatrudnionymi pracownikami? Jeżeli tak to chętnie dowiem się, czy atmosfera pracy w firmie AVON OPERATIONS jest przyjazna i rodzinna.

Pracownica
@Franciszek

Pytasz jaka atmosfera ? Brak jakiej kolwiek sztamy miedzy pracownikami ! (usunięte przez administratora)

Niech mi ktoś powie jak można pracować za 2 tyś przy obecnym rynku pracy? Ludzie narzekają oj ciężko dużo pracy nadgodziny- potwierdzam slabe zarobki , ciężka praca szczególnie dlatego że nie ma komu już tam robić ( ogłoszenia na każde stanowisko każdego dnia są wystawiane) wracając do sedna to po co tam robią? Jest wiele firm , gdzie można spokojne 3,5 tyś zarobić netto i nie trzeba być liderem czy jakimś " mechanikiem:)" A zwykly pracownik tyle zarobi. Więc zamiast wyć na forum i zagranicą takie psie pieniądze to może by zmienić ten parten kirsien xD

Co robi kierownik zmiany bee

W pracy ? 2/3 czasu pracy siedzi z liderka albo na lin i albo w salce niebieskiej !!!

@Co robi kierownik zmiany bee

Zmiana b . Potwierdzam !!

He

Kolego uuu pracownik.. I td... Wszyscy świeci w jednej osobie. Nie głupio ci tak pisać. Samemu sobie odpisywać... Itd.... Bić brawo, przytakiwac... Rura... Ciebie to chyba nikt nie lubi....

Kolega
@He

Smignela mi kasywka " RURA" przeczytalem parę kolejnych wpisów i upewniam się że to ty się tak tu uzewnetrznialz. Potwierdzam przedmowce. Ciężko cię za coś polubić. Żeby nie było... pozdrawia kolega z pracy tylko nie produkcyjnej.. Tylko tej którą załatwił ci Tatuś.... A tak wogule to chyba takie ostre wpisy poniżej sa karalne.... Policja zlatwoscia namiezy adres kompa bądź telefonu. .

ort
@Kolega

Z łatwością , namierzy, w ogóle !! Proszę nauczyć się pisać "liderko" poprawnie i czytać tez sie naucz !!

Ciebie szmat.to
@Kolega

Nawet byly maz nie lubi o reszcie ludzi juz nie wspomnę ...

Seterka
@Co robi kierownik zmiany bee

A resztę czasu spędza na palarni!!

Wspolpracownik
@He

Z tego co pamiętam to rura dogadywal sie ze wszystkimi ! Byl szczery do BÓLU !!!!!!! I dlatego niektórzy go nie polubili !!!!!

Wspolpracownik
@Wspolpracownik

On nie gadał z zerami i mongołami !!!

Operator tech
@Wspolpracownik

Kilka zer u nas jest ale mungol tylko jeden ! ????????????????

Avon

Rodzina na swoim !!

Byłem, harowałem i

Jak była przerwa to ucieklem . Dali mnie na ściąganie kartonów z 3 linii ! Trzeba było biegać zeby sie wyrobić! Przypuszczam że oboz w auszwic to przy avonie wakacje !!! Odradzam !!!!!

@Byłem, harowałem i

Też zsciagalem kartony z z kilku linii naraz , nie do przerobienia! Po pracy byłem tak padnięty że przespałem do wieczora ... i za co za ten psi pieniądz? Ręce miały i trzeba było biegać! Do łazienki żeby pójść był problem.. Też tylko 1 dzień to robiłem i ucieklem i napewno juz tam nie wroce nawet za 35 zl /h - pewnie mowa o magazynie MH ? Pozdrawiam

Katington
@Marcin

Hej. Powiadasz że taki tam zapierdol... na jakich warunkach byłeś zatrudniony... jaka pieniądze??

1700na reke
@Katington

Za taką pracę to co najmniej 2500

@Katington

za 10 k bym niechcial tego robic. Co z tego ze bral bym taka kase jak tylko chce sie spac po pracy i koniec I nie jestem pracownikiem świezym - mam przepracowanych z 15 lat Ale za taka prace wyzysk harowe z góry dziekuje.

Gosc

Mają straszne wymagania !!!

Styrany

Jak można pracować na linii gdzie 3 z 4 osób nic nie potrafi tylko siedzą prz kompie i pan kierownik od dłuższego czasu dobrze o tym wie ale niestety nie potrafi wplynac na ludzi.

Na YouTubie

Można znalesc rozmowy jak kierownicy i Liderzy odzywają się do pracowników !!

Zainteresowana
@Na YouTubie

Po wysłuchaniu w 100 % mobilny!!

Jak by do
@Na YouTubie

Tak powiedziała to zbierała by zeby !!

Tylko duze zmiany moga pomuc

Wymiana kierownictwa na ops2 i liderów szczególnie zmi b l30 !!

@Tylko duze zmiany moga pomuc

Ta liderka po tym wpisie została ukryta na lin I e31

Bb

To ile juz razy zmieniłeś pracę po odejściu z firmy Avon? 2,3,.... 6 w innych firmach tez miałeś problem z dogadaniem się z współpracownikami? Pozdrawiam ????

ort
@Bb

Znakow interpunkcji tez sie naucz bo to ? Jest znak zapytania A nie wykrzyknik !!!

Zostaw merytoryczną opinię o AVON OPERATIONS SP Z.O.O - Garwolin

• Jak się pracuje w AVON OPERATIONS SP Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy AVON OPERATIONS SP Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVON OPERATIONS SP Z.O.O?

AVON OPERATIONS SP Z.O.O