Opinie o AVON OPERATIONS SP Z.O.O w Garwolin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AVON OPERATIONS SP Z.O.O. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AVON OPERATIONS SP Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVON OPERATIONS SP Z.O.O w Garwolin

Iwo

@Pracownik produkcji to nie ma najpierw przeszkolenia na linki, że ludzie nie wiedzą co mają robić?

Aldona Bajerowska

Nie polecam pracy u Was. Nie polecam Waszych kosmetyków. To szajs na polskim rynku. Odradze każdemu. Prosze zainteresować się kto w 2001 roku. Zrobił mi ogromną krzywdę. Mobbing jest u Was na porządku dziennym. Wyzysk . Znęcanie się. Bezwzględnosc. Brak empatii. Wyrozumiałości. Ostrzegam . Prosze wyjaśnić okoliczności. Mojego i innych pracowników krzywdzenia przez Państwa Firmę. Ostrzegam. Ma to być wykonane. Prosze mnie poinformować. Od kogo należy mi się odszkodowanie. Nie ma prawa być sprzeciwu. Ma to być wykonane.

Pracownik produkcji

To że niema chetnych do pracy to jedno ,drugie to to że połowa ludzi na liniach tak naprawdę umie niewiele a ci co cos umieja nie będą robić za reszte .Panie prezesie przejdzie sie pan na produkcję weźmie kierownika za leb i pójdzie na przypadkowo wybrana linie najlepiej jak jest przestawka formatowa . Po przestawce zobaczy pan ktore moduły ruszą bez problemu A które będą miały wymienione tylko cczęści formatowe ! Bo niektorzy uwazaja ze wymiana czesci formatowych bez jakich kolwiek reg.to tez przestawka ....

@Pracownik produkcji

Jak by każdy wszystko umiał to Ty co byś robił? Jeden ogarnia maszynę inni pakują żadnej magi nie ma. A po za tym Ci co cis umieją to pracuje gdzie indziej za lepszą kasę więc niewiem o co Ty wyjesz tutaj

Pracownik prod
@Marcin

Mialbym czas chwile odpocząć, iść na przerwę jak człowiek nie myśląc że zaraz ktos zadzwoni z linii i powie wracaj bo coś się stało! Idąc do pracy nie myśleć o tym że znowu czeka mnie ostry zapie .. I że ci co mało umieja i nie robią nic w tym kierunku aby to zmienic beda znowu siedziec przy kompie i machać nogami ...

@Pracownik prod

Rozumiem Cię, i współczuję. Głowa do góry pracy jest sporo i za lepsze pieniądze. Nie wiem czemu ludzie się tam tak męczą.

@Pracownik produkcji

Kolego a to co tak dobrze placa w tej firmie ze nikt z glowa na karku niechce pracowac ?

mixx

Witam pracował ktoś jako Operator Mycia i Sanityzacji w Garwolinie i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AVON OPERATIONS SP Z.O.O spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
xyz

Ile wynosi stawka godzinowa przy pakowaniu kosmetyków?

Czy zdarzają się nadgodziny w AVON OPERATIONS SP Z.O.O?

byly pracownik

tak, ale godziny nadgodzinowe sa do odbioru, nie wyplacane jako setki

Robol

Dokad byl tam jeszcze Daniel T. To nie obtywaly tylko osoby na pakowalni -zwylki pracownicy tylko dostalo sie i kierownictow i innym a teraz za wszystko winny ten pracownik na samym dole -za mase ,za komponenty za wszystko . Fakt byl on bardzo niemily i beszczelny ale trzymal to troche na poziomie . A ludzi zawsze tam mieli i maja zanic

Mk
@Robol

Pisz bardziej po Polsku przyjacielu bo ciężko ogarnąć co tam napisałeś

Kris

Witam, Mam wielką prośbę, zna ktoś może do email. do fabryki AVON w Garwolinie. Bardzo proszę

Darek

Pani Agnieszko Dygant czy nie wstyd pani reklamować firmę w której pracowników traktuje się jak smieci A jak zachoruja na raka to się ich zwalnia !!! Wstyd wstyd wstyd

Wiktoria
@Darek

Takie komentarze raczej nie powinny się pojawiać na forum, które poświęcone jest pracodawcom... Adresat Twojej wypowiedzi raczej jej nie zobaczy :) Skoro piszesz w ten sposób to domyślam się, że pracowałeś w AVON OPERATIONS - czy taka sytuacja, o której wspominasz, naprawdę miała miejsce? Może sprawa ma nieco szerszy kontekst.

Papa

UWAGA w firmie stwierdzono trzy nowe szczepy koronowirusa ktore latwo rozpoznac !!! Jeden szczep powoduje czerwony ryj , drugi zanik pier si i mozgu A trzeci zmongolenie !!!

@Papa

Do pierwszego dodałbym nie przyjemny odór alkoholowy z otworu gebowego tzw z ryja , do drugiego nie odparta chec robienia kolejnych mb la chy A do trzeciego noszenie za krótkich spodni tak nad kostkę i okrycia wierzchniego ze starszego brata i to najlepiej zauważalna cecha zmongolenia !!

Gosc

Dopuki nie będzie zachodniego nadzoru w tej firmie nie ma czego szukać w biurze i kierownictwo to bezmuzgi zatrudnione po znajomości, bez pojęcia o prowadzeniu firmy i produkcji pensje to przyslowiowa miska ryżu nawet Ukraińcy pouciekali taki wyzysk.

Grzegorz
@Gosc

Dokładnie tak !!

Maciek z klanu

Chetnie sie tam zatrudnię zeby tworzyć zgrany zespół!!!!

Mongol zwany stasiem
@Maciek z klanu

Stworzymy zgrany zespół.!!!

Bo rano małpka w południe małpka A wieczorem małpka i heblowanie dehy choc jedna kłoda juz w domu lezy!! No i robi się zegarmistrz światła purpurowy!!!!

Hahaha

To dlatego czerwony ryj !!! HA HA HA

Ten przepity czerwony

Ryj powinien zająć się praca A nie "pania" lider !!!

@Ten przepity czerwony

A żona czerwonego ryja nie zazdrosna o tego chłopca z 30 ?!!

Szma to

Łeb ci spadnie !!!

Ope

Praca i pracodawca nie warta uwagi !! Szczególnie za praca z onem tj z deha zwana szm ta powinni płacić dodatek za pracę w warunkach szkodliwych !!

Tresa

Pytanie do prezesa ! Kiedy zrobi porządek z kierownikami ktorzy siedzą na przerwie po 2 godziny ?? Później godz na palarni i prawie pół dnia zlatuje . A jak pracownik sie spóźnić z przerwy to zaraz go psychicznie dręczą!!!

Bardzo nieprzyjemna atmosfera, brak klimatyzacji, latem ciężko jest wytrzymać, szczególnie podczas obowiązkowych nadgodzin. Ludzie traktowani są jak zwierzęta, co idealnie podkreślił kierownik mówiąc do koordynatorki "rozpędź to bydło". Nie polecam nikomu.

Ta firma to jedno wielkie ????!!! Lepiej w to nie wdepnac !!!

@777

G O W N O !!!

Krzysirk

Zwalniajac sie masz takie uczucie jakbyś wychodził z więzienia o 10 letnim wyroku !! Cudowne uczucie ! Proponuję zrobić to wszystkim normalnym ludziom !!

Betis

Zawsze myślałam że po 7 latach pracy .Jak się zwolnię to będzie mi przykro.To był najszczęśliwszy dzień w życiu. Myślałam że już się starzeję i wszystko mnie wkurza.Ta praca na nocki mnie wykończyła ,to jest jakiś koszmar tak funkcjonować.pbLudzie przejrzyjcie na oczy bo życie jest za krótkie.Praca koszmar , atmosfera na perfumach to ciężko nawet nazwać bo trzeba by użyć wulgaryzmów.Brak człowieczeństwa.

Zostaw merytoryczną opinię o AVON OPERATIONS SP Z.O.O - Garwolin

• Jak się pracuje w AVON OPERATIONS SP Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy AVON OPERATIONS SP Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVON OPERATIONS SP Z.O.O?

AVON OPERATIONS SP Z.O.O