Opinie o AVON OPERATIONS SP Z.O.O w Garwolin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AVON OPERATIONS SP Z.O.O. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AVON OPERATIONS SP Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVON OPERATIONS SP Z.O.O w Garwolin

Kama Nowy wpis

Pytanie w sprawie ogłoszenia Regulatory Affairs Manager czy praca przewiduje jakieś delegacje? Tam w obowiązkach są kontakty biznesowe z Kirgistanem, dosyć ciekawa lokalizacja, nigdy nie pracowałam z tamtymi rejonami. Angielski tylko 100% wystarczy?

W sieci jest ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko production engineer. Jest napisane po angielsku więc zastanawiam się czy CV wysłać w tym języku. Rozmowa też po angielsku czy pół na pół z polskim. Ktoś już był i powie jak się ustawić?

@Adam

Jak ogłoszenie po angielsku to CV też. Rozmowa może być i po polsku (zależy które ogłoszenie i jaki szef), ale i tak musisz znać angielski, bo sobie potem nie poradzisz.

@Adam Nowy wpis
@Adam

Warto wysłać CV - może być wersja polska i angielska. Tak czy inaczej licza sie Twoje predyspozycje i wiedza, która sprzedasz na rozmowie. W każdym razie warto - polecam

Na jakie wsparcie w AVON OPERATIONS SP Z.O.O mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Ilona

Coraz mniej udzielacie się w wątku, o co chodzi? Szkoda trochę, bo chciałabym aplikować do firmy do działu marketingu. Na stronie niby nie ma aktualnych ofert pracy, ale widzę, że można podesłać swoje cv tak czy siak. Ktoś z was może korzystał z tej opcji? Nie wiem, czy jest sens czekać, czy moja kandydatura nie zniknie gdzieś w otchłani :P No nic, fajnie byłoby dowiedzieć się od was jak zarobki w dziale, atmosfera, ogólnie jak tam praca? ;)

Adam Nowy wpis
@Ilona

W Avon Operations nie ma marketingu, więc bez sensu wysyłać. To spółka produkcyjna

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AVON OPERATIONS SP Z.O.O spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Henio

A wiecie że na jagodzińskiej Mieszka gej policjant? Znacie go?

Goska

Nie polecam są zakłamani. Jak zwalniali to liczyły się znajomości nie jak pracujesz. Promują leczenie raka piersi ale jak ja zachorowałam to mnie zwolnili. Zostawili bez środków do życia i na leczenie. Ale no cóż to nie był rak piersi.

Mk
@Goska

Skoro to nie był rak to po co ten pocisk ze promują walke z rakiem?

@Mk

MK to był rak tylko nie piersi tak jak oni promują leczenie. Nie miałam siły na walkę z nimi.

Niestety

@Goska

Bardzo przykra sprawa, to straszne być tak potraktowanym przez firmę. Mam nadzieję że wróciłaś do zdrowia :)

@Barbara

Dziękuję udało mi się. Nie życzę nikomu tego przez co przeszłam. Ta firma to (usunięte przez administratora)

@Goska

To świetnie że wróciłaś do zdrowia! Wierze Ci, bo to okropne jak się zachowali... totalnie bez uczuć. Nawet nie przeprosili?

Masakra????jak zwykłe korpo niestety

Ten

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)z (usunięte przez administratora)typu jestem kierownikiem i wiem wszystko lepiej. Szukanie haków i pod (usunięte przez administratora)na porządku dziennym uciekajcie stamtąd.!

Hans Kloc

Był kiedyś taki męski zapach Avonu „UOMO”. I tu zwracam się z pytaniem do pracowników. Któren muł bagienny zadecydował o wycofaniu tego z produkcji i do ..uja dlaczego?

Maja
@Hans Kloc

Może zadzwoń do biura obsługi klienta i tam zadaj to pytanie? Myślę, że wielu pracowników może nawet nie wiedzieć, że taki zapach jest.

Pioter

Co prawda to prawda - pan kierownik rfalek w nie reaguje na zglaszane przez pracownikow nieprawidlowosci , zmusza operatorow do robienia rzeczy ktore powinien robic lider. A liderzy siedza sobie razem z nim na kawce w biurze nawet po 2 godziny . (usunięte przez administratora) u tego kierownika jest na porządku dziennym.

Setrer
@Pioter

O tak... Gorzej jak mechanik nie ogarnia tematu albo ma wywalone i nie umie nawet wpisu awarii zrobić a jego robotę robią seterooperatorki. Niech się jakiś przyzna ile taki biedny mechanik zarabia... Chyba starczy mu na nie jedna miseczkę ryżu... A seterooperatorki marne grosze mają.

@Setrer

Z calym szacunkiem jesli sami sie wychylacie i robicie robote jak twierdzisz za mechanika to na miejscu mechanika tez bym mial wywalone. Takze wiecej pokazywac

@Setrer

Może głupio spytam, ale co robi taka seterooperatorka?

Hammer
@Pioter

A nawet chodziło mi po głowie, żeby przyjąć się tam do pracy. Jednak po przeczytaniu komentarzy odpuszczę sobie. Jestem osobą dość porywczą i obawiam się, że mając do czynienia z taką kadrą ktoś mógłby wyłapać w japę.

Niezadowolona

Niestety bardzo duży minus za brak odzewu mimo zapewnień niezależnie od decyzji, po rozmowie rekrutacyjnej. Jest to brak szacunku wobec drugiego człowieka oraz jego czasu poświęconego na rozmowie. Z jednej strony cieszę się ze nie musiałam tracić czasu na współpracę ponieważ na starcie pokazują ze są NIEPOWAŻNA firma i maja gdzieś ludzi zapewne tez i już pracujących. Mogło by się wydawać ze firma z jaka wyrobiona już renoma ale jedynie, brakiem empatii i szacunku do człowieka. Na pewno będę przekazywać ta negatywna opinie dalej.

@Niezadowolona

Brak profesjonalizmu z ich strony ale nie jestem zaskoczona, tyle negatywnych opinii nie bierze się znikąd.

nick

jakie sa zmiany na produkcji?

Przypadkowy

Nie pozdrawiam kierownika OPS2 zm. B, który dziś bluzgał na kogoś idąc drogą komunikacyjną przez halę z liderka że szminek. Mam nadzieję ,że to nie było do niej bo nie było ani jednego cenzuralnego słowa w tym. A liderka jest jedną z najporzadniejszych ludzi pracujących jeszcze w Avon. Zawsze pomocna.

Bartek

prosze podać aktualnie stawke dla świeżego pracownika które podejmuje się tam pracy na umowie o pracy jako pracownik produkcji czy pakowania kosmetyków ? i ile tam pracuje czy jest określony czas pracy

Realist
@Bartek

A jakie byś chciał stawkina obcym kapitale w korpo? Na chleb i mydlo plus media Ci wystarczy. Zapraszamy hehe

Marlena
@Bartek

15/h brutto

Kuba

Panie prezesie prosze zwrocic uwage na osobe kierownika rafala w. Dzialania tego pracownika powoduja straty dla firmy !

Lukasz
@Kuba

No napewno trzeba zwrocic uwage na to ze "pan" kierownik lubi procenty .

Lukasz

Juz dawno powinien byc zwolniony ! Gdyby nie daniel T to nawet na portera by go nie wzieli ! Zwolnic nafte !

Grzegorz
@Kuba

Mysle ze Pan prezes po przyjrzeniu sie pracownikowi tzw "kierownikowi rafalowi wasil." bo do kierownika to mu brakuje jeszcze duzoooo , podejmie jedyna prawidlowa decyzje i podziekuje temu panu za współpracę. Panie prezesie w ostatnich latach przez nie profesjonalne podejscie do pracownikow tego pana odeszlo z avonu wielu naprawde profesjonalnych pracownikow i wielu jeszcze odejdzie jezeli nic sie nie zmieni !

Ela

Kiedy sie tam przyjmowalam tez mnie ostrzegali przed ta firma ale mowie sobie ze kazdy tak gada i jak sie nie przekonam to nie bede wiedziala jak jest naprawde no i sie przekonalam.(usunięte przez administratora)

Iwona

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Stanowczo odradzam zatrudniania sie tam .

qulson

Pracował ktoś na stanowisku Porter i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Zorientowany
@qulson

Praca ciężka, dużo biegania. Na perfumach obsługa dwóch linii jednocześnie. Ciąganie palet, dokładnie komponentów do maszyn, wyworzenie smieci. Stawka na początek około 2200

Krzysiek
@qulson

Po dniu odpadna ci rece !!!!

Grzegorz

Jesli nie masz jakiegos znajomego lub rodziny w kierownictwie to moja DOBRA RADA odpusc sobie prace w tym (usunięte przez administratora).. no chyba ze masz taki fetysz i lubisz byc ponizany i traktowany jak smiec ... , a najgorsze ze beda to robic glupsi od Ciebie .

mixx

Witam czy pracował ktoś na stanowisku magazynier i wysyłka towaru i może się podzielić jakie są zarobki oraz atmosfera w pracy. Pozdrawiam

Czlowieku
@mixx

Odpuść sobie!! Bo i tak zrezygnujesz po tygodniu !! Szkoda Twojego czasu !!

Franciszek
@Czlowieku

Dlaczego należy sobie odpuścić pracę w Avon Operations? Twój komentarz niewiele mówi o pracy w firmie. Rozszerz go o więcej szczegółów.

marek
@mixx

ja pracowałem, na transporcie, wszystko zalezy na jakis ludzi trafisz,

Iwona

Hej, jakie aktualnie są wolne stanowiska pracy w AVON OPERATIONS? Poszukują w ogóle obecnie nowego pracownika? Nie wiem czy można wysyłać zawsze swoje CV do firmy aby było już na zaś czy może oczekiwać na jakąś rekrutację. Dajcie znać.

Zostaw merytoryczną opinię o AVON OPERATIONS SP Z.O.O - Garwolin

• Jak się pracuje w AVON OPERATIONS SP Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy AVON OPERATIONS SP Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVON OPERATIONS SP Z.O.O?

AVON OPERATIONS SP Z.O.O