Opinie o Personnel Solutions w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel Solutions. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Personnel Solutions o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel Solutions w Katowice

xxx

czy ktos może mi na maila napisac jak faktycznie jest z ta praca na lotnisku ? jak wyglada rekrutacja itd? z gory dziekuje za info - zalezy mi zeby dostac ta prace ale rozne rzeczy tu czytam wiec ciezko wywnioskoac jak jest naprawde

Praca na lotnisku wcale nie ma nic wspólnego z pracą w Lufthansie, jest to całkiem inna firma LUG, po za tym na miejscu przywita Was drugi pośrednik w Niemczech ZeitCosul... o wypłacie się nie rozpisuje bo jeszcze jej na oczy nie widziałem (usunięte przez administratora)tak na telefon nikt nie otrzymał grafika na miesiąc ani na tydzień. Często bywa tak że dostajemy telefon o9 rano ze potrzebują 6 osób na 10 rano (sam dojazd na lotnisko to ok 20 min ale na samym lotnisku busem jedzie się dodatkowe 40 min ) czy to jest normalna praca ? normalne warunki ? Ap ropo warunków mieszkaniowych : grzyb na ścianach -świeżo za białkowany, czasem po korytarzu jakieś świeże jedzenie przemyka w postaci karaluchów ...dost6ęp do pralki jest odpłatny i hausmajster pobiera opłatę w wysokości 3 euro - dzień wcześniej zamawiasz usługę a pranie otrzymujesz po 3 lub 4 dniach ...

hollysmoke

czy mógłbym otrzymać od ciebie jakiś kontakt? ponieważ jestem na końcowym etapie a potrzebuje kilku dodatkowych informacji pozdrawiam

Magazynier

Bylem na szkoleniu dwudniowym w Katowicach. Po pierwszym dniu szkolenia jest egzamin, w drugim dniu szkolenia uczestnicza tylko Ci ktorzy zdali egzamin. Ja niestety musialem zrezygnowac po szkoleniu ze wzgledow osobistych ale uwazam ze wszystko bylo dobrze zorganizowane, podczas szkolenia kawa, herbata, przerwa na kanapki. Szkolenie w jezyku niemieckim jednak na sali obecna osoba z firmy Personnel ktora jak byla potrzeba tlumaczyla gdy ktos prosil o pomoc lub o przetlumaczenie

lordi

do osób które już pracują we Frankfurcie Lotnisko. Jak długo czekaliście na weryfikację dokumentów? czy 2 dniowe szkolenie w Katowicach jest kończone egzaminem?

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
Praca Niemcy

Poczekajcie do pierwszej wyplaty, ja osobiscie otrzymalem wyplaty okolo 1.300 euro tak jak obiecywali, nie wiem jak pozostali ale dlaczego ja mialbym Dostac dobrze a oni zle? Slyszalem ze w czwartek 29 maja chca zorganizowac z nami spotkanie zeby wyjasnic wszystkie watpliwisci, rozbieznosci wiec wtedy pytajcie o wszystko

xer
@Praca Niemcy

proszę o opinie czy warto czy tez lepiej dac sobie spokoj?

angel

A jak z pracą w Łodzi dla nich np. na magazynie przy ul. Niciarnianej? popołdniówki, chyba kurierka..

Prawda jedyna

Powiem tylko tyle... nie warto!! Na taki okres oczekiwania to prace za 6.80 na reke to mozna znalezc odrazu... bo mniej w Niemczech juz dac poprostu nie moga.. do tego jak juz wspominali powyzej bank nad-godzin...hahahaha... a najlepsze jest to ze prawdopodobnie tych nad-godzin i tak raczej nie bedzie bo kilka osob ktore sie ostaly (wyjatki) pracuja 3miesiace i jeszcze im sie nie zdazylo...takze wiecej niz 900€ tutaj sie nie zarobi. Pozdrawiam

zdz
@Prawda jedyna

praca za 6,80 ? nie widziałeś co podpisywales na umowie? trochę mnie to dziwi bo chyba każdy dostał umowę wiec wiedział na jakie warunki się decyduje

Ja pracuje, mi się podoba a z pieniędzmi to trzeba poczekać do wypłaty. Wiadomo że nie dadzą na początku kokosów.

Jest tak jak pisze rozczarowany Pracuje dopiero 2 dzień a jestem od 5 maja. Na umowie 8.5 brutto a nie jak obiecali 1300 netto. W pracy Turcy się śmieją z nas ze tak mało mamy na godz. Kasy stracili wszyscy mnóstwo a nie zanosi się na to żeby chociaż to odrobić. Jeszcze jakiś bank godzin, czyli za nadgodziny nie zapłacą tylko zostawiają te pieniądze jak będzie urlop żeby wypłacić kasę. Miało być tak pięknie a jest lipa. Po odliczeniu mieszkania w tym pożal się Boże hotelu to może zarobię 850 euro.

odpowiedz do rozczarowanie

Kolego nie wiem kto Ci kazal pisac takie bzdury, ale jesteśmy na miejscu w okolo 30 osob. Piszesz ze po miesiacu z 25 osob ktore przyjechaly 20 zrezygnowalo. Przecież my przyjechalismy do Niemiec 5 maja a dzisiaj jest 16 maja, minelo zatem 11 dni a nie miesiac. Ponadto piszesz o 6 osobach a jest nas okolo 30. Przyjechalismy tu pracowac i zarabiac a nie odopoczywac na wakacjach

rozczarowany
@odpowiedz do rozczarowanie

Napisalem wyraznie, ze z PIERWSZEJ GRUPY pozostalo 6 osob. Druga grupa liczy okolo 22 osob.

rozczarowany

Z tymi 25 osobami było tak, że one rzeczywiście przyjechały do Frankfurtu. Po miesiącu zrezygnowali z pracy, ponieważ nie otrzymali obiecanej stawki a same wypłaty mocno się spózniały. Obecnie pozostało 6 osób, które z obawy przed utratą pracy nie chcą rozmawiać z nowo przybyłymi. Obiecane stawka 1300 euro netto - praca na lotnisku nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. W umowie jest 8.5 euro brutto oraz 152 godziny pracy. Do tej pory czekamy na rozpoczęcie pracy - minęło 1.5 tygodnia. Prezes tej pseudofirmy utrzymuje, że w następny dzień roboczy od podpisania umowy pracownicy otrzymują wynagrodzenie. To nieprawda. Przedstawiciele Zeit Consult, z którymi podpisuje się umowę takie same brednie gadają. Fakty są takie, że spośród kolejnych 20 osób, które przyjechały tylko 2 pracują. Rzecz jasna koszt biletów zanim rozpocznie się pracę zależy pokryć z własnej kieszeni.

riko

Witam. Ma ktoś informacje na wygląda 2-dniowe szkolenie? chodzi mi głównie o to czy egzamin jest trudny i jakich można się spodziewać pytań?. Pozdrawiam

andi

Byłem na rozmowie w PS w katowicach. ROzmawiałem z menadzerem z Frankfurtu. Spoko gośc. Wszystko jest ok. Jeżeli przejdzie się wszystkie procedury i szkolenie, wcześniej test języka(miałem dwa razy), to nie ma opcji ,żeby nie dostać pracy. On powiedział,że z grupy 25 osób w pierwszej turze pojechało 5.Żenada!!!!

Zrekrutowany

Popieram, zgadza sie wszystko . Super warunki super praca, zorganizowane bylo na cacy. Dojazd, praca, warunki mieszkaniowe . Tylko żal, i wstyd ze przez takich ktorzy obiecali pojechac i nie pojechali, robicie nam Polakom złą opinie. Zanim wyslesz dokumenty to sie zastanów kolego . Bo Ludzie z Personela załatwili wszystko extra. Nie można sie do niczego przyczepić. Jak sie słucha co mówią, piszą i stosujesz sie do harmonogramu to nie ma żadnych problemów. tam jest taki jeden koleś nie wiem jak sie nazywa w tym personelu, taki chłopak, co dobrze mówi po niemiecku, on trzyma na wszystkim łapę. I niemcy z tego co wiem , bardzo sie z jego zdaniem liczą. My tu jesteśmy i dziękujemy im za prace. A jeśli nie chcesz robić, to sie zamknij kolego Frankfurt i kolego praca na lotnisku i (usunięte przez administratora) nie zawracaj . Wj a moze Ty z konkurencji jesteś ?

Doświadczona
@Zrekrutowany

Powiem tak, pojechało 5 osób bo osoby zarządzające tą firmą nie nadają się do siebie. Czego można wymagać do osób pracujących na stanowiskach w HR skoro ledwo się wdrożą to już są zwalniani albo w najlepszym wypadku sami uciekają od tej chorej firmy. A więc powiem wam nie warto pakować się w to (usunięte przez administratora)i nie żebym pisała to bo zaszli mi za skórę ale z ludzkiej życzliwości. TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD FIRMY PERSONNEL SOLUTIONS!!!!!

Do Kolegi o nicku Frankfurt ,oraz praca frankfurt. O jakich bzdurach wypisujecie ? Który z Was dzwonił do Zarządu na Lotnisku ? Ludzie co za głupoty wypisujecie ? Po pierwsze to Wy zrobiliście ich w ....... Wiedzieliście od samego poczatku że trzeba zdac test jezyka, potem przejść szkolenie , a potem praca. Ilu z was ktorzy piszą bylo na szkoleniu, ilu z Was nakłąmało w dokumentach i Niemcy to zweryfikowali i ilu z Was wylali bo jesteście nierobami. Ja pracuje i wszystko zgadza sie w 100 % . Jak zdałeś test i przeszedłeś szkolenie jeden z drugim (usunięte przez administratora) to dlaczego nie pojechałeś . Miało pojechać nas 25 a pojechało 5. Po co naciągaliście ich na koszty szkoleń ? Nie chcesz jeden z drugim jechac nie jedź, i nie pierdziel głupot .

bbb
@Nowy

Nieroby :) to mógł napisać tylko ktoś mądry kto pracuje w Personnelu

zenia

(usunięte przez administratora) na kolkach.... dostaje grafik o 22 ze mam na rano byc w pracy.... jak juz dotre to jednak mowia zebym przyjechala pozniej... i to ich 5.90 brutto no prosze...przy 100 godz wyplaty 450 zl...

gosc

Oferty pracy nie mają praktycznie żadnych. Jedyne dostępne oferty to rekrutacje do wewnętrzne Chyba z tą firmą coś nie tak, skoro ciągle zmienia się personel...

gość
@gosc

niby firma rekrutacyjna a sama nie potrafi sobie pracowników rekrutować???

PM

Cześć. Chciałam tylko napisać, że ta firma nie jest wcale taka dobra jak słyszałam. Dwa dni pracuje się tydzień w domu siedzi, a nowych ludzi ściągają. Człowiek czeka na ten telefon aż zadzwonią .. nikt mi nie mówił ,że to będzie praca na telefon! A jak byłam przyjmowana to zapewnienia o pracy były, że jest praca na cały rok ..a tu wyszło jak naprawde jest. Nie mogą dojśc jakoś do ładu koordynatorzy. Niezły bałagan mają. Dlatego odrazam tą firmę.

rozczarowana

zarobki w tej firmie to żenada jakaś..kurs euro liczą chyba po 3 zł, w rzeczywistosci dostajesz zupelnie inne wynagrodzenie niz to ktore bylo ustalone. nie polecam

frankfurt

Witam czekam na wyjazd od Października i tak jak koledzy pisza wyżej nic nie wskazuje na to aby wkońcu dostać pracę.. ja rezygnuje. nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel Solutions - Katowice

• Jak się pracuje w Personnel Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel Solutions?

Kandydaci do pracy w Personnel Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel Solutions

Personnel Solutions