Opinie o Żabka Polska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żabka Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żabka Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Wrocław

Julita

Słuchajcie już o tym wspominałam, że wątek dotyczy sklepów sieci Żabka Polska we Wrocławiu i inne miasta mają swoje wątki. Jeżeli macie jakieś doświadczenia z innych miast to piszcie w wątkach tych miast. Bo osoby zainteresowane pracą we Wrocławiu nie będą mogły się "dokopać" do informacji na temat pracy w tym mieście.

Oszukana.

OLSZTYN WARMIA. Sklep Żabka na ul.Augostowskiej(niedaleko Społem i Gracji ,,sklepy,) Małżeństwo prowadzi Żabkę, są ajentami. Mówią że zapłacą za szkolenie marne haha 5 zł,a tak naprawdę wyzyskują, nie płacą. Ktoś powinien to nagłośnić aby Ludzie tam nie szli do pracy,bo za darmo będą pracować. Nie zatrudniajcie się w tej Żabce w OLSZTYNIE NA UL.AUGUSTOWSKIEJ!

Ola
@Oszukana.

Dzięki , napewno odradzać będę znajomym.:-)

D
@Oszukana.

Taka sytuacja to tylko do Inspekcji Pracy a oni nie beda juz ajentami na pewno

Beata

Sklep Żabka w Szczecinku na ul.Wyszyńskiego uważajcie na przeterminowane pieczywo i inne produkty.Zatrudnia ajentka na czarno obiecując umowy i straszy później skarbówka. Oskarża o kradzieże gdzie stary pracownik poduszka specjalnie do czynu aby pozbyć się pozniej pracownika i straszac go policja. Sprzedaje produkty po terminie tj.mrożonki alkohole itp.Nie polecam????

studentka xx

Nie polecam!!! Za żadne skarby świata, z dala od żabki....właściciele sami nie wiedzą kogo szukają, jestem studentem więc nie mogłam być na cały etat, zgodzili się na 1/4 etatu...było wszystko okej dopóki nie przyszła ich przyjaciółka, która miesza pracowników z błotem..wystarczyło jej słowo że nic nie robię itd no i powiedzieli mi do widzenia, w sumie cieszyłam się sama po tym niemiłym incydencie chciałam odejść..wrzeszczała na pracowników przy klientach, czułam się okropnie....a nie jest ajentem!!!!nie mogłabym pracować jak ktoś stoi nade mną i kontroluje (o dziwo nie właściciele)...zapłacili mi, ale jak odeszłam to aż poczułam się o wiele lepiej.. praca sama w sobie dość stresująca, dziwna..ciągle klienci po alkohol, papierosy (nie wszyscy trzeźwi) ciągła odpowiedzialność "bo manko się zrobi, bo coś tam, bo kradzież"...trzeba mieć oczy dookoła głowy a przecież nie zawsze jest to do zrobienia, kasa nawet prosta w obsłudze ale jak spada wir klientów, a kolejka ciągnie się do końca sklepu ( a jesteś sama na kasie)to nie trudno o pomyłkę..z początku się cieszyłam, że mam chociaż na 1/4 etatu ale wystarczyła jedna"kontrola" i do widzenia. Nie polecam, dawałam z siebie wszystko a tak mnie potraktowano. Sama też się zastanawiam jak właściciele mogą pozwalać, żeby jakaś bliska ich znajoma przychodziła na kontrolę tzw i wszystko kontrolowała, stresowała i wprowadzała mobbing... Na pracownika spada też odpowiedzialność SAMEMU otwierania sklepu, co jak dla mnie jest za dużą odpowiedzialnością "bo się właścicielom nie chce". Lepiej już iść do dużego marketu niż do takiej małej żabki, bo jak niektórym się wydaje taki sklepik co to jest a tak naprawdę jest to koszmar, tragedia i straszna odpowiedzialność i mobbing niekoniecznie o dziwo ze strony ajentów... Zabka w której pracowałam nie znajduje się we Wrocławiu.

Sprzedawca

sama rekrutacja w porządku. ajentka zadała parę pytań odnośnie doświadczenia w handlu, przedstawiła swoje wymagana.

zwykła, lużna rozmowa, dotycząca sieci.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Julita

@Ciekaw o kontakcie z regionalnym jest napisane poniżej przez użytkownika @Żabki2017, ale niestety nie w tym temacie, o który pytasz. @Żabki2017 rozumiem, że mogłeś mieć złe wspomnienia z regionalnym, ale nie możesz go obrażać na forum publicznym, które ma regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin

Ciekaw

Witam mam pytanie o regionalnych ktoś miał z nimi do czynienia? Ciekaw jestem czy oni też wpłacaja jakaś kwotę na początku? Ktoś ma jakieś info?

Julita

@ola to wątek sklepów Żabka Polska we Wrocławiu, dlatego piszemy tylko o sklepach z tego miasta, żeby nie powodować zamieszania na forum. Wchodzą tu osoby, które zastanawiają się nad pracą w Żabkach w Wrocławiu i gdy pojawiają się wątki z innych miast to ciężej jest znaleźć informacje, które ich interesują.

ola

Ola 2017-08-25 11:45 Pewna pani zatrudniła mnie do żabki do wykładania towaru i do pilnowania w biurze monitoringu żeby nie było kradzieży przyjęła mniebwz umowy i miałam 6 złoty na godzinę.Pewnego dnia przyszłam do pracy i mówię kasjerce że idę pozamiatać podkładami piwa i pomogę jej z cenówkami to ona nic nie powiedziała przyszła do mnie córka z koleżanką a kasjerka dała cenówki 10 latce do ręki i roznosiła po sklepie ja wyszłam z zaplecza do córki i powiedziałam że jak nie kupóje to niech wyjdzie ze sklepu i poszłam na zaplecze w tym momencie wyszedł mój mąż i powiedział do cyrku żeby wyszła to kasjerka do mojego męża mówi że one pomagają jej roznosić cenówki a do męża powiedziała że ma (usunięte przez administratora) z tego sklepu a mąż do niej ty guwniaro co ty powiedziałaś a ona że ma (usunięte przez administratora) to mąż powiedział że gdyby nie te kamery to by trzepnął ją w łeb na opamiętania i wyszedł ze sklepu a kasjerka wyparowała na zaplecze i zaczęła się po mnie wydzielać ja jej powiedziałam że po swojej mamie niech się drze a nie po mnie i kasjerka trzasła drzwiami i poszła na sklep potem po paru minutach zaś wyparowała do mnie i się dała po mnie i zaś trząsł a drzwiami to ja zadzwoniłam do szefowej czy mogę mieć wolne to szefowa okej dała mi wolne a na drugi dzień szefowa mnie zwolniła jak dzwoniłam do szefowej zapytać się jaki powód że mnie zwolniła to powiedziała że dzięki męża mnie zwolniła .I tu mam pytanie ja zwolniona a kasjerka jest bez winy i gdzie tu sprawiedliwość ???? żabka w Jastrzębiu Zdroju

Ola

xyz

Witam osoby które poszukują prace chcielibyśmy was ostrzec przed praca w ząbka czy we freshu a szczególności przed miejscami pracy takimi jak Petyhorska 22 czy Paska 3, (w Kielcach) obie te Panie która pracują oszukują na wypłacie oskarżają, wyzywają. Ludzie jeśli chcecie dobrze zarobić to nie proponuje w żadnej żabce a szczególności u Tych Pani które próbują się zbogacać kosztem człowieka. Osoba która ma te ząbki i inne sklepy nie może nic wskórać woli się również wzbogacić i mieć pracowni w „D”

marta

zabka Katowice ul. grzyski 15 to oszuści niewyplacaja pieniędzy bez umow pracownik który ma uczyc poniza wyzywa obraza bylam tam tydzień odradzam

Domi18

Pracowałam w żabce we Wrocławiu. Wykonywałam wszystkie zadania nawet te,którymi powinien zająć się ajent. Czasami zdarzało się, że stałam 17h (dwie zmiany) od 6 do 23 bo ajent nie chciał nikogo zatrudnić. Często było tak,że kończyłam prace o 23 ( w domu byłam o 00.00, szłam spać o 01.00), a następnego dnia miałam na 6 czyli wstawałam o 04.30. Wynagrodzenie było śmieszne.Pieniądze były nam ucinane za wszystko dosłownie. Nie polecam pracy w żabce. Ps. nie miałam dnia wolnego w tygodniu i czasami zasuwałam tak przez miesiac.

były....

Byłem Partnerem w firmie. Ludzie!!!!!! 15 razy się zastanówcie czy wchodzicie w ten układ, mówię o franczyzobiorcach. Jak nie masz pojęcia o prowadzeniu własnego biznesu to nie rób tego, jak nie potrafisz sobie policzyć ile na tym zarobisz to nie rób tego, jak nie wiesz jak zarobić na sklepie spożywczym to nie rób tego, jak nie masz własnej kasy to mimo zapewnień że wszyscy ci pomogą to nie rób tego..... "Opiekowałem się" około 30-toma sklepami i wiem , że niektórzy (5/30) potrafią z tego żyć i zarabiać przyzwoite pieniądze, jednak większość nie ma o tym pojęcia, jak napisałem. I ci mają ogromny problem, generują tylko długi na całe życie.... Myślcie i czytajcie umowę, a przede wszystkim policzcie ile zarobicie...... o ile zarobicie......

patrykj
@były....

Były a jak wygląda praca partnera? Możesz coś napisać o tym stanowisku? Jakie wynagrodzenie uzyskuje partner i z czego się składa? pozdr

Nikita
@były....

Do byłego. Dlaczego zrezygnowałeś?

Angi

Czy ktoś miał może taka sytuacje ze po wypłacie cash back z depozytu wplacanego rano, brakowało w kasie na koniec zmiany pieniedzy mniej więcej tyle ile było wypłacane???

ciekawa30

chciałam sie zapytac jakto wyglądaz pracą w zabce przy wykładaniu towarów po ile godzin i ile dni

mik

W Strzegomiu w żabce pracują osoby na czarno gdzie inspekcja pracy

AAA

Praca w żabce w Pruszczu Gdańskim na ul. Obrońców Pokoju 34 u Pani Agieszki to jakaś pomyłka.Właściciele są nieuczciwi po tygodniu pracy zwalniają ludzi nie płacąc im.A potem chodzą kanałami i chowają się przed ludzmi na ulicy.HA.HA.To jakiś kabaret.NIEPOLECAM.

aaa

NIE POLECAM iść do Żabki na Sądowej. Jest to standard, że pracodawca/zleceniodawca chce wycisnąć jak najwięcej z pracownika (cóż, do pracy nie przychodzi się dla zabawy), ale tutaj to jest po prostu katastrofa, szczególnie jak pracujesz na umowie zleceniu. Niby te 8zł na godzinę nie jest takie złe, ale tak naprawdę większość wypłaty i tak idzie na jedzenie (najczęściej z Żabki; nie, nie było zniżki dla pracowników), bo człowiek ciągle głodny i zmęczony chodzi. A to jeszcze zabiorą Ci pieniądze, bo zapomniałeś którejś gazety, a to o którymś nabiale zapomniałeś, a to ktoś okradł, a Ty nie miałeś czasu zainterweniować. A Ajenci mają to gdzieś, a jak mówisz, że chcesz się zwolnić, na umowie pisze, że masz tydzień czasu na wypowiedzenie to oni mają to gdzieś i manipulują tak Tobą. Współpracownicy? Albo marionetki szefostwa albo robią wszystko, żeby przetrwać w tej ciężkiej pracy, czyli są wredni dla Ciebie i donoszą na Ciebie. I jeszcze szefostwo robi wszystko, żeby rozbić tą grupę pracowników między sobą, bo wiedzą, że "w kupie jest siła" i chcą temu zapobiec po prostu. Jeśli chodzi o klientelę to zależy to od lokalizacji. Ta Żabka znajduje się niedaleko Sądu, policji, więc 100zł i zero drobnych to tutaj standard i wielkie zdziwienie, że nie ma jak rozmienić plus podejście klienta "klient nasz Pan", czyli narzekanie, że "Pan/-i powinien/powinna to wiedzieć", że powinniście mieć jak rozmienić 200zł itd. Tak, w Żabkach powinna być ochrona, bo to kradzież, a to pijani i agresywni klienci. Jest we Freshu koło dworca PKP, co jest dobre, bo najczęściej kradną właśnie wtedy kiedy stoisz na kasie i obsługujesz klienta. Jeszcze po pracy dzwonią do Ciebie, że czemu tego nie zrobiłeś, tamtego, a to współpracownicy też dzwonią jak czegoś nie wiedzą - nie ma jak odpocząć od tej pracy tak naprawdę. Zdecydowanie lepiej iść pracować do Amazona, bo tam przynajmniej masz umowę o pracę, darmowe ciepłe napoje, obiady za 1zł, PRZERWY (jedna darmowa 30min i dwie płatne 15min) i nikt Ci nie zawraca głowy PO PRACY

BDGA

Żalosne jest wypisywanie rzeczy typu tylko "dołożyć towar" bo mozna "zasnąć". co jak co ale w sklepie sieci żabka jest roboty od fulla. Tylko trzeba być pracowitym, i miec umiejetnosc szukania sobie pracy. Jestem osoba palaca , i tak jak wczesniej ktos napisał - jesli komus nie chce sie pracowac i wychodzi co 5 minut na papieroska.... potrafie wychodzic co 15 minut na papierosa a przy tym zrobie roboty za dwie zmiany. Zaczynałam od stawki 6.50 3 lata temu jako niespelna 18-latka. W tej chwili w sklepie zabka zarabiam 15 zloty na reke, za swoja wykonywana prace. Przy czym pracyje czasami po 14 h a czasami nawet robie obie zmiany , i chodze z popoludniowki na rano. Co łączy sie z tym, ze przyjmuje dostawy 3,5 TONOWE sama w jedna osobe. Inwentaryzaje WOKA i wszystko inne rowniez robie sama. Momentami nawet zamowienia :) wiec smieszne jest pisanie ze jak ktos pali to nie pracuje. Gowno prawda. co jak co kazdy sklep w ktorym byłam , a raczej ajent nie wytrzymał siły długów , wiec... predzej czy pozniej prace stracicie :) a ja nigdy nigdy przenigdy nei wzielabym się za ajenta. Pozdrawiam. A.

guest

umowa na pół etatu, ale praca po 8 godz. dziennie. Stawka jaka jest dniówką to ok 60zł. Czy ludzie są naprawdę tak głupi czy co??? Czy nie widzicie że oni was wykorzystują, Gdzie jest PiP czego nie kontrolują tych wyzyskiwaczy...

PIP
@guest

Spokojnie wszystko w swoim czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska