Opinie o Żabka Polska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żabka Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żabka Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Wrocław

kluska122 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 godziny.

żabka na ulicy piastowskej obok pasażu grunwaldzkiego to największa porażka z porażek. z tydzien temu dostałem łomot od 30 letniego typa z brodą i niebieskimi oczami bo podobno widział jak coś kradne ( mogło mu sie tak zdawać ponieważ kolega dla zabawy wsadził mi rękawiczke foliową pod koszulkę. natomiast obsługa sklepu wydawała się nie widziec w tym problemu. ba jeszcze mu gratulowali i dziekowali że pilnuje porządku w tej żabce. działo się tak ponieważ idiotka za kasą w czarnych włosach cały czas oskarża mnie o kradzież batona. dzisiaj dla odmiana zamiast stać cały czas obok mnie w trakcie moich zakupów, zapytała się mnie jak ja mam jeszcze czelność pokazywać się w żabce. odpowiedziałem że nie wiem o co chodzi, a ta zwyzywała mnie i dodała że już ostatnio cię pan przyłapał. gdy mój kolega odparł " w sensie że pobił?" idiotka mrukneła cos pod nosem i powiedziała złoty 50. całe szczęście patologia za kasą w żabkach jest zmienna i wkrótce ta debilka pojedzie na wymiane ERASMUS do innej żabki najlepiej najdalszej gdzieś w białym stoku.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Żabka Polska?

Oszykana

Żabka przy ul. Chrobrego 25 we Wrocławiu.. Uwaga na ceny!!! Na półce inna a na kasie inna cena..!!!!! Omijam już z daleka.

Dotychczas stały klient Nowy wpis
@Oszykana

Żabka na Dmowskiego 13 we Wrocławiu tez przekłamuje ceny, a po zwróceniu uwagi, ze cena na kasie jest niezgodna z cena na etykietach są wielce oburzeni i trzeba się upominać o prawa konsumenckie na co panie ledwo mówiące po polsku stwierdzają, ze maja za dużo pracy, żeby się tym zajmować ???? poza tym pracują tam osoby, które nie rozumieją nawet języka polskiego, a po staniu przy pustej kasie przez 10min i powiedzeniu im wymownie „dzień dobry” robią łaskę, ze podejdą i wykonają swoją prace. Generalnie dramat :/ Po prostu pracodawcy radzę zeobic rozeznanie w kwestii pracowników, bo niestety działają na niekorzyść. Jest tylko jedna wspaniała Pani, która za każdym razem z uśmiechem na twarzy potrafi obsłużyć ♥️, a pomimo innej narodowości pięknie radzi sobie z językiem polskim i zawsze służy pomocą, pozdrawiam Panią serdecznie, taki pracownik to skarb!

Joanna Nowy wpis
@Dotychczas stały klient

To samo Żabka na Krasińskiego. Agentką jest ukrainka. Nic tam się nie zgadza, jej córka na kasie z 15cm paznokciami praktycznie nie umie zliczyć do 10. Kiedyś chciałam wypłacić tam gotówkę 30 zł to tak mu wypłaciły, że byłam potem stratna. Jak w handlu mogą pracować ludzie, którzy nie wpadają językiem polskim?!

Czy firma Żabka Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Sprzedawca

sama rekrutacja w porządku. ajentka zadała parę pytań odnośnie doświadczenia w handlu, przedstawiła swoje wymagana.

zwykła, lużna rozmowa, dotycząca sieci.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
P

Pracowałam , tym sklepie jako ochroniarz. Najgorszy personel z możliwych.Pracownice bardzo niewdzięczne. sporo było sytuacji gdzie podpity klient przychodził do sklepu i kasjer odmawiał sprzedaży kolejnego alkoholu i robiła się awantura w sklepie, bronisz pracowników jak możesz w takich sytuacjach, któregoś razu przychodzi do pracownicy jej znajomy i taki dialog, to wy w Żabce macie ochronę? Tak,ale wolałabym bez ochrony.. Jaka niewdzięczność za takie zachowanie jak to, że jak ktoś kogoś broni w takich sytuacjach. Problemy za to, że na 8h po 7,5 h usiadłam na zapleczu na kilka minut, lub 10 minut przed rozpoczęciem pracy ktoś siedzi na zapleczu. Słabe zachowanie.

Witam. Robiłam , w jednej z Wrocławskich żabek. W 2022 roku przez dwa i pół miesiąca. Nie polecam nikomu tej pracy. Bardzo dużo obowiązków za malutkie pieniądze. Oto lista zadań do zrobienia w zabuni. Rano otworzyć sklep. Włączyć kasy. Piekarnik nastawić, żeby bułki wypiec. Włączyć grilla do parówek. Włączyć komputer. Odebrać gazety i je rozłożyć na półkę. Stare gazety spisać i odłożyć. Odmrozić i wypiec słodkie bułki. Juz 6 to sklep otwierasz. Bułki wypieczone na półkę. Obslugujesz klientów. Sprawdzasz świeżość owoców i warzyw. Myjesz kawomat. Dolewasz do niego mleko. Szukasz rzeczy do dziś. Nieraz się cały koszyk uzbierał. I przeceniasz i na półkę. Dostawa przyjeżdża najczęściej rano. Mrożonki i nabiał. Czasem 10 skrzynek było nabiału... I musiałam to sama zrobić. Jak czasem się nie wyrobiłam to inni pracownicy na mnie krzywo patrzyli i pytali się o której przyjechała dostawa. Jak z półek znika towar to trzeba dołożyć. Wydrukować ceny i je wstawić pod produktami . Jak nie ma ruchu to pozamiatać i umyć podłogę na magazynie. Jak nie miałam drobnych bo kilku budowlańców przyszło ze stowami to pytałam szefa o drobne to on stwierdził,że go to nie obchodzi. Często co drugiego klienta pytałam czy ma rozmienić drobne . Mało kto miał. Za 160 zarobiłam 2800 zł. Nigdy więcej żabki

Max

Żabka jako tolerancyjna, przyjazna firma która nie toleruje przejawów dyskryminacji pod względem wieku, płci, orientacji seksualnej, rasy, koloru skóry... Nie akceptuje bierności w sytuacji naruszenia godności... Nic Bardziej Mylnego !!! Takie zachowania są jak najbardziej tolerowane u wąskiej grupy pracowników( pani A.W. i pan G.M.) przez ich przełożonych. Osoby te nie mają skrupułów wyśmiewać i obrażać (usunięte przez administratora) mając przy tym niezły ubaw. Pracowników niższego szczebla wyzywają od (usunięte przez administratora)i odnoszą się o nich pogardą. Do tego jeden z wymienionych pracowników G.M. po pobiciu do nieprzytomności jednego z pracowników na imprezie firmowej nie został ukarany i w dalszym ciągu czuje się bezkarnie. To dało mu większą pewność siebie, arogancję i do tego przejawia agresję. JAK TO SIĘ MA DO WARTOŚCI ŻABKI?

Jaca

Boże sklep. Większego bajzlu niż gdziekolwiek nie było. By kogoś nauczyć czegoś trzeba samemu świecić przykładem. Szukać frajerów do darmowego sprzątania pod pozorem szkoleń!!!!!!!?

..............................

NA BOGA LUDZIE W CO WY WIERZYCIE JAKIM CUDEM MOŻNA UTRZYMAC SKLEP ZA 12 TYŚ DZIAŁALNOŚĆ 1500 ZŁ PAPIER DO KAS PAPIER TOALETOWY ITP 200 ZL KARY ZA ZWROT GAZET CZY NP TERMINÓWKE CO SIĘ ZDARZY RAZ NA JAKIŚ CZAS TO UZ KOŁO 2 TYS DO TEGO DOLICZ 3-4 PRACOWNIKÓW PO 2300 TO JUŻ JEST 9 TYŚ UBEZPIECZ SIE W NFZ TO 9500 TO ZA 2500 OTWIERAĆ DZIAŁALNOŚĆ W BIEDRONCE WIECEJ ZAROBISZ OWSZEM SĄ ŻABKI GDZIE IDZIE WYCIĄGNĄĆ WIĘCEJ ALE NEI DUŻO WIĘCEJALE TO SĄ ZĄBKI W OKOLICACH RYNKU ,BLOKOWISK GDZIE SIĘ DUŻO PIJE ALE Z REGUŁY TE DOBER LOKALE SĄ ZAJĘTE A TOBIE WCISKAJĄ KIT WIĘC JEŚLI NIE CHCESZ ŻEBY TY I TWOJA RODZINNA BYŁA W DŁUGACH TO W TO NIE WCHODZ JAK MYŚLISZ CZEMU POPRZEDNI AJENT NIE DAŁ RADY NA ROMOWIE ŚCIEMNIAJĄ A NAWET REALNYCH OBROTÓW Z 3 MIEŚ CI NIE POKAŻĄ OWSZEM MOŻNA ZARYZYKOWAĆ ALE TYLKO DOBRY LOKAL W Z DUZYM RUCHEM I ZAROBKIEM MIN 18 TYŚ NETTO

Mania
@..............................

Masz rację, wystarczy poczytać ,jak ludzi wpędzili e potężne długi.

Ilona
@Mania

No słabo, a wiesz może czy komuś udało się z tych długów wyjść?

Były już klient

Wczoraj(4 11 2021r około godziny 20)w żabce we Wrocławiu w Leśnicy(obok zamku)chciałem rozmienić drobne pieniądze na grubsze,na co kasjer się zgodził.Przyjmując wyliczoną kwotę sprzedawca zaczął liczyć pieniądze i powiedział że jest za mało ,więc dołożyłem.Odebrałem rozmienioną gotówkę,zapłaciłem za zakupiony towar i wyszedłem.Po jakimś czasie sprawdziłem ilość pieniędzy w portfelu i okazało się że kasjer przy wymianie okradł mnie.Była to niewielka kwota.Niestety zostałem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).Więcej zakupów w żabce nie zrobię( szczególnie w żabce w Leśnicy we Wrocławiu przy ulicy Średzkiej obok zamku).A na drzwiach jest przyklejona kartka na której widnieje napis że każda kradzież będzie zgłaszana na policję(jeżeli tak to powinni sami siebie zgłosić).Straciliście klienta.

Iwan
@Były już klient

Nikt za tobą nie będzie płakał ????????

Iwan
@Iwan

Hihihi idź obok do biedry

@Iwan

Iwan, za tobą tym bardziej nikt nie będzie płakał, hi hi hi spadaj na czczaw,a jak jesteś Iwan pracownikiem tej żabki to więcej nie kradnij.Zakupy będę robił gdzie mi się będzie podobało bez twojej porady, byle z dala od waszego sklepu,w innych sklepach przynajmniej nosili maseczki w czasie pandemii w przeciwieństwie do was jak u was bywałem.

Dorota
@Tadeusz Makowski

A to ktoś to zgłaszał, że nie noszą? Bo ludzi to zazwyczaj z tego co kojarzę ostro podjudzało. Ciekawa jestem czy kierownik też tak luźno do tego podchodzi, bo ludzie są różni przecież??

@Iwan

Co cenzura?Masz odwagę wypisywać bzdury pod moim komentarzem a później jak ja ripostuję na twoje kpiny to moje wpisy są usuwane.Jak jesteś taki gieroj to przynajmniej podpisuj się Iwan (czy jak tam się wabisz)swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem(a potem do budy waruj i zamilknij).A przede wszystkim nie jesteśmy na ty.A tykam ciebie z tego powodu bo ty(przepraszam) proszę Pana sam zaczął pan mnie tykać ,,śmierdzielu jeden".

@Dorota

Pani Doroto co mnie inni ludzie obchodzą, czy ich ostro podjudzało.Mnie(jak to Pani ujęła)to ostro nie podjudzało.Odpowiedziałem tylko na idiotyczną ripostę tego Iwana.A przede wszystkim sam kiedyś byłem świadkiem jak pewna kobieta też o coś się upominała w tym sklepie i została tak potraktowana że powinna pewnemu Panu stojącemu za ladą splunąć w twarz.Nie mam zamiaru tracić już czasu na odpisywanie na takie coś.

Olgierd Mazurkiewicz

już nigdy nie będę w żabce. to jak "aktywnie" pracują w Żabce na ulicy Żmigrodzkiej we Wrocławiu jest niespotykane. pomijam fakt palarni gdzie wszyscy pracownicy palą negatywnie obrzucając wzrokiem klientów którzy "zechcieli coś kupić" żadnego "dzień dobry" żadnego "posiada pan aplikację" żadnego "do widzenia i zapraszamy ponownie" pojemnik na płyn dezynfekujący jest pusty od dwóch tygodni. tylko w tym sklepie żabki czuję się, że przeszkadzam. szczególnie Wytatuowanej Bogini która jest obrażona jak klient robi zakupy - bo przeszkadzamy w rozmowie przez telefon. straciliście klienta. Pozdrawiam

IrrelevanThink

Brak kultury i empatii ze strony obsługi oraz ogólny brak umiejętności na to stanowisko. (mowa o blondwłosej ekspedientce)

Świadek

W nowo otwartej Żabce na ul.Światowida 61a Warszawa sprzedawany jest alkohol osobom nieletnim notorycznie może jakaś kontrola ???

Tadeusz
@Świadek

ŻABKA ul. Bolesława Chrobrego 25, Wrocław. Według badania opinii klientów naszego biura najgorszy sklep sieci ŻABKA we Wrocławiu. Puste półki, towary które znajdziesz są przeterminowane, brak drobnych w kasie, brak zainteresowania klientem, brud na podłodze, zniszczone tablice reklamowe na zewnątrz sklepu. To wszystko znajdziesz w sklepie ŻABKA przy ulicy Bolesława Chrobrego 25 we Wrocławiu. Jeżeli tego oczekujesz serdecznie zapraszamy. Z poważaniem, Kierownik działu badania standardów sieci sklepów spożywczych

POl
@Tadeusz

Witam , opinia nie należy do tego co się dzieje na sklepie ... Jedynie w środę 24.07.2019 sklep mógł być pusty gdyż w czasie otwarcie sklepu była przeprowadzana Inwentaryzacja .. W czasie Inwentaryzacji nie można było dokładać sklepu ..

Oszykana
@Tadeusz

Zgadzam się w 100% i dodatkowo (usunięte przez administratora) na cenach. Potwierdzam, to najgorsza żabka w jakiej byłam.

Niestety żabką wilkowicach na ul. Wyzwolenia przy torach (usunięte przez administratora) Pani z zappsami bo jeśli ktoś kupuje zakupy i chce aby pani na bila to mówi ze zapozno po czym nabija zappsy na inna osobę i ma rozpiske na nabijanie zappsow

Oburzona

W Żabce F. Sokoła 28 w Gdyni odmówiono mi przyjęcia monet 1, 2, 5, 10 i 20. groszowych za zakupy (w sumie około 16 zł). Tłumów tam nie ma, a teraz stracili kolejnego klienta.

Elżbieta

Jak wyglądają zmiany pracy w sklepie? Czy można się zatrudnić na mniejszy etat nie będąc już studentem? Zastanawiam się też czy można uzgodnić konkretne godziny pracy np. tylko poranne gdy dana osoba tylko wtedy ma możliwość pracowania? Wielu osobom pewnie praca do 23 może nie odpowiadać.

Czy ktoś z Was był pracownikiem lub niezadowolonym klientem ŻABKI przy ul. Strzegomskiej 200? Ajentka (usunięte przez administratora) pracowników. Zatrudnia (usunięte przez administratora). Klientów traktuje jak śmieci...brak słów

Ribery

Kierować sprawę do PIP Wrocław. Bardzo rzetelnie pomagają pokrzywdzonym.

Na jakie benefity można liczyć w Żabka Polska?

Oll

Zadne wrobiac i zostanesz dlugami do końca życia

Waldi

Niestety nie każdy nie potrafi prowadzić własny interes

@Waldi

To się nazywa tylko swój interes,tak naprawdę (usunięte przez administratora) możesz...wszystko odgórnie zaplanowane...a ty opłacaj pracowników i obligatoryjne...

Pitr
@anonymous

No bez przesady. Rzecz jasna praca w handlu nie jest tak prosta, ale Żabka zapewnia dobre wsparcie zarówno na początku jak i w trakcie.

@Pitr

Premie regionalny to napisał????????????

Margosza

Jak dla mnie, to praca spoko, dobre warunki oraz zarobki.

Aleksander
@Margosza

Twoja opinia mówi niewiele o firmie. Na dobre warunki złożyły się zarobki, umowa czy inne kwestie? Napisz więcej o pracy w Żabce.

@Margosza

A jak szlas o5.30 to uderzylas sie w glowe masakra wyzysk i zero szacunku za grosze

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska