logo a.nimex szczecin

a.nimex szczecin

Szczecin

Opinie o a.nimex szczecin

anonim 2010-12-23 21:09:24
praca jest fajna ale trzeba by było wymienić całe kierownictwo[usunięte przez moderatora] Ludzie na produkcji są oki ale te pomarańczowe berety to o rety ,nie da rady się z nimi współ pracować ani do gadać .pracuje w tym zakładzie bo na razie muszę jakoś tam przeżyć . zarabiam 1570 brutto dam rade . ale co to dla polaka lepiej dać 2000 na rękę ruskim , a polak da sobie radę za 1100 na rękę . gdzie jest polski rząd ze daje im wizy i,jak w polsce takie bezrobocie .
marty 2016-05-05 10:07:21
wiem @anonim że teraz szukają automatyka. Wymagają wykształcenia średnie techniczne, rok doświadczenia na takim stanowisku, uprawnienia energetyczne i dyspozycyjności bo praca zmianowa. Jest to na czym mi bardzo zależy czyli umowa o pracę. Tylko nie piszą nic o zarobkach. Może ty się coś orientujesz?
Zostaw swoją opinię o a.nimex szczecin - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie a.nimex szczecin