Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Szczęśliwa Lady

Ciekawe , kiedy zaczną przyjmować nowych do pracy ? Na pewno po świętach ruszy produkcja . Już się nie mogę doczekać ! Będzie kasa z nadgodzin i ściganie personelu. Tym czasem życzę Wesołych Świąt i Nowego Roku - do szybkiego zobaczenia. Wasza szczęśliwa i wypoczęta koleżanka i współpracownica z Dong Yang Mława

Była brygadzistka

WESOŁYCH ŚWIĄT Wam ŻYCZĘ :) dla grupy ''B'' linia nr.4 :) teraz pewnie się pozmieniało:) gorące pozdrowienia dla mojej drugiej byłej brygadzistki M.L i serdeczne życzonka spokojnych i radosnych świąt :)

Była brygadzistka

WESOŁYCH ŚWIĄT Wam ŻYCZĘ :)

Emcia

DZiewczyny i chłopaki !!! teraz mamy przestój !!! ile dostaliscie w bonie ???????? ja tylko 200 zł haha super nie ??????? (usunięte przez administratora)

Monter

szybki

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

bzdury to Ty masz w głowie, pierwsza tura 250 zł, przed świętami kolejne.

komandos
@:)

my dostaniemy po niedzieli i po 550 zl

ggggggg

bzdura nie pisz ze 250 zł bo to kłamstwo dostali po 80 zł !!!

w LG już dostali talony ;)

eeeee
@:)

tak dostali po 80 zł na prawdę duzo

@eeeee

250 zł i wzwyż ;)

LUNA1

Witam. Wrócę do sprawy talonów.Przecież w Lg wszyscy dostają talony i za wczasy pod gruszą i premię po parę tyś.Tylko w Dong Yang nie ma nic a wiecie dla czego bo pani z księgowości (usunięte przez administratora) nie chce ruszy za biurka i załatwić .Zasłania się związkami te osoby nie powinny tam siedzieć.Wielkie panie tam pracują zarabiają kupę kasy to im się nie chce dla innych załatwiać.Dla nas z produkcji te nawet 300zł to dużo.Ale jak imprezki organizować to owszem bo pójdą nażrą się nachlają za darmo i pójdą.Ludzie z produkcji są jak robotnicy a te panie mają wszystko gdzieś.W każdej firmie ludzie dostają talony ale DY woli te pieniądze prze marnować na imprezki i ruch.... Jednymi słowy Kadra (księgowość)do wymiany te panie powinny pomagać ludziom i wszystkie nasze dodatki socjalne rozprowadzać tak żeby wszyscy mogli z nich skorzystać.Chociaż tyle bo o podwyżkach też można pomarzyć . WIĘC DO ROBOTY MOJE DROGIE PANIE BO CZAS LECI ILE W TEN SPOSÓB RODZIN USZCZĘŚLIWICIE POMYŚLCIE O TYM!!!!

Alicja

Teraz na lakierni w Dong Yang spokój, bo jest Inspekcja Pracy. Może wreszcie w tym zakładzie i z jego wątpliwą kadrą z okolic RUMOKI zrobią porządek.Już dawno powinni to zrobić. Pozdrawiam pracowników

kremo

Nie polecam również pracy w tym zakładzie czy przez firmę efekt serwis która pracownika ma za nic i w swoim biurze nigdy nic nie wie , nie potrafią nawet dokładnie przekazac informacji , o badaniach do zakladu pracy nie wspominam bo nie mają one sensu , poporostu skierownia zaniesc do OMEGI tam dostac pieczatke i do roboty nie ma żadnego badania !! marginesem mówiac mam bardzo złe wspomienia z tym zakładem nie ufnosc ludzi i plotki , ciagle krzyki na hali produkcyjnej zero klimatyzacji , człowiek boi sie tam o co kolwiek zapytac bo zaraz wyleci o premi dobrej mozna pomazyc nie polecam agencji efekt serwis umowy miesieczne i strach czy dadza ci nastepna ciagle sort ludzmi brygadzistki donoszą wszystko do biura na kazdego szczegolnie ta blondi

Lakiernia

Lakiernia - najgorszy dział . Nie życze nikomu tam pracowac, nawrt największemu wrogowi. Szczególnie pozdrawiam brygadzistkę panią (usunięte przez administratora)

Na pewno będą paczki na Wielkanoc, niech tylko jeszcze nazbierają pieniążków.

Mała

Za tą naszą socjalną kaskę jak zwykle zrobią obiadek, nażrą się i napiją gorzały i jeszcze będą chcieli podupczyć.To ich cała taktyka i opieka socjalna.

zwykly

nie krzyczmy na siebie tylko zapytajmy o sprawy istotne. Może ktoś z księgowości odpowie na tym forum co dzieje się z naszymi środkami socjalnymi, bo my zwykli pracownicy na prawdę nie wiemy. Były już dwie ankiety na temat talonów i nadal nie wiadomo czy coś dostaniemy i w jakim terminie. Zakład usprawiedliwia się związkami i odwrotnie. A my po prostu czekamy bo każdemu te parę groszy by się przydało. Jak ma nie być to powiedzcie to a nie każdy czeka. Można by też wypowiedzieć się w sprawie wyprawki dla dzieci której nie ma już od kilku lat. To nie są złe słowa dla dla pracowników kadr tylko dla dyrektorów którzy powinni pomyśleć o ludziach którzy u nich i dla nich pracują.

kokokok
@zwykly

podobno talonów nie bedzie

Walo
@kokokok

kokokok ma prawdopodobnie racje... cisza jak nigdy na temat talonów. Wszyscy się połasili na 550 złotych od koreańczyków na święta a pewniejszą opcją byłoby wybranie talonów od związków zawodowych.... Myślenie przyszłością narodu :D

Lala

Z okazji Święta Niepodległości najlepsze życzenia na zwykłych pracowników /roboli przesyła była pracownica . Obecnie pracuję za granicą, stoję na linii z chłopakami z korei. Oni się nie panoszą .Pozdrawiam

Laska

Ja dla tego zakładu zrobię wszystko. Przecież oni dają nam na chleb. Dzięki nim mam na życie .Pozdrawiam kadrę Dong Yanga . Kocham Was kierownicy i kierowniczki. Wasza pracownica

Ochrona przed DY

Pozdrawiam Koreańczyków w Dong Yang . Ten szympans z lakierni to i tak długo nie popracuje. Sądzi ,że wszyscy uważają go za fachowca. Przecież widać, że to zwykły robol przysłany na próbę do Polski. Zapewne współpracował ze służbami specjalnymi przeciwko Korei Północnej, Teraz dali go tu za zasługi. Niedługo zapewne wróci do swojego szczęśliwego kraju . Jego twarz to maska szympansa z zespołem Dawna (Dałna),

Lala
@Ochrona przed DY

Ochraniarz z DY - przecież ten z lakierni jest taki fajny. Inni też są ok, ale ta kadra z naszego kraju jest do kitu. To nasi robią najwięcej zamieszania w DY.

Pracownik lakierni DY

Co tak cicho teraz na lakierni. Chyba coś jebło ! Taki spokój jak nigdy przedtem. Mają być zwolnienia ? Przecież Dong Yang musi zabiegać o dotacje. Najpierw zwalniamy z pracy , a później znowu zatrudniamy. Noże wreszcie polaczki się połapią i skończą z tym bezprawiem. Jak zwykle pozdrowienia dla moderatora , który przepuszcza tyko pochlebne recenzje dla zakładu.

mister DEX

Powiem tak - Ci co mają "umowę o pracę" - mają dobrze, gorzej z tymi co robią na śmieciowych "cywilno-prawnych" biletach. Sama praca, jak to przy produkcji, liczy się ilość, nie jakość. Na całym świecie ludzie dymają za tyle, ile w DY można wyciągnąć w pół miecha, i to jest fakt. Narzekacie na to, że jest gorąco?! Pomyślcie o tych co pracują w hutach żelaza, szkła lub koksowni. To samo działa w drugą stronę, pomyślcie o drogowcach lub innych, którzy pracują przy -1°C lub -10°C. Fakt, że jesteśmy narodem, który poprzez czyny w swojej historii nie był doceniany przez wielu (m.in. czyny lotników podczas Bitwy o Anglię, TĄ Anglię!), pozostawia w naszym poczuciu uczucie, że jesteśmy wykorzystywani - ale pamiętajmy jedno! TO NIE JEST WINA NIKOGO TYLKO NAS SAMYCH! DOPÓKI JEDYNĄ WARTOŚCIĄ W NASZYM ŻYCIU POZOSTANIE MATERIALIZM, NIC NIE ZDZIAŁAMY! Pieniądz jest największym naszym wrogiem - technologia, jest naszym przyjacielem! Nawet zwykły ołówek czy długopis to technologia, która pozwala zapisać myśl, zanim ta umknie naszej pamięci. W tym właśnie szukajmy oparcia, nie w pieniądzu, który nim zdąży się pojawić, od razu znika...

pracownik DY
@mister DEX

E...filozof.Wruc na ziemie z tych oblokow luksusu.

Nickita

Moim skromnym zdaniem w tej firmie zrobilo sie gorzej niz dotychczas byl odkad najmlodszy stazem pan [usunięte przez moderatora] zaczal wprowadzac swoje zasady, a malo tego ludzi ma za nic,[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.