Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

pracus

Jeśli chodzi o tego "niby" poleconego człowieka Pani księgowej, to wypełnia swoje obowiązki wzorowo, taką ma pracę a Ty jeśli zazdrościsz to nie widzę problemu żeby zmienić profesję i iść na ochroniarza.

odpowiedz na komentaż pracownika. DY

Nie wyzywaj kogoś pe baranów głąbie bo tam pracują (usunięte przez administratora)

zozolla

Tam normalni ludzie nie będą pracowli,sami odejdą,a pozostana ci którzy w pupę włażą koreańcom i im donosza. Taka jest rzeczywistość w ty zakładzie.Szkoda że to na nim sie odbiło bo to wporządku chłopak i zna się na wszystkim,ale pamiętajcie że ten co potrafi i jest człowiekiem to mu psychikę niszczą,a tacy co się na niczym nie znają i nie umieją się wysławiać to siedzą do tej pory zęby szczerzą.Ale przyjdzie i na nich odpowiednia pora.

pracownik DY

Czlowieku.Jak nie wiesz to sie nie wypoeiadaj na forum,i nie rzsiewai plotek baranie

Fala

W Dong Yang Mława na lakierni, bardzo dobrze mi się pracuje na linii. Udaję,że ostro tyram, a tak naprawdę to mam wszystko w (usunięte przez administratora)Mistrzynie i brygadzistki biorą kasę to niech (usunięte przez administratora). Najlepiej udawać przepracowanie, pozornie angażować się w pracy, a tak naprawdę olewać wszystko. Taką mam taktykę i jak na razie sprawdza się super. Żal mi czasami tych nieszczęsnych tzw."przełożzonych" bo oni może naprawdę się przejmują pracą, ale myślę,że tak jak ja mają to wszystko w pupie.Życzę szczęścia .

Monter

szybki

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Czytam i czytam a tu nic....nudą powiało a gr B na wtryskach to jeszcze istnieje? Bo albo się zestarzeli albo ich wymienili. Tam to się działo

Żeby było dobrze to trzeba wymienić większość kadry kierowniczej, księgowość bo te panie już tylko o sobie myślą a nie o pracownikach a nawet zrobią wszystko żeby pracownikom zaszkodzić. Chodzę często na selekcję i widzę jak pracuje człowiek z polecenia pani księgowej, pan (usunięte przez administratora) . 8 godzin na stronach internetowych dzień w dzień ale jemu wolno a my musimy (usunięte przez administratora) . Do tego żadnego szacunku ale co zrobić - raz się odezwiesz i szukasz nowej roboty.

Nana

Jeżeli chodzi Wam o talony , to na pewno będą na Święta Wielkanocne . Zapewniam Was , że pracodawca wierzący w Buddę zapewne doceni ogrom waszego starania, aby święta te były wesołe i syte. Dostaliście już tego namiastkę, ponieważ podniesiono wynagrodzenie do 1680 zł. Nadwyżkę w kwocie 80 zł ,po odliczeniu podatków możecie przeznaczyć na zakup świątecznych jajek, kaszanki, salcesonu itp.Życzę smacznego i Wesołych Świat.

Mosiek

(usunięte przez administratora) to może byłby dobry zakład jak na warunku Mławskie.(usunięte przez administratora)

zzzz

Ciekawe czy taloniki nam dadzą na Wielkanoc ?:)

Pracownik DY
@zzzz

Nigdy nie bylo i nie bedzie.Byly na boze narodzenie , wiec bylo je sobie podzielic a nie przepic i przjesc na jeden raz.

Pani3

Oni wszyscy nie maja pojecia o pracy ... jak sie nie wyrabiasz to gadaja... a jak ustanie Cie zastapic brygadzistka to zatrzymuje linie bo sama nie wyrabia sie hahaha... A Mistrz lub brygadzista powinien dawac przykład(usunięte przez administratora).... No ale najlepiej siedziec w necie i oglądac sweterki hahaha :):):)

pixi
@Pani3

nie trzeba patrzec bo jak ktos caly dzien z telefonem chodzi i nic nie robi innego to widac ale zax to w plakaniu jestes najlepsza

nn

A co to już nie można korzystać z telefonu w tym zakładzie? Dlatego taka słaba jakość produkcyjna bo nie pracujecie tylko zajmujecie sie obserwacją tego co nie potrzeba

BYŁY LAKIERNIK

Jak może być ktoś kierownikiem lakierni jak nie ma zielonego pojęcia o lakierowaniu??? Bo tą Panią miałem przyjemność poznać w zakładzie jak tam jeszcze pracowałem. Ale tak na marginesie lubię Was czytać:)

?????

Lakiernia to wielka porażka ze względu na kierowniczkę

191919

Na jakim stanowisku jest najprostsza praca ? Słyszałem że na kontroli jakości ale nie wiem czy to prawda.

191919

Jak będe wypełniał kwestionariusz osobowy to tam jest napisane "Jakim rodzaje pracy jest Pani/Pan zainteresowany" to co mam tam wpisać ?

ona

Z lakierni to nikogo nie zwolnią, kierowniczka obiecała, będzie się starać zeby praca była la wszystkich he he he he

/////////////////////////////
@ona

ona dużo obiecuje a nic nie robi,nawet się za wami nie wstawi u prezesa (usunięte przez administratora)

zzzz

Nie martwcie się, ze wasza praca jest taka zła, w marcu połowa z nas pójdzie do urzędu pracy, tam na pewno czeka na nas oferta bardziej interesująca.Praca gdzie można dużo zarobić nic nie robiąc :)

on

wyższe ma ? hahahhaha chyba wypisane przez Wyższą Szkołę OMENA hahahahahha

PRACOWNIK

TA PANI TO CIEMNOGRÓD SZKODA SŁÓW

wypowiedz

"Najmądrzejsza to ta co ma średnie wykształcenie" ale jakie stanowisko ma oooo!

ODPOIADAM

nie wszystkie bryg, z linii 4 ma wyższe i jest to PATRC.....

bełkot
@ODPOIADAM

taaa chyba że jej Palikot papiery na te wyższe wykształcenie wypisał:)

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.