Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

ostrożny

Chyba krótko pracujesz skoro nie wiesz? Kto ostatnio ,, owdowiał,,.

ostrożny

Uwaga chłopaki na wtryskach bo ,, Czarna Wdowa,, znów poluje!! (Gr.B) można by zrobić jakieś zakłady na kogo padnie tym razem.

mimoza

czyżby chodziło o Ilonkę???? Buhahahah...ona i raporty bezmózgowiec jeden...w szoku jestem co tam się dzieje

Lusia

nie tylko kierowniczka czy brygadziści są nie mili dla ludzi ale ci którzy nagle zrobili się ważniejsi dla zakładu np. z grupy A lakierni wiadomi o kogo chodzi tą blondynę w aparacie, tak się rządzi że masakra. Nie długo jej sie to skończy, a przecież ona jest takim samym pracownikiem jak i my a uważa się za lepszą bo nie musi stać na linii tylko raporty wypełniać.

zzzzz
@Lusia

Jeśli chodzi o teksty kierowniczki to dla mnie najlepszy jest ,, trzeba sobie jakoś REDZIĆ ,,

Monter

szybki

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
????????

jak kierowniczka mogła zdać test z języka angielskiego jeśli do tej pory na ''cel'' mówi TARGENT:) albo GOźDZIE,WRZESZCZOT i wysyła do wszystkich ''MAJLE''.

xxx

A moze zdawala osobiscie u prezesa ale francuski i to ustnie na kolanach

U nas w zakładzie przeprowadzają jakieś testy w jez. angielskim dla nadzoru prawdopodobnie dobra była kierowniczka lakierni w tym teście dziwi mnie tylko jedno jak to możliwe jeśli nie umie wysłowić sie po polsku cudddddddddd?

Pisarz

Tak zebrać to wszystko do kupy to jakiś film z tego wszystkiego by nakręcił np,''W kamiennym kręgu'' lub ''Dynastia 2 '' :) Rola główna byłaby już zajęta:)

Ewelina

chciałam sie dowiedziec czy pracuje jeszcze brygadzistkata blądi długowłosa co tak szczerze donosi

Henryk
@Ewelina

Ta co ma grzywkę przy fajerze obcinaną??? To jeśli o tej myślę to jeszcze pracuje bo z ucha strzela aż miód leci

Zeby jej tylko nie rozsadziło bo jak ta okularnica będzie wyglądac szkoda mi jej (usunięte przez administratora)

brummm

Wy niedługo to będziecie im buty czyścic!!!! Nie mówiąc o wchodzeniu w pupę kierowniczce:)buhahahaha a teraz zawładnęła wtryskarnią:) to nazwa tego zakładu RUMOKOLANDIA:) JAZDA BEZ TRZYMANKI:)Ona to aż spuchła od tych dodatków stanowiskowych:)

zola

W dong yang panuje(usunięte przez administratora) traktują nas jak roboty albo i gorzej pomiatają nami nic nam nie wolno NIE POLECAM

pracownik Dong/ yanga

Czekamy z niecierpliwością oby to co napisałaś nastapiło jak najszybciej mamy już jej dość pa pa

ODPOIADAM NA 11111

Do tego zakładu bardzo chętnie przyjmują ale jeszcze szybciej zwalniają szkoda zachodu daj sobie spokój, zakład jak zakład ale kierownictwo jest do(usunięte przez administratora)..długo tam nie wytrzymasz pozdrawiam

proroctwo SABY
@ODPOIADAM NA 11111

Tej Pani nie wróże dłuższego królowania w tym zakładzie,niedługo wróci na hurtownie kartony liczyć,albo ser kroić w super markiecie,ale do tego też trzeba mieć jakiekolwiek kwalifikacje i inteligentnie odzywać się do klienta a u niej z tym na bakier.Więc moi drodzy pracownicy tego magicznego zakładu miejcie cierpliwość a ten dzień niebawem nastąpi.

Mam pytanko kiedy będą przyjęcia do tego zakładu ? Pozdrawiam

KOLEŻANKA

Gosia BRAWOOOOOOO!!!!!!!! :-))))))

xxxxx

Najbardziej ucieszę się ja zwolnią kierowniczkę jej to mi nie szkoda . Najgorsze badziewie w tym zakładzie . Kierowniczka ha ha średnie wykształcenie. HURTOWNICZKA

Zwalniają dobrych ludzi (usunięte przez administratora)

dong yang

zaczynają się zwolnienia ,przeniesienia (usunięte przez administratora)

PRACOWNIK

UWAŻAJCIE BO TERAZ TO DOPIERO ZACZNĄ SIĘ ROSZADY ZOSTANIE TYLKO WIEŚ RUMOKA

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.