Opinie o TechniSat Digital Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TechniSat Digital Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TechniSat Digital Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TechniSat Digital Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Anka

A co macie zamiar zrobić z liderką ,która łamała prawo i zmieniała ewidencje czasu pracy pracownikom. To się w głowie nie mieści.

Anula
@Anka

Serio tak było? Jakieś dowody na to są? To jakoś wypłaty się nie zgadzały do co ilości przepracowanych godzin? Tak w ogóle to można tu przyzwoicie zarobić na tą chwile?

Radialman

Produkcja w tym roku to jakiś żart. Więcej linii produkcyjnych stoi. Niektórym pracownikom nie przedłużali umów. Narzucają na nas jeszcze więcej obowiązków, a płacą ciągle śmieszne pieniądze. Kierownik MPO narzeka na linie które nie wyrabiają normy, zawsze w jego oczach to wina pracownika a nie maszyny z lat 70 i nie pozwoli ci o tym zapomnieć, że ty jesteś najgorszy. Ludzie zaczynają się zwalniać ale im jest to na rękę bo o to im chodzi.(usunięte przez administratora)

Jeśli nie chcesz się rozwijać to spróbuj. Te stanowisko to kpina z zawodu konstruktora. Więcej spotkań, przepychanek i papierologii niż czysta praca konstruktora. O konstruowaniu maszyn zapomnij - pracowałem w tej firmie i w zasadzie masz przerysować pomysły innych. W dodatku przełożony często przenosi prywatne sprawy do pracy, przez co atmosfera jest nie do zniesienia.

Kaśka

Witam. Szykują się zwolnienia w firmie rozumiem kryzys,inflacja ale w pierwszej kolejności Panie Dyrektorze weźcie pod lupę nierobów i tych co chodzą co chwilę na chorobowe . W tej sprawie wyślę pismo do Niemiec bo dalej tak być nie może ,że pracownik,który nic nie robi ,chodzi co chwilę na chorobowe jest na równo traktowany z pracownikami ,którzy przychodzą pracować i zarabiać. M.

Wtajemniczona
@Katarzyna

Można powiedzieć,że ogólnie jak pracowałam w tym zakładzie to wiele osób twierdziło,że mają jakieś paranoje kadry zarządzające a na dodatek każdy każdego musi skontrolować i wiedzieć o nim wszystko nawet naruszając poważnie prywatność i RODO pracownika a o naruszaniu praw człowieka i dyskryminowaniu inności pracownika nie chce się już się wypowiadać.O używaniu stanowiska by np.komuś zaszkodzić lub osiągać korzyści też boję się wypowiadać.Bardzo zły dobór osób zarządzających.Najlepsze przyjaciółki potrafią siebie obgadywać na każdym kroku.Najlepiej funkcjonować w tym zakładzie na zasadzie "do bramy i się nie znamy".Bardzo dziwny zakład pracy.Kadra kierownicza narobiła w tej firmie bardzo dużego bałaganu a poza tym pół zakładu pozwalniali a ci co mieli już dość tego zakładu złożyli wypowiedzenia.Nikt normalny nie chciałby pracować w technisacie.

poszukujacy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

a ja mam pytanie o pracę w biurze, a dokładnie Logistyka - pojawiło się ogłoszenie że szukają specjalisty. Ktoś moze się wypowiedzieć, jakie sa zarobki, jaka atmosfera, czy wg warto?

Administrator Nowy wpis

W firmie TechniSat Digital Sp. z o.o. podobno płacą nawet 5100 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Konstruktor? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Konstruktor.

ooo Nowy wpis

To bliżej jakiej kwoty w złotówkach można zarabiać? Widziałem w ofercie, że z benefitów jest m.in. karta restauracyjna w kwocie do 450 zł brutto miesięcznie. Od czego zależy czy dostałbym te 450 zł czy mniej? Bo to też podnosi jednak wartość pensji ogółem.

Zainteresowana

Witam,czy mógłby mi ktoś napisać jaki jest system pracy w Technisat?czy jest czterobrygadówka po 12h czy po 8h się pracuje na trzy zmiany?Jakie są teraz zarobki i atmosfera pracy?

Niewolnik
@Zainteresowana

Przed zwolnieniami był system pracy 12 godzinny.Puki co pracujemy normalnie po 8 godzin na trzy zmiany.Lecz jednak dyrekcja wpadła na chory pomysł by znów zrobić powalone 12 godzin pracy od nowego roku.Na montażu powierzchniowym MPO nie ma czterobrygadówki jest za to trzybrygadówka z powodu zlikwidowania jednej zmiany.Co do zarobków to od nowego roku będą podwyżki.Rząd po prostu podniesie minimalną krajową i będą musieli zwiększyć pensje czy tego chcą czy nie.Co do atmosfery to.... nie wypowiem się pozytywnie kołchoz jak każdy inny zakład

Zainteresowana
@Niewolnik

Czyli najniższą krajową zarabiacie?a premii nie ma?mam rozumieć,że pracujecie za 3tys zł?

Laura
@Niewolnik

O jakich zwolnieniach piszesz? Jeśli chodzi o aktualną pracę na zmiany, to odbywają się one w godzinach 6-14, 14-22 oraz 22-6? Czy jakoś inaczej? I jak wrócę te 12h zmiany, to wtedy od której do której będzie się pracowało? I co ile dni będzie wolne, i co ile nowa zmiana? Brat szuka pracy, pomagam mu coś znaleźć.

MPO
@Laura

jeżeli wróci system 12h to praca od 7-19 i 19-7 Dniówka nocka wolne wolne itd

@MPO

I co, wrócił ten 12h system? Czy kierownictwo odpuściło? Bo w ogłoszeniach o pracę nie ma zbyt wielu informacji na ten temat.

Olka

To coś mi się nie zgadza bo w aktualnej ofercie dla magazyniera jest wzmianka, że praca po 8 h a nie 12 tak jak piszecie. Jakby miały być zmiany od nowego roku to raczej by to firma uwzględniła w ogłoszeniu? Rozumiem, że z początkiem roku szykują się podwyżki ale czytałem też o zarobkach najniższej krajowej. Powie mi ktoś ile tak konkretnie idzie zarobić bo raczej dochodzą do tej kwoty jakieś dodatki finansowe? Chciałbym poznać jakaś konkretna sumę zanim zaaplikuje...

Mikołajek
@Olka

Najniższa + 450 zl karta na jedzenie jak masz papiery na wózki itp to masz jeszcze pare gorszy dodatkowo

Hanna
@Mikołajek

Gdzie można wykorzystać taką kartę, w określonych sklepach? Pytam, bo pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Ile za te uprawnienia można dobić do wypłaty? Przyjmują też ludzi, którzy są w trakcie robienia papierów na wózki?

Gigolo
@Hanna

Przyjmują ludzi którzy są(usunięte przez administratora)bez szkoły.Właściwie nie ma tam osoby która tam pracuje i jej się chcę a ta firma to totalna tragedia.Zakład zarabia miliony a traktują ludzi jak najtańszą siłę roboczą gdzie często robisz rzeczy poza zakresem obowiązków.Kartą można płacić w marketach i nie można nią płacić za wyroby alkoholowe i tytoniowe co jest zaskoczeniem gdyż większość pracowników tego zakładu to po prostu zwykłe lumpy,którzy nie mają świadomości swojej żałosnej sytuacji życiowej.Zamiast takiej karty powinna być uczciwa płaca jak w normalnych firmach a nie płaca minimalna.Współpracownicy stosują wobec siebie wyzwiska,zachowują się jak małpy po trepanacji czaszki a kierownictwo jakby mogło to zmuszałoby nawet do zamiatania pustyni zamiast dać postojowe gdy naprawdę nie było co robić.Współczesne (usunięte przez administratora) i wyzysk.Jak ktoś nie ma rozumu i godności człowieka to można śmiało tam aplikować.

Krzyków też tu nie ma? Tak sugerował przedmówca. I czy jest, co robić? Sugerowano, że zamiast dać postojowe, jak nie było, co robić, to zlecano cokolwiek, byleby dana osoba była zajęta.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Technisat? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ona

Witam. Czy pracuje tam ktoś z Trzebnicy?Jak z dojazdem?Podobno jest zapewniony przez firmę, prawda to?

Prezes

Firma totalne dno nie uznaje gwarancji nie polecam tej firmy

TWÓJ STARY

Ten zakład to pomyłka, razem z liderką z pewnego działu, która oszukuje przy ewidencji czasu pracy. Możesz przyjść na nadgodziny ale co z tego skoro ona zapomni Ci je wpisać a potem (usunięte przez administratora)się śmieje twierdząc, że nie powinno mi to sprawiać różnicy czy dostanę dodatkowe pieniądze w tym miesiącu, czy w przyszłym

Józek
@TWÓJ STARY

No a czy w takiej sytuacji byłeś pogadać z kimś na wyższym stanowisku w firmie z wykazem policzonych przez siebie nadgodzin? Te nadgodziny są u Was dodatkowo płatne w stosunku do etatowych godzin pracy?

Dzidek

Firma totalne (usunięte przez administratora) nie uznaje gwarancji nie polecam tej firmy

Gosc

Czy to prawda ze zwolnili 250 osób

Były operator produkcji
@Gosc

Tak, bardzo duża ilość pracowników została zwolniona

@Były operator produkcji

„bardzo duża”? czyli nie rowne 250, które ktoś zasugerował? Jeśli tak to ile i z jakich przyczyn? dopiero co tu wszedłem, jesteś najświeższą opinia. na bieżąco w sytuacji pracy także, mimo ze były? Jak na razie mam prace ale ciekawi mnie co tutaj teraz się dzieje? Ile osób pracuje?

Były operator produkcji

Nie jestem w stanie określić jaką ilość ludzi. Jak odchodziłem z firmy pracowało 600cos. Nie przedłużali umów, doprowadzali do sytuacji w której ludzie sami się zwalniali, oraz z każdej zmiany po 2-4 osoby zostawały zwalniane.

Dzidek

Dekodery naziemne tej firmy to totalne (usunięte przez administratora) 2 razy na reklamacji naprawią i znowu to samo porażka nie polecam tej firmy

Lidzia
@Radialman

No to jak produkcji stoi to czy pracownicy z produkcji są na jakimś postojowym? Dostają jakąś kasę, jak nie ma produkcji? Czy może muszą iśc na urlop bezpłatny czy jakiś inny?

@Lidzia

Nie napisałem że produkcja stoi, tylko że linie produkcyjne stoją. Kto chce idzie na urlop a inni udają że mają co robić bo nawet jak nie ma co to trzeba udawać bo kierownictwo nie lubi jak się pokazuje że nie ma się co robić

Symulant
@Radialman

Nie wiem czy to prawda ale nie dość że cały zakład jest monitorowany kamerami to chodzą po firmie plotki że pracownicy są na podsłuchach i są inwigilowani.Rzekomo przeprowadzane są jakieś testy psychologiczne przez jakiś szpital omijać tą firmę szerokim łukiem.

Emma
@Symulant

A te podsłuchy niby w telefonach? Jakie informacje mogą mieć pracownicy, że firmie warto robić takie rzeczy? Kto Ci w ogóle sprzedał to info? Kamery w toaletach też są?

@Symulant

Nic mi o podsluchach nie wiadomo i raczej jakby były to połowa pracowników by poleciała, bo się rozmawia między sobą o sytuacji w firmie. Nikt na badania nie został wysłany, kiedyś tylko wysłali legendarnego pracownika Pawełka. Nie wypowiadam się na temat firmy pozytywnie, ale tutaj informacje muszę zanegować

Symulant
@Radialman

Przecież tam połowa firmy została zwolniona.Z 12 godzinnego systemu pracy zrobiono 8 godzin i zlikwidowano jedną zmianę na SMD na MPR też wywalono sporo ludzi co byli na zleceniach.Kazdy tam ma wiedzę co się dzieje w tej firmie.Nawet tam od czasu do czasu przyjeżdża jakiś stary wóz policyjny z jakąś anteną/nadajnikiem na dachu i czasami odjeżdża ma rejestracje DW30X. Z jakiegoś zdrowego pracownika chcieli zrobić wariata i nikt dokładnie nie chce gadać o co konkretnie chodziło.Podobno zaczęli tam puszczać jakieś dziwne dźwięki i rozmowy które są ściszanie i podgłaśniane,że niektóre osoby je słyszą a inni się nie przyznają że chce ktoś zrobić jakby się słyszało głosy w głowie pracownikom,ale to nie jest choroba tylko ktoś robi to specjalnie.Moze ktoś to wyjaśni co tam się dzieje.

Iwy
@Radialman

Czy to prawda ze zwolnili 250 osób ?

@Iwy

O zwolnieniach nie słyszałem. Znalazłem za to na stronie firmy ofertę pracy dla konstruktora. Podkreślone jest tam "zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym". Mam w związku z tym pytanie do obecnie zatrudnionych - czy warto aplikować na to stanowisko? I jakie są - mniej więcej - oferowane widełki zarobków?

Anonimowy

Co mogę powiedzieć o firmie jedna wielka porażka szukają zamówień na siłę udając że coś ruszy haha. Kierownik produkcji boi się kontaktu wzrokowego z pracownikiem ma po prostu wszystko w przysłowiowej (usunięte przez administratora) Jeżeli myślicie o jakiś zarobkach to praca jest tylko żeby dorobić, awanse? Nie ma na co liczyć podwyżki prędzej zabiorą niż dadzą. Pozdrawiam

Kaśka

Aneta
@Kaśka

Może faktycznie maja problemy ze zdrowiem, przecież firma wie jakich pracowników potrzebuje i jakich warto zatrzymać :) mówiąc o zwolnieniach, to myślisz ze dużo osób straci prace?

Lili
@Kaśka

Zwolnienia, a impreza firmowa była. A w biurze to też ludzie bez wykształcenia. W szczególności taka jedna, z produkcji nagle w biurze się znalazła. Szybki awans.

Damian
@Kaśka

Myślisz ze Niemcy coś zrobią? Na magazynie był, teraz jest już wyżej jegomość, który płacić prywatne faktury przez Technisat. Nie dość ze sprawa zamieniona pod dywan, to gość dostał awans.

Była

O po opiniach można zauważyć że w tej firmie nic się nie zmieniło i zapewne nie zmieni. (usunięte przez administratora) pracują, pracusiów się nie docenia, więc sami odchodzą.

Barbara
@Była

Czemu tak nazywasz ludzi? To nikt nie nadzoruje tam pracy, żeby nie kontrolować, kto pracuje a kto nie? Daj znać, czy nie ma norm jakichś do wyrobienia. Nie stawiają celów żadnych ludziom?

Papuga
@Kaśka

Znajomy u nich pracował.To (usunięte przez administratora) a na dodatek robią tam specyficzni ludzie nietolerancyjni.Chyba tylko ukraincy są tam cywilizowanymi wykształconymi ludźmi i trzymają tam jakiś pozytywny poziom kulturowy.Przestrzegam by nie spoufalać się z polaczkam,bo są zawistni,że ktoś ma parę groszy brutto więcej na umowie.Nie warto tam pracować.

Krzysiek
@Kaśka

A skład z biura pewnie nie ruszony. Te co przyszły z produkcji po szybkim awansie. Może tam tylko średnie mają, ale siedzą i krzesła grzeją. Swoją drogą ciekwe w jaki sposób mogły tak awansować?

Katarzyna
@Papuga

Znajomy w jakim dziale robił? Podasz jakieś przykładowe sytuacje, o których piszesz? Polacy nie tworzą dobrej atmosfery wśród swoich? Te kilka groszy więcej to ile dokładnie jest, kwota warta uwagi?

Wtajemniczona
@Katarzyna

Anka

Anula
@Anka

ExZaiwaniacz

Sypią się pierwsze głowy, jeden kierownik dziś wyleciał. Firma od dawna nieudolnie szukała nowych klientów, a jedyny obecny zaczął się już jakiś czas temu wycofywać. Wielkie ambicje związane ze zwiększoną sprzedażą w czasach covida prysły, a firma została w dołku. Jeśli TechniSat był kiedyś naprawde bliski upadku, to jest teraz. Nawet strona WWW już ma pustą zakładkę z ofertami pracy.

Radialman

Chodzą pogłoski że firma przygotowywuje się na ,,zwolnienie" (bo nie będzie zwalniała tylko nie przedłuży umów) około 200 osób. Z 3 zmian po 8h dla działu ręcznego zrobią 2 zmiany, bo nie ma aż tak wysokiej produkcji by funkcjonowały 3 stąd też te planowane końce umów. Dyrektorzy ani kierownictwo nie robi żadnych spotkań grupowych by zanegować pogłoski lub by uspokoic pracowników

Pati

Cześć, jest u nich ogłoszenie do magazynu przy elektronice na magazyniera. Na czym dokładnie ten system równoważny polega, oprócz tego że po 12h, jak piszą? Różne godziny są pracy czy nie?

Praca w serwisie owszem trzyzmianowa ale obowiązują dyżury za dzień wolny. Dyżury sobota i niedziela 24/7.

I praca w sobotę i niedzielę jest lepiej płatna? Są jakieś dodatki za to?

@Marek

Albo zapłacone nadgodziny lub dzień wolny w tygodniu

ser

Za nadgodziny płacą ,ale połowę w miesiącu kiedy robiłeś, a drugą połowę po 3 miesiącach. Trzy miesięczny okres rozliczeniowy był wprowadzony "tymczasowo" na czas kryzysu - poprzedniego- i został do dzisiaj. Związki zawodowe upadły, może spowodowały to liczne rozmowy pani kadrowej z członkami związków. Premii nie ma, ale kiedyś była. Brak wyciągów na stanowiskach pracy.

Dorota
@ser

No to faktycznie trochę słaby interes z tymi nadgodzinami tutaj wychodzi... I po potencjalnym wolnieniu to też trzeba czekać na dopłatę reszty? A co do związków to jak to się stało, że ich już nie ma?

Dzidek Andrzej

Zakupiłem od was tuner satelitarny dwa razy był w serwisie.Teraz pokazuje tylko czarny ekran a dałem aż 200 zł z mojej marnej emerytury. Jak ja teraz będę oglądał swoje ulubione pocieracze i filmy o małych kotkach w piwnicy.Gdzie mogę wysłać reklamację.Czy robicie tam takie rzeczy?

Jaki jest wkład kierownictwa Technisat w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Grażyna

Płacą chociaż konkretnie za taką pracę jak piszesz? Ile teraz można zarobić jako nowy pracownik? Orientujesz się?

Markus

Nie wiem czy pisanie o niemieckim obozie zagłady w wypadku dobrowolnej legalnej pracy nad którą wisi państwowa inspekcja pracy to przejaw skrajnego niedouczenia, braku wrażliwości historycznej czy zwykła bezczelna głupota i chamstwo w najgorszej postaci. Niektórym to by się tydzień w Korei przydał tak dla zrównoważenia światopoglądu i ważenia słów.

Irena

Rok temu pisaliście, że jest 3 msc okres rozliczeniowy? Dalej jest to aktualne? Umowy dla pracowników to umowy o pracę? Ile trwa okres próbny?

Marijusz
@Irena

To zależy jako kto chcesz pracować :) .Pewne rzeczy się u nich czasami zmieniają.Jeśli chodzi o umowy to można mieć wrażenie,że niektórzy tam pracują na umowie o paczkę fajek i zgrzewkę piwa i nic w życiu im więcej nie potrzeba.Jednak są także osoby ambitne mające umowę o pracę na stałe (w zależności od działu ).Poza tym biorą wszystkich jak leci tylko liczą się chęci

Zostaw merytoryczną opinię o TechniSat Digital Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w TechniSat Digital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TechniSat Digital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TechniSat Digital Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TechniSat Digital Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 978 ocen.

TechniSat Digital Sp. z o.o.