Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

?

zostaje tylko mu wymienić kadre bo raczej wymieszanie 3 grup jest bez sensu bo kazdy jest dobry w czym innym i są zgrani.(usunięte przez administratora)

?

Z tego co mi wiadomo kierownik jest w innowacji przez 3 miesiące.Wszyscy wiemy co powinien zrobic-pomieszać wszystkie 3 zmiany ale czy na pewno wszyscy tego chcemy!!!Czy majo cierpieć niewinni ludzie każdy ma jakieś dojazdy i zawiązały się przyjaźnie.Wszyscy wiemy ze na kierownika niema co narzekać jeśli ktoś nie pracował w innych zakładach niech zobaczy jak jest.

aaaa

popieram ale nie zmiana ale praktycznie wszyscy.Nawet w działdowie ma opinie nie najlepszą co słyszałem od znajomych.Powinni zrobic porządki z tą grupą...czy kierownik tego nie widzi?co on wogole robi????????

czarek ;)

nick - 2013-06-08 09:48:59 to jest zakład dla (usunięte przez administratora) ciesze się że wczoraj dali te wypowiedzenia nareszcie odpocznę psychicznie najbardziej mi szkoda tego (usunięte przez administratora) z drugiej zmiany wogole kogo i czego oni szukajaa moge wiedziec czemu ci tak mnie bylo szkoda ?

Monter

szybki

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nn

W tej firmie stracisz tylko zdrowie i własne pieniądze bo narzędzia do pracy kupujesz za swoje o co się nie upomnisz to mówią że nie ma a pracować czymś trzeba .Dyrektor tej firmy nauczył się tylko jedno słowo wymawiać po polsku ;nie ma; Jego zastępca (usunięte przez administratora); jest też nie lepszy biega i krzyczy a na niczym się nie zna.Tam kierownicy są gorsi niż dyrektor ,krzyczą i naśmiewają się z ludzi jak poprosisz o pomoc krzyczą ;zaraz; a te zaraz trwa 2godz i dłużej a płytki idą z maszyn bez detali lub ze zwarciami na koniec mają pretęnsję do ludzi.(usunięte przez administratora)

baba

potrzebne w tej grupie są zmiany.Nawet my z innych grup słyszeliśmy że (usunięte przez administratora) nie nadawało sie do rządzenia tyloma ludzmi.Jedni mieli lepiej inni gorzej w zależnośći od tego kogo lubiły pewne panie.Potrzebne zmiany i to patrząc co sie dzieje jak najprędziej.Taka osoba (usunięte przez administratora) by sie przydał chodz osoba z "gębą" która byłaby sprawiedliwa i nie faworyzowała nikogo też.Oddałabym tutaj głos ludziom z grupy.

Picipici

popieram te stwierdzenie teraz beda rzadzic ludzmi jak beda chcieli (usunięte przez administratora)

?

zapytaj kogo nie zwolnili a powinni

aaaa

kogo zwolnili?

.....

Takie jest zycie a najlepsze jest to ze osoby ktore byly [usunięte przez moderatora] uszly bez kary jaka tu jest sprawiedliwosc skoro sa wszyscy tacy mocni to niech sie przyznaja do bledu!!! jak komus sie cos chcialo to trzeba bylo isc na magazyn.......!!!!!!!!!!!!!!!! a inni przez to dostali po dupie :(

?

Dziś zwolnili kilka osób. [usunięte przez moderatora] Jego polskie prawo pracy nie obejmuje? To jest śmieszne.

asasasa

fajnie że wypowiedziałaś sie o QC do której też nic nie mam ale czemu nie wypowiesz sie na temat osób wyżyej przez kiki wymienionych? ale racja co by sie nie działo nie powinno sie pisac o takich rzeczach a kiki to zrobiła i teraz wszyscy wiedza jak tam jest...to nie jest potrzebne,jak mają cheć pić to niech piją w robocie...ale z drugiej strony na zadużo im sie juz pozwala

?

Pracuję na maszynie w gr.[usunięte przez moderatora] i co do kontroli nie mam zadnych zastrzezen. Kiedy było trzeba, to byli. Nie wiem o co wam chodzi.[usunięte przez moderatora]

aaaaaaa

K!!! Jest napisane, że nie można pić w szatniach i łazienkach!!! Nie zauważyłaś?[usunięte przez moderatora] nie rozumiem tego wpisu jak chyba wszyscy.Mozesz go wytłumaczyć?bo jest bez sensu

?

ja myśle że to nie pani [usunięte przez moderatora] z maszyny tylko ktoś inny.Niestety ale nasz mistrz,bygadzista i panie z selekcji nie są lubiane i raczej ostro obgadywane więc to mógł zrobić każdy już.I chyba wiemy co ostatnio sie dzieje na nockach w tej sławnej grupie [usunięte przez moderatora]. Osoby nie kompetentne na stanowiskach

aK

A policja była [usunięte przez moderatora] kiki? Jak nie było, trudno. I nie płacz na maszynie, ze to nie tY piszesz!!!!

qqqq

K!!! Jest napisane, że nie można pić w szatniach i łazienkach!!! Nie zauważyłaś? [usunięte przez moderatora]

kiki

Rewelacja dnia na nocnej zmianie ochrona złapała ponad 10 osób pijanych pracujących w firmie DY ,była to kontrol jakości,brygadzista,mistrz ,panie z selekcji po raz kolejny pod wpływem alkoholu oraz wiele innych osób.Zobaczymy jakie zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec tych osób . Według regulaminu firmy osoby te powinny zostać ZWOLNIONE

mmmmm

a po co ludzie mają to mówić im?żeby ich zwolniono?żeby potem mieli np. problemy z urlopami?żeby naśmiewano sie z nich?my to wszystko wiemy i to nam starczy'-)wiedza że wszyscy was nienawidzą i obgadują to nam starczy;-)to wy jesteście zerem dla ludzi w zakładzie a jeszcze większym za bramą.i nikt nie wieży że jesteś z produkcji hehe

mylisz się, nie jestem pracownikiem biura tylko produkcji :) jak jesteście tacy fajni to idźcie do tych 3 Pań i powiedzcie Im to w twarz!! cwaniaczki w internecie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.