Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

fuks

ALE CYRK:)

Rocznica strajku w Chung hong

5 lipca / „Nie jesteśmy maszynami!” - demonstracja i piknik z okazji pierwszej rocznicy strajku w Chung Hong. Apel o uczestnictwo w ogólnopolskiej manifestacji w pod-strefie kobierzyckiej przeciwko łamaniu praw pracowniczych i wolności związkowych. Pracujemy za grosze lub ponad nasze siły – na linii produkcyjnej, na kasie, na słuchawkach, w usługach publicznych, przy tymczasowych projektach, jako trybiki w korporacjach lub publicznej administracji. Doświadczamy wyzysku, kurczących się środków materialnych, niestabilności naszego codziennego życia. Równocześnie stoimy w obliczu coraz głębszego ograniczania społecznych zabezpieczeń naszych podstawowych potrzeb (jak edukacja, opieka, zdrowie i dach nad głową). Rok temu grupa naszych koleżanek i kolegów z fabryki Chung Hong w specjalnej strefie ekonomicznej LG pod Wrocławiem powiedziała temu dość i podjęła strajk. 28 czerwca 2012 prawie 30 osób odstąpiło od pracy na linii produkcyjnej w proteście przeciwko dyscyplinarnemu zwolnieniu swojego kolegi i związkowca Inicjatywy Pracowniczej, stawiając opór wobec wykańczających warunków pracy, głodowych pensji i anty-związkowych represji. Po dwóch tygodniach strajku, zarząd fabryki zastosował lokaut – dyscyplinarnie zwolnił z pracy 24 strajkujących pracownic i pracowników, tym samym zdeptał jedną z podstawowych wolności wywalczonych przez ruchy robotnicze. Zwolnieni za strajk stracili jakiekolwiek źródła dochodu (nie przysługiwało im nawet prawo do zasiłku dla bezrobotnych), do tej pory część osób nie znalazło pracy i boryka się z problemami finansowymi. Obecnie toczą się sprawy w sądzie pracy, które mogą potrwać nawet kilka lat. Zarząd zarówno Chung Hong, jak i innych strefowych fabryk LG wraz ze swoimi prawnikami z firmy JP Weber, podjął ogromne starania, by wyciszyć protest, represjonować (do dziś) członkinie i członków związku i osoby z ruchu społecznego, które wspierały strajk. Chcieli wymazać pamięć o oporze na strefie tak, by nie rozlał się na inne fabryki, tak by nie dopuścić do pracowniczej solidarności. Jak uświadomił nam strajk w fabryce, żyjemy w czasach, kiedy różne formy organizowania się są brutalnie tłumione tak przez państwo, jak i przez biznes. Ile z nas tego doświadczyło? Teraz chcemy przypomnieć im, że jest odwrotnie i walka trwa. Dlatego apelujemy do wszystkich, które/którzy solidaryzują się z pracującymi w fabrykach LG i ze zwolnionymi za protest – dołączcie do nas na demonstracji przypominającej o rocznicy pierwszego strajku na strefie. Demonstracja odbędzie się 5 lipca w pod-strefie kobierzyckiej (Biskupice Podgórne, 14 km pod Wrocławiem), start o godzinie 13.30 pod fabryką Chung Hong (ul. Innowacyjna 4), a koniec wtedy, gdy tego zechcemy. Aby nie paść z głodu i wycieńczenia w walce, demonstracji będzie towarzyszył piknik z pokazami filmów, koncertami, jedzeniem i innymi kulturalnymi atrakcjami. Więcej informacji na stronie Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza. Zapraszamy

halohalo

ZASADY BHP GDZIE? CZEMU NIE MAMY SZAFEK TYLKO KURTKI,TOREBKI LATAJĄ PO SZATNI HALO HALO?

Yes

niestety tak jest ze cala ta[usunięte przez moderatora] krzyczy i[usunięte przez moderatora]udzi by pracowali w sobote i niedziele,a brygadzistki ciagle podkrecaja linie by szybciej szla produkcja by dostały tez pochwały ze brygadzistki robole zrobili ponad norme, najglupsze jest ze jak skonczymy prace za 15 np 14 lub 22 to musimy przez te 15 min udawac ze cos robimy ,nie polecam tej pracy mimo ze sa setki , nadgodziny , polecam za kilka lat jak [usunięte przez moderatora]wyleci i jej[usunięte przez moderatora].. czlowiek w ciagu tych 20 min nawet nie jest w stanie zjesc bo nie wie czy jesc czy isc do wc , cale biuro sie smieje z nas a [usunięte przez moderatora] im dopinguje wspolczuje panu [usunięte przez moderatora]i z drugiej zmiany jak dziwga te wozki, brak klimatyazji i jest smrod na hali

Monter

szybki

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
filemon

Przecież ciężko pracuje tylko[usunięte przez moderatora],tylko i wyłącznie, to Ona robi normy a nie my zwykli pracownicy i Ona bierze za to premie i pochwały od dyrektorów koreańskich. A za te darcie mordy na hali to powinna już dawno wylecieć z roboty i za [usunięte przez moderatora] że kto nie przyjdzie w sobotę ''do pracy to ja osobiście go zwolnię''-LUDZIE to jest śmiech na sali!!! A jak [usunięte przez moderatora] nie była i jej nie zwolniła.Nie polecam tego zakładu pracy dopóki ta Pni jest na takim stanowisku i rządzi całym zakładem. [usunięte przez moderatora]mają plecy to maja lżej,jedna coś tam liczy,albo udaje że liczy,a druga stoi na jednym stanowisku i wykonuje tylko jedną czynność i też się nie wyrabia,a inna osoba wykonuje trzy czynności i musi się wyrabiać. Szkoda słów na to wszystko.

zołza

[usunięte przez moderatora]to tylko się tak nazywa , jest to zwykła literówka , [usunięte przez moderatora] nie wygląda nawet na [usunięte przez moderatora] ani w mowie , ani w zachowaniu , pracują [usunięte przez moderatora],owszem pracują samemu można odpowiedziec sobie na pytanie kto jest rodziną z ludzmi z biura !!!! Ci ludzie nigdy nie stracą pracy , my boimy się ze któregoś dnia stracimy tę pracę i nie będzie włozyc co do garnka lub zrobic opłat , piszę jak jest takie nasze zycie , za komuny to człowiek poszedł do jednego i drugiego i miał od zaraz prace a dzis ? musi o tę pracę błagac i nie zawszę ją dostanie , [usunięte przez moderatora] tez za dużo przegina tymi krzykami , spojrzeniem , robi to specjalnie i złosliwie aby zwrócic na siebie uwage i zeby kazdy jej sie bał , lecz zyczę jej z całego serca by kiedyś wyleciała z tej pracy lub postawili ją na linii i [usunięte przez moderatora]i się nad nią jak ona nad nami ,[usunięte przez moderatora] ? gorsze juz nie powiem od kogo , chodzą wypytują ludzi o wszystko i donoszą do biura co chwila są jakieś zebarania [usunięte przez moderatora] i zaczynają temat o ludzich zwykłaych pracownikach co komu sie ostatnio wydarzyło , kto sie wzbogacil , kto gdzie był itp , nie ma mowy o zwolnieniu lekarskim lub gdy nawet po przepracowanym miesciacu pracy przystluguje ci prawnie 2 dni wolnego , i chcesz np poprosic i dzien wolnego , dostaniesz ale wroccisz i masz wypowiedzenie i ma byc dobrze ? jak polak polaka niszczy a kazdy z nas polak to inna krew jednemu sie lepiej powodzi innemu gorzej tylko po co te smiechy na produkcji jak zwolnia X Y Z A i potem smiechy a bo X dobrze ze zwolnili bo ona byla taka a Z byla taka a czemu nikt nie powie nic o siobie ? jak ciezko pracujemy nie ma tam lekko dzwigamy wozki a biuro sie smieje z nas , idziemy po wode do dystrybutora biuro sie smieje , pracujemy jestesmy nagrywani ,smieja sie z nas , wychodzimy z pracy kontrol jakbysmy mieli wyniesc nie wiadomo co , prawidziwy (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora] zgrywa paniusie z koreancem udaje kim to ona nie jest a ta jej [usunięte przez moderatora] to istna wredna osoba ciagle jej donosi i sie gapi na wszystko a nie daj boze jej wozek przesunac lub cos jakas nienormlana kobieta nie lubie jej niech tez ona wyleci bo jest fałszywa

lucyferrrr

układ to mają ale [usunięte przez moderatora]Jedna udaje że części liczy, a druga ciągle głodna i jej wolno jeść na linii, a nam nie!!! Do póki [usunięte przez moderatora] grzeje krzesło to one nigdy nie wylecą z tej roboty taka jest prawda! Ale miejmy nadziej że nadejdzie ten dzień w którym[usunięte przez moderatora]padnie na deski i ktoś normalny będzie zarządzał tym działem i z dużym ilorazem inteligencji, bo ta Pani z inteligencją jest na bakier!!!!

kasia

dobrze mówisz z tym urlopem zrobią nas w balona jak zawsze a o zwolnieniu mozna zapomniec pojdziesz i wyleczisz tam trzeba stac i upadac na twarz zeby pracowac ale nawet jak upadasz na twarz to wylecisz bo reka reke myje i zawsze kabluja ciezki bochenek chleba zeby polak polakowi tak robil na zlosc

laik

tak ci policzą że do przestoju nie będziesz miał urlopu a na przestój bezpłatny. Logiczne że firma musi dobrze wyjść na swoim, a potem do domu jak pójdziesz na chorobowe w trakcie przestoju.

ciekawe jak urlop nam policza maja zwalniac po przestoju

ziomus

[usunięte przez moderatora] ludziki napedzaja ten klimat a [usunięte przez moderatora] do reszty polaczki wykonuja rozkazy. Cala Polska dzis tak wyglada, zwykly rynsztok gdzie trzeba sie utrzymac na powierzchni a wiadomo ze najszybciej wyplywaja[usunięte przez moderatora]

leser

To tam macie jak na arenie cyrkowej:)

Niewolnik

Pani (usunięte przez administratora) z lakierni proszę poprosić Kierowniczkę o wyrażenie zgody na noszenie rozpuszczonych włosów , bo jak ma pani włosy związane w kucyka to te uszy są bardzo widoczne .

na hali znow cieplota i duszo ale brak klimatyzacji robi swoje

nick

o (usunięte przez administratora)Z drugiej zmiany teraz wiesz o kogo chodzi

ddddeee

wstajesz o 4 na 6 do pracy konczysz o 14 w domu po 15 o 20 spac bo o 4 wstac idziesz pod strachem do pracy bo z dnia dostajesz wypowiedzenie a to ze 2 dni bylas/es na chorobowym ze wzialas / es urlop , zle ustałes przy linii , masakra i porazka psychika siada ,ale dobrze ze zamykaja te zaklady i bedzie mial je ktos inny bo nie da sie pracowac

ziom

ja nie wiem o kogo chodzi!!!

nick

ja wiem o kogo chodzi o pana (usunięte przez administratora) hehe

hello

witam ja to myśle ze szkoda czasu i zycia w tym zakładzie dla ludzi normalnych tylko można stracic zdrowie i nic więcej dobrego bo zarobić i tam się nie da ja to jak widziałam tego chłopaka z drugiej zminany (usunięte przez administratora)

nick

to jest zakład dla (usunięte przez administratora) ciesze się że wczoraj dali te wypowiedzenia nareszcie odpocznę psychicznie najbardziej mi szkoda tego (usunięte przez administratora) z drugiej zmiany wogole kogo i czego oni szukaja

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.