Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

yyyyy

(usunięte przez administratora)obgaduja wszystkich druga zmiana

Ludzie dajcie sobie spokoj z tym pisaniem macie tyle wolnego to odpoczywajcie a nie oczerniacie kogo sie da. Gdyby przyszło wam stanąć przed tymi ludźmi i powiedzieć im to w twarz, to niejeden spłonąłby żywym ogniem. Mocni w gębie, tylko (usunięte przez administratora)

znajoma

Wiesz bo (usunięte przez administratora) musi się pokazac sama rozumiesz przeciez musi sie wyrózniac jako jest inna a my jako robole dobrze ze jeszcze spodni roboczych nie musimy nosic to byłby ubaw zresztą cyrki tam sa

ona

my musimy mieć włosy związane w pracy, upominają nas a brygadzistka (usunięte przez administratora) może w rozpuszczonych chodzić ?

Monter

szybki

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
MOSIEK

A kto jest głównym sprawcą tego terroru? Bo tak czytając to wszystko , to się w pale nie mieści co tam się dzieje!

beka

tam jest terror ! (usunięte przez administratora)

wow

ale beka!!! nie moge z tych opinii. pozdrawiam

PRACA

ludzie widziałam nie jedna sytuację , jak brygadzistka rozmawiała przez telefon przy linii oraz jadla niedokończone sniadanie , przeciez to wszystko widac , ale jej wolno bo ma znajomosci z cala brygada , co do wózków i smiania sie z ludzi przez brygadzistki jestem sama swiadkiem bo przechodzilam kolo wózka i brygadzistka do drugiej brygadzistki z lekkim wąsem mówila z (usunięte przez administratora) zaczeła ją wysmiewac ludzie to jest terror co tam sie dzieje , wracajac do kierowniczki jest psychicznie chyba chora , zeby do normlnego pracownika powiedziec daj mi spokoj czlowieku zmien lekarza no sorry lekka przesada , norma jest 1350 np a brygadzistki zeby dostac premie i byc poklepana po (usunięte przez administratora) dążą do teog by pracownicy robili ponad norme ..... chore !!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

xxx

ciągłe krzyki ,wrzaski śmianie się za wózkami z pracowników to jest praca naszych brygadzistek, a co do Pani kierowniczki to szkoda słów, jak jej nie ma w pracy jest cisza i spokój, panuje harmonia i ład, a tylko się pojawia jest siany zamęt i krzyk na hali o głupi papierek na hali . Ludzie tam nie idzie normalnie pracować, i funkcjonować psychicznie! Nam nic nie wolno, a jednej Pani wolno wszystko nawet jeść pod linią i nikt jej uwagi nie zwróci bo ma znajomości z kierowniczko.Czemu nie jesteśmy traktowani na równo? Zostaliśmy oddzieleni jak trędowaci, pracujemy w zamkniętym kokonie gdzie nie ma czym oddychać, bo klimatyzacji nie włączają . Aaaa szkoda słów ....na to co tam z nami wyprawiają....

dd

Niektóre Brygadzistki nie maja poszanowania dla ludzi, jeden najmniejszy blad przez 8 godzin pracy a wrzeszczą na nas, jak nie wiem co, przeciez nie jestemy robotami, nie dosc ze stresujaca praca bo scigaja normy to tzreba sie zmagac psychicznie zeby nie wysiasc. Pani z Ochrony traktuje nas jak przestepcow, tak pzrewalajac nasze torebki.

dddd

(usunięte przez administratora) druga zamiana brygadzistki co one wyprawiaja , smieja sie z ludzi kablują a w rzeczy z czlowiekiem rozmawiaja a tak na serio wysmiewaja sie z niego , kierowniczka to juz tak sie panoszy jakby wszystkie rozumy zjadla , ale mysle ze jakby ją zwolnili i poszlaby gdzies indziej do pracy na nizsze stanowisko nie byloby jej tak do smiechu zreszta zycze jej tego , nienawidze jej

????????

HEYKA WSZYSTKIM:) Powiem wam tak,nigdy tam (tzn. na lakierni) dobrze nie będzie, a mianowicie będzie coraz gorzej,albo być gorzej już nie może jak jest w obecnej chwili:( Jak można tam pracować jak ciągle są krzyki, wyzwiska i szydercze uśmiechy słane przez Panią kierowniczkę i pozostałą jej brygadę, no ale cóż Pani kierowniczka gra , a reszta brygady musi tańczyć taka jest prawda. (usunięte przez administratora)

Kamila

Śmiech na sali... gdyby nie Dong Yang, to ludzie nie mieli by pracy... właśnie o to chodzi, oni to wiedzą i dlatego tak ludzi traktują. Każdy idzie i szuka innej posady. Zalet żadnych... dużo by pisać... Lakiernia- masakra. (usunięte przez administratora) jako brygadzistki super- opczywiście je zdegradowali. Zwolnili mnie, bo raczyłam zapytać prezesa jakim prawem mnie nagrywa? tego samego dnia dostałam wyp[owiedzenie. Mistrzyni zmiany (usunięte przez administratora) szkoda słow... tylko chłopy jej w głowie... Poszłam kiedys po klucz do magazynu- ładnie poprosilam, a ta najpierw na całą halę, potem na mistrza, potem na mnie, a na końcu nos w komputer i mówi "zaraz"... a potem od niej właśnie dostałam (usunięte przez administratora) że czekam i nic nie robię... a takich sytuacji miliony...

O.N.A.

A co powiecie o pani z ochrony która wkłada łapska do waszych torebek codziennie ? potrafi nawet wyciągnąć wasze koszulki robocze albo prywatne rzeczy z torebki np. portfel ? Czy wogole ochrona ma takie uprawnienia? czy taka forma rewizji nie powinna się odbywać przy policji?

Iwona

odradzam tam pracy czy przez agencję ,czy przez zakład.Pracownik lepiej wyjdzie na odsnieżaniu,lub zamiataniu ulic, przynajmniej mu jeszcze podziękują i go pochwalą a tu jak nie dostaniesz wypowiedzenia to dostaniesz tysiące[usunięte przez admina]

Patryk

oczywiscie na magazynie mają ok , ale lakiernia dajcie spokój to juz nie to co kiedys ze szlo sie do pracy przyjemnie teraz idziesz pod presją ,Zwolnili mojego kumpla za nic mimo to ze zostawal po godzinach i pracowal czasem na dwie zmiany chore uklady , z kieronikami . pozdro , Patryk z DY

nie-wolna

komu praca potrzebna, ten zappp.... i nie oglada sie na nikogo. Pozdrawiam, mimo wszystko 'brygadzistke" z lakierni, ktora ma szcunek dla ludzi, czasem dziekuje powiedziane szczerze i najnizsza krajowa starczaja. SZACUNEK dla ludzi to wlasnie jest cos!

anka

czy wy naprawdę tak szalejecie za tą Mława i Dong Yangem ? Ludzie ogarnijcie się , praca za 1200 zł gdzie dostajesz [usunięte przez moderatora] na kazdym kroku czy to mlody czy to stary pracownik masz znajomosc pracujesz po pare lat nie masz nie robisz toc wiem o co tam chodzi bo pracowałam w biurze wiec nikt mnie nie oszuka obecnie wiem ze kazdemu z was zalezy na tej pracy ale prawde mowiac wiem ze kazdy z was oczernia zaklad a mimo to pracuje bo nie mata co wlozyc do gara nawet czasu na [usunięte przez moderatora] nie macie tam widze to po was

Pultyn

bo ludzie myślą że to jest sielanka....ja nie jestem brygadzistą ale niestety mój dyrektor traktuje mnie jako brygadziste i każe nadzorować ludzi,maszyny oraz porządki na hali...nie jest to przyjemne dla mnie bo trzeba zwracać uwage ludziom ale robi sie to bo o prace trzeba dbać a w mławie wyboru poza tymi koreańskimi firmami nie ma zabardzo.A odnośnie setek to sie pisze osoby z którymi ma sie pewność że wszędzie sie ogarną i nie narobią bubla...czyli starych pracowników.Skoro was omijamy na wekendy to znak że nienadajecie sie...a wekend to czas nie na nauke i trening stania na danym modelu tylko to czas nadrabiania produkcji brakującej z tygodnia...Jak wam sie nie podoba u nas w gr.B to przyjdzcie do nas i powiedzcie że chcecie sie przenieść albo poprostu zwolnijcie sie z tej firmy i zatruwajcie życie komuś innemu Ave Shift B xd

KTOSIK

Tak czytając te Wasze posty stwierdzam,że nie macie za grosz kultury i szacunku dla siebie. A co do brygadzistów i brygadzistek, którzy nadzorują Wasze linie lub maszyny to po to są,żeby Was pilnować i nadzorować Waszą prace, bo żeby nie oni to pracownicy robili by co chcieli, a nikt za leżenie Wam nie płaci, i żeby nie ta firma to by większa połowa Mławy była bez pracy i byłaby bieda z nędzą. Pokażcie się z lepszej strony firmie, to i Was może ktoś doceni i wybierze na brygadzistę,mistrza lub kierownika i zobaczycie czy tak łatwo jest zarządzać całą zmianą. I za nim coś głupiego napiszecie i kogoś oczernicie to się zastanówcie, bo to świadczy o Was, a nie o tych co Was nadzorują.

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.