Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Mistrz uniku

Ostatnio, w firmie cisza i spokój. Coś musiało się wydarzyć. Zawsze jak była jakaś kontrola, albo kierownicy podpadali, to każdy starał się gdzieś zadołować . Może te wpisy nam na dobre. Słyszałam , że w sprawy organizacji pracy w naszej firmie zaangażował ktoś , wielkiej klasy prawnika. Prawnik zna się na rzeczy [usunięte przez moderatora] Obecnie w zakładzie jest pełna kultura, aby było tak dalej.

Spioch

Pracuję w Dong Yang , zarabiam na łapę 4300 zł , pracuję tylko 8 godz. dziennie, pełna kultura, koreańczycy gentelmeni, kierownictwo kulturalne.Firma dba o mnie , organizuje wypoczynek. Nie ma już spędów w knajpach. Jestem szczęśliwy i pełe podziwu dla pracodawcy. Wtedy do mojego pokoju weszła moja żona i powiedziała- wstawaj do roboty już 4,40 rano. Szlag mnie trafił (usunięte przez administratora)a było tak pięknie.

Sprawiedliwy

Jeżeli sądzicie,że jako pracownicy tego " dziwnego zakładu" jesteście samotni to się mylicie. Od dawna monitoruję zarządzanie tą firmą. Prezes jest tylko pionkiem i nie jest informowany o wszystkim co się dzieje w zakładzie. Personel koreański ukrywa przed Prezesem wszystko to, co jest niewygodne dla średniego kierownictwa. Główny Boss sądzi, że wszystko w zakładzie DONG Yang jest OK. Jak sami wiecie tak nie jest. Ludzie są poniżani,(usunięte przez administratora) Z czasem będą musieli odejść, Teraz jest to już ich początek agonii.

?

Ja mam pytanie do pana prezesa? Dlaczego cały zakład był na kolacjach, a 6 osób z segregacji to nie dotyczy. Czy oni inaczej pracują niż inni.Czy na kolacje są proszone tylko wybrane osoby. Proszę o odpowiedź.

Monter

szybki

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
dddd

chyba ze premie dostalas to taka zadowolona jestes z tego obozu !!! do kierowniczki a kto tam sie usmiecha bo na pewno nie ja bo wole glowe odkrecic i nie patrzyc na nią i jej cala rodzinke pracujaca w tym zakladzie , kazdy ma swoje zdanie na ten temat pracy ale prawda taka ze jak nie(usunięte przez administratora) to brak kasy ale co mnie to obchodzi pracujcie w tym smrodzie i oparach plastiku latajcie buty zmieniajcie , mocz trzymajcie 8 h nie sikajacie dawajcie robole do roboty pokazciea jakie modre wy jesteście i pracujące ooooo bozeeeee szkoda mi was dostajcie urlop bezplaty i sie cieszycie z tego ludzie smieszni jestescie krwinki w nogach wam pekaja ale dalej stoicie porażka ,,,,,,,,,,,,, nie mam czego wam zazdroscic jestescie tam jak w obozie pracy przetrzymywani (usunięte przez administratora)

fuks

Ja czegoś tu nie rozumiem???? Wszyscy narzekacie a tam ciagle idziecie i ładnie się uśmiechacie do kierowniczki, brygadzistek i innych...po co to ???? a potem opisujecie jak wam żle i ciężko, i że śmierdzi,duszno i parno i co jeszcze napiszecie.....Wyluzujcie i do roboty....tylko narzekacie...

jjjj

duszo i smród na hali , krzyki tych kierowniczek , niemiła praca szkoda zdrowia , reżym a ludzie narzekali za komuny a tu jest tragedia

tuptus

(usunięte przez administratora)A co do imprez to szkoda gadać na ten temat!!!

?

Jesli chodzi o imprezy w tym zakładzie to oj dzieje się .(usunięte przez administratora)

inna

(usunięte przez administratora)Ja na pewno już tam nie wrócę i odradzam wszystkim moim znajomym żeby im czasami głupi pomysł nie wpadł do głowy żeby tam pracować.Najlepsza decyzję jaką w życiu pdjęłam to że złożyłam wypowiedzenie jestem z tego bardzo dumna!!!!Radze wam szukajcie innej pracy bo tam można jedynie choroby nerwicowej się nabawić .

xxxx

Jedno wielkie bagno , kierowniczki na stołówce przeklinają a udają takie inteligente damy , nie ma sensu pracowac w tej firmie nie polecam nikomu , do niczego nie masz praw nawet do przekazania informacji na linii bo zaraz jesteś na czarnej liscie ze rozmawiasz , najgorszy zakład (usunięte przez administratora)

Jezus

Nie ma obowiązku pokazywania zawartości torebek

Ludzie , wyżej wymieniona anonimowa osoba opisała bardzo dobrze sytuację która panuję w zakładzie Dong Yang (usunięte przez administratora) , ludzie pracownicy produkcyjni z lakierni są traktowani jak śmieci i są uważani za roboli , mimo że ludzie uśmiechają się do siebie i puszczają oczka i tak są wrogami dla siebie , tak samo wtryski ludzie gromadzą sie w kurniku i wysłuchują problemów , kolejną rzeczą jest zmiana obuwia kilka par butow trzeba miec na hali , kazdy jest zdany na siebie , nie ma pomocy z innych stron , brygadzisci nie wytłumaczą dokładnie polecania , potem są problemy i krzyki koreancow na zwykłych pracowników kiedys wyjscie z zakładu pracy do autokaru czy auta zajmowało 5-7 minut(usunięte przez administratora), cały czas pod nadzorem kamer jesteśmy , ciągle krzyki , smiechy ze strony biura , cała lakiernia to wielki syf linie tak szybko idą ze nie da rady pracowac , jeden pracownik wykonuje 3 czynosci nie daje rady , brak wody w dystrybutorach , trzeba chodzic w wyznaczonym miejscu do pracy i z pracy do domu pod zakładam ganadą , ciagle dostajemy upomnienia i sa nam zabierane przerwy nie mamy prawa do niczego !!!! absolutnie do niczego , uwaga na mistrzów z lakierni !!!!!!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora)

?

(usunięte przez administratora)Ludzie trzeba coś z tym zrobić bo tam jest obóz pracy .(usunięte przez administratora)Raj na ziemi teraz tylko sobie chodzą i się śmieją jak inni muszą pracować.Dla czego do inowacji nie wezmą ludzi z produkcji tylko z biura ? czemu tak ich wyróżniają ? Oni i tak leżą i nic nie robią .Gdzie tu sprawiedliwość !!!!

kasia

teraz znow przyjmuja ale maja zwalniac przyjumuja przez agenecje pracy tymczaswej

Kontroler Marcin ;)

Pozdro dla wszystkich ziomków z DY :) Fajnie się robiło ale się już dawno skończyło ;) Trochę szkoda ze już tam nie pracuje, bo z chęcią też bym sie z Wami napił. To jest Polska i tu się pije !!! nie martwcie się bez Dong Yanga można żyć :) nie polecam pracy w kontroli jakości(usunięte przez administratora)

?

Dziwi mnie skąd masz takie dane bo to tylko może QC zmierzyć. Na całym zakładzie nie ma termometrów gdzie każdy pracownik może zobaczyć wilgotność i temp. a i tak się mylisz bo na wtryskach było już przy maszynie 48 stopni. (usunięte przez administratora)

?

a kto ci każe tu pracować. Ja też kiedyś byłem MŁODY i też startowałem od zera . Zarobki były i są marne ale nie żądaj że zarobisz więcej niż ludzie którzy tu już pracują parę lat. To na zdrowy rozum niezbyt logiczne. nie pasuje to nie pracuj tu. nikt cię o to nie prosi

?

zostaje tylko mu wymienić kadre bo raczej wymieszanie 3 grup jest bez sensu bo kazdy jest dobry w czym innym i są zgrani.(usunięte przez administratora)

?

Z tego co mi wiadomo kierownik jest w innowacji przez 3 miesiące.Wszyscy wiemy co powinien zrobic-pomieszać wszystkie 3 zmiany ale czy na pewno wszyscy tego chcemy!!!Czy majo cierpieć niewinni ludzie każdy ma jakieś dojazdy i zawiązały się przyjaźnie.Wszyscy wiemy ze na kierownika niema co narzekać jeśli ktoś nie pracował w innych zakładach niech zobaczy jak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.